Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
atari666

atari666

Dołączył 12 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5723
  • Znaleziska 1821
  • Mikroblog 3902
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 107
GRUBY140
GRUBY140
GRUBY140
20.07.2025, 17:52:06
  • 1384
nitka z najlepiej sprzedającymi się nowymi autami w wybranych krajach #ciekawostki #samochody
GRUBY140 - nitka z najlepiej sprzedającymi się nowymi autami w wybranych krajach #cie...

źródło: pl

Pobierz
  • 282
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 22.07.2025, 06:47:50 via Wykop
  • 2
ciekawi mnie ta Toyota, zawsze byłem przekonany że Skoda ma świetny stosunek wygody i jakości do ceny więc jest najpopularniejsza


@StdPtr: Skoda odleciała cenowo i jakościowo niestety (fatalny soft). A toyota ma dobry napęd hybrydowy, czego nie można powiedzieć o VAG.
  • Odpowiedz
atari666
atari666 22.07.2025, 06:50:48 via Wykop
  • 0
fajne te pudełeczka z Japonii. Ciekawe, czy i kiedy ten trend dotrze Do Europy.


@Jerzypodbroznyofficial: Witam, chyba nigdy. Ja bym się nie odważył ryzykować takim maluszkiem, za dużo majtczaków w bmw na drodze, trzeba sobie dać chociaż cień szansy i kupić coś większego.
  • Odpowiedz
Little_Juice
Little_Juice
17.07.2025, 20:48:12
  • 1
#wroclaw #poznan #krakow #lodz
Little_Juice - #wroclaw #poznan #krakow #lodz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 18.07.2025, 13:16:51 via Wykop
  • 0
@Little_Juice: jak Łódź nie miała cech metropolitalnych?
atari666 - @Little_Juice: jak Łódź nie miała cech metropolitalnych?

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz

598

Na Straż Miejską czeka się tak długo, że... spada liczba zgłoszeń

Na Straż Miejską czeka się tak długo, że... spada liczba zgłoszeń

Społecznicy od miesięcy alarmują, że na interwencję Straży Miejskiej czeka się godzinami. Nawet w sprawach priorytetowych

WiadomosciWarszawa
z
raportwarszawski.pl
dodany: 17.07.2025, 13:48:41
  • 134
  • #
    warszawa
  • #
    absur
atari666
atari666 18.07.2025, 08:16:05 via Wykop
  • 0
atari666

źródło: obraz

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1

Jak dealerzy samochodowi w Polsce mogą przetrwać czas gospodarczej niepewności?

Jak dealerzy samochodowi w Polsce mogą przetrwać czas gospodarczej niepewności?

Rok 2025 nie rozpieszcza branży motoryzacyjnej. Wysokie stopy procentowe, niepewna sytuacja makroekonomiczna, coraz droż

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 14.07.2025, 04:49:44
  • 4
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    dealerzy
  • #
    gospodarka
  • #
    dealer
  • #
    ekonomia
atari666
atari666 14.07.2025, 08:39:43 via Wykop
  • 0
Po kilku latach dobrej passy chyba zdążyli sobie poduszki finansowe zbudować. Zawsze można też zostać dystrybutorem chińczyków, sporo doświadczonych dealerów zaczęło się tym parać.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1

Ile kosztuje najtańsza nowa Dacia Bigster w Polsce dostępna od ręki?

Ile kosztuje najtańsza nowa Dacia Bigster w Polsce dostępna od ręki?

Nowa Dacia Bigster to bez wątpienia największy i najbardziej imponujący SUV w historii marki. Ten masywny, nowoczesny mo

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 14.07.2025, 04:51:19
  • 3
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    dacia
  • #
    bigster
  • #
    lodz
atari666
atari666 14.07.2025, 08:37:39 via Wykop
  • 1
Fajne, tanie, ale uderzenie boczne w EURONCAP nie poszło za dobrze.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

adisoniusz
adisoniusz
13.07.2025, 16:59:34
  • 815
Wiem że na wykopie panuje antypieskowa narracja, ale musze sie czymś podzielic. Ostatnio mam w życiu sporo stresów i przygnebienia zwiazanych z remontem i wykańczaniem mieszkania na czym sie kompletnie nie znam, co mnie troche dobija bo uważam że powinienem jednak umiec takie rzeczy. Dodatkowo różowa dociska presje swoimi pomysłami których nie umiem realizować albo robie powoli. I w chwilach szarych myśli mam zawsze tego gluta do którego moge sie przytulić, cieszy
adisoniusz - Wiem że na wykopie panuje antypieskowa narracja, ale musze sie czymś pod...

źródło: temp_file7451926763422233535

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 13.07.2025, 20:29:48 via Wykop
  • 5
@adisoniusz: antypieskowa narracja na wykopie dotyczy czegoś innego
atari666 - @adisoniusz: antypieskowa narracja na wykopie dotyczy czegoś innego

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
groman43
groman43
08.07.2025, 14:57:14
  • 5
Tak się zastanawiam, czy byłby ktoś zainteresowany streamem na Twitchu jak programuje PRACHa w Pythonie?

#programowanie #programista15k #programista25k #pracait #telcozwykopem i obowiązkowo #pasjonat15k
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 09.07.2025, 06:45:20 via Wykop
  • 1
@groman43: ja to bym bardziej o tym PRACHu posłuchał, ale kodowanie też spoko. Nie lepiej YT? Większe zasięgi, starsi ludzie mogą sobie obejrzeć na spokojnie w swoim czasie ;)
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
09.07.2025, 05:54:33
  • 429
Na Osiedlu Generałów (tak jak się zjeżdża w dół od Intermarche) była piękna zieleń przy stawie do zagospodarowania na ładną zabudowę jednorodzinną. No to przyszedł developer i proszę, tak wygląda efekt końcowy. Czemu te szeregi nie są nawet prosto stawiane?
https://www.otodom.pl/pl/oferta/dom-szeregowy-w-swietnej-lokalizacji-ID4xbhP
#patodeweloperka #olsztyn #nieruchomosci
Zopyross - Na Osiedlu Generałów (tak jak się zjeżdża w dół od Intermarche) była piękn...

źródło: dmki

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 09.07.2025, 06:44:00 via Wykop
  • 2
@Zopyross: oj, no omskło się troszkę, nikt nie będzie z tego strzelał
  • Odpowiedz
piotrmos11
piotrmos11
06.07.2025, 08:05:18
  • 2
Kodzik na storytel unlimited 30 dni kto pierwszy ten lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Miłego słuchania !
#rozdajo #storytel
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 06.07.2025, 23:42:46 via Wykop
  • 1
ab325a831ba7


@piotrmos11: dzięki!
  • Odpowiedz

420

Polak buduje elektronikę dla gigantów i ostrzega: Europa to skansen

Polak buduje elektronikę dla gigantów i ostrzega: Europa to skansen

Czy Europa właśnie wypada z gry o przyszłość? Rozmowa z Polakiem, który dostarcza technologię do światowych liderów produkcji chipów firm takich jak Apple czy TSMC. Dlaczego Europa przegrała bitwę o high-tech, co naprawdę dzieje się w Chinach

Wiplash
z
youtube.com
dodany: 06.07.2025, 15:57:33
  • 111
  • #
    geopolityka
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    ciekawostki
  • #
    chiny
  • #
    tajwan
atari666
atari666 06.07.2025, 23:38:10 via Wykop
  • 8
@AgresywnyKaloryfer: asianometry <3
Salido
Salido
03.07.2025, 15:35:57
  • 572
Minął 6. (z 66) dzień wakacji.

W ciągu ostatniej doby miało miejsce 8 wypadków śmiertelnych w których zginęło 8 osób.

29 wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym od początku wakacji.
29 ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych od początku wakacji.
Salido - Minął 6. (z 66) dzień wakacji. 

W ciągu ostatniej doby miało miejsce 8 wypa...

źródło: 1-433025-30

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 03.07.2025, 19:29:50 via Wykop
  • 1
Ale się ta renówka złamała. Ciekawe czy kabrio były takie słabe czy jakiś ulep.
  • Odpowiedz

476

Opodatkowanie pracy w Niemczech to istna paranoja. Nie opłaca się pracować!

Opodatkowanie pracy w Niemczech to istna paranoja. Nie opłaca się pracować!

Opodatkowanie pracy w Niemczech ogólnie zniechęca do pracy, przy czym w szczególności osoby o niskich kwalifikacjach, zamężne kobiety oraz seniorów

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 22.06.2025, 11:17:59
  • 221
  • #
    niemcy
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
atari666
atari666 22.06.2025, 11:30:08 via Wykop
  • -19
dobrze, że ja już awansowałem z seniora wyżej, tak to by mi się nie opłacało jechać do niemiec pracować
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dziad_domniemany
dziad_domniemany
22.06.2025, 05:57:25
  • 1088
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 22.06.2025, 11:15:57 via Wykop
  • 0
@dziad_domniemany: była już ekranizacja tej hipotetycznej sytuacji: https://www.youtube.com/watch?v=9OwNYvDSLcY
atari666 - @dziad_domniemany: była już ekranizacja tej hipotetycznej sytuacji: https:...
  • Odpowiedz
groman43
groman43
20.06.2025, 18:57:48
  • 4
Zainspirowany opowieściami o końcu eldorado postanowiłem osobiście sprawdzić jak naprawdę wygląda rynek pracy anno domini 2025. Mniej więcej od marca tak sobie aplikuję na wybrane pozycje – zarówno w Polsce, jak i w UK (gdzie mieszkam) oraz w pewnych kraju Europy zachodniej*. Postanowiłem, że podzielę się swoimi przygodami.

1) Firma w UK wykorzystująca sieci komórkowe do misji search & rescue.
Bardzo ciekawy pomysł moim zdaniem. Najpierw relatywnie proste interview via Teams, a potem ponad
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 22.06.2025, 11:13:43 via Wykop
  • 0
Zaproponowana stawka była podobna do tej, którą zarabiałem prawie 7 lat temu przed emigracją do UK. Z głodu bym nie umarł, ale podziękowałem z czystym sercem. Mam nadzieję jednak, że im się uda, ponieważ polska gospodarka potrzebuje więcej takich firm.


@groman43: no i jak ma być dobrze w tym kraju, kto kumaty się skusi na taki układ, za duże ryzyko bycia wydymanym
  • Odpowiedz

5

Kryzys uderza w przemysł spirytusowy. Cięcia, zwolnienia i porzucone cele

Pokaż treści 18+

Kryzys uderza w przemysł spirytusowy. Cięcia, zwolnienia i porzucone cele

Cała branża w kryzysie. Restrukturyzacje i zwolnienia rozlewają się po całym rynku

aspartamowy
z
dlahandlu.pl
dodany: 21.06.2025, 11:08:38
  • 4
  • #
    gospodarka
  • #
    alkohol
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    biznes
atari666
atari666 22.06.2025, 11:11:56 via Wykop
  • 0
@PfefferWerfer: dokładnie, spirytus to do spryskiwaczy w helikopterze, a nie do spożycia
Bipolar-
Bipolar-
22.06.2025, 11:02:06
  • 10
Byłem kiedyś w domu programisty, bo mój kuzyn nim jest. Chłopak 28 lat. Takiej chaty to jeszcze nigdy nie widziałem. A najlepsze że chłop cisnął beke jak chlał z nami piwsko, że właśnie w dwóch pracach na raz jest i mu za to płacą kilkaset złotych za godzine. Lekarze startu nie mają... to jest masakra, odechciewa sie wszystkiego jak sie widzi jakie zycie mają programisci

Teraz tylko IT i długo długo nic.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 22.06.2025, 11:04:39 via Wykop
  • 1
w dwóch pracach na raz jest i mu za to płacą kilkaset złotych za godzine. Lekarze startu nie mają...


@Bipolar-: o dyżurach słyszałeś? :) zdarzą się, że fikcyjne a jak co do czego to lekarza nie ma
  • Odpowiedz
atari666
atari666 22.06.2025, 11:09:30 via Wykop
  • 0
@Bipolar-: 3 to regularzy którzy jeszcze się uczą, seniorzy to od 4 zaczynają
  • Odpowiedz

318

Zautomatyzowane samochody mogą jeździć po polskich drogach!

Zautomatyzowane samochody mogą jeździć po polskich drogach!

We wtorek, 17 czerwca Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o zmianie ustawy Prawo o Ruchu Drogowym. Co się zmieni? Zgodnie z nowym prawem będzie można legalnie testować zautomatyzowane pojazdy. Możliwe będzie prowadzenie spraw badawczych z wykorzystaniem samochodów całkowicie automatycznie sterowa

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 21.06.2025, 18:19:37
  • 142
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    nauka
  • #
    ekonomia
atari666
atari666 22.06.2025, 11:07:24 via Wykop
  • -1
fajnie, ale kosztowo pakoli z ubera jeszcze długo nie wygryzie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

groman43
groman43
20.06.2025, 05:47:08
  • 2
Wielu z was przychodzi do mnie (czasem nawet w dniu ślubu mojej córki) i pyta - wujku Gromanie, jak nie krud to co? Uwaga, coś takiego na przykład - https://www.reddit.com/r/embedded/comments/1lftpht/project_milestone_self_balancing_robot_is_self/

#programowanie #programista15k #programista25k #pasjonat15k #pracait #embedded #automatyka #robotyka
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 20.06.2025, 07:20:30 via Wykop
  • 2
@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: nie zapominaj jeszcze o automotive, którym chce się rzygać po miesiącu :)
  • Odpowiedz
atari666
atari666 20.06.2025, 07:21:29 via Wykop
  • 3
@klopsiki38: w poważnych firmach elektronikę robią elektronicy, programiści embedded robią tzw bring up.
Ale tak, pracowałem w niepoważnej firmie kiedyś i robiłem wszystko, łącznie z projektowaniem i montażem elektroniki :)
  • Odpowiedz
atari666
atari666 20.06.2025, 07:36:31 via Wykop
  • 1
@klopsiki38: jeszcze jak. Dawne czasy, kiedyś człowiek cieszył się ze ma pracę ;)
  • Odpowiedz

5

Wojna Izraela z Iranem: Koszty sięgają setek milionów dolarów dziennie

Pokaż treści 18+

Wojna Izraela z Iranem: Koszty sięgają setek milionów dolarów dziennie

Izrael stoi w obliczu ogromnych wydatków związanych z konfliktem z Iranem. Według amerykańskiego "Wall Street Journal", dzienne koszty sięgają setek milionów dolarów, głównie z powodu przechwytywania irańskich pocisków. Rosnące koszty wywierają presję na Izrael, by jak najszybciej zakończyć wojnę

Portal_Obronny
z
portalobronny.se.pl
dodany: 20.06.2025, 07:20:52
  • 5
  • #
    wojna
  • #
    gospodarka
  • #
    izrael
  • #
    usa
  • #
    informacje
  • #
    militaria
atari666
atari666 20.06.2025, 07:32:15 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1

Będziemy mieli kosmicznych żołnierzy?

Będziemy mieli kosmicznych żołnierzy?

W obliczu wojny między Izraelem a Iranem i rosnącego zagrożenia cyberatakami oraz zakłóceniami satelitarnymi, przestrzeń kosmiczna staje się nową areną konfliktów. Czy Polska jest gotowa na tę rzeczywistość?

kuba-kucharski85
z
youtube.com
dodany: 19.06.2025, 20:32:29
  • 5
  • #
    kosmos
  • #
    izrael
  • #
    iran
  • #
    ufo
  • #
    kosmiczneopowiesci
  • #
    kosmicznapropaganda
atari666
atari666 20.06.2025, 07:23:13 via Wykop
  • 1
Ewentualnie możemy mieć kosmiczne wydatki z budżetu na ten cel.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 19
  • Strona 8 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.10.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.08.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking