Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
atari666

atari666

Dołączył 12 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5724
  • Znaleziska 1822
  • Mikroblog 3902
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 107

359

Minister cyfryzacji o zakłóceniach GPS w Polsce. "Jesteśmy na wojnie z Rosją"

Minister cyfryzacji o zakłóceniach GPS w Polsce. "Jesteśmy na wojnie z Rosją"

Minister cyfryzacji Krzysztof Gawkowski skomentował niepokojące doniesienia o zakłóceniach GPS

RMF24
z
rmf24.pl
dodany: 17.06.2025, 14:02:19
  • 136
  • #
    gps
  • #
    nawigacja
  • #
    technologia
atari666
atari666 18.06.2025, 08:17:00 via Wykop
  • 1
@mieki: prędzej przyjdzie UKE i wyciągnie konsekwencje
digital-nexus
digital-nexus
16.06.2025, 20:05:25
  • 0
Stopy procentowe: Czemu Prezes NBP przerwał obniżki? Co dalej z WIBOR i ratami kredytów? Link do artykułu DigitalNexus.pl #nbp #wibor #rpp #kredythipoteczny #stopyprocentowe #wykop https://digitalnexus.pl/finanse/stopy-procentowe-czemu-prezes-nbp-przerwal-obnizki-co-dalej-z-wibor-i-ratami-kredytow/
digital-nexus - Stopy procentowe: Czemu Prezes NBP przerwał obniżki? Co dalej z WIBOR...

źródło: temp_file6548180009870552938

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 17.06.2025, 14:54:09 via Wykop
  • 1
@digital-nexus: to nie sam prezes tylko cała rada polityki pieniężnej, tyle razy chłop się napowtarzał, okraszał żartami a i tak nikt nie zapamiętał :)
  • Odpowiedz
Mr_Przyjemny
Mr_Przyjemny
17.06.2025, 03:56:22
  • 198
Mr_Przyjemny

źródło: temp_file6147354701203599341

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 17.06.2025, 09:20:11 via Wykop
  • 1
@Mr_Przyjemny: miałem ten zegarek, słabo trzymał czas.
No nic, starczy pisania, jadę na kolonoskopię a potem poprzeglądam miejsca na cmentarzu na otodom.
  • Odpowiedz
nalogowiec
nalogowiec
nalogowiec
16.06.2025, 18:51:26
  • 2
jak to jest, ze na kanale duzy w maluchu leci narracja, ze daniel siwiec ma najdrozszy dom w Polsce, a tymczasem patrzę na google maps (w komentarzu) i widzę, ze tam działka ma niecałe 15 arów, rozumiem pozerkę, clickbaity i docelowych odbiorców, ale skąd aż takie przeszacowanie?

#nieruchomosci #natropieflipperow #danielsiwiec #flipperzy
nalogowiec - jak to jest, ze na kanale duzy w maluchu leci narracja, ze daniel siwiec...

źródło: Screenshot 2025-06-16 at 20.48.50

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 16.06.2025, 19:06:31 via Wykop
  • 0
@nalogowiec: może blaszane poszycie dachu ze złota
  • Odpowiedz

20

Europejski przemysł chemiczny na drodze do upadku

Europejski przemysł chemiczny na drodze do upadku

Kluczowa dla Europy branża pogrąża się w marazmie. Bez zmian strukturalnych i systemowych nie uda się jej uratować. Dalszy upadek branży chemicznej spowoduje zaś gigantyczne problemy wielu innych przemysłów.

Spencer12
z
farmer.pl
dodany: 16.06.2025, 16:00:56
  • 6
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    europa
  • #
    gospodarka
  • #
    przemysl
atari666
atari666 16.06.2025, 18:28:13 via Wykop
  • 1
ig farben potrzebuje nowych zleceń :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

677

Pobita, upokorzona, nagrana. Brutalne pobicie uczennicy w Łomży.

11 czerwca na jednym z osiedli w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 9 w Łomży doszło do pobicia uczennicy przez rówieśników.

danielemilka
z
mylomza.pl
dodany: 16.06.2025, 11:25:03
  • 102
  • #
    lomza
  • #
    pobicie
  • #
    znecanie
atari666
atari666 16.06.2025, 15:16:04 via Wykop
  • 19
@MakiawelicznyAltruista: dużo starych bab w pedagogice jest p------------h. Temat na doktorat, a nawet habilitację z publikacja w Nature.
atari666
atari666 16.06.2025, 16:48:59 via Wykop
  • 0
gratuluję cwelom z moderacji, lecicie w c---a tak jak dyrektorka szkoły
D.....j
D.....j
konto usunięte 14.06.2025, 13:55:05
  • 0
#pracait Jak ktos ma inz informatyki, to przyjmia mnie na magistra elektorniki? Zawsze to jakis krok do przebranzowienia sie w cos gdzie jednak uda mi sie znalezc prace.
Niestety na magistra automatyki i robotyki po informatyce nie ma szans, a na innych studiach inzynierskich to jeszcze mniej warunkow informatyka spelnia.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 14.06.2025, 16:52:44 via Wykop
  • 11
@groman43:
atari666 - @groman43:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
piotrmos11
piotrmos11
13.06.2025, 04:42:03
  • 3
Witam mam dwa kodziki do storytel unlimited na miesiac kto pierwszy ten lepszy :)



Miłego słuchania :)

#rozdajo #storytel
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 13.06.2025, 06:51:12 via Wykop
  • 1
8d194640e954


@piotrmos11: dzięki!
  • Odpowiedz
D.....e
D.....e
konto usunięte 12.06.2025, 05:26:17
  • 11
#zalesie w autoryzowanym salonie Mercedes wziąłem w 3 letni leasing Mercedes C klasę za około 140tyś zł, który okazał się być szrotem. Był to 3 letni samochód używany, który okazał się być powypadkowy lub co najmniej po kolizji gdyż elementy takie jak tylna szyba czy szyby obu bocznych tylnych drzwi nie są oryginalne, ponadto szerokość szpar tylnych drzwi do karoserii i lamp do karoserii różni się w jednym boku względem
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 12.06.2025, 09:00:04 via Wykop
  • 0
a takim Passatem nowym byś po prostu jeździł.


@kolar1: nie no, tyle to nie
  • Odpowiedz
atari666
atari666 12.06.2025, 09:01:57 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

334

Bańka pęka? Ceny mieszkań w Łodzi spadły o 9% kdk, w Krakowie o 5%

Bańka pęka? Ceny mieszkań w Łodzi spadły o 9% kdk, w Krakowie o 5%

Większe pole do negocjacji i dłuższy czas sprzedaży nieruchomości. Nawet kilka procent wynegocjowanej przez kupującego kwoty nie robi dużego wrażenia"

przemyslaw-tabor
z
fxmag.pl
dodany: 11.06.2025, 09:18:06
  • 88
  • #
    mieszkanie
  • #
    nieruchomosci
atari666
atari666 11.06.2025, 12:37:58 via Wykop
  • 1
A gdzie memy z Midlem? Jestem rozczarowany.
atari666 - A gdzie memy z Midlem? Jestem rozczarowany.

źródło: image

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

521

Motodziennik: Znikające hamulce w hybrydach w autach Volkswagen i Ford

Motodziennik: Znikające hamulce w hybrydach w autach Volkswagen i Ford

W trakcie jazdy na moment, w trakcie hamowania, pedał wpada w podłogę. Od 7:50 jakby komuś nie chciało się czekać. Jak dla mnie niezła afera zwłaszcza że problem jest znany, niebezpieczny i dotyczy naprawdę dużej liczby aut. A producent niewiele robi. Warto zobaczyć, zwłaszcza jak mamy taki samochód

StaryPierdziel
z
youtube.com
dodany: 10.06.2025, 16:34:03
  • 127
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    afera
atari666
atari666 11.06.2025, 07:33:46 via Wykop
  • 0
@Jossarian: masakra, raz się tak zdarzyło, czy więcej? jakbyś miał udokumentowane - np rejestrator - może udałoby się nakręcić małysza
atari666
atari666 11.06.2025, 07:35:15 via Wykop
  • 0
@parian: chyba głównie kostki nie łączą po czasie, ciekawe że przez te wszystkie lata nie udało im się tego ogarnąć. Czasami widać na ulicy podstarzałe francuzy, którym jedna lampa słabo świeci z ww powodu. Miałem tak w Clio 1, a niedawno w 20 letniej Megane 2.
atari666
atari666 11.06.2025, 07:36:19 via Wykop
  • 1
@zobq: no niestety, w tym przypadku Bruksela = VW, normy emisji diesla też były pod nich żeby wyciąć konkurencję, szwabstwo
atari666
atari666 11.06.2025, 07:38:14 via Wykop
  • 0
@graf_zero: mi się wydaje, że to kwestia masy jednak, nie we wszystkich elektrykach tak jest, chyba głównie w tych cięższych
atari666
atari666 11.06.2025, 09:46:09 via Wykop
  • 1
@parian: Nissan xD jeżdżę X-trailem, 80k przebiegu, 7 lat, 1.6t od Renault, ocynk, zero awarii. Mam nadzieję, że elektronika japońska. Patrząc jak skromna, to chyba tak ;)
atari666
atari666 11.06.2025, 09:51:33 via Wykop
  • 0
7 kat i 80k km to niewiele


@parian: powiedz to właścicielom nowych niemieckich aut premium ;)
groman43
groman43
10.06.2025, 15:38:22
  • 3
Chłop postanowił uzupełnić swoją biblioteczkę ( ͡º ͜ʖ͡º)

#programowanie #programista15k #programista25k #pasjonat15k #pracait
groman43 - Chłop postanowił uzupełnić swoją biblioteczkę ( ͡º ͜ʖ͡º)

#programowanie #...

źródło: IMG_1707

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 10.06.2025, 18:23:18 via Wykop
  • 3
@groman43: no i namówiłeś
atari666 - @groman43: no i namówiłeś

źródło: IMG_8197

Pobierz
  • Odpowiedz

324

"Za każdy kilometr kwadratowy Ukrainy Rosja płaci krwią 167 żołnierzy"

Pokaż treści 18+

"Za każdy kilometr kwadratowy Ukrainy Rosja płaci krwią 167 żołnierzy"

Średnio 1140 żołnierzy dziennie traci Rosja na polu walki. Taką oceną podzielił się Instytut Studiów nad Wojną (ISW). Think tank przeanalizował dane podane przez ukraińską agencję Armyinform, powołującą się na aminowego urzędnika w strukturach NATO.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 06.06.2025, 16:40:56
  • 104
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
  • #
    nato
atari666
atari666 06.06.2025, 20:29:31 via Wykop
  • -2
@marianczi: nielegalni migranci nie lepsi? sami się pchają do ciężarówek. Wystarczy zrobić pułapkę jak na szczury, że da się wejść, ale nie da się wyjść :)
yourgrandma
yourgrandma
06.06.2025, 18:04:15
  • 14
Odległość między budowanym apartamentowcem a boiskiem treningowym Polonii Warszawa.
Budynek de facto nie spełnia procedur MPZT.
#patodeweloperka #warszawa #poloniawarszawa
yourgrandma - Odległość między budowanym apartamentowcem a boiskiem treningowym Polon...

źródło: Gsw2inVWUAAgnq6

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 06.06.2025, 19:20:24 via Wykop
  • 0
@yourgrandma: rarytas dla kibiców :)
  • Odpowiedz
szcz33pan
szcz33pan
06.06.2025, 07:22:48
  • 5450
Przedwczoraj RPP pozostawiłą stopy na niezmienionym poziomie - 5,25%, ale ekonomiści jednogłośnie mówią, że cykl obniżek stóp procentowych trwa.FRA PLN6x12 po ostatnim posiedzeniu lekko drgnął z 4,09 do 4,2 Rynek długu spodziewa się obniżki o 100 punktów bazowych stopy procentowej w ciągu roku. Pan Glapiński na wczorajszej konferencji wspomniał, że czeka na ważne odczyty, więc nie przedłużając - jak tam nasz kebab z budy i inflacja na kebabie?

10 stycznia 2022 zamówiłem kebaba
@szcz33pan +4817
Przedwczoraj RPP pozostawiła stopy na niezmienionym poziomie 5,75% a dziś jest ważny odczyt. A jak tam nasz kebab z budy i inflacja na kebabie?

10 stycznia 2022 zamówiłem kebaba z lokalnej budy i to samo zacząłem zamawiać co pół roku
10.01.2022 - cena 28,30 zł
09.12.2022 - cena 38,80 zł
31.05.2023 -
więcej
szcz33pan - Przedwczoraj RPP pozostawiłą stopy na niezmienionym poziomie - 5,25%, ale...

źródło: indeks_kebaba_2025_06

Pobierz
  • 264
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 06.06.2025, 07:41:02 via Wykop
  • 8
@szcz33pan:
atari666 - @szcz33pan:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Wontensso
Wontensso
05.06.2025, 07:53:48
  • 828
Cześć, za tydzień mija równo rok po przeszczepie włosów + stopniałem o 15 kg
Oprócz przeszczepu wspomagałem/wspomagam proces: minoxidilem,finasterydem, wit. D, Biotyna, Omega3.
Nazwę kliniki podam we wiadomości prywatnej. Za reklamę mi nie płacą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Całość wyszła mnie ok 2800 euro z lotem i hotelem włącznie.
Powiedziano mi, że pobiorą ok 5000 graftów na 1 sesji - to dużo, ale podjąłem ryzyko. Finalnie po zabiegu
Wontensso - Cześć, za tydzień mija równo rok po przeszczepie włosów + stopniałem o 15...

źródło: 11-months-after-ht-v0-8dknhouhjj3f1

Pobierz
  • 208
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 05.06.2025, 07:59:19 via Wykop
  • 36
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

24

Łódź sięga do kieszeni kierowców! Od 1 czerwca większa strefa płatnego parkow...

Łódź sięga do kieszeni kierowców! Od 1 czerwca większa strefa płatnego parkow...

Łódź drożeje dla kierowców! Od 1 czerwca 2025 roku miasto rozszerza strefę płatnego parkowania i podnosi opłaty!

moboblog
z
lodzbezwiosel.pl
dodany: 01.06.2025, 07:41:57
  • 4
  • #
    lodz
  • #
    wiadomosci
  • #
    motoryzacja
  • #
    transport
  • #
    ciekawostki
  • #
    parkowanie
atari666
atari666 01.06.2025, 11:24:24 via Wykop
  • 2
No straszne, chlip chlip. Może dzięki temu łatwiej będzie znaleźć wolne miejsce parkingowe.

Wprowadzenie różnicowania opłat w zależności od miejsca płacenia podatków również budzi kontrowersje. Osoby mieszkające w aglomeracji łódzkiej, ale niezameldowane w Łodzi, czują się dyskryminowane i wykluczone. Nowe przepisy wprowadzają biurokratyczne utrudnienia, m.in. obowiązek udowodnienia miejsca odprowadzania podatku, co może być uciążliwe i nieintuicyjne.

Czyli co, cwaniaki chcieliby aby zyski z ich podatków szły do ich pipidówek, a na łódzką infrastrukturę mają
atari666 - No straszne, chlip chlip. Może dzięki temu łatwiej będzie znaleźć wolne mi...

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

atari666
atari666 01.06.2025, 18:42:55 via Wykop
  • 0
@CrytekPL: a pracy nie ma? :)
villager
villager
villager
01.06.2025, 13:43:59
  • 0
mam spieprzoną wentylacje w #mieszkaniedeweloperskie, bo sąsiad szuja ma łazienkę "odbicie lustrzane" mojej, a wentylacja, pomimo schematu sugerującego dwa niezależne kominy a nie jeden, z jakiegoś powodu jest bezpośrednio "na przelot" między mieszkaniami i słychać od nich absolutnie wszystko - horror to mało powiedziane.

dodam, że moja łazienka ma wyraźne wycięcie zabierające przestrzeń na "komin" i schemat sugeruje coś podobnego po stronie sąsiada. czemu mieszkania miały by w takim razie
villager - mam spieprzoną wentylacje w #mieszkaniedeweloperskie, bo sąsiad szuja ma ł...

źródło: 1679299216

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 01.06.2025, 16:17:38 via Wykop
  • 2
@villager: zostawiaj w toalecie regularnie odtwarzacz z taką playlistą, to sąsiad sam ogarnie i nie będziesz musiał się fatygować. https://www.youtube.com/watch?v=92nYmrxHTpc&list=PLmYv4gp_YiwZJdyPp5E6Qk6-qSG7G_0Mt
atari666 - @villager: zostawiaj w toalecie regularnie odtwarzacz z taką playlistą, to...
  • Odpowiedz
teoretyk_peklunku
teoretyk_peklunku
22.05.2025, 15:47:42
  • 1
Kradne Mandaloriana z torrentów. Jaki teraz jest odtwarzacz co mi automatycznie dopasuje napisy? #piractwo #ogladajzwykopem #seriale
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 23.05.2025, 07:33:21 via Wykop
  • 0
@teoretyk_peklunku: nie masz napisów w ściągniętym pliku? coraz częściej są, i to w wielu językach, łącznie z polskim
  • Odpowiedz
Jarkendarion
Jarkendarion
23.05.2025, 07:24:15
  • 2
Z racji tego, że jestem z pokolenia pamiętającego pierwsze komputer z Windows 98/XP chciałbym się spytać czy ktoś używał atari? Czy służył tylko do grania czy miał też inne funkcje? #komputery #technologia #informatyka #starekomputery #atari
Jarkendarion - Z racji tego, że jestem z pokolenia pamiętającego pierwsze komputer z ...

źródło: 1200px-Atari_1040STf

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 23.05.2025, 07:30:47 via Wykop
  • 10
@Jarkendarion: Atari ST to mało ludzi miało, z 16 bitowców to raczej Amiga. Atari najpopularniejsze było w wersji 8 bitowej.

Wracając do ST, to się całkiem dobrze sprawdzało w pracy profesjonalnej, np jako sekwencer do syntezatorów. Łosowski z Kombi używa chyba do dziś.
atari666 - @Jarkendarion: Atari ST to mało ludzi miało, z 16 bitowców to raczej Amiga...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 19
  • Strona 9 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.10.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.08.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking