Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
atari666

atari666

Dołączył 12 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5724
  • Znaleziska 1822
  • Mikroblog 3902
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 107
k.....l
konto usunięte 22.05.2025, 14:07:03
  • 1
Łódź.

Co tu się odwala w tym mieście?
Dlaczego trzeba się przepychać przez zatłoczony tramwaj, aby skasować bilet?

Dlaczego wszędzie są jakieś budowy...albo rozbiórki ( ͡° ʖ
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 22.05.2025, 14:57:37 via Wykop
  • 0
@ka-lol: wszystko się wali, ratujemy co możemy, a mpk to nie ma sensu jak uber taki tani, ewentualnie pieszo, nadal godniej niż mpk
  • Odpowiedz
atari666
atari666 23.05.2025, 06:40:32 via Wykop
  • 0
@ka-lol: skłonności autodestrukcyjne najlepiej omówić ze specjalistą ;)
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
22.05.2025, 12:49:53
  • 0
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy zdarzyło się żeby pracodawca zrezygnował z was po podpisaniu listu intencyjnego?
#korposwiat #pracbaza #pracait

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 22.05.2025, 15:00:22 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: nie, natomiast jak pracodawcy zależy to może jeszcze naciskać na jak najszybsze podpisanie umowy o pracę z wyprzedzeniem aby mieć pewność że nie uciekniesz :)
  • Odpowiedz
B.....k
B.....k
konto usunięte 22.05.2025, 14:28:16
  • 3
Zabije się w tej łódzkiej komunikacji miejskiej xd
20 lat mieszkania tutaj a mam wrażenie że z roku na rok coraz gorzej

#lodz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 22.05.2025, 14:58:47 via Wykop
  • 0
@BobekRobek: ciekawe, czy można z tego wnioskować że populacja Łodzi się zwiększyła? dużo przyjezdnych? czy Łodzianie są już zbyt starzy na rowery i zbyt biedni na auta
  • Odpowiedz
przegro_pisarz
przegro_pisarz
19.05.2025, 15:35:08
  • 4
Ludzie w Łodzi mają najsmutniejsze i najbrzydsze mordy. Dobrze, że chociaż studentki są bo one się uśmiechają i ładne buzię mają. Bez nich to oszaleć można widząc samych smutasów. #lodz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 20.05.2025, 08:29:55 via Wykop
  • 1
@przegro_pisarz:
atari666 - @przegro_pisarz:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
nickjuzmam
nickjuzmam
19.05.2025, 19:35:25
  • 0
Zapnijcie pasy, idzie mega kryzys
#pieniadze #gospodarka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 20.05.2025, 08:28:37 via Wykop
  • 1
@nickjuzmam:
atari666 - @nickjuzmam:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
RicoElectrico
RicoElectrico
16.05.2025, 19:00:17
  • 13
Dziś chwilę po południu wróciłem do domu. Recepty i pas przeciwprzepuklinowy kupione.
Najbardziej to wolę póki co leżeć, bo stojąc mam krótki oddech. Będę działał wg zaleceń fizjoterapeutki, która mnie wczoraj odwiedziła, pogadała, pomogła ćwiczyć siedzenie na łóżku i dała kartkę z planem rekonwalescencji.

Co do markerów nowotworowych, o które spytałem lekarkę chwilę po operacji i mówiła że są w normie, no to niby tak, ale nie do końca. Na wypisie zobaczyłem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 19.05.2025, 07:09:03 via Wykop
  • 0
@RicoElectrico: kto Cię leczy? może warto skonsultować postępy leczenia z dr Tomaszem Sarosiekiem? rjforum.pl pewnie znasz, jak nie, to tam też warto opisać historię leczenia, może coś podpowiedzą. Zdrówka
  • Odpowiedz
GigaWykopek
GigaWykopek
GigaWykopek
13.05.2025, 20:38:46
  • 194
Joaśka Senyszyn kisząca 6 mieszkań jest dowodem na to, że w tym kraju nic się nie zmieni dopóki stare pierdy nie wymrą. Będą jeździć na naszych garbach do samego końca.
#nieruchomosci
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 14.05.2025, 07:16:15 via Wykop
  • 0
@GigaWykopek: bezdzietna profesor ekonomii z dużym dorobkiem, w wieku emerytalnym. 6 mieszkań, łolaboga, tragedia, wyzyskujo xD
  • Odpowiedz
Pesa_elf
Pesa_elf
13.05.2025, 06:39:15
  • 596
#retrocomputing #komputery #retrogaming #humorobrazkowy #pasjonaciubogiegozartu #heheszki
Pesa_elf - #retrocomputing #komputery #retrogaming #humorobrazkowy #pasjonaciubogiego...

źródło: 7e0b5b135777e52b8c8ac02fe5d1714d7b3c379048ec292bbed4e276356fd9a1

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 13.05.2025, 06:43:17 via Wykop
  • 30
@Pesa_elf: czarnuch to powinna być CDTV
atari666 - @Pesa_elf: czarnuch to powinna być CDTV

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
groman43
groman43
08.05.2025, 13:22:00
  • 2
Macierze, procesy stochastyczny, napieprzanie w instrinsicach, oglądanie IQ śmieci w hexedytorze… ja już nie chce robić przyszłości telekomunikacji, ja chcę zostać zwykłym polskim krudziarzem albo frontusiem!

#programowanie #programista15k #programista25k #pracait
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 08.05.2025, 14:32:35 via Wykop
  • 1
@groman43: trochę to brzmi jak fronciarz mówiący że chce zostać budowlańcem :)
  • Odpowiedz

382

Koniec Skype to najsmutniejsze, co zrobił Microsoft. Będę tęsknić [OPINIA]

Koniec Skype to najsmutniejsze, co zrobił Microsoft. Będę tęsknić [OPINIA]

To już koniec Skype, a Microsoft oficjalnie odesłał komunikator na emeryturę. Chciałoby się powiedzieć, że zasłużoną, ale gdzieś tam we mnie tkwi przekonanie, że Skype mógł być czymś znacznie większym, gdyby odpowiednio się nim zaopiekować.

android_com_pl
z
android.com.pl
dodany: 05.05.2025, 10:51:41
  • 183
  • #
    skype
  • #
    microsoft
  • #
    komputery
  • #
    rozmowy
atari666
atari666 07.05.2025, 11:41:21 via Wykop
  • 0
@pasterzzxc: https://www.youtube.com/watch?v=ieP9lb-B6Dw
atari666 - @pasterzzxc: https://www.youtube.com/watch?v=ieP9lb-B6Dw
pogop
pogop
05.05.2025, 19:48:22
  • 8
Dom nad garażami typu prlowski rzędziak XD Badajcie to, w Niemczech pomysłowy Gutenmir zbudował sobie dom na palach nad garażami takiego samego typu, jak w we wszystkich miastach Polski. Ciekawostkę podrzucił w innej dyskusji @Kluskowski który mieszka po sąsiedzku. W dyskusji śmieszkowałem, że takie garaże mogłyby być mikrokawalerkami, ale okazuje się, że są lepsze rozwiązania XD Tylko nie mówcie tego deweloperuchom ;)

Link do miejscówki https://maps.app.goo.gl/ei3zmva8hkWpkePw9?g_st=ac

#ciekawostki #architektura
pogop - Dom nad garażami typu prlowski rzędziak XD Badajcie to, w Niemczech pomysłowy...

źródło: temp_file1041610403041986685

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 06.05.2025, 05:10:52 via Wykop
  • 0
@pogop: i zostanie taka nieduża przestrzeń między dachami garaży a budynkiem? A co jak dach na garażach zacznie się sypać ze starości, jak go naprawić?
  • Odpowiedz
atari666
atari666 07.05.2025, 11:08:41 via Wykop
  • 1
@Kluskowski: jakby deszcz zacinał z boku to kiedyś ze starości dach się posypie. Do tego jeszcze gołębie, itp. Podejrzewam że w takiej sytuacji ktoś uargumentuje przed urzędem, że jedyna sensowna droga naprawy to dociągnięcie ściany garażu do ściany budynku i po sprawie :)
  • Odpowiedz
d.....d
konto usunięte 03.05.2025, 16:44:31
  • 2
#przegrywpo30tce #pracait #programista15k
Probowalem przebranzowic sie na IT, w tym celu poszedlem na studia, pare miesiecy do konca, wiec juz je dokoncze, ale ogolnie to jest nudne tak bardzo...
Niestety nie umiem sie zmusic do nauki nudnych rzeczy nawet jezeli wmawiam sobie ze na koncu sa dobre zarobki. A co najlepsze - ja na serio myslalem ze jakas tam pasje do informatyki mam, bo do dzisiaj
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 03.05.2025, 17:00:22 via Wykop
  • 6
nie umiem sie zmusic do nauki nudnych rzeczy nawet jezeli wmawiam sobie ze na koncu sa dobre zarobki

@dasKirschroteHemd: no tak to jest niestety, natury nie oszukasz.
Może coś w kierunku devops, skoro lubisz skręcać laptoki i sieci. Nie wszyscy muszą programować.
  • Odpowiedz
Herato
Herato
03.05.2025, 12:57:22
  • 2
Na fali zamiast osobnej kasy dla osób które coś kupiły w sklepiku aquaparku mogli by zrobić osobną kasę po prostu dla osób korzystających z kart typu MultiSport

Wtedy te kolejki latem były by najbardziej rozładowane bo głównie tworzą je osoby które „płacą pieniędzmi” dopytują się o dzieci itp

#lodz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 03.05.2025, 12:59:32 via Wykop
  • 0
@Herato: duże kolejki dziś?
  • Odpowiedz

1101

"Nawet 200 kilometrów na godzinę". Poseł PiS - potencjalny morderca drogowy.

"Nawet 200 kilometrów na godzinę". Poseł PiS - potencjalny morderca drogowy.

"180 km/h i wyprzedzanie na czołówkę. Gdzie się pan tak śpieszy, panie pośle Janie Mosiński?"

jeden_z_gapiow
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 01.05.2025, 08:44:29
  • 102
  • #
    stopcham
  • #
    mordercadrogowy
atari666
atari666 01.05.2025, 18:24:31 via Wykop
  • 16
@Kolarzino: brzmisz jakbyś był z tych co jadą 70 niezależnie od tego czy teren zabudowany czy nie, bo znaki zbyt przytaczające
atari666
atari666 02.05.2025, 08:34:46 via Wykop
  • 0
@GeDox: z takimi ambicjami to do ZDiTU albo GDDKiA, kierowcy mają znaki, przepisy i powinni się do nich stosować
uszyk90
uszyk90
01.05.2025, 19:59:40
  • 3
Polecam Łódz na rolki, bo bardzo fajnie się jeździ. Duzo dobrego podłoża do śmigania prawie całe centrum jest nowe.
#lodz #rolki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 01.05.2025, 20:03:34 via Wykop
  • 3
@uszyk90: o, ciekawa perspektywa. Teraz jak ktoś będzie pytał o plusy Łodzi, to mogę odpowiedzieć - pal wrotki :)
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
01.05.2025, 19:14:55
  • 1
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do ludzi z IT: czy warto robić magistra z infy czy zostać z samym licencjatem/inżynierem z infy jeśli mam już 5 lat expa? Dłuższa wersja poniżej.

5 lat expa here, załapałem się do branży w czasie covidu bez studiów, 2 lata temu zacząłem robić inżyniera żeby mimo wszystko mieć ten papierek wyższego wykształcenia w CV, natomiast z racji że robie to zaocznie na byle jakiej uczelni to właściwie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 01.05.2025, 20:01:24 via Wykop
  • 1
@mirko_anonim: jak masz czas i chęci, to dawaj śmiało. Koszt nie jest jakiś wielki, im większe korpo tym papier bardziej się liczy.
  • Odpowiedz

273

Polacy oczekują większych mieszkań, choć głównie kupują je osoby 55+

Polacy oczekują większych mieszkań, choć głównie kupują je osoby 55+

Osoby poniżej 35 roku życia stanowią obecnie jedynie około 25% planujących zakup nieruchomości. Największą grupę potencjalnych kupujących stanowią osoby powyżej 55. roku życia.

konto usunięte
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 29.04.2025, 06:03:51
  • 146
  • #
    nieruchomosci
atari666
atari666 30.04.2025, 06:04:24 via Wykop
  • 4
Największą grupę potencjalnych kupujących stanowią osoby powyżej 55. roku życia.

No tak, człowiek się wyszalał, zbudował jakąś pozycją zawodową to w końcu może się wziąć za zakładanie rodziny ;)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 19
  • Strona 10 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.10.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.08.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia