Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko185
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
asenjo

asenjo

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16778
  • Znaleziska 3326
  • Mikroblog 13452
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 88
asenjo
asenjo 13 min temu
  • 1
#ukraina
Suski określa w mediach Ukrainę mianem kraju nieprzyjaznego(!!!). Przydacz podsyca, mówiąc po tym co zrobił Nawrocki, że rząd wystawiany jest na pośmiewisko (bo zgarnia g---o wyprodukowane przez reakcje i timing Prezydenta), poprzez co działa na szkodę odbudowy stosunków, do której dążą. Według Banku Światowego, kontrakty na odbudowę Ukrainy w Gdańsku to będzie ponad 500mld dolarów.
Czy dla klasy politycznej w tym kraju liczy się tylko i wyłącznie zdobycie władzy, a
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk
wczoraj, 10:25:32
  • 7
Przydacz ocenił, że jeśli „emocje po stronie prezydenta Zełenskiego nie będą eskalować, to jako sąsiedzi będziemy musieli ze sobą współpracować”. Dodał jednak, że jeśli prezydent Ukrainy „nadal będzie chciał obrażać Polaków, obrażać polską historię i gloryfikować ludobójców, to Polska ma całą paletę różnego rodzaju instrumentów, które mogą wpływać na rzeczywistość na wschód od naszej granicy”.


Czym to się różni od urojeń rosji że "jeśli ukraina nie odda ziem to rosja sama je sobie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asenjo
asenjo 42 min temu via Wykop
  • 0
@KokainowyStforek: no i co bys takiego wnoszacego i blyskotliwego napisal? niesamowici jestescie, naprawde. poza swoim (bardzo pospolitym, wyrobionym na wielu spinach) zdaniem, co mialbys do wniesienia, jakie masz zaplecze merytoryczne i znajomosc tematu? obejrzana 3minutowa wstawka od DLAPIENIEDZY? dawaj, zamknij nam wszystkim mordy. nie wiem, moze blika wyslac?
  • Odpowiedz
jurekqwerty
jurekqwerty
jurekqwerty
12 godz. i 39 min temu
  • 522
Tak widzę tę sytuację

#bekazpisu #ukraina #bekazprawakow #polityka
jurekqwerty - Tak widzę tę sytuację

#bekazpisu #ukraina #bekazprawakow #polityka

źródło: image

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asenjo
asenjo 42 min temu via Wykop
  • 0
@KokainowyStforek: odpowiadajac: tak, przekazywal, ze to drazliwy temat i jest to zalazek ewentualnego problemu, nie wiem, czy bezposrednio przekazali, ze konkretnie zwierzchnik sil zbrojnych RP blokujacy pieniadze dla armii pojdzie w cyrk z orderem, ale otrzymal takie informacje gdy tylko polska strona sie o tym dowiedziala. ewidentnie mało trzeba zeby zaimponować ludziom twojego pokroju. prawda jest, ze przyczynkiem jest zelenski i gdyby nie on, to calej sytuacji by nie bylo
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
wczoraj, 07:29:28
  • 592
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asenjo
asenjo wczoraj, 18:11:01 via Wykop
  • 0
@kankes: jedyny przypadek w ktorym uwierze ze to prawdziwe, to to, ze zyjemy w symulacji. to na pewno jakis wykopek napisal, fejkkonta karyny pewnie by mu sie nie chcialo tworzyc, ale odkad sa anonimy to duzo latwiej o zarzutki.

ale bardzo quality bait, jesli taka osoba by istniala to chetnie z--------m jej lepe w potylice - ale najchetniej piwniczakowi ktory stworzyl zarzutke. po co to?
  • Odpowiedz

695

Nowy Dwór: amstaff wbiega na posesję i zagryza psa

Pokaż treści 18+

Nowy Dwór: amstaff wbiega na posesję i zagryza psa

W Nowym Dworze (dolnośląskie) pies wbiega na posesję i zagryza biegającego po podwórku chihuahua.

WielkiNos
z
tvn24.pl
dodany: przedwczoraj, 16:11:06
  • 106
  • #
    psiarze
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    truestory
  • #
    dolnoslaskie
  • #
    polska
asenjo
asenjo przedwczoraj, 21:49:24 via Android
  • 9
@Tomek3322: a razem z nimi ich patologiczni właściciele, którzy potrafią wychodzić z nimi w przestrzeń publiczna bez kagańca. Najczęściej p--------y element z Wyższej szkoły robienia halasu
kankes
kankes
kankes
21.06.2026, 09:27:26
  • 599
Empatyczna płeć na szczęście też potrafi kalkulować na chłodno. A wy incele zarzucacie kobietom, że kierują się tylko emocjami i "sercem". Wstydźcie się.

#p0lka #zwiazki #logikarozowychpaskow #blackpill
kankes - Empatyczna płeć na szczęście też potrafi kalkulować na chłodno. A wy incele ...

źródło: p0lka

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asenjo
asenjo przedwczoraj, 06:52:42 via Wykop
  • 1
@kankes: nie no k---a, przeciez te wpisy z anonimów na takich grupach to musi być w 90% przypadków zarzutka jakiegoś piwniczaka, odmawiam wiary
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre
21.06.2026, 12:20:50
  • 2166
Koniec z kastą! Z jedną Państwo sobie poradziło, to teraz najwyższa pora z drugą!
Zwiększać miejsca na studia lekarskie, uwolnić specjalizację.

Może być bezrobotny inżynier, prawnik, ekonomista, to może być i bezrobotny lekarz. Studia to nie szkoła zawodowa.

#lekarz #lekarski #medycyna #lekarz100k #konowalposting #pracait #programista15k #studia #polska #polityka
VaizardOmbre - Koniec z kastą! Z jedną Państwo sobie poradziło, to teraz najwyższa po...

źródło: IMG_6504

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asenjo
asenjo 21.06.2026, 17:12:02 via Wykop
  • 0
@ja_jesio_ne: k---a, b----l mamy z prawem nie dlatego, ze kiedys uwolniono zawod, tylko dlatego, ze PiS uchwalil bezprawne uchwaly. gdzie tu widzisz w ogole jakikolwiek wspolny mianownik, poza tym, ze jest gdzies w tym wszystkim prawo xd
  • Odpowiedz
Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
19.06.2026, 18:49:59
  • 141
xD

#lekarz100k #heheszki #konowalposting #polityka
Zartos_Larpiarz - xD

#lekarz100k #heheszki #konowalposting #polityka

źródło: obraz

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asenjo
asenjo 19.06.2026, 23:34:37 via Wykop
  • 1
@Zartos_Larpiarz: troche mnie w-----a ta sytuacja, bo zaraz bedzie, ze to tylko jakis platfus-oszust i byle j---c w KO, a problem jest systemowy i powinnismy j---c wszystkich konowalow i system wynagrodzen sam w sobie. w sensie, no oby nie poszlo to w te strone
  • Odpowiedz
asenjo
asenjo 21.06.2026, 10:04:18 via Wykop
  • 0
@Zartos_Larpiarz: no z tego co widzialem to trzaskowski sie c---a z tego wytlumaczy. niestety w Polsce nie mamy wyborców tylko wyznawców, więc c--j z tego będzie. Ba, żeby ratować wizerunek Trzaskowskiego rząd pewnie będzie dezawuował znaczenie afery i żadnych systemowych zmian nie będzie, a NFZ będzie nadal utrzymywać nadludzi za >40k miesięcznie
  • Odpowiedz
asenjo
asenjo 21.06.2026, 14:38:58 via Wykop
  • 0
@Zartos_Larpiarz: ale na twitterze beda uprawiac damage control tworzac narracje, jakoby to nie byl standard. chyba nie obejdzie sie bez kroku pt. ujawnienie zarobkow. poki na papierze nie bedzie dowodow, to beda mataczyc i klamac
  • Odpowiedz
szurszur
szurszur
21.06.2026, 06:21:01
  • 1827
Coraz więcej osób zauważa, że od pewnego czasu każde wydarzenie międzynarodowe, które mogłoby dać punkty władzy jest torpedowane chwilę wcześniej przez PIS (i czasami konfederację).

1) Program SAFE - nagła zmiana stanowiska i atak PIS przed podpisaniem umów.
2) Umowa obronna z UK - Kręcenie nosem, że Nawrocki nie wiedział i nie wiadomo czy podpisze ( wg władzy kancelaria prezydenta była informowana o pracach)
3) Umowa o współpracy z Niemcami - ''przypadkiem'' dzień przed podpisaniem
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asenjo
asenjo 21.06.2026, 09:59:43 via Wykop
  • 2
@szurszur: dla PiS sukces Polski to tylko ewentualność, która zawsze klęknie przed interesem partyjnym. Władza dla naszych to imperatyw, my będziemy najlepsi dla Polski, dlatego nie ma takiej ceny której nie karzemy zapłacić Ojczyźnie, by to się spełniło.

I właśnie dlatego porządni ludzie muszą głosować na tych s-------i z KO. Dobrze, że ostatnie dekady były relatywnie spokojnie. Martwię się, że przy większym r---------u na skalę globalną znowu utracimy państwowość
  • Odpowiedz
asenjo
asenjo 20.06.2026, 00:56:04
  • 0
#afera #lekarz #lekarz100k #konowalposting #shitposting
Chopaki pomuszcie, facetka kazała napisać wypracowanie a nie słuchałem. Coś z taką, w pewnym sensie antypaństwową, uprzywilejowaną grupą, dla której jej własny interes (pomimo bycia absolutną elitą w skali krajowego społeczeństwa) jest nienegocjowalny i grozi oddaniem się w obce wpływy za każdym razem, gdy władza próbuje likwidować patologie niewidzianą w innych państwach Europy. Ta grupa ma elitarny
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2424

Nawet 350 000 zł/miesiąc. Tyle zarobił z pieniędzy podatników najdroższy lekarz

Nawet 350 000 zł/miesiąc. Tyle zarobił z pieniędzy podatników najdroższy lekarz

Najwyższe pojedyncze faktury wystawione przez lekarzy zatrudnionych w publicznej ochronie zdrowia opiewają na 300-350 tys. zł miesięcznie - dowiedziała się "Rz". Zbierająca dane agencja niedługo zacznie gromadzić informacje o zarobkach po numerze PESEL, ale w przepisach jest luka, która pozwala na u

hitxol
z
rp.pl
dodany: 19.06.2026, 15:30:59
  • 205
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    afera
  • #
    konowalposting
asenjo
asenjo 20.06.2026, 00:08:26 via Wykop
  • 0
Nieironicznie przydałaby się manifestacja w Warszawie. Dlaczego u nas wygląda tak w ten sposób, a w Czechach, Danii jest już inaczej i ludzie nie umierają pod płotem? Trzeba grzać temat i zachęcać rządy do gruntownej reformy - co rok mamy dokładać miliardy do budżetu, słysząc, że kolejki będą dłuższe niż rok wcześniej, a limity na świadczenia się zmniejszyły? Byle elita zamiast X mieszkań na wynajem miała powiedzmy 2X tychże?

Mam nadzieję, że
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

asenjo
asenjo 19.06.2026, 23:01:31
  • 0
#konowaly #pijawki #lekarz100k #lekarz #afera #konowalposting
Czy człowiek który zamierza pełnić zawód szczególnego pożytku publicznego, w którego edukację Państwo Polskie zainwestowało ogromne pieniądze i czas dydaktyków, deklaruje emigrację (ponieważ jest ryzyko, że zamiast astronomicznych apanaży otrzyma się jedynie gigantyczne pieniądze w skali całej gospodarki), to może być dalej określany człowiekiem, czy raczej powinno się go określić jako humanoidalną, antypolską, narcystyczną
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asenjo
asenjo
Autor
19.06.2026, 23:43:00 via Wykop
  • 0
@Yoney: kluczowe sa pobudki - jesli sa nimi kwestie tego, ze zrobilo sie niemilo i zaczeto mowic o tej gigantycznej patologii, no a zamiast powiedzmy mieszkania rocznie zarobi sie pol mieszkania rocznie (i gdyby odjac te dwie przeslanki to o zadnej emigracji nie byloby mowy), to w moim systemie moralnym mowimy tutaj o szmacie do podlogi, eufemistycznie mowiac.
z tym moim postem to nawet nie uwazam tego za kluczowy element
  • Odpowiedz
asenjo
asenjo
Autor
20.06.2026, 00:04:36 via Wykop
  • 0
PS wolność to piękna idea, ale według mnie jeszcze piękniejszą jest sprawiedliwość, szczególnie w obliczu, gdzie ta wolność już i tak jest gwałcona w bardzo wielu obszarach. i zwłaszcza, jeśli do realizacji wolności innych w niesprawiedliwy sposób traktuje się tych, co im ją finansują. w przypadku czasowej lojalki "argument" w stylu reversed "było się uczyć" - nikt nie zmuszałby do kształcenia w tym kierunku, każdy wiedziałby, na co się pisze. stawiam obie
  • Odpowiedz
asenjo
asenjo 19.06.2026, 20:13:52
  • 3
#konowalposting #lekarz100k #lekarz #afera
Jak w ogole KPremiera etc sie ustosunkowuja do niezadowolenia zwiazanego z otwarciem oczu na to, jak bardzo pijawki jebią swój naród? Są jakieś konkretne zapowiedzi?

Boję się jedynie, że lobbyści z kartelu NIL będą tworzyć spin potępiający "skrajne, patologiczne przykłady", tworząc iluzję, że pozostali są w porządku i system jest sprawiedliwy. Myślę, że to kwestia czasu, będzie trzeba dać temu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

401

Starosta sfałszował maturę. Postępowanie umorzone, zero konsekwencji

Starosta sfałszował maturę. Postępowanie umorzone, zero konsekwencji

Śledczy nie mają wątpliwości, że były starosta karkonoski nie zdał matury. Dokument został sfałszowany, a on użył go aby dostać się na studia z pielęgniarstwa. Pomóc miała mu w tym sekretarka liceum. "Osoby stanowczo zaprzeczyły, aby Krzysztof W. uczęszczał do tej szkoły."

wilgaroksa
z
radiowroclaw.pl
dodany: 18.06.2026, 07:37:37
  • 14
  • #
    absurd
  • #
    mojkrajtakipiekny
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    polityka
  • #
    nauka
asenjo
asenjo 18.06.2026, 20:31:47 via Wykop
  • 0
@dark5: no no, bo za pisu by nie bylo takiej sytuacji, tusk zmusil. potem sie zmieni wladza, to drudzy beda pisac, ze pisowskie panstwo powoduje ze sa takie sytuacje, ze gdyby kaczynski nie rzadzil to by nie bylo czegos takiego. i tak wkolo macieju, banda brainletow.. tak naprawde c--j z problemem i jego systemowoscia, byle p-------c w tych ktorych nie lubie
Paszczakova
Paszczakova
16.06.2026, 15:05:30
  • 829
#lekarski #lekarz #lekarz100k #konowalposting najśmieszniejsze jest to, że ten konował połasił się na jakieś śmieszne dodatkowe 4k z bycia radnym zamiast dalej kraść miliony w szpitalu, bo jakby nie był radnym to nie musiałby składać oświadczenia majątkowego, boże co za przygłup XDDDD
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asenjo
asenjo 16.06.2026, 22:06:04 via Wykop
  • 0
@Paszczakova: Chrystus narodu. Na swojej karierze zbudował uwagę opinii publicznej, co być może wyzwoli naród z ciemiężenia przez pasożytów. Bohater
  • Odpowiedz

3166

Lekarze na zamkniętej grupie sprzeciwiają się ujawnieniu zarobków po PESEL

Na grupie Porozumienie Rezydentów OZZL ponure nastroje... https://t.co/gkS4TV5zT5

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 16.06.2026, 19:16:07
  • 364
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
asenjo
asenjo 16.06.2026, 20:34:15 via Wykop
  • 79
Najlepsza jest wypowiedź rzecznika Naczelnej Izby Lekarskiej, żeby tego nie robić, bo to będzie takie gadanie że a ten to zarabia za dużo i w ogóle.

Tak, właśnie o to chodzi, drogi przedstawicielu kartelu, żeby ludziom otworzyć oczy i żeby ten chory system dystrybuowania bogactwa z budżetu w końcu naprawić. Dalej będziecie elitą z potężnymi pieniędzmi, spokojnie - ochrona zdrowia po prostu przestanie być chora (co i tak jest eufemizmem). Ruszyć kartel
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

asenjo
asenjo 16.06.2026, 20:41:59 via Wykop
  • 6
@Milegodniawszystkim: dlatego szczególnie ważne jest, żeby grzać temat, kiedy hype na "current thing" przeminie. Marzy mi się jakiś ideowiec otwierający organizację inicjatywy na rzecz zmian systemowych, żeby na bieżąco punktować odrywanych od koryta nadludzi i trwale grzać media i polityków agendą.
My nie musimy czekać po 2 lata w kolejkach, samo urealnienie stawek w stosunku do gospodarki typu kraje zachodu pozwoli na większą wydolność - o ile oczywiście uda się
asenjo
asenjo 16.06.2026, 20:43:27 via Wykop
  • 19
Umożliwić nowym lekarzom zdobycie zawodu i urealnić płace. To jest tak ważny czynnik jeśli chodzi o ochronę zdrowia, że byłbym skłonny zagłosować nawet na PiS, jeśli przedstawiliby sensowną reformę systemu i zadeklarowali jej niezwłoczne wdrożenie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

asenjo
asenjo 16.06.2026, 17:38:30
  • 0
#kiciochpyta Czy jako społeczeństwo dojrzeliśmy do tego, żeby sądzić przywódców kartelu o nazwie Naczelna Izba Lekarska za działalność na szkodę narodu?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szurszur
szurszur
13.06.2026, 09:42:15
  • 255
Niesamowite jak w 4 lata niewiele zostało z prestiżu Polski na kierunku ukrainskim a Niemcy go odbudowali niemal od zera - 4 lata temu szydzono z hełmów jakie Niemcy chcieli wysyłać na Ukrainę, Niemcy jak to Niemcy nawet sie specjalnie nie bronili jak ich obtłukiwali.
Polacy wtedy preżyli się jako państwo grajace ponad swoją ligą, wyznaczajace trendy, ileż było dumy, że chwalono nas na twitterku.
Mineły 4 lata i porównajcie sobie:

Niemcy nadal pomagają Ukrainie
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asenjo
asenjo 14.06.2026, 10:33:28 via Wykop
  • 1
@szurszur: posiadający duży potencjał, ale emocjonalny naród podatny na sugestie, tanie zagrania, kolektywnie niezbyt bystry. wystarczy internet i kampanie, żeby podciąć nam skrzydła. winni po tym wszystkim są jak zwykle oni, trzeba iść zagłosować na tych krzyczących emocjonalnie duże słowa, podejmujących decyzje sprzyjające rywalom ludzi

Mariuszariat zakałą narodu
  • Odpowiedz
asenjo
asenjo 13.06.2026, 18:30:37
  • 0
#bf6 #battlefield #gpu #kartagraficzna #komputery
Tak wyglądają ustawienia na bodajże średnich w 1920x1080 w Battlefieldzie 6 na zestawie Ryzen 7700&RTX2060. Serio ten procesor nie wyciągnie więcej niż 50-60 na średnich? Czy to kwestia tego, że jest c-----a karta graficzna i tak się rozkłada.
Myślałem kupić Radeona 9070XT, no ale jeśli ma mi procesor tak bottleneckować to po chuju fest.
Też pewnie jakiś
asenjo - #bf6 #battlefield #gpu #kartagraficzna #komputery
Tak wyglądają ustawienia n...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asenjo
asenjo
Autor
13.06.2026, 18:57:02 via Wykop
  • 0
@blahajo: czyli myślisz, że jak zmienię kartę to przy CPU normalnie wyższe wartości pokaże?
ten 2060 to jest g---o teraz i mnie nie dziwi, że mam ich tak mało, ale no myślałem że jak na podzespoły dzieli to inaczej to będzie wyglądać przy cpu
  • Odpowiedz
RandomNetUser
RandomNetUser
13.06.2026, 09:59:51
  • 366
#musk #usa #londyn #bekazlewactwa #ekonomia

Oni serio myślą że dzieci w Afryce głodują bo koleś z RPA ma trylion jakby był jakimś Sknerusem Mckwaczem i wszystko miał w gotówce w skarbcu, a nie w formie cyferek na ekranie, które mogą w każdej chwili zniknąć tak szybko jak się pojawiły.
RandomNetUser - #musk #usa #londyn #bekazlewactwa #ekonomia

Oni serio myślą że dziec...

źródło: image

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asenjo
asenjo 13.06.2026, 14:44:35 via Wykop
  • 2
@RandomNetUser: ludzie ktorzy decyduja by wysylac pomoc humanitarna do somalii powinni byc sadzeni za zbrodnie przeciwko ludnosci
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >
  • swiat stanal na chuju i tanczy breka

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.05.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.12.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.03.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking