Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
arclex via Wykop
- 0
@SaintWykopek: mydło i prysznic
Lekarza ze Szpitala Południowego ujawnili swoje pensje! Szokujące zestawienie

Zarobki lekarzy w 2026 roku stały się tematem ogólnopolskiej debaty po aferze w Szpitalu Południowym. Ujawnione przelewy
z- 77
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Oglądam jakiegoś typa, który przygotowuje się do WNBF i tutaj na screenie dziadek mu tłumaczy, że ma zbyt mały „dół klatki”, bo jak zrobi bicepsy przodem, to zamiast takiego „C”, powinien mieć ten mięsień tak jak pokazuje kartką i w sumie zacząłem się zastanawiać, bo ja mam identycznie, czy to kwestia ogólnie zbyt małej klaty, genetyki, czy może rzeczywiście braku „dołu klatki”, ale teraz jeszcze zerknąłem na kulturystów pro i oni też
źródło: IMG_7880
PobierzOdejście z partii to za mało. Lekarz-milioner powinien zwrócić pieniądze?

Dawid Kacprzyk, lekarz-radny-milioner, zrezygnował z członkostwa w Koalicji Obywatelskiej. To było zapewne wyjście "honorowe", żeby partia nie musiała go wyrzucać siłą. Działania podjęła Naczelna Izba Lekarska, rząd. Ale Polacy zdają się mieć jasne zdanie, że to wszystko za mało.
z- 112
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Zjadłem obiad. Jakbym miał opisać pierwszy zastrzyk, czyli ten tydzień to BYŁ TO NAJGRORSZY TYDZIEŃ ŻYCIA.
Non stop rzygałem, co chwilę biegunka, zero apetytu przez co czułem się źle, umęczony. W domu ok, wyszedłem i ja się dziwię, że w ogóle gdzieś doszedłem.
Chyba puszcza zastrzyk, bo mam apetyt, więc jutro następna dawka.
Nie
Non stop rzygałem, co chwilę biegunka, zero apetytu przez co czułem się źle, umęczony. W domu ok, wyszedłem i ja się dziwię, że w ogóle gdzieś doszedłem.
Chyba puszcza zastrzyk, bo mam apetyt, więc jutro następna dawka.
Nie
arclex via Wykop
- 2
@Lewusx: On c---a schudł, a nie 15 kilo. Na wykopie to inna matematyka panuje. Wszystko przez 5 trzeba dzielić.
@Mega_Smieszek Ale po co walić takie dawki, żeby w ogóle nie czuć apetytu? Po prostu dostosuj dawkę tak, aby go wyhamować do tego stopnia, aby się dało nad nim panować i zacznij sobie wyrabiać nawyki normalnego, cywilizowanego człowieka, a nie zwierzęcia, które musi pchać w pysk wszystko, co da się
@Mega_Smieszek Ale po co walić takie dawki, żeby w ogóle nie czuć apetytu? Po prostu dostosuj dawkę tak, aby go wyhamować do tego stopnia, aby się dało nad nim panować i zacznij sobie wyrabiać nawyki normalnego, cywilizowanego człowieka, a nie zwierzęcia, które musi pchać w pysk wszystko, co da się
#mirkokoksy
Chopy, potrzebna mała pomoc mirkowi @GothBoyy666 . Wywaliło mi limit na priv w czasie rozmowy. Miras 19 lat chce się trochę zbudować, więc mile widziane porady dietetyczne i suplementacyjne. W wynikach teścia ma bardzo ładnego, więc nie widzę sensu żeby już na starcie wchodził w iniekcje.
Chopy, potrzebna mała pomoc mirkowi @GothBoyy666 . Wywaliło mi limit na priv w czasie rozmowy. Miras 19 lat chce się trochę zbudować, więc mile widziane porady dietetyczne i suplementacyjne. W wynikach teścia ma bardzo ładnego, więc nie widzę sensu żeby już na starcie wchodził w iniekcje.
arclex via Wykop
- 0
@cichyluki88: nie no, jest gotowy. Normalnie 500mg testosteronu, 400mg npp, a na rozruch, przez pierwsze 4 tygodnie, 50mg anapolonu, ewentualnie metanabolu.
- 0
Jest ktoś kto korzystał z konsultacji online, żeby zacząć leczenie GLP-1?
Lekarze z tych receptomatów online i innych portali przepisują Mounjaro bez problemu czy kręcą nosem jeśli wcześniej nie było leczenia? Jak w ogóle wygląda kontynuacja leczenia po przepisaniu jednego wstrzykiwacza online? Robią problemy z kolejnymi dawkami?
#mounjaro #wegovy #odchudzanie #redukcja #medycyna
Lekarze z tych receptomatów online i innych portali przepisują Mounjaro bez problemu czy kręcą nosem jeśli wcześniej nie było leczenia? Jak w ogóle wygląda kontynuacja leczenia po przepisaniu jednego wstrzykiwacza online? Robią problemy z kolejnymi dawkami?
#mounjaro #wegovy #odchudzanie #redukcja #medycyna
arclex via Wykop
- 0
@Gleacher: na 99% nie dostaniesz tego na telefon.
arclex via Wykop
- 0
@Gleacher: to nie ma nic wspólnego ze scamem.
arclex via Wykop
- 0
@Gleacher: nie wiem stary, alternatywnie po prostu mniej jedz, bo się domyślam, ze ten lek jest Ci najmniej potrzebny.
arclex via Wykop
- 0
@conamirko: można robić wszystko, tylko z głową.
arclex via Wykop
- 0
@conamirko: nie, bo podoba mi się rosnąca liczba życiowych nieudaczników, więc Wam kibicuję.
- 3
Kilka tematów:
Chłop się dzisiaj śmiał ze mnie na siłowni bo położyłem się na ziemi z zmęczenia a ten: "kolega leżakuje, może martini przynieść?"
Dlaczego wykopki uważają, że maks genetyczny, estetyki to 70kg/180cm?
Dostawałem na ten temat elaboraty na pw, że to się podoba kobietom bo ma się ABS(na siłowni widziałem jak gadają uśmiechnięte z chlopami 100kg/180cm wyżyłowane ręce i nogi), na igrzyskach bebzonów to BMI w normie i samo zdrowie. Tymczasem ja 80.5kg/183cm pisano
Chłop się dzisiaj śmiał ze mnie na siłowni bo położyłem się na ziemi z zmęczenia a ten: "kolega leżakuje, może martini przynieść?"
Dlaczego wykopki uważają, że maks genetyczny, estetyki to 70kg/180cm?
Dostawałem na ten temat elaboraty na pw, że to się podoba kobietom bo ma się ABS(na siłowni widziałem jak gadają uśmiechnięte z chlopami 100kg/180cm wyżyłowane ręce i nogi), na igrzyskach bebzonów to BMI w normie i samo zdrowie. Tymczasem ja 80.5kg/183cm pisano
źródło: 1000043305
Pobierz
arclex via Wykop
- 2
@przegro_pisarz: weź pokaż te DMy, to się wszyscy pośmiejemy xd
- 0
Czy duża jest zmiana między 1.5mg sengmutydu a 1.75mg coś czuje ale to nie to co za pierwszym razen ( 4 dni mnieły) #mikrokoksy vs #sterydy
- 1
Co myślicie o kardarynie? Warto? Podobno poprawia lipidy, wydolność i spalanie fatu choć co do tej właściwości jestem lekko sceptyczny. Ale też pojawiają się głosy, że jest rakotwórcza, inni piszą, że to tylko jedno badanie na myszach, które przyjmowały jakieś wysokie dawki przez długi okres. A z waszego doświadczenia?
#silownia
#silownia
arclex via Wykop
- 0
@mandanda: nie warto. Nie ma sarmów (i tym podobnych), które mają jakikolwiek sens. GW to nie jest spalacz.
Jaki masz problem z lipidami? Jeżeli nie pizgasz ciężkiego towaru (w dużych ilościach), to wystarczy trzymać dietę jak normalny człowiek i robić cardio.
A jak myślisz, że pójdziesz z GW na łatwizne i będziesz mógł olać dietę i trening, no to nie.
Jaki masz problem z lipidami? Jeżeli nie pizgasz ciężkiego towaru (w dużych ilościach), to wystarczy trzymać dietę jak normalny człowiek i robić cardio.
A jak myślisz, że pójdziesz z GW na łatwizne i będziesz mógł olać dietę i trening, no to nie.
Rząd chce podnieść "podatek cukrowy". Opłata ma wzrosnąć nawet 10-krotnie

Opłata za zawartość dodatku kofeiny lub tauryny w napojach ma wzrosnąć z 0,10 zł do 1,00 zł, Wszystko oczywiście w trosce o zdrowie obywateli
z- 161
- #
- #
- #
- #
- 1
Nie zrobię nigdy nóg bo ciągle jakąś kontuzja a to kolano od roweru a to kostka od pilki i muszę robić przerwy bo boli :(
#silownia #zalesie #mirkokoksy
#silownia #zalesie #mirkokoksy
- 2
Ciężko mi szło z dietami bo źle znosiłem uczucie głodu + miałem ogromne ciągoty do podjadania (głównie słodyczy).
Szybka decyzja, recepta online na Mounjaro w piątek, pierwszy strzał 2,5mg w sobotę. Od poniedziałku faktycznie nie czuje wcale głodu. Muszę ustawiać alarmy żeby zjeść posiłki. Brak ochoty na podjadanie, po posiłkach nie robię się senny. Lepiej się wysypiam. Jeden dzień miałem trochę mgły mózgowej ale to dość znany efekt uruchomienia diety keto zanim
Szybka decyzja, recepta online na Mounjaro w piątek, pierwszy strzał 2,5mg w sobotę. Od poniedziałku faktycznie nie czuje wcale głodu. Muszę ustawiać alarmy żeby zjeść posiłki. Brak ochoty na podjadanie, po posiłkach nie robię się senny. Lepiej się wysypiam. Jeden dzień miałem trochę mgły mózgowej ale to dość znany efekt uruchomienia diety keto zanim
źródło: IMG_0912
PobierzKrzysztof Bosak za równiejszym obowiązkiem obrony ojczyzny kobiet i mężczyzn
"Sytuacja taka, że obowiązek obrony ojczyzny będzie spoczywał wyłącznie na mężczyznach jest nieakceptowalna."
z- 159
- #
- #
- #
- #
arclex via Wykop
- 1
@MagicznyMariusz: to akurat jest całkiem sensowny pomysł.
Do tej pory zastanawia mnie jakim cudem Frank Zane został trzykrotnym Mr Olympia, skoro w porównaniu do wszystkich innych zwycięzców to był tak naprawdę sucharem, nawet 100 kg nie miał, jakby teraz taki chłop poniżej setki wyszedł na scenę, to przecież sędziowie by padli śmiechem co to za niejadek w ogóle xd
#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
arclex via Wykop
- 3
@MaikeloByalkovo: kiedyś były inne standardy. Teraz chodzi o to, żeby wyglądać jak kupa gnoju i tak, jak nikt inny, nie licząc kilkunastu Twoich konkurentów, nigdy nie chciałby wyglądać. Trochę podkręcam, no ale mniej więcej tak to wygląda.
- 5
Nie no mirki to co stalowy odwalił w najnowszym filmie to jakiś nowy szczyt XD
Gostek puścił samopas amatorów siłowania na rękę do stołu BEZ ŻADNEGO PRZESZKOLENIA i potem zdziwienie że gostek se rękę połamał XDDD Po tym momencie przestałem to oglądać bo szkoda prądu.
Autentycznie jak walniętym na głowe trzeba być, żeby w tak kontuzyjnym sporcie puścić amatorów żeby się siłowali bez obecności żadnego profesjonalisty obok?
Stalowy kloc jak to mówi
Gostek puścił samopas amatorów siłowania na rękę do stołu BEZ ŻADNEGO PRZESZKOLENIA i potem zdziwienie że gostek se rękę połamał XDDD Po tym momencie przestałem to oglądać bo szkoda prądu.
Autentycznie jak walniętym na głowe trzeba być, żeby w tak kontuzyjnym sporcie puścić amatorów żeby się siłowali bez obecności żadnego profesjonalisty obok?
Stalowy kloc jak to mówi
źródło: hdag
Pobierz
arclex via Wykop
- 5
@Fasola17: A to ktokolwiek bierze go na serio? Przecież z niego nawet Kot się śmiał (a są z jednego teamu), że patrzy, co się klika w USA i robi to po polsku XD. Za sam fakt współpracy z Czechowiczem nie umiałbym go wziąć na serio, nie mówiąc o rozważaniach nt sylwetki, kiedy jedyne, co zrobił, to najpierw dociął do 60-kilku kilogramów, a potem się ulał. XD
arclex via Wykop
- 0
@93michu93: bo gada głupoty, wpycha dzieciarni peptydy, których nazw nie potrafi nawet wymówić, zniszczył się towarem, a potem p------i, że na redukcji „to mu szybciej z twarzy schodzi” XD
I jak nie przepadam za gościem, o tyle czekam aż pan 2703 kolejnego zgłosi na psy.
I jak nie przepadam za gościem, o tyle czekam aż pan 2703 kolejnego zgłosi na psy.
arclex via Wykop
- 0
@93michu93: w pale mam, czy 2703 jest naturalem, nie lubię gościa i nie śledzę, ale czekam aż kolejnego naganiacza za 5% sprowadzi do porządku, po Węglarzu. Takich rzeczy nie powinno się wciskać dzieciom. A jak już, to warto chociaż nauczyć się wymawiać nazwy.
Tu nie chodzi o to, że Czechowicz mówił, że jest naturalem (normalnie to bym Cię olał za tak debilny wniosek bo już widzę, że rozmawiam z bystrym
Tu nie chodzi o to, że Czechowicz mówił, że jest naturalem (normalnie to bym Cię olał za tak debilny wniosek bo już widzę, że rozmawiam z bystrym
arclex via Wykop
- 1
@93michu93: mówiłem, żeś niezbyt bystry. Nawet nie zrozumiałeś.
arclex via Wykop
- 1
@elsajko: Co to są peptydy kulturystyczne? BPC, TB działają, ale na małe kontuzje i raczej w dużych dawkach, przez co są po prostu nieopłacalne dla zwykłego człowieka. GH działa, ale dopóki nie stać Cię, żeby brać minimum 3-4 iu dziennie (a najlepiej: 5-6iu) całym rokiem, to nie ma zbyt dużego sensu. AOD nie działa (może inaczej: nie weźmiesz takiej dawki, żeby był sens). Ipamorelin, tesamorelin itp. może i działają, ale











Otrzymałem informację, że powinien jeść 2000 kcal, do tej pory chyba jadłem więcej. Ważę 95 kg, wzrost 177 cm, wiek 43 lata. Aktualnie spotykam się z kobietą, która wydaje mi się równie atrakcyjna, co inne kobiety napotkane przez Tinder, aczkolwiek boję się, że kiedy schudnę, to ona przestanie mi się podobać, jednak to mnie nie powstrzyma, aby zrealizować cel redukcyjny. Na ten moment nie jestem w stanie