Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
arclex

arclex

Dołączył 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1071
  • Znaleziska 58
  • Mikroblog 1013
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 9
furralbuzel
furralbuzel
przedwczoraj, 19:27:06
  • 0
Dzień 1 #odchudzanie
Otrzymałem informację, że powinien jeść 2000 kcal, do tej pory chyba jadłem więcej. Ważę 95 kg, wzrost 177 cm, wiek 43 lata. Aktualnie spotykam się z kobietą, która wydaje mi się równie atrakcyjna, co inne kobiety napotkane przez Tinder, aczkolwiek boję się, że kiedy schudnę, to ona przestanie mi się podobać, jednak to mnie nie powstrzyma, aby zrealizować cel redukcyjny. Na ten moment nie jestem w stanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex przedwczoraj, 20:54:41 via Wykop
  • 1
@Syn_dekarza: weź nie pisz już głupot bo nie masz pojęcia xd
  • Odpowiedz
SaintWykopek
SaintWykopek
przedwczoraj, 18:33:24
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex przedwczoraj, 18:58:17 via Wykop
  • 0
@SaintWykopek: mydło i prysznic
  • Odpowiedz

465

Lekarza ze Szpitala Południowego ujawnili swoje pensje! Szokujące zestawienie

Lekarza ze Szpitala Południowego ujawnili swoje pensje! Szokujące zestawienie

Zarobki lekarzy w 2026 roku stały się tematem ogólnopolskiej debaty po aferze w Szpitalu Południowym. Ujawnione przelewy

PIAN--A_A--KTYWNA
z
superbiz.se.pl
dodany: 22.06.2026, 08:05:31
  • 77
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    lekarz
arclex
arclex 22.06.2026, 19:24:48 via Wykop
  • -4
@Kieres: Powiedz mi, że w dupie byłeś i g---o widziałeś, nie mówiąc, że w dupie byłeś i g---o widziałeś. XD
mandanda
mandanda
22.06.2026, 15:39:03
  • 1
Oglądam jakiegoś typa, który przygotowuje się do WNBF i tutaj na screenie dziadek mu tłumaczy, że ma zbyt mały „dół klatki”, bo jak zrobi bicepsy przodem, to zamiast takiego „C”, powinien mieć ten mięsień tak jak pokazuje kartką i w sumie zacząłem się zastanawiać, bo ja mam identycznie, czy to kwestia ogólnie zbyt małej klaty, genetyki, czy może rzeczywiście braku „dołu klatki”, ale teraz jeszcze zerknąłem na kulturystów pro i oni też
mandanda - Oglądam jakiegoś typa, który przygotowuje się do WNBF i tutaj na screenie ...

źródło: IMG_7880

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 22.06.2026, 17:41:50 via Wykop
  • 2
@mandanda: Zobacz ile ten człowiek ma lat. Oni z wiekiem zaczynają p-------ć głupoty, które brzmią mądrze.
  • Odpowiedz

935

Odejście z partii to za mało. Lekarz-milioner powinien zwrócić pieniądze?

Odejście z partii to za mało. Lekarz-milioner powinien zwrócić pieniądze?

Dawid Kacprzyk, lekarz-radny-milioner, zrezygnował z członkostwa w Koalicji Obywatelskiej. To było zapewne wyjście "honorowe", żeby partia nie musiała go wyrzucać siłą. Działania podjęła Naczelna Izba Lekarska, rząd. Ale Polacy zdają się mieć jasne zdanie, że to wszystko za mało.

Akinori456
z
money.pl
dodany: 21.06.2026, 08:08:54
  • 112
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    lekarze
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
arclex
arclex 21.06.2026, 15:48:16 via Wykop
  • 0
Powinien zwrócić wszystko, co zarobił nielegalnie, zwłaszcza to, co poszło z publicznych pieniędzy. Może inaczej - to powinno mu zostać odebrane, najlepiej w rezultacie śledztwa i postępowań karnych i karnoskarbowych.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
21.06.2026, 11:43:29
  • 1
Zjadłem obiad. Jakbym miał opisać pierwszy zastrzyk, czyli ten tydzień to BYŁ TO NAJGRORSZY TYDZIEŃ ŻYCIA.

Non stop rzygałem, co chwilę biegunka, zero apetytu przez co czułem się źle, umęczony. W domu ok, wyszedłem i ja się dziwię, że w ogóle gdzieś doszedłem.

Chyba puszcza zastrzyk, bo mam apetyt, więc jutro następna dawka.

Nie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 21.06.2026, 12:07:39 via Wykop
  • 2
@Lewusx: On c---a schudł, a nie 15 kilo. Na wykopie to inna matematyka panuje. Wszystko przez 5 trzeba dzielić.

@Mega_Smieszek Ale po co walić takie dawki, żeby w ogóle nie czuć apetytu? Po prostu dostosuj dawkę tak, aby go wyhamować do tego stopnia, aby się dało nad nim panować i zacznij sobie wyrabiać nawyki normalnego, cywilizowanego człowieka, a nie zwierzęcia, które musi pchać w pysk wszystko, co da się
  • Odpowiedz
cichyluki88
cichyluki88
19.06.2026, 19:54:39
  • 1
#mirkokoksy
Chopy, potrzebna mała pomoc mirkowi @GothBoyy666 . Wywaliło mi limit na priv w czasie rozmowy. Miras 19 lat chce się trochę zbudować, więc mile widziane porady dietetyczne i suplementacyjne. W wynikach teścia ma bardzo ładnego, więc nie widzę sensu żeby już na starcie wchodził w iniekcje.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
arclex
arclex 20.06.2026, 09:59:10 via Wykop
  • 0
@cichyluki88: nie no, jest gotowy. Normalnie 500mg testosteronu, 400mg npp, a na rozruch, przez pierwsze 4 tygodnie, 50mg anapolonu, ewentualnie metanabolu.
  • Odpowiedz
Gleacher
Gleacher
15.06.2026, 07:52:55
  • 0
Jest ktoś kto korzystał z konsultacji online, żeby zacząć leczenie GLP-1?

Lekarze z tych receptomatów online i innych portali przepisują Mounjaro bez problemu czy kręcą nosem jeśli wcześniej nie było leczenia? Jak w ogóle wygląda kontynuacja leczenia po przepisaniu jednego wstrzykiwacza online? Robią problemy z kolejnymi dawkami?

#mounjaro #wegovy #odchudzanie #redukcja #medycyna
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 15.06.2026, 07:55:50 via Wykop
  • 0
@Gleacher: na 99% nie dostaniesz tego na telefon.
  • Odpowiedz
arclex
arclex 15.06.2026, 08:01:38 via Wykop
  • 0
@Gleacher: to nie ma nic wspólnego ze scamem.
  • Odpowiedz
arclex
arclex 15.06.2026, 08:51:52 via Wykop
  • 0
@Gleacher: nie wiem stary, alternatywnie po prostu mniej jedz, bo się domyślam, ze ten lek jest Ci najmniej potrzebny.
  • Odpowiedz
arclex
arclex 20.06.2026, 06:28:21 via Wykop
  • 0
@conamirko: można robić wszystko, tylko z głową.
  • Odpowiedz
arclex
arclex 20.06.2026, 09:58:02 via Wykop
  • 0
@conamirko: nie, bo podoba mi się rosnąca liczba życiowych nieudaczników, więc Wam kibicuję.
  • Odpowiedz
Buhaj67
Buhaj67
19.06.2026, 14:47:32
  • 3
Milka oszukuje???? 🤥 6 batoników niby waży 150 gram …ale 5 będzie ważyć 100 gram więc 6 batoników waży 125 gram….
#zakupy #oszukujo #silownia
Buhaj67 - Milka oszukuje???? 🤥 6 batoników niby waży 150 gram …ale 5 będzie ważyć 10...

źródło: IMG_1129

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 19.06.2026, 15:55:18 via Wykop
  • 0
@Buhaj67: Milka po prostu chce, żebyście nie mieli progressu na siłowni.
  • Odpowiedz
arclex
arclex 19.06.2026, 17:01:41 via Wykop
  • 0
@Buhaj67: żeby potem można się było z was śmiać na wykopie.
  • Odpowiedz
przegro_pisarz
przegro_pisarz
19.06.2026, 10:41:51
  • 3
Kilka tematów:
Chłop się dzisiaj śmiał ze mnie na siłowni bo położyłem się na ziemi z zmęczenia a ten: "kolega leżakuje, może martini przynieść?"

Dlaczego wykopki uważają, że maks genetyczny, estetyki to 70kg/180cm?
Dostawałem na ten temat elaboraty na pw, że to się podoba kobietom bo ma się ABS(na siłowni widziałem jak gadają uśmiechnięte z chlopami 100kg/180cm wyżyłowane ręce i nogi), na igrzyskach bebzonów to BMI w normie i samo zdrowie. Tymczasem ja 80.5kg/183cm pisano
przegro_pisarz - Kilka tematów:
Chłop się dzisiaj śmiał ze mnie na siłowni bo położył...

źródło: 1000043305

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 19.06.2026, 10:51:56 via Wykop
  • 2
@przegro_pisarz: weź pokaż te DMy, to się wszyscy pośmiejemy xd
  • Odpowiedz
Jaqubson
Jaqubson
Jaqubson
18.06.2026, 18:04:28
  • 0
Czy duża jest zmiana między 1.5mg sengmutydu a 1.75mg coś czuje ale to nie to co za pierwszym razen ( 4 dni mnieły) #mikrokoksy vs #sterydy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 18.06.2026, 18:07:07 via Wykop
  • 1
@Jaqubson: wal 5mg, nie bądź c--a
  • Odpowiedz
mandanda
mandanda
18.06.2026, 08:23:31
  • 1
Co myślicie o kardarynie? Warto? Podobno poprawia lipidy, wydolność i spalanie fatu choć co do tej właściwości jestem lekko sceptyczny. Ale też pojawiają się głosy, że jest rakotwórcza, inni piszą, że to tylko jedno badanie na myszach, które przyjmowały jakieś wysokie dawki przez długi okres. A z waszego doświadczenia?

#silownia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 18.06.2026, 08:40:10 via Wykop
  • 0
@mandanda: nie warto. Nie ma sarmów (i tym podobnych), które mają jakikolwiek sens. GW to nie jest spalacz.

Jaki masz problem z lipidami? Jeżeli nie pizgasz ciężkiego towaru (w dużych ilościach), to wystarczy trzymać dietę jak normalny człowiek i robić cardio.

A jak myślisz, że pójdziesz z GW na łatwizne i będziesz mógł olać dietę i trening, no to nie.
  • Odpowiedz

491

Rząd chce podnieść "podatek cukrowy". Opłata ma wzrosnąć nawet 10-krotnie

Rząd chce podnieść "podatek cukrowy". Opłata ma wzrosnąć nawet 10-krotnie

Opłata za zawartość dodatku kofeiny lub tauryny w napojach ma wzrosnąć z 0,10 zł do 1,00 zł, Wszystko oczywiście w trosce o zdrowie obywateli

Zenon_Zabawny
z
poradnikhandlowca.com.pl
dodany: 17.06.2026, 10:15:53
  • 161
  • #
    podatekcukrowy
  • #
    podatki
  • #
    cola
  • #
    polityka
arclex
arclex 17.06.2026, 14:06:30 via Wykop
  • 1
Pazerność tuska nie zna granic XD w---------y go do niemiec
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jaglak99
jaglak99
jaglak99
17.06.2026, 09:40:00
  • 1
Nie zrobię nigdy nóg bo ciągle jakąś kontuzja a to kolano od roweru a to kostka od pilki i muszę robić przerwy bo boli :(

#silownia #zalesie #mirkokoksy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 17.06.2026, 09:47:18 via Wykop
  • 6
@jaglak99: czego ludzie nie wymyślą, żeby znaleźć powód, aby nie robić nóg. A wystarczy po prostu ich nie robić i się nie oszukiwać.
  • Odpowiedz
shaggee
shaggee
17.06.2026, 07:48:07
  • 2
Ciężko mi szło z dietami bo źle znosiłem uczucie głodu + miałem ogromne ciągoty do podjadania (głównie słodyczy).
Szybka decyzja, recepta online na Mounjaro w piątek, pierwszy strzał 2,5mg w sobotę. Od poniedziałku faktycznie nie czuje wcale głodu. Muszę ustawiać alarmy żeby zjeść posiłki. Brak ochoty na podjadanie, po posiłkach nie robię się senny. Lepiej się wysypiam. Jeden dzień miałem trochę mgły mózgowej ale to dość znany efekt uruchomienia diety keto zanim
shaggee - Ciężko mi szło z dietami bo źle znosiłem uczucie głodu + miałem ogromne cią...

źródło: IMG_0912

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 17.06.2026, 07:58:27 via Wykop
  • 0
@shaggee: fajnie, tylko czemu keto?
  • Odpowiedz

512

Krzysztof Bosak za równiejszym obowiązkiem obrony ojczyzny kobiet i mężczyzn

"Sytuacja taka, że obowiązek obrony ojczyzny będzie spoczywał wyłącznie na mężczyznach jest nieakceptowalna."

schmorgpl
z
x.com
dodany: 15.06.2026, 20:49:19
  • 159
  • #
    wojsko
  • #
    polityka
  • #
    konfederacja
  • #
    bosak
arclex
arclex 16.06.2026, 13:55:16 via Wykop
  • 1
@MagicznyMariusz: to akurat jest całkiem sensowny pomysł.
MaikeloByalkovo
MaikeloByalkovo
16.06.2026, 10:09:15
  • 2
Do tej pory zastanawia mnie jakim cudem Frank Zane został trzykrotnym Mr Olympia, skoro w porównaniu do wszystkich innych zwycięzców to był tak naprawdę sucharem, nawet 100 kg nie miał, jakby teraz taki chłop poniżej setki wyszedł na scenę, to przecież sędziowie by padli śmiechem co to za niejadek w ogóle xd
#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 16.06.2026, 10:20:28 via Wykop
  • 3
@MaikeloByalkovo: kiedyś były inne standardy. Teraz chodzi o to, żeby wyglądać jak kupa gnoju i tak, jak nikt inny, nie licząc kilkunastu Twoich konkurentów, nigdy nie chciałby wyglądać. Trochę podkręcam, no ale mniej więcej tak to wygląda.
  • Odpowiedz
Fasola17
Fasola17
09.06.2026, 19:37:17
  • 5
Nie no mirki to co stalowy odwalił w najnowszym filmie to jakiś nowy szczyt XD
Gostek puścił samopas amatorów siłowania na rękę do stołu BEZ ŻADNEGO PRZESZKOLENIA i potem zdziwienie że gostek se rękę połamał XDDD Po tym momencie przestałem to oglądać bo szkoda prądu.
Autentycznie jak walniętym na głowe trzeba być, żeby w tak kontuzyjnym sporcie puścić amatorów żeby się siłowali bez obecności żadnego profesjonalisty obok?
Stalowy kloc jak to mówi
Fasola17 - Nie no mirki to co stalowy odwalił w najnowszym filmie to jakiś nowy szczy...

źródło: hdag

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 09.06.2026, 19:46:19 via Wykop
  • 5
@Fasola17: A to ktokolwiek bierze go na serio? Przecież z niego nawet Kot się śmiał (a są z jednego teamu), że patrzy, co się klika w USA i robi to po polsku XD. Za sam fakt współpracy z Czechowiczem nie umiałbym go wziąć na serio, nie mówiąc o rozważaniach nt sylwetki, kiedy jedyne, co zrobił, to najpierw dociął do 60-kilku kilogramów, a potem się ulał. XD
  • Odpowiedz
arclex
arclex 10.06.2026, 11:18:16 via Wykop
  • 0
@93michu93: bo gada głupoty, wpycha dzieciarni peptydy, których nazw nie potrafi nawet wymówić, zniszczył się towarem, a potem p------i, że na redukcji „to mu szybciej z twarzy schodzi” XD

I jak nie przepadam za gościem, o tyle czekam aż pan 2703 kolejnego zgłosi na psy.
  • Odpowiedz
arclex
arclex 10.06.2026, 11:32:52 via Wykop
  • 0
@93michu93: w pale mam, czy 2703 jest naturalem, nie lubię gościa i nie śledzę, ale czekam aż kolejnego naganiacza za 5% sprowadzi do porządku, po Węglarzu. Takich rzeczy nie powinno się wciskać dzieciom. A jak już, to warto chociaż nauczyć się wymawiać nazwy.

Tu nie chodzi o to, że Czechowicz mówił, że jest naturalem (normalnie to bym Cię olał za tak debilny wniosek bo już widzę, że rozmawiam z bystrym
  • Odpowiedz
arclex
arclex 10.06.2026, 11:55:01 via Wykop
  • 1
@93michu93: mówiłem, żeś niezbyt bystry. Nawet nie zrozumiałeś.
  • Odpowiedz
arclex
arclex 15.06.2026, 18:06:52 via Wykop
  • 1
@elsajko: Co to są peptydy kulturystyczne? BPC, TB działają, ale na małe kontuzje i raczej w dużych dawkach, przez co są po prostu nieopłacalne dla zwykłego człowieka. GH działa, ale dopóki nie stać Cię, żeby brać minimum 3-4 iu dziennie (a najlepiej: 5-6iu) całym rokiem, to nie ma zbyt dużego sensu. AOD nie działa (może inaczej: nie weźmiesz takiej dawki, żeby był sens). Ipamorelin, tesamorelin itp. może i działają, ale
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking