Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
arclex

arclex

Dołączył 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1071
  • Znaleziska 58
  • Mikroblog 1013
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 9
tomwick55
tomwick55
31.05.2026, 17:52:44
  • 11
Chuop próbował nadchwytem i podchwytem się podciągnąć w tych miejscach na drążku i nie może ani razu. Irytujące jak ciągle podchodzisz, próbujesz i nie możesz. Może ta guma oporowa najcięższa jak przyjdzie to pomoże dla jego z tym podciąganiem i właśnie z nauką. A najlepsze jest to, że chuop nie jest gruby. Podejrzewam, że to przez słabe trukelskie ręce i po prostu brak siły w nich. Są chude. Zrobić na raz z
tomwick55 - Chuop próbował nadchwytem i podchwytem się podciągnąć w tych miejscach na...

źródło: 1000031946

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 31.05.2026, 18:28:01 via Wykop
  • 3
@Marian_Pe: Idiotyczne rady, powtarzane po jakimś pajacu z YT/Tiktoka. Guma jest do w-------a bo nie daje Ci pomocy wtedy, kiedy jej potrzebujesz i niczego Cię nie uczy. Australijskie podciąganie z podciąganiem na tyle wspólnego, co przeciętny wykopek z treningiem siłowym.

Negatywy, trening pleców, trening ramion, zrzucenie sadła to są rzeczy, któe realnie mają wpływ na podciąganie.
  • Odpowiedz
arclex
arclex 01.06.2026, 09:37:19 via Wykop
  • 1
@tomwick55: Nie. Masz robić wszystko na raz. Rób negatywy, ćwicz ramiona i plecy, zrzuć sadło. Ćwiczenia z masą ciała premiują jak najniższy poziom tłuszczu.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
01.06.2026, 07:28:01
  • 1
✨️ Gdzie kupić Yohimbinę w dobrej cenie? Ⓘ
Mirki, gdzie teraz kupujecie (najtaniej) Yohimbine?

#mikrokoksy #mirkokoksy #suplementy #silownia #trening #redukcja #yohimbine

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 01.06.2026, 09:36:27 via Wykop
  • 0
@bartt345: To bardziej kwestia tego, że yohimbine jest tak słaba, ze to nie jest tak, że większość nie czuje jej negatywnie - jej po prostu nie czuć, bo ch..a daje. XD
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
01.06.2026, 07:25:51
  • 0
✨️ Opinie na temat Blend 400 Ⓘ
uzywal ktos z wes tescia blend 400? jakies opinie, uwagi, zlote mysli? poslad wybucha po iniekcji? :D

#sterydy

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 01.06.2026, 09:35:15 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: Blendy nie mają żadnego sensu. Dodatkowo, większe stężenia to proszenie się o problemy. Nie dość, że wbijasz różne estry, więc musisz wbijać codziennie, bo inaczej wbijasz nierówny towar, to jeszcze otrzymanie wyższych stężeń wiąże się z koniecznością poszerzenia składu o dodatki, których w normalnych warunkach byś nie miał. Kup sobie C/E 200-250mg/ml albo 300mg/ml w przypadku E i oszczędź sobie potencjalnych problemów.
  • Odpowiedz
YodaMonster
YodaMonster
31.05.2026, 12:51:38
  • 5
Chłop próbował pierwszy raz 100kg na klatę i kompletna kompromitacja cwela. 95kg z podniesioną dupą pozostanie moim rekordem, a zaraz 4 dni grillowania i chlania więc szybkiego progresu nie wróżę xD #mikrokoksy #silownia
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 31.05.2026, 13:55:11 via Wykop
  • 0
@YodaMonster: A nie lepiej po prostu poprawić technikę, w końcu zrobić progress sylwetkowy i w końcu wyglądać, jakby się trenowało, zamiast za wszelką cenę pchać ciężar i prosić się o kontuzję? Pytam z ciekawości.
  • Odpowiedz
arclex
arclex 31.05.2026, 19:32:33 via Wykop
  • 0
@YodaMonster: Dzięki, ja nowy w temacie budowania masy. A całkiem serio, to z jednej strony masz rację, tylko jeżeli zaczynasz od 70kg na płaskiej z poprawną techniką, a dochodzisz do 95kg z oderwaną dupą, to jak ocenić wzrost siły? Przecież realny wzrost siły jest niewielki w takim przypadku, bo pewnie z poprawną (albo przynajmniej taką, jak przy 70kg) techniką, to jesteś w stanie strzelić 85kg. W ogóle, argument, że "musisz
  • Odpowiedz
PanieAreczku
PanieAreczku
30.05.2026, 12:56:51
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 30.05.2026, 13:26:36 via Wykop
  • 0
@Albert_Einstein: Z tym białkiem to głupota jak c--j. Ten cały efekt termiczny jest sprowadzony do tego, że 1g białka = ~4 kcal. Uwielbiam czytać, jak ślepy prowadzi ślepego.
  • Odpowiedz
arclex
arclex 30.05.2026, 15:48:17 via Wykop
  • 0
@Albert_Einstein: 70kg nie robią na mnie wrażenia. Pajacujesz próbami wynalezienia koła na nowo i niczym tego nie zmienisz. Jeszcze żeby to miało jakiekolwiek realne przełożenie na cokolwiek, to bym zrozumiał.
  • Odpowiedz
arclex
arclex 30.05.2026, 17:39:59 via Wykop
  • 0
@Albert_Einstein: wybacz. Poprawiam się - 18 FFMI nie robi na mnie wrażenia.
  • Odpowiedz
morcinek777
morcinek777
morcinek777
29.05.2026, 17:46:41
  • 0
1. Yoga + GW z Androchemu czy Emperora?
2. Test cypio. Pytam pod względem bolesności strzałów, czy wszystko na tym samym oleju? Do wyboru Androchem, Emperor, Anubis i niby Ions
Dzięki za wskazówki.
#sterydy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 29.05.2026, 18:17:05 via Wykop
  • 1
@morcinek777: to, czy boli, zależy w dużej mierze od tego, czy umiesz sobie zrobić zastrzyk, bo jak ciągle Cię coś boli, to nie w towarze jest problem.

A na redukcje yohimbine i gw to strata siana. Wierzycie tym idiotom z YT, że to coś daje, a oni albo pizgają takie ilości, których Wy nie weźmiecie, albo na Was tylko zarabiają. Jeszcze GW jest rakotwórcze (bardziej niż towar).
  • Odpowiedz
PanMaglev
PanMaglev
28.05.2026, 11:41:59
  • 2
#mikrokoksy #silownia
PanMaglev - #mikrokoksy #silownia

źródło: IMG_2464

Pobierz

Chciałbym tak wyglądać:

  • tak 13.2% (18)
  • nie 86.8% (118)

Oddanych głosów: 136

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 28.05.2026, 11:59:39 via Wykop
  • 0
@matti-nn: na odwrót. Chociaż jak masz tyle masy, co on, to wystarczy przestać wbijać 30ml/5gramow tygodniowo i zejść do 2 gramów.
  • Odpowiedz
Judaszbarabasz
Judaszbarabasz
28.05.2026, 07:05:33
  • 2
#testosteron #odchudzanie #cwiczenia #silownia #lekarz #endykronolog
Mam 33 lata, ważyłem 170 kg, przytyłem po złamaniu nogi w 2020 gdzie tą nogę chcieli mi uciąć. Mam 190 cm wzrostu, zacząłem ćwiczyć i się odchudzać, od 25 lutego do dziś schudłem 27 kg, wykonuje ćwiczenia typu wioślarz, worek bokserski z obciążeniem 10g, sztanga, hantle, kettbel plus spacery codziennie do 15 km.
Mam
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 28.05.2026, 07:40:35 via Wykop
  • 0
@Judaszbarabasz: nie ma czegoś takiego jak naciąganie zwisającej skóry ćwiczeniami XD
  • Odpowiedz
arclex
arclex 28.05.2026, 07:47:17 via Wykop
  • 0
@Judaszbarabasz: Nie da się.
  • Odpowiedz
Kkkris91
Kkkris91
Kkkris91
26.05.2026, 20:27:21
  • 1
#silownia #trening #fbw

Czesc Mirki,
185cm 73kg 34l. Na ten moment z racji obowiązków pracy,domu i dzieci mogę przeznaczyć 1x tygodniowo na trening. Do tego minimum 1x tygodniowo spacer,rower lub basen z rodziną.
Zależy mi na poprawie samopoczucia ( praca siedzaca) i moze cos tam długoterminowo w sensie zdrowia.
Mam 1cm krotsza noge,używam wkladki czasem bolą ledzwia, dlatego mc i przysiad klasyczny raczej odpada,nie mam mobilności i dobrej techniki.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 27.05.2026, 13:19:02 via Wykop
  • 0
@Saprofit: a ja jestem za tym, żeby nie okłamywać ludzi, tylko wprost mówić, że takie podejście może zdać egzamin wyłącznie wtedy, kiedy ktoś chce po prostu spędzić godzinę na siłowni i dosłownie niczego więcej nie oczekuje.
  • Odpowiedz
arclex
arclex 27.05.2026, 18:09:18 via Wykop
  • 0
@Saprofit: Tak, przejście po schodach jednego piętra też jest lepsze niż przejechanie go windą, to na pewno. Tylko nie ma co mydlić ludziom oczu, że to cokolwiek zmieni w ich życiu. Nic to nie zmieni, nic to nie da. To nie jest tak, że jak w jednym tygodniu, jedyna Twoja aktywność (tak, tak, on tam wymienił kilka aktywności, ale zapewne obaj wiemy, jak to wygląda w praktyce) to są trzy
  • Odpowiedz
Texan128
Texan128
Texan128
27.05.2026, 17:04:29
  • 1
Ma ktoś może kod zniżkowy który dostaje się przy zakupie badań na diag.pl ? Chce wykupić pakiecik a -20% się przyda. #mirkokoksy #silownia #badania #diagnostyka #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 27.05.2026, 17:18:32 via Wykop
  • 0
@Texan128: Przecież czy to w Diagnostyce, czy w Alabie cały czas masz jakieś zniżki. O -20% to się nawet żebrać w internecie nie opłaca.
  • Odpowiedz

506

Agresywny Ukrainiec w Oławie zaczepiał przypadkowe osoby i groził im nożem

Pojedzie teraz do domu na nasz koszt. Ciekawe czy niebawem wróci jak tylko odwiedzi jedną manufaktur nowych tożsamości.

trach
z
tuolawa.pl
dodany: 26.05.2026, 13:13:54
  • 63
  • #
    imigracja
  • #
    przestepczosc
  • #
    ukraina
arclex
arclex 26.05.2026, 19:47:39 via Wykop
  • 42
Szkoda, że do ruskich nie był taki wygadany jak s--------l XD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

415

Ukraińskie drony sieją strach w Rosji. "Wojna jest już wszędzie"

Ukraińskie drony sieją strach w Rosji. "Wojna jest już wszędzie"

W piątym roku wojny drony Ukrainy niszczą rosyjską infrastrukturę krytyczną i wzbudzają lęk w oddalonych od frontu wojny zakątkach Rosji. Ukraińskim dronom udało się posiać strach mówi Rzeczpospolitej rosyjski opozycjonista.

Kolekcjoner_dusz
z
rp.pl
dodany: 25.05.2026, 08:06:40
  • 78
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
arclex
arclex 25.05.2026, 18:46:58 via Wykop
  • -6
To niezła obrona granic kraju.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mandanda
mandanda
25.05.2026, 12:19:23
  • 0
Jeśli leci się na samym testosteronie i ktoś ma już ustaloną dawkę inhibitora, przy której czuje się okej i zbija ona E2 przykładowo do górych widełek, to potem wrzucając np Proviron albo Winstrol 25-50mg dziennie powinien tę dawkę AI zbić? No i pytanie, czy po takim zabiegu E2 będzie realnie niższe, czy w laboratorium wynik będzie ten sam, a odczuwanie tego E2 będzie jakby było niższe? Pytam, bo ostatnio widziałem ciekawy komentarz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 25.05.2026, 17:04:17 via Wykop
  • 0
@mandanda: nie. Trzeba badać e2. Swoją drogą, żeby brać proviron to już trzeba być zwykłym cpunem. Z DHT podobnie.
  • Odpowiedz
arclex
arclex 25.05.2026, 17:23:01 via Wykop
  • 2
@mandanda: Nie ma z tego żadnych realnych korzyści innych niż zaspokojenie głodu wepchnięcia czegoś do mordy albo potrzeby haju wstrzyknięcia w siebie oleju. To tak jak jeden z trenerów w Polsce swego czasu gadał jak potłuczony, że nandrolon na długim estrze (tylko takim faktycznie długim) najlepiej wbijać codziennie. To jest uzależnienie jak każde inne. Ludzie, którzy muszą brać wszystko, żeby tylko brać, niczym się nie różnią od narkomanów.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Strona 4 z 8
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking