Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dzesidzejms

Dzesidzejms

Dołączył 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1728
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 1727
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 7
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
przedwczoraj, 08:33:02
  • 12
#gielda mmm ciepły etfik wig20+40, rośnij pięknie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzesidzejms
Dzesidzejms przedwczoraj, 08:57:06 via Wykop
  • 0
@ProfesorP1ZDAN: ja dzis tez ale od bety bo wolę miec kontrolę nad wigami
  • Odpowiedz
Dzesidzejms
Dzesidzejms 14.06.2026, 17:57:22
  • 0
#chcepogadac
Ktoś chce pogadać na discord? Trasa 3h....
Dzesidzejms - #chcepogadac 
Ktoś chce pogadać na discord? Trasa 3h....

źródło: 1000030287

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BlackSlip
BlackSlip
14.06.2026, 10:20:44
  • 11
Tosty zawsze spoko ( ͡° ᴥ ͡°) #jedzzwykopem #jedzenie #tosty
BlackSlip - Tosty zawsze spoko ( ͡° ᴥ ͡°)  #jedzzwykopem #jedzenie #tosty

źródło: IMG_1523

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzesidzejms
Dzesidzejms 14.06.2026, 10:23:24 via Wykop
  • 1
@BlackSlip: sztos
  • Odpowiedz
przegro_pisarz
przegro_pisarz
14.06.2026, 10:10:46
  • 2
Widzę, że fajnie się bawicie, oglądając na yt fragmenty mam ochotę spróbować, ale mam starego laptopa z GTX 1660 to nie pojdzie remake #gothic
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzesidzejms
Dzesidzejms 14.06.2026, 10:12:43 via Wykop
  • 0
@przegro_pisarz: mam gtx 1650ti w lapku, jeszcze nie testowałem, mam go z 5 lat juz chyba, nie sądziłem ze mozna go nazwać starym :(
  • Odpowiedz
SaintWykopek
SaintWykopek
14.06.2026, 10:01:30
  • 7
Byłem teraz na siłowni i, jako że dopiero zaczynam, wykonywanie ćwiczeń idzie mi dość słabo. Korzystając z tego, że obecnie nie pracuję, przyszedłem o 10:00, licząc na spokój. Oczywiście na złość akurat wtedy zleciało się sporo dziewczyn i nagle ćwiczyło mi się jeszcze ciężej, bo sylwetkę mam tragiczną. XD
#przegryw
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzesidzejms
Dzesidzejms 14.06.2026, 10:03:06 via Wykop
  • 8
@SaintWykopek: za rok sobie podziekujesz ᕦ(òóˇ)ᕤ trzymaj michę i cwicz
  • Odpowiedz
walicwasss
walicwasss
14.06.2026, 09:55:57
  • 1
To chyba bot xD

#przegryw #polityka #gownowpis
walicwasss - To chyba bot xD

#przegryw #polityka #gownowpis

źródło: 4420

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzesidzejms
Dzesidzejms 14.06.2026, 09:59:05 via Wykop
  • 5
@walicwasss: XD co Ty. Rob mu przelew na 100k pewnie na księżycu czeka i szuka pomocy
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
13.06.2026, 08:19:12
  • 17
Jeśli nie jesz latem grahamki z twarogiem, rzodkiewką, szczypiorkiem i serkiem wiejskim i pomidorem to nie nazywaj się więcej Polakiem
#jedzzwykopem
PodniebnyMurzyn - Jeśli nie jesz latem grahamki z twarogiem, rzodkiewką, szczypiorkie...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzesidzejms
Dzesidzejms 13.06.2026, 08:24:28 via Wykop
  • 2
@PodniebnyMurzyn: kogo chcesz oszukać? To nie grahamka XD znow wakacje? Powodzi sie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzesidzejms - @PodniebnyMurzyn: kogo chcesz oszukać? To nie grahamka XD znow wakacje?...

źródło: 1000030539

Pobierz
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
12.06.2026, 20:48:11
  • 1
#mbank #gielda czy mozna w jakis sposób akutalizowac stan inwestycji zagranicznych na aplikacji emakler czy dzieje sie to tylko w dni działania gpw o 9 rano?
Irytuje mnie to ze nie wiem jaki mam obecnie wynik
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzesidzejms
Dzesidzejms 13.06.2026, 05:08:04 via Wykop
  • 0
@DoktorMorela: testowałem ostatnio pekao, kupowałem jednostke mwig40tr to rzeczywiście wzgledem xtb tj jak trabant w wrc.
  • Odpowiedz
dzihadysta_skrajnego_patriarchatu
dzihadysta_skrajnego_patriarchatu
dzihadysta_skrajnego_patriarchatu
12.06.2026, 20:40:58
  • 1
czy twaróg chudy z pomidorem oraz oliwą z oliwek to dobry pomysł na kolację??

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #dieta #odchudzanie #dietaketogeniczna #zdrowie #medycyna
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzesidzejms
Dzesidzejms 12.06.2026, 20:42:50 via Wykop
  • 0
@dzihadysta_skrajnego_patriarchatu: z pomidorem i oliwa to oliwki a nie Twarog, polecam z truskawkami, orzechami i innymi dodatkami na slodko
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
12.06.2026, 20:30:23
  • 4
Ale jak to nie mogę patrzeć na swoje przychody 24h na dobę ;_;
#gielda
PodniebnyMurzyn - Ale jak to nie mogę patrzeć na swoje przychody 24h na dobę ;_;
#gie...

źródło: IMG_9565

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzesidzejms
Dzesidzejms 12.06.2026, 20:32:57 via Wykop
  • 6
@PodniebnyMurzyn: zostaw te xtb, lecimy na magnesie na hiszpanie na strzała
Dzesidzejms - @PodniebnyMurzyn: zostaw te xtb, lecimy na magnesie na hiszpanie na str...

źródło: 1000030289

Pobierz
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
09.06.2026, 12:44:13
  • 16
W piątek -4k zł, dziś już +8k zł, co za p------a akcja. Zupełnie jakby stary pijany mi podbierał pieniążki, a potem bym mu je podkradał, gdy śpi snem sprawiedliwego, acz niezdolnego do ludobojstwa slabeusza.
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzesidzejms
Dzesidzejms 09.06.2026, 12:53:42 via Wykop
  • 7
@PodniebnyMurzyn: u mnie w piatek minus 10, dzis juz minus 17k, śmiech przez lzy
  • Odpowiedz
UjogromemGoNazwali
UjogromemGoNazwali
UjogromemGoNazwali
09.06.2026, 06:44:50
  • 7
Kiedy myslales ze jestes wystarczajaco stłamszony bo dobrodziej kaze ci jezdzic z żurawiem lesnym (co ci nie wychodzi w c----u) to ten doklada do pieca i wysadza cie z zestawu ciągnik siodłowy z HDS + naczepa na zestaw solówka + przyczepa na obrotnicy bożej xD

Nauka jazdy od nowa

Z plusôw to przynajmniej wszystko sztywne bo w ta naczepa sie rozsuwała, zsuwała, część kłonic przesuwala sie na hydrsulice, czesc trzeba bylo suwać dzwigiem,
UjogromemGoNazwali - Kiedy myslales ze jestes wystarczajaco stłamszony bo dobrodziej ...

źródło: IMG_4169

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzesidzejms
Dzesidzejms 09.06.2026, 06:55:53 via Wykop
  • 2
A gdzie tu sie drzwi otwiera i siedzi w kabinie?
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
08.06.2026, 07:16:41
  • 2
#gielda #xtb pamiętajcie kto jest największym beneficjentem takiego telepania na giełdach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzesidzejms
Dzesidzejms 08.06.2026, 07:18:43 via Wykop
  • 0
@nie_umiem_inwestowac: kto ooo?
  • Odpowiedz
mimik739
mimik739
08.06.2026, 06:50:29
  • 3
#gielda

10min
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzesidzejms
Dzesidzejms 08.06.2026, 06:51:25 via Wykop
  • 0
@mimik739: wig, polish power
  • Odpowiedz
Dzesidzejms
Dzesidzejms 08.06.2026, 07:07:43 via Wykop
  • 0
@mimik739:
Dzesidzejms - @mimik739:

źródło: 1000029825

Pobierz
  • Odpowiedz
Dzesidzejms
Dzesidzejms 08.06.2026, 07:08:04 via Wykop
  • 0
@Dzesidzejms: ale żre
  • Odpowiedz
mimik739
mimik739
08.06.2026, 06:36:03
  • 5
#gielda
mimik739 - #gielda

źródło: 5494

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzesidzejms
Dzesidzejms 08.06.2026, 06:38:19 via Wykop
  • 0
@mimik739: all in mWig40 i swig80
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
07.06.2026, 13:27:44
  • 19
Wykop ostatnio namiętnie przypomina mi, dlaczego moje poprzednie próby związania się z tym serwisem zawsze prędzej czy później kończyły się usunięciem konta z myślą “ja p------ę, s--------m z tej czubkolandii”

Tym razem stwierdziłem, że dobra, chcę tu porozmawiać o giełdzie, także skupiam się tylko na #gielda , od pierwszego dnia banuje wszystkie # przegryw / # blackpill i inne gowna żeby nawet nie kusiło wchodzić z tymi oszołomami w polemikę i
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzesidzejms
Dzesidzejms 07.06.2026, 13:45:28 via Wykop
  • 1
@breakdown1: nie ma co sie denerwować ( ͡° ͜ʖ ͡°) kazdy jest inny i ma inne zdanie, jednej idealnej drogi nie ma. W nawiązaniu do poprzedniego posta podpowiem ze błędem jest pozycjonowanie podróżowania np wyzej niz inwestowanie i w drugą strone rowniez, kazdy aspekt daje inne doświadczenie poprostu, to jak porównywanie polskiego z matematyka, nie da sie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Napewno
Dzesidzejms - @breakdown1: nie ma co sie denerwować ( ͡° ͜ʖ ͡°) kazdy jest inny i ma ...

źródło: 1000028959

Pobierz
  • Odpowiedz
Dzesidzejms
Dzesidzejms 07.06.2026, 14:04:30 via Wykop
  • 1
@breakdown1: przeciez wiesz, rob kwity na cpluse i kontenery czekają, polska i swiat z kabiny rowniez ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sikpi
sikpi
03.06.2026, 22:06:06
  • 8
Złożyłem cv do pracy jako kierowca śmieciarki xD

#zycietruckera
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzesidzejms
Dzesidzejms 04.06.2026, 08:17:52 via Wykop
  • 0
Skipi, bardzo dobrze ze wracasz do transportu, ale unikaj miejsc gdzie jest syf, latwo przynieść do domu jakies pluskwy czy karaluchy(serio), dawaj na chlodnie albo kontenery.
  • Odpowiedz
Dzesidzejms
Dzesidzejms 04.06.2026, 15:55:26 via Wykop
  • 1
@sikpi: nie no luz, ale jak za 2 3 miechy beda pytali w transbudzie czy nie mam kogoś jeszcze to dam im Twoj nr na wszelki wypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bar125
bar125
12.05.2026, 15:57:17
  • 20
Pamiętajcie każdy taki dzień zbliża nas do zainwestowania w ETFY
#gielda
bar125 - Pamiętajcie każdy taki dzień zbliża nas do zainwestowania w ETFY
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzesidzejms
Dzesidzejms 02.06.2026, 16:50:33 via Wykop
  • 1
Nagonił mnie na ten filmik kolega z awatarem sowy i bardzo fajny jest ogółem, akurat bar wrzucil go w moje urodziny, symulacja i znak zeby pozbyć sie smieci
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
01.06.2026, 15:52:26
  • 0
Wyszedłem z JEDI. Za dużo się obecnie dzieje dziwnych rzeczy. Na razie imo cloud/saas i cybersec to będą fajne tematy do wzrostów. Zobaczymy co będzie po IPO.

#gielda #gieldowegownowpisy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzesidzejms
Dzesidzejms 01.06.2026, 16:08:57 via Wykop
  • 0
@pepedros: jedi to etf, nie powinieneś tu siedzieć lata i dopłacać?
  • Odpowiedz
Dzesidzejms
Dzesidzejms 31.05.2026, 22:32:51
  • 1
#chcepogadac
Ktoś Chce pogadać? Trasa Tczew>Toruń
Dzesidzejms - #chcepogadac 
Ktoś Chce pogadać? Trasa Tczew>Toruń

źródło: 1000028893

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzesidzejms
Dzesidzejms
Autor
31.05.2026, 22:38:41 via Wykop
  • 2
@Menel-san: tak, tj naczepa łączona, jedna zostawiasz z druga lecisz na kolejny rozładunek. Discord?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Dzesi Dzejms

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 11.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking