Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
arclex

arclex

Dołączył 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1065
  • Znaleziska 58
  • Mikroblog 1007
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 9
DorodnyTucznik
DorodnyTucznik
DorodnyTucznik
14.06.2026, 13:10:12
  • 10
#mikrokoksy #dieta #silownia
Posiłek potreningowy eleganckiego chłopa do oceny.
DorodnyTucznik - #mikrokoksy #dieta #silownia 
Posiłek potreningowy eleganckiego chło...

źródło: image_picker_532336B8-2544-4FF6-929B-826BFEEB3302-16881-0000029960738E87

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 14.06.2026, 15:34:36 via Wykop
  • 8
@DorodnyTucznik: Posiłek idealny, to tłumaczy, dlaczego na wykopie panuje przekonanie, że 70kg to peak genetyczny 99% mężczyzn xd
  • Odpowiedz
arclex
arclex 14.06.2026, 17:35:41 via Wykop
  • 4
@Inozythol: prawdopodobnie 100% bro science, ale zawsze byłem i będę zdania, że są kalorie i kalorie. Nie widziałem nikogo w miarę normalnego, kto zrobił formę na parówkach i proteinowym syfie z supermarketu. I tak samo nie widziałem nikogo, kto zrobił formę na "tradycyjnym" jedzeniu. Inna sprawa, że wielu spośród tych, którzy ćwiczą, wcale nie waży jakoś mega dużo, tylko trenują w tak słaby i nieefektywny (choć nierzadko efektowny :) )
  • Odpowiedz
Lewusx
Lewusx
13.06.2026, 07:31:03
  • 9
Jeśli są tutaj fani kleików ryżowych, to mój sponsor wypuścił 2 nowe smaki, które moim zdaniem są totalnymi benger’ami.

Posiłek przygotowuje się w 90 sekund, zalewamy zimną/letnią wodą/mlekiem/napojem roślinnym w proporcji 3:1, ciecz do prochu, energicznie mieszamy. Dodajemy dodatki, u mnie serek wiejski/odżywka białkowa i truskawki/borówki. Na to masło migdałowe/pistacjowe/orzechowe i można takim czymś łatwo przejść 1000kcal.

Na kod „lewus” macie -15%, kupicie na strefasupli . pl.

#
Lewusx - Jeśli są tutaj fani kleików ryżowych, to mój sponsor wypuścił 2 nowe smaki, ...

źródło: IMG_4494

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 14.06.2026, 15:40:20 via Wykop
  • 1
@bartt345: Po prostu płacisz za gotowy produkt i za markę (no ja np. nie uważam, żeby to była marka premium czy marka jakkolwiek wyróżniająca się nad KFD, ale to nie ma znaczenia). Czipsy też sobie możesz sam zrobić, czekoladę też. Pizzę też możesz sobie sam zrobić. P--o możesz sam uwarzyć albo kupić butelkę w sklepie zamiast w browarze. No ktoś po prostu zarabia na wygodzie, prezentacji, czymkolwiek. Ba, nawet wpc
  • Odpowiedz
arclex
arclex 14.06.2026, 15:48:57 via Wykop
  • 0
@Lewusx: czekaj, bo nie zrozumiałem, ale normalnie przecież tiktok, szczególnie ten amerykański, jest zalany właśnie mk677, tesamorelinem i enclomiphene i oni całkiem serio to polecają i to biorą (chociaż ja akurat miałem na myśli polskie podwórko i promowanie rzeczy, które nie mają prawa działać). XD
  • Odpowiedz
arclex
arclex 14.06.2026, 15:59:17 via Wykop
  • 0
@Lewusx: zupełnie nie o to chodziło. Gość tam wyżej użył argumentu, że po co przepłacać, skoro samemu można zrobić, a ja mu odpisałem, że płaci za gotowy produkt i markę (o której można mieć różne zdanie, jak o każdej - kleiku nie próbowałem, a białko się rozpuszcza lepiej niż KFD kosztem ceny) i nie jest to ciśnięcie ze scamem (a on o tym pisał). Z drugą częśćią chodziło mi to,
  • Odpowiedz
arclex
arclex 14.06.2026, 16:16:39 via Wykop
  • 0
@Lewusx: W USA Eli Lily zaczęła dojeżdżać większych resellerów. Jak Twoi robią to na większą skalę (bo wiem, że biolab też działa(ł?) w UK, to też jest ryzyko. A oni mają fundusze (i tracą w opór dużo) na zabawę w szukanie ludzi, którzy stoją za tymi firmami. Pewnie wszystko zejdzie do undera jak AAS plus w Polsce to i tak jest mały rynek (dla przykładu, w UK to mały reseller
  • Odpowiedz
Kostor95
Kostor95
14.06.2026, 14:36:37
  • 2
10 stripsów w KFC na obiady w dni treningu to dobry posiłek? #silownia unikam frytek i bułeczek a samemu nie gotuję nic, kuchni nie używam jak leń śmierdzący
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 14.06.2026, 15:33:48 via Wykop
  • 5
@Kostor95: Zajebisty, mały kawałek mięsa utopiony w tłuszczu. Nie mogłeś lepiej zjeść. Smak też premium.
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
12.06.2026, 18:00:47
  • 2
rzeczywiście jest realna taka sylwetka n a t u r a l n i e ?
#silownia #mikrokoksy #fitness
GoldenJanusz - rzeczywiście jest realna taka sylwetka n a t u r a l n i e ?
#silownia...

źródło: 1000034850

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 12.06.2026, 18:14:32 via Wykop
  • 14
@GoldenJanusz: Czy możliwe jest bycie dociętym na 79kg? Tak. Czy ten gość jest na 100% naturalny? Tylko on wie, ale nie przesadzajmy, to nie jest podejrzana sylwetka.

Pamiętajcie, że jakbyście go zobaczyli na żywo, to on nie będzie sprawiał takiego wrażenia, jak na zdjęciach. Tu jest dużo j------y ze światłem, z kątem, z ewentualnymi filtrami itd., pompa, no wszystko. Weź sobie 20mg tadalafilu na ~30 min przed treningiem. Zrób zdjęcie
  • Odpowiedz
arclex
arclex 12.06.2026, 18:45:39 via Wykop
  • 3
@Townsend: Mnie nie obchodzi, czy ten gość bierze towar, czy nie bierze towaru. Jakby sam towar odpowiadał za 100% wyników, to nawet na Wykopie by nie było tylu przegrywów. Bawi mnie jednak zarzucanie każdemu, kto wygląda, jakby ćwiczył, że nie jest naturalny (a beka podwójna w kontekście tego, że z naturalnej kulturystyki nie ma pieniędzy, a więcej zarabiają trenerzy na towarze). Chodziło mi o to, że to nie jest jakaś
  • Odpowiedz
arclex
arclex 12.06.2026, 19:48:51 via Wykop
  • 0
@Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky: ale właśnie problem w tym, że nie jesteś w stanie ocenić, czy bezczelnie kłamie. Trzeba być debilem, żeby wkręcać sobie takie rzeczy, że on NA PEWNO bierze. Zlitujcie się.
  • Odpowiedz
Lewusx
Lewusx
12.06.2026, 13:03:21
  • 8
Od 2022 roku mówię często o tym jak ważne jest angażowanie głowy długiej triceps’a. W każdym możliwym ćwiczeniu (prostowanie z sznurem/drążkiem na wyciągu górnym) zalecam oprócz wyprostu w stawie łokciowym, wprowadzić również przywodzenie ramienia.

Na filmie doskonale widać, jaką to robi robotę.

Oczywiście sterydy, genetyka i 13 lat prostowania tego ramienia regularnie jest tutaj fundamentem, ale to ramię wyglądałoby inaczej, gdybym robił je tak jak każdy. Uwierzcie mi. :D

#
Lewusx - Od 2022 roku mówię często o tym jak ważne jest angażowanie głowy długiej tri...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 12.06.2026, 13:22:26 via Wykop
  • 6
@Lewusx: wszystko fajnie, tylko przez 13 lat to zrobiłeś tyle serii, że na pewno się przetrenowałeś, a jakbym wbił tyle, co Ty, to też bym tak miał nawet bez trenowania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Źródło: wiedza od ludzi z tagu.
  • Odpowiedz

799

Według prokuratora rozbieranie dziecka przez AI to tylko żart!

Według prokuratora rozbieranie dziecka przez AI to tylko żart!

Polska prokuratura właśnie dała oficjalne, zielone światło na rozbieranie dzieci przez sztuczną inteligencję. Śledczy uznali wygenerowanie nagich zdjęć czternastolatki za niewinny, nastoletni żart i po prostu umorzyli postępowanie. Ta decyzja to kuriozalna farsa!

viaxe
z
uodo.gov.pl
dodany: 12.06.2026, 06:50:54
  • 154
  • #
    prawo
  • #
    dzieci
  • #
    pornografia
arclex
arclex 12.06.2026, 12:18:35 via Wykop
  • -3
@rajwyk: a czemu niby? Ty podstawówkę skończyłeś, czy sam z siebie taki obeznany jesteś? XD
prolol
prolol
11.06.2026, 19:01:29
  • 7
dzisiaj poszło 130kg na frankenstein squat później poszło 100kg na 6, ale już bemben wysiadł
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #trojboj
prolol - dzisiaj poszło 130kg na frankenstein squat później poszło 100kg na 6, ale ju...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 11.06.2026, 20:45:56 via Wykop
  • 1
@prolol: może i trudniejsza wersja, ale za to pod hipertrofie gorsza xd
  • Odpowiedz
arclex
arclex 11.06.2026, 21:48:19 via Wykop
  • 0
@prolol: jest różnica.
  • Odpowiedz

0

Gdzie dostanę dobra ostarynę?

No siema, do tej pory brałam Mk-2866 z biolabu, ale widzę, że oni zwijają biznes z naszego podwórka

Yng_Nimfa
z
wykop.pl
dodany: 11.06.2026, 18:15:47
  • 3
  • #
    ostaryna
  • #
    mirkokoksy
  • #
    mk2866
arclex
arclex 11.06.2026, 18:44:53 via Wykop
  • 0
No ta, po co dieta i dobry trening jak można walić chemię XD
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

vajroos
vajroos
11.06.2026, 09:22:03
  • 5
#chudnijzpershingiem #dieta #odchudzanie #silownia
vajroos - #chudnijzpershingiem #dieta #odchudzanie #silownia

źródło: 1000017623

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 11.06.2026, 09:36:31 via Wykop
  • 0
@vajroos: a wykopek i tak powie, że to geny
  • Odpowiedz
slackbot
slackbot
slackbot
10.06.2026, 07:43:55
  • 0
Kupiłem wczoraj białko w biedronce i musze powiedzieć że bardzo dobre.
#mirkokoksy #dieta
slackbot - Kupiłem wczoraj białko w biedronce i musze powiedzieć że bardzo dobre. 
#m...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 10.06.2026, 07:48:12 via Wykop
  • 0
@slackbot: bo pewnie tłuste.
  • Odpowiedz
przegro_pisarz
przegro_pisarz
09.06.2026, 15:44:33
  • 2
Jest siłownia, na której nie ma dobrze zbudowanych oskarków i kobiet? #mikrokoksy #silownia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 09.06.2026, 15:45:24 via Wykop
  • 10
@przegro_pisarz: zapytaj po prostu, na jakie siłownię chodzą Wykopki z Twojego miasta XD
  • Odpowiedz
arclex
arclex 09.06.2026, 16:29:45 via Wykop
  • 3
@przegro_pisarz: nie no, zobacz na tag, chłopy myślą, że 70kg to ich peak genetyczny
  • Odpowiedz
PinezkaSwiata
PinezkaSwiata
09.06.2026, 05:57:15
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 09.06.2026, 07:05:31 via Wykop
  • 6
Chłop zrobił trening, ma zakwasy i leci z tego powodu na badania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1506

Chorzy zapłacą podatek od anonimowych darowizn. Skarbówka ściga zbiórki

Chorzy zapłacą podatek od anonimowych darowizn. Skarbówka ściga zbiórki

Kolejny absurd polskiego aparatu urzędniczego. Jak informuje Rzeczpospolita, Urząd Skarbowy stoi na stanowisku, że anonimowe wpłaty na internetowe zbiórki (np. na leczenie dzieci) nie spełniają wymogów darowizny, ponieważ urzędnicy nie mogą zweryfikować tożsamości darczyńcy. Efekt? Osoby potrzebuj

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 08.06.2026, 07:04:12
  • 209
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    wiadomosci
  • #
    afera
  • #
    wykop
arclex
arclex 08.06.2026, 09:42:07 via Wykop
  • 7
Oby ludzie w końcu zrozumieli, że dla tego lewacko-POwskiego motłochu nic nie znaczą. Nie mówię, że inni są lepsi, ale dawno nikt aż tak otwarcie w c---a nie walił zwykłych ludzi, nie mówiąc - najbiedniejszych i tych najbardziej potrzebujących.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PoorOps
PoorOps
07.06.2026, 12:50:58
  • 4
Już nikt mi nie wmówi, że po prawie 5 latach treningu wyglądam słabo dlatego, że c-----o trenuję, bo znajomy, który pochodził ze mną półtorej roku wygląda o wiele lepiej ode mnie ćwicząc moim planem bo go "poprowadziłem" bez szczególnego trzymania michy. Geny i c--j. W dodatku ja manlet 170 to powinienem rosnąć od patrzenia na sztangę, tym bardziej że ja trzymam michę. Mam jakiś problem, nawet po redu wchodzę na masę (około
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 07.06.2026, 13:02:02 via Wykop
  • 6
@PoorOps: trenujesz c-----o, to nie budujesz mięśni, proste.
  • Odpowiedz
arclex
arclex 07.06.2026, 17:00:59 via Wykop
  • 11
@PoorOps: człowieku, już w tamtym wpisie pisałeś, że trzymasz michę perfekcyjnie, a nie byłeś w stanie powiedzieć, jak zmieniała się ta waga (mimo 3 lat na nadwyżce). Jak sugerowaliśmy Ci, żebyś się odezwał do jakiegoś trenera, to to też olałeś, bo lepiej płakać w internecie i szukać podobnych sobie gamoni, którzy Cię poklepią po plecach. Nie wycieraj sobie mordy badaniami, bo wtedy zawołałem Kasaharę i on wstawił swój progress na
  • Odpowiedz
drogba90
drogba90
07.06.2026, 14:50:40
  • 10
W-------a Was brokuły na silowni?mówię o 18 letnich dzieciakach w grupach 10 osobowych blokujacych maszyny na godzinę żeby zrobić 2 serie po 5 powtórzeń z przerwami 10minut #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 07.06.2026, 15:22:29 via Wykop
  • 8
@drogba90: ta, jeszcze najgorsze, jak stoi pięciu beciaków, robią serię na przemian, ale czas przerwy zaczynają liczyć dopiero, jak ostatni skończy.
  • Odpowiedz
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
07.06.2026, 09:02:40
  • 4
Kolejna redukcja Mirki i moja konkluzja jest taka, że nie nadaję się do tego. Geny trzeba mieć i tyle, a jak nie to twarda chemia, a ja nie dotykam takich rzeczy.

Jeszcze ani razu w życiu mi to nie wyszło. Masa owszem, wchodziła zawsze łatwo, ale redukcji nigdy nie udało mi się dobrze przeprowadzić. Zamęczałem się tylko na wszystkie sposoby. Interwały nie pomogły, posty przerywane też. Agresywny deficyt, lekki deficyt, cardio, brak cardio.

Owszem,
MakiawelicznyAltruista - Kolejna redukcja Mirki i moja konkluzja jest taka, że nie na...

źródło: batman

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 07.06.2026, 09:19:50 via Wykop
  • 7
@MakiawelicznyAltruista: Trzeba po prostu umieć się zachowywać jak dorosły człowiek i wziąć minimum odpowiedzialności. To nie jest kwestia genów.
  • Odpowiedz
vantablank
vantablank
06.06.2026, 10:21:12
  • 4
#przegryw #silownia #mikrokoksy

183cm 83kg skinny fat

czy samym odchudzaniem pozbede sie tego typu sylwetki? czy cos by zmienilo jakbym wsiadl na rower stacjonarny? chodzilem 2 lata na silownie a i tak mi sie zrobil skinny fat po czasie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 06.06.2026, 10:32:52 via Wykop
  • 1
@Sportler: ale przecież teraz każdy mówi, że wystarczą dwie serie dwa razy tygodniowo, a Ty mówisz o jakimś ćwiczeniu..

@vantablank: jeżeli po prostu schudniesz, to będziesz po prostu skinny. Problem tylko w tym, że przy Twoim wzroście możesz ważyć nawet i 60-65kg, a nie mieć widocznych mięśni brzucha, bo masz małą ilość masy mięśniowej i nadal nie będziesz zadowolony z wyglądu. A 83kg/183cm to wcale nie jest skinny
  • Odpowiedz
arclex
arclex 06.06.2026, 13:14:16 via Wykop
  • 1
@Sportler: może sprawdził na sobie. XD
  • Odpowiedz
arclex
arclex 06.06.2026, 13:20:36 via Wykop
  • 2
@Marian_Pe: ta, długość pały jeszcze niech mi poda.
  • Odpowiedz
picasssss1
picasssss1
06.06.2026, 06:29:53
  • 9
J---ć jakieś białko wpc, kulka mocarelli z przeceny w promocji za 90gr. W---------m szczaw z zamrażarki i dopycham kolanem resztę.

#silownia #mikrokoksy #cebuladeals
picasssss1 - J---ć jakieś białko wpc, kulka mocarelli z przeceny w promocji za 90gr. ...

źródło: IMG_20260606_082708

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 06.06.2026, 08:27:00 via Wykop
  • 1
@picasssss1: 70kg wykopek tego nie zrozumie i dalej będzie wyglądał jak wyglądał, bo pewnie są jakieś badania, które pokazują, że żarcie w prochu ma większy sens niż normalne jedzenie.
  • Odpowiedz
setineq
setineq
setineq
05.06.2026, 19:27:36
  • 1
Siema, skąd zamawiacie peptydy? Chcę kupić rete.
Chodzi o jakość, cena nie gra roli.

#peptydy #doping #silownia #mikrokoksy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 05.06.2026, 19:47:14 via Wykop
  • 1
@setineq: wszędzie masz to samo, różni się tylko ceną.
  • Odpowiedz
Lewusx
Lewusx
05.06.2026, 09:52:53
  • 6
Tak wam tylko napiszę.

Odżywki białkowe w najbliższym czasie będą droższe, niektóre sklepy już podniosły cenę o 20-30%, a to nie koniec, więc warto zrobić sobie zapas, jeśli lubicie korzystać z białka.

Hormon wzrostu, sytuacja jak z jednym z środków dopingujących rok temu, masteronem. Chiny nie wysyłają go już do Europy, więc na rynku powoli będzie się robiła susza. Ceny pewnie poszybują mocno w górę.

#sterydy #mirkokoksy #
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 05.06.2026, 10:48:10 via Wykop
  • 1
@Sylar: Normalnie. Mast był, jest i prawdopodobnie będzie cały czas dostępny. Problem z mast E / primo był we wrześniu-październiku 2025, bo zamknęli bodajże dwie fabryki. Potem wszystko wróciło do normy. Z GH będzie tak samo - już od dobrego miesiąca ograniczyli sprzedaż hurtową, ale to nie jest tak, że "do Europy" tylko po prostu. XD

Znając życie, każdy vendor, który jest na rynku X lat, nadal będzie sprzedawał -
  • Odpowiedz
arclex
arclex 05.06.2026, 11:01:06 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
arclex
arclex 05.06.2026, 17:14:36 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • Strona 2 z 7
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking