Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
allocer

allocer

Dołączył 9 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17468
  • Znaleziska 321
  • Mikroblog 17147
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 16
  • Dodane (2943)
  • Komentowane (4334)
  • Plusowane (9870)
verq2137
verq2137
25.04.2026, 05:35:48
  • 875
#heheszki #memy #gry
verq2137 - #heheszki #memy #gry

źródło: aqy7EAL_700bwp

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Barcol
Barcol
25.04.2026, 07:30:15 via Wykop
  • 92
@MirkoLord: w Gothicach xd tam po pierwszym rozdziale praktycznie nie dochodzą questy, jak wszystko machniesz na start to isover dla przeciwników
  • Odpowiedz
wcfilmowe
wcfilmowe
25.04.2026, 07:33:24 via Wykop
  • 346
@MirkoLord: dużo nie gram, ale właściwie w każdej w jaką grałem tak się dało i to robiłem xD
Skyrim, wiedźmin, RDR2, KCD...
Najlepsze jest jak masz już miliony w sakiewce od craftowania i handlowania złomem podczas misji pobocznych albo eksploracji świata, a później zaczynasz main questa i nagrodą jest jakiś złom albo 100 złota xD
  • Odpowiedz
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
24.04.2026, 08:40:57
  • 1608
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akuzativ94
Akuzativ94
24.04.2026, 10:02:45 via Wykop
  • 425
@Mokebe_Testo: jest mnóstwo takich związków i nic nikomu do tego, dopóki dwie strony to akceptują.

  • Odpowiedz
megapogonka
megapogonka
megapogonka
24.04.2026, 10:35:24 via Wykop
  • 765
@Akuzativ94: u niego dwie strony akceptują, Anka i ten trener Latino xd
  • Odpowiedz
NiemrawySasiad
NiemrawySasiad
23.04.2026, 19:38:05
  • 145
#kiszak #arkadikuss #nrgeek
xD
NiemrawySasiad - #kiszak #arkadikuss #nrgeek
xD

źródło: obraz

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xXxV4r3l5ExXx
xXxV4r3l5ExXx
23.04.2026, 19:48:17 via Wykop
  • 100
@NiemrawySasiad: areczek juz gotuje 15 minutowy material z jednego komentarza nr geja xD
  • Odpowiedz
miloszy
miloszy
miloszy
23.04.2026, 19:49:22 via Wykop
  • 99
@NiemrawySasiad: o matko, zaraz będzie reaction Kiszaka i Dikusa, bo "wprawdzie NrGeek nie wymienił nas z nazwiska, ale NA PEWNO MIAŁ NAS NA MYŚLI" (Bo kurna NrGeek nie ma o kim myśleć, tylko o przegrywie z Rumunii i grubasie z Malborka)
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
23.04.2026, 23:25:21
  • 59
wfyokyga

źródło: temp_file8247339509503420877

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szarytkarz
szarytkarz
23.04.2026, 23:26:21 via Android
  • 8
@wfyokyga: Prawie
  • Odpowiedz
Jonasz-Kiszke-Mikke
Jonasz-Kiszke-Mikke
21.04.2026, 09:11:50
  • 85
#kiszak


Zagrajcie w oryginalną wersje a nie spolszczoną z cenzurą
Jonasz-Kiszke-Mikke - #kiszak 
SPOILER
Zagrajcie w oryginalną wersje a nie spolszczon...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bujak
Bujak
21.04.2026, 09:30:37 via Wykop
  • 4
@Jonasz-Kiszke-Mikke: bardzo ładne. Dostałem wersje ze skinem Bezmatura dla Kiszany
  • Odpowiedz
MalyToster
MalyToster
21.04.2026, 10:29:56 via Wykop
  • 8
@Jonasz-Kiszke-Mikke:
MalyToster - @Jonasz-Kiszke-Mikke:

źródło: l2

Pobierz
  • Odpowiedz
ActiveekHere
ActiveekHere
20.04.2026, 13:39:03
  • 53
Może i według matiego jeżeli podoba ci się pragmata i czujesz przy niej pozytywne emocje i więź z postaciami to jesteś prostakiem i nieukiem który oglądał tylko szklaną pułapkę, nie przeczytałeś żadnej książki oprócz lektury szkolnej, nie rozmawiałeś ze starym dlatego się wychowałeś na takiego przygłupa i córka nigdzie nie chce z tobą iść - ale przynajmniej nie zabronił nikomu grać, więc o co w ogóle się go czepiać?

Normalna wypowiedź normalnego gracza,
ActiveekHere - Może i według matiego jeżeli podoba ci się pragmata i czujesz przy nie...

źródło: na laweczce

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MalyToster
MalyToster
20.04.2026, 13:54:41 via Wykop
  • 20
@ActiveekHere: bo tylko Dark Soulsy mogą wywoływać emocje, wyleczyć twój przegryw i depresję. Nie masz prawa dobrze się bawić przy Pragmacie dadgamerze
  • Odpowiedz
Antihero
Antihero
20.04.2026, 14:15:08 via Wykop
  • 14
@ActiveekHere: a skąd te zachwyty nad Rockiem? To zwykły cyniczny dziadziuś, który sobie robi content na takich rzeczach i będzie udawał, że jest pomiędzy albo i nawet ponad wszystko (chociaż sam ma tendencję do pieprzenia kocopołów). Nijak tam menelobijcy nie ruszy.

Ale co do estrogenowego drakuli to pełna zgoda.
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
20.04.2026, 15:32:47
  • 42
Graliście już w nową pragmatę?

#heheszki #gry
ProstyKrzywy - Graliście już w nową pragmatę? 

#heheszki #gry

źródło: 1000133621

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podstarzaly_Mandalorianin
Podstarzaly_Mandalorianin
20.04.2026, 15:38:17 via Wykop
  • 2
@ProstyKrzywy: przecież to nowy ded strending, nie wysteychniesz mnie na Dudka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ladykagami
ladykagami
20.04.2026, 22:46:13 via Wykop
  • 3
@Jerry664: Dla mnie była bardzo średnia, mam wiele problemów z tą grą. Od scenariusza który nie trzyma się kupy i był ewidentnie przepisywany na kolanie, przez najbardziej irytujący i niepotrzebny segment w grze (sierociniec) po fakt że zamiast dwóch gier w jednej bardziej wyglądało to dla mnie jak dwie niedokończone gry. Sekcje Grace bardziej przypominały jakiegoś Outlasta niż RE7, a sekcje Leona to w dużej mierze bieganie od jednego bossa
  • Odpowiedz
mlesz
mlesz
20.04.2026, 07:27:59
  • 1260
Be honest
#zonabijealewolnobiega #heheszki
mlesz - Be honest 
#zonabijealewolnobiega #heheszki

źródło: IMG_5514

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlesz
mlesz
Autor
20.04.2026, 07:38:07 via iOS
  • 736
mlesz

źródło: IMG_5515

Pobierz
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
20.04.2026, 09:14:54 via Wykop
  • 574
@Pokaczu: podobno autentyk, David się w tańcu nie p------i - Robercik powinien się uczyć. Ale aktualnie na jego socialach zostało tyle. W sumie ciekawe, że tyle razem wytrzymali, a podobno zostali małżeństwem typowo z rozsądku, a nie z miłości XD
StdPtr - @Pokaczu: podobno autentyk, David się w tańcu nie p------i - Robercik powini...

źródło: david

Pobierz
  • Odpowiedz
ebisu9
ebisu9
18.04.2026, 20:17:56
  • 8
#mecz Lech wygrał, Lech jest liderem, Lech jest najlepszy dziękuję za uwagę.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wfyokyga
wfyokyga
16.04.2026, 01:32:23
  • 527
xddd.
wfyokyga - xddd.

źródło: temp_file1960258525922110171

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KukiScotland
KukiScotland
16.04.2026, 01:45:40 via Wykop
  • 82
@wfyokyga: xd skisłem
KukiScotland - @wfyokyga: xd skisłem

źródło: 5b601f7555ff6e6d40cfe16d04da0f148cdb869f9d80db290f86f51b307e9cea

Pobierz
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
16.04.2026, 05:15:31 via iOS
  • 14
@wfyokyga jest to gdzieś w formie lepszego gifa albo filmiku? (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
Huptys
Huptys
14.04.2026, 07:41:36
  • 70
#kiszak #nrgeek Wertykalnie
Huptys - #kiszak  #nrgeek Wertykalnie
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eksagnem
Eksagnem
14.04.2026, 07:53:44 via Wykop
  • 52
@Huptys: Nie śledziłem za bardzo tej "dramy". Czy dobrze rozumiem, że NRGeek w swoim Q&A zawarł 15-minutowy fragment w którym wyraża opinie na temat twitterowych sraluchów growych bez podawania konkretnych imion i rumun z bezmaturnikiem zrobili o tym 3-godzinny materiał? I jeszcze areczek się dołaczył w międzyczasie, mimo że dosłownie nikt nie pytał go o zdanie?

Przecież to jest paradne, już chyba wolę myśleć, że robią to z wyrachowania i
  • Odpowiedz
tubkas12
tubkas12
14.04.2026, 09:09:12 via Wykop
  • 40
@Huptys: i bardzo dobrze bo to jedyna metoda. Dyskusja z nimi nie ma sensu co widać było po filipie. Nie warto dyskutować z ludźmi którzy mają do ciebie od samego początku złe intencje i szukają zaczepki.
  • Odpowiedz
wscieklykabanos
wscieklykabanos
14.04.2026, 04:00:30
  • 2140
#pytanie Mam 36lat, ale od dziecka widząc pociągi liczę wagony. Ostatnio siedząc w samochodzie przed przejazdem, robiłem to co zawsze - liczyłem. Zaś moja żona coś mówiła, a ja po prostu nie słuchałem jej - nadawała od rana, a głowa mnie już bolała od jej pierdoIenia.

I nagle, przez nią pomyliłem się i powiedziałem pod nosem: "Kurrwa, ile to było", ona słysząc to zaczęła robić mi okrutną IMBĘ i tak, od kilku
wscieklykabanos - #pytanie Mam 36lat, ale od dziecka widząc pociągi liczę wagony. Ost...

źródło: image

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wscieklykabanos
wscieklykabanos
Autor
14.04.2026, 04:02:35 via Wykop
  • 902
@wscieklykabanos: Takie smsy mi wysyła 😩
wscieklykabanos - @wscieklykabanos: Takie smsy mi wysyła 😩

źródło: HFsIjM4bMAAAa7T

Pobierz
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
14.04.2026, 04:06:56 via iOS
  • 197
@wscieklykabanos: xD
też czasami liczę jak siedzę w pracy.
  • Odpowiedz
WodkaGrejfrut
WodkaGrejfrut
10.04.2026, 20:34:59
  • 264
#stepujacybudowlaniec
WodkaGrejfrut - #stepujacybudowlaniec

źródło: comment_1661695378gnFW8utiJ2w6OZIwHTYG9G

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ruchenstein-Boltzman
Ruchenstein-Boltzman
10.04.2026, 22:08:30 via Wykop
  • 20
@WodkaGrejfrut: @FejsFak
  • Odpowiedz
tico_bot
tico_bot
11.04.2026, 07:37:14 via Wykop
  • 9
@WodkaGrejfrut: cdprojekt zniszczy każdego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
xvlk
xvlk
08.04.2026, 20:39:32
  • 16
#mecz oficjalne mistrzostwa świata w haramball już niedługo w twoim teleodbiorniku
xvlk - #mecz oficjalne mistrzostwa świata w haramball już niedługo w twoim teleodbior...

źródło: images

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vinizius
Vinizius
Vinizius
08.04.2026, 20:40:26 via Wykop
  • 0
@xvlk: Pięknie ich kiedyś Atletico zrobiło w Lidze Europy.
  • Odpowiedz
NiceshootPL
NiceshootPL
08.04.2026, 20:44:04 via Wykop
  • 0
@xvlk: 0:0 po 20kolejce karnych(nikt nie chce strzelać bo boją się kontry)
  • Odpowiedz
sznioo
sznioo
07.04.2026, 19:39:36
  • 1359
jutro trump powie że zapobiegł zniszczeniu cywilizacji irańskiej i że ma dostać nobla.
#trump #usa #iran
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDario
panDario
07.04.2026, 19:44:12 via Wykop
  • 144
@sznioo: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
Nolimit
Nolimit
07.04.2026, 19:45:37 via Wypiek
  • 589
@sznioo a dodatkowo DJ Vans ma dostać kasetę Just Five oryginalną oraz komplet narzędzi Parkside
  • Odpowiedz
dobry-informatyg
dobry-informatyg
01.04.2026, 07:39:42
  • 675
Jerzy Engel w polsat news o wczorajszym #mecz

stracić 3 bramki na wyjeździe, to jest bardzo dużo, bo żeby wygrać trzeba strzelić cztery bramki


takich ekspertów nam potrzeba

#heheszki #pilkanozna #reprezentacja
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN
01.04.2026, 07:40:21 via Wykop
  • 216
@dobry-informatyg: Mądre, do bólu szczerze
  • Odpowiedz
SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
01.04.2026, 07:40:37 via Android
  • 114
@dobry-informatyg: Pamiętajmy, że bramki na wyjeździe liczą się podwójnie
  • Odpowiedz
Narodowy_Front_Pogody_Umiarkowanej
Narodowy_Front_Pogody_Umiarkowanej
31.03.2026, 19:15:59
  • 2973
Napisałem sobie skrypt który streamuje mi wpisy z tagów i wysyła bezpośrednio na TV i teraz oglądam mecz jak prawdziwy man of culture xD #mecz
NarodowyFrontPogody_Umiarkowanej - Napisałem sobie skrypt który streamuje mi wpisy z ...

źródło: image_picker_E3EEAC7A-AF95-4B49-BE39-2C23D7A62235-76828-000020A90FF2C561

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miguelos
Miguelos
31.03.2026, 19:16:40 via Wypiek
  • 843
@Narodowy_Front_Pogody_Umiarkowanej jak to zrobić?!
Miguelos - @NarodowyFrontPogody_Umiarkowanej jak to zrobić?!

źródło: image_picker_9565A029-B210-45E0-8301-121B79AFAA2C-65704-0000057CFBEBB099

Pobierz
  • Odpowiedz
mgmaroo
mgmaroo
31.03.2026, 19:18:53 via Android
  • 565
@Narodowy_Front_Pogody_Umiarkowanej dla dobra ludzkośći i rozwoju cywilizacji... podziel się ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
rybazryzem85
rybazryzem85
31.03.2026, 20:47:55
  • 873
Gdy dotarło do Ciebie, że wakacje spędzisz razem z mężem i dzieciakami.
#mecz #reprezentacja
rybazryzem85 - Gdy dotarło do Ciebie, że wakacje spędzisz razem z mężem i dzieciakami...

źródło: 1000020430

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne
31.03.2026, 20:51:40 via Wykop
  • 180
@rybazryzem85: Śmieszne, ale dziś nie zostawię tu plusa. Z szacunku do Roberta.
  • Odpowiedz
PiesPat
PiesPat
31.03.2026, 20:58:46 via Android
  • 24
* ze mąż nie jedzie w delegacje
  • Odpowiedz
jamnikwbluziezkapturem
jamnikwbluziezkapturem
31.03.2026, 20:42:06
  • 1904
Dziękujemy za wszystko Kapitanie

#mecz
jamnikwbluziezkapturem - Dziękujemy za wszystko Kapitanie

#mecz

źródło: obraz

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrSzakal
MrSzakal
31.03.2026, 20:45:14 via Wykop
  • 528
@jamnikwbluziezkapturem: Pan Piłkarz, drugiego takiego nie będzie (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
kubkarzzswarzadza
kubkarzzswarzadza
31.03.2026, 20:46:36 via Wykop
  • 630
@jamnikwbluziezkapturem: thank you Robert
kubkarzzswarzadza - @jamnikwbluziezkapturem: thank you Robert

źródło: IMG_0855

Pobierz
  • Odpowiedz
kinson
kinson
26.03.2026, 20:06:29
  • 647
W 87 minucie patrzcie na Wschód
#mecz
kinson - W 87 minucie patrzcie na Wschód
#mecz

źródło: Polish_20240702_224839926

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wimix21
Wimix21
26.03.2026, 20:06:51 via Wykop
  • 35
@kinson: Ale wcześniej już będą znaki
  • Odpowiedz
Abrez
Abrez
26.03.2026, 20:47:38 via Wykop
  • 21
@kinson: drugi plus tutaj
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 494
  • Strona 2 z 494
  • >
  • Coś o mnie i o Tobie.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.12.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.07.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking