@MirkoLord: dużo nie gram, ale właściwie w każdej w jaką grałem tak się dało i to robiłem xD Skyrim, wiedźmin, RDR2, KCD... Najlepsze jest jak masz już miliony w sakiewce od craftowania i handlowania złomem podczas misji pobocznych albo eksploracji świata, a później zaczynasz main questa i nagrodą jest jakiś złom albo 100 złota xD
@NiemrawySasiad: o matko, zaraz będzie reaction Kiszaka i Dikusa, bo "wprawdzie NrGeek nie wymienił nas z nazwiska, ale NA PEWNO MIAŁ NAS NA MYŚLI" (Bo kurna NrGeek nie ma o kim myśleć, tylko o przegrywie z Rumunii i grubasie z Malborka)
Może i według matiego jeżeli podoba ci się pragmata i czujesz przy niej pozytywne emocje i więź z postaciami to jesteś prostakiem i nieukiem który oglądał tylko szklaną pułapkę, nie przeczytałeś żadnej książki oprócz lektury szkolnej, nie rozmawiałeś ze starym dlatego się wychowałeś na takiego przygłupa i córka nigdzie nie chce z tobą iść - ale przynajmniej nie zabronił nikomu grać, więc o co w ogóle się go czepiać?
@ActiveekHere: bo tylko Dark Soulsy mogą wywoływać emocje, wyleczyć twój przegryw i depresję. Nie masz prawa dobrze się bawić przy Pragmacie dadgamerze
@ActiveekHere: a skąd te zachwyty nad Rockiem? To zwykły cyniczny dziadziuś, który sobie robi content na takich rzeczach i będzie udawał, że jest pomiędzy albo i nawet ponad wszystko (chociaż sam ma tendencję do pieprzenia kocopołów). Nijak tam menelobijcy nie ruszy.
@Jerry664: Dla mnie była bardzo średnia, mam wiele problemów z tą grą. Od scenariusza który nie trzyma się kupy i był ewidentnie przepisywany na kolanie, przez najbardziej irytujący i niepotrzebny segment w grze (sierociniec) po fakt że zamiast dwóch gier w jednej bardziej wyglądało to dla mnie jak dwie niedokończone gry. Sekcje Grace bardziej przypominały jakiegoś Outlasta niż RE7, a sekcje Leona to w dużej mierze bieganie od jednego bossa
@Pokaczu: podobno autentyk, David się w tańcu nie p------i - Robercik powinien się uczyć. Ale aktualnie na jego socialach zostało tyle. W sumie ciekawe, że tyle razem wytrzymali, a podobno zostali małżeństwem typowo z rozsądku, a nie z miłości XD
@Huptys: Nie śledziłem za bardzo tej "dramy". Czy dobrze rozumiem, że NRGeek w swoim Q&A zawarł 15-minutowy fragment w którym wyraża opinie na temat twitterowych sraluchów growych bez podawania konkretnych imion i rumun z bezmaturnikiem zrobili o tym 3-godzinny materiał? I jeszcze areczek się dołaczył w międzyczasie, mimo że dosłownie nikt nie pytał go o zdanie?
Przecież to jest paradne, już chyba wolę myśleć, że robią to z wyrachowania i
@Huptys: i bardzo dobrze bo to jedyna metoda. Dyskusja z nimi nie ma sensu co widać było po filipie. Nie warto dyskutować z ludźmi którzy mają do ciebie od samego początku złe intencje i szukają zaczepki.
#pytanie Mam 36lat, ale od dziecka widząc pociągi liczę wagony. Ostatnio siedząc w samochodzie przed przejazdem, robiłem to co zawsze - liczyłem. Zaś moja żona coś mówiła, a ja po prostu nie słuchałem jej - nadawała od rana, a głowa mnie już bolała od jej pierdoIenia.
I nagle, przez nią pomyliłem się i powiedziałem pod nosem: "Kurrwa, ile to było", ona słysząc to zaczęła robić mi okrutną IMBĘ i tak, od kilku
źródło: aqy7EAL_700bwp
PobierzSkyrim, wiedźmin, RDR2, KCD...
Najlepsze jest jak masz już miliony w sakiewce od craftowania i handlowania złomem podczas misji pobocznych albo eksploracji świata, a później zaczynasz main questa i nagrodą jest jakiś złom albo 100 złota xD