Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
allocer

allocer

Dołączył 9 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17470
  • Znaleziska 321
  • Mikroblog 17149
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 16
  • Dodane (2943)
  • Komentowane (4335)
  • Plusowane (9871)
Minieri
Minieri
31.12.2025, 11:09:29
  • 989
Przez ten atak zimy zimą jesteśmy świadkami prawdziwych ludzkich dramatów.
Pan Zygmunt jechał po "oranżadę" (bo lubi) ale zrezygnował przez pogodę.
Mirror: https://streamin.link/v/eaca0bd6
#tvn24 #sylwester #heheszki
Minieri - Przez ten atak zimy zimą jesteśmy świadkami prawdziwych ludzkich dramatów.
...
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
31.12.2025, 11:13:08 via Wykop
  • 683
@Minieri: POTĘZNY ŚNIEG 20 CM, ALE PAN JEST ODWAŻNY JECHAĆ W TAKIE POGODE PO ORANŻADE, MOGŁBY PAN SOBIE COS ZROBIC POWAŻNEGO NP ZMARZNĄĆ W RECE ALBO DOSTAC KATARU. TO CUD ZE WYSZEDŁ PAN Z DOMU
  • Odpowiedz
jednorazowka
jednorazowka
31.12.2025, 11:42:55 via Wykop
  • 641
@Minieri: Zimą śnieg spadł. Prawdziwy kataklizm!
  • Odpowiedz
june_of_44
june_of_44
31.12.2025, 12:47:48
  • 59
Podsumowanie gierek, które skończyłem w tym roku (grałem w o wiele więcej, no ale te skończyłem).
Niech mi jakiś ludolog ekspert od dwóch erpegów albo od skradanek powie, co ma mi się podobać, bo tak bardzo potrzebuję jego OBIEKTYWNEJ popartej doświadczeniem opinii xF

#kiszak #gry #chwalesie
juneof44 - Podsumowanie gierek, które skończyłem w tym roku (grałem w o wiele więcej,...

źródło: gierki

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Merdarion_PL
Merdarion_PL
31.12.2025, 13:36:15 via Wykop
  • 16
Niech mi jakiś ludolog ekspert od dwóch erpegów albo od skradanek powie, co ma mi się podobać, bo tak bardzo potrzebuję jego OBIEKTYWNEJ popartej doświadczeniem opinii xF


@june_of_44: ale ty nie jesteś doświadczony bo nie przeplatałeś tych gierek setkami godzin w grze Dota dwa i czytaniem wykresów giełdowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
june_of_44
june_of_44
Autor
31.12.2025, 13:53:37 via Wykop
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
31.12.2025, 02:48:47
  • 308
Dobranoc
wfyokyga - Dobranoc

źródło: temp_file2512025541271880990

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leonid_bialkow
leonid_bialkow
31.12.2025, 02:50:06 via Wykop
  • 10
@wfyokyga: cze dla ciebie
  • Odpowiedz
evolved
evolved
31.12.2025, 02:51:19 via Wykop
  • 4
@wfyokyga: dobrej!
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
22.12.2025, 22:54:45
  • 964
(xd).
wfyokyga - (xd).

źródło: temp_file7904451877909395573

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piospi
Piospi
22.12.2025, 23:18:01 via Wykop
  • 67
@wfyokyga: xDDDDD
  • Odpowiedz
rzaden_problem
rzaden_problem
22.12.2025, 23:48:39 via Wykop
  • 156
@wfyokyga: jakie krowy, takie dojarki

  • Odpowiedz
Wardegas
Wardegas
19.12.2025, 10:51:20
  • 918
#wykopaka #pokapake
Chwaliłem się super paką od @sogen. Byłem zachwycony zawartością i gestem.
Otwieram teraz pudełko, wyciągam butelkę, a moim oczom ukazuje się klips antykradzieżowy

XDDDDDD
@sogen ja wiedziałem, że się postarałeś, ale nie wiedziałem, że jesteś aż tak "obrotnym przedsiębiorcą"!
( ͡€ ͜ʖ ͡€) Czy Ty to "zorganizowałeś" na promocji -100%, czy kasjerka była tak zapatrzona w Ciebie, że zapomniała zdjąć
Wardegas - #wykopaka #pokapake
Chwaliłem się super paką od @sogen. Byłem zachwycony z...

źródło: 1000017116

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuje_zdalnie_chyba
Pracuje_zdalnie_chyba
19.12.2025, 10:53:15 via Wykop
  • 844
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
o__0
o__0
o__0
19.12.2025, 10:54:02 via Wykop
  • 1763
@Wardegas: cygańska kokardka
  • Odpowiedz
AntyKuc
AntyKuc
17.12.2025, 18:17:21
  • 42
Snejki ironicznie zaczął podgryzać Pisarskiego, że nie ma nic ciekawego w jego książce. Chłopie pokory trochę, nie byłeś w stanie napisać rozprawki na maturze z polskiego, a obrażasz typa co napisał własną książkę XD
#kiszak #snakeiter
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szczykawa
Szczykawa
17.12.2025, 18:20:35 via Wykop
  • 4
@AntyKuc: Uspokój się, mówisz przecież o poważnym redaktorze z poważnego portalu Gry-Wideło.peel
  • Odpowiedz
Maneharno
Maneharno
17.12.2025, 18:23:57 via Wykop
  • 2
@AntyKuc: bez przesady dzisiaj to więcej osób wydaje książki niż je czyta. Nie wiem, bo nie widziałem na oczy tej książki, ale to pewnie zbiór anegdot i może własny komentarz. To jest taki współczesny "merch" jedni sprzedają koszulki inni książki. Na szczęście książki, a nie losy na loterię w formie książki. Taka nowa forma cegiełki dla twórcy
  • Odpowiedz
czillaut
czillaut
14.12.2025, 13:09:53
  • 8
#kiszak chłop 4 ligę z rzędu gra casterami/rangerami spark build na jeden klik. niesamowite #poe2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wfyokyga
wfyokyga
14.12.2025, 02:06:57
  • 665
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RBMK1000
RBMK1000
14.12.2025, 02:18:21 via Wykop
  • 207
@wfyokyga: jak u Walaszka przy rododendronach
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
14.12.2025, 02:20:12 via Wypiek
  • 295
@wfyokyga toż to enrico palazzo
  • Odpowiedz
Fenrisek
Fenrisek
12.12.2025, 12:05:28
  • 477
Pozdrawiam Pana z poczekalni w Toyota Katowice
#gothic
Fenrisek - Pozdrawiam Pana z poczekalni w Toyota Katowice
#gothic

źródło: 1000021339

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PetalMindXd
PetalMindXd
12.12.2025, 12:10:22 via iOS
  • 289
@Fenrisek: gothic w człowieku zostaje na zawsze
  • Odpowiedz
szprycher
szprycher
12.12.2025, 12:31:52 via Wykop
  • 98
@Fenrisek: Nawet ekran 4:3 jeśli dobrze widzę
  • Odpowiedz
czarny_matt94
czarny_matt94
08.12.2025, 20:49:00
  • 2
Amad klasyczny spacerek w swoim polu karnym. Drugi mecz z rzędu i śmiało można mu na konto zrzucić drugą bramkę. Z WHU to samo.
#united #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

allocer
allocer 08.12.2025, 20:49:55 via Wykop
  • 0
@czarny_matt94: Generalnie w ofensywie cienki, w obronie jeszcze gorszy. I to już tak z pół roku.
  • Odpowiedz
czarny_matt94
czarny_matt94
Autor
08.12.2025, 20:51:43 via Wykop
  • 0
@allocer: i p--------y masę setek, jak już je ma. O uratowaniu remisu z NFO zapomniałem, także bez żalu niech jedzie na PNO
  • Odpowiedz
LuckyDice
LuckyDice
06.12.2025, 18:20:19
  • 8
Właśnie ukończyłem #detroitbecomehuman Dobra gra. Wkręciłem się. Chyba odpalę drugi raz żeby przejść to w zupełnie inny sposób
#gry #steam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IntruderXXD
IntruderXXD
04.12.2025, 14:39:25
  • 592
peak male physique

#mikrokoksy
IntruderXXD - peak male physique

#mikrokoksy

źródło: image

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IntruderXXD
IntruderXXD
Autor
04.12.2025, 14:39:51 via Wykop
  • 257
a wy jakie macie wymówki??
IntruderXXD - a wy jakie macie wymówki??
  • Odpowiedz
S_M_I_T_H
S_M_I_T_H
04.12.2025, 15:20:26 via Wykop
  • 121
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
04.12.2025, 01:58:16
  • 297
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OperatorPralki
OperatorPralki
04.12.2025, 08:17:43 via Wykop
  • 44
@wfyokyga: Co za p------q akcja, Chłop za babę się przebrał.
  • Odpowiedz
Dwudziestydrugi
Dwudziestydrugi
04.12.2025, 09:32:38 via Wykop
  • 6
@wfyokyga: dobre 😅
  • Odpowiedz
majzter
majzter
majzter
26.11.2025, 17:56:31
  • 20
#mecz ale by fajnie było jakby odsuneli Papszuniaka od trenowania 1 zespołu i zablokowali odejście do końca kontraktu, chłopowi ego wydupcyło tak wkosmos jakby był jakimś Guardiolą xD a jest zwyczajnie średniej jakości trenerem.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4
26.11.2025, 17:59:51 via Wykop
  • 7
@majzter: teraz mają podstawy by to zrobić xD Papszun zagrał szantażem a okaże się, że Raków odsunie go do końca kontraktu, da jeszcze większą zaporową cenę wykupu i tyle z jego Legii xD
  • Odpowiedz
Y.....r
Y.....r
konto usunięte 26.11.2025, 18:08:07 via Wykop
  • 10
@swdtgld: zaden powazny trener nie stosuje szantażu
  • Odpowiedz
Kotouak
Kotouak
25.11.2025, 00:04:32
  • 462
Uwaga, BMW jedzie
Kotouak - Uwaga, BMW jedzie

źródło: temp_file5641035436107280403

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bestia_z_Jellystone
Bestia_z_Jellystone
25.11.2025, 00:10:24 via Wykop
  • 128
@Kotouak: zajebista była ta bajka. Wacky races to breaking bad mojego dzieciństwa.
  • Odpowiedz
Kotouak
Kotouak
Autor
25.11.2025, 00:17:35 via Android
  • 44
@MajsterZeStoczni @Bestia_z_Jellystone
Tak, karton netłork miało swój urok ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
matluck
matluck
24.11.2025, 02:24:08
  • 926
matluck

źródło: pke-ja-jesio-nie-logo-pko-banku-przerobka-wykop

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Melkovva_
Melkovva_
24.11.2025, 02:25:52 via Android
  • 473
@matluck Doma ja
  • Odpowiedz
matluck
matluck
Autor
24.11.2025, 02:27:42 via Wykop
  • 309
@Melkovva_: baw dobrE
  • Odpowiedz
chemix
chemix
21.11.2025, 06:10:42
  • 978
#heheszki
chemix - #heheszki

źródło: temp_file3936929881534985568

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EnderWiggin
EnderWiggin
EnderWiggin
21.11.2025, 06:25:07 via Android
  • 55
@chemix It is mine now. You don't need all this shit.
  • Odpowiedz
matowy
matowy
matowy
21.11.2025, 07:58:14 via Android
  • 163
@chemix śmiechy ale ostatnio tak mi zaproponował przy migracji danych w jednej tabeli. Stworzył nowe pola, usunął stare, zmienił nazwę nowych na stare i chciał migrować dane.
  • Odpowiedz
fan_poteznego_dunczyka
fan_poteznego_dunczyka
20.11.2025, 12:35:41
  • 813
Wypowiadamy umowe najmu na stadion 30 minut przed meczem i wygrywamy z Ukrainą walkowerem

#mecz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qeni
qeni
20.11.2025, 12:38:24 via iOS
  • 76
@fan_poteznego_dunczyka XDD
  • Odpowiedz
AtlantyQ
AtlantyQ
20.11.2025, 13:03:46 via Wykop
  • 222
@fan_poteznego_dunczyka:
AtlantyQ - @fanpoteznegodunczyka:

źródło: IMG_0403

Pobierz
  • Odpowiedz
skyer
skyer
16.11.2025, 21:27:56
  • 243
#kiszak
skyer - #kiszak

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alverini
alverini
17.11.2025, 09:20:43 via Wykop
  • 4
@skyer: absolutny top tego tagu XD
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs
11.11.2025, 13:53:15
  • 6
Ej Mireczki, kupiłem właśnie używane CPU, żeby sobie kąkuter zupgrejdować i widać, że sprzedający to porządny chłop, bo IHS zeszlifował "na lustro", żeby temperatury były niższe ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#pcmasterrace #komputery #heheszki
Ralphs - Ej Mireczki, kupiłem właśnie używane CPU, żeby sobie kąkuter zupgrejdować i ...

źródło: temp_file6381747751762289050

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majk3l
majk3l
11.11.2025, 14:00:23 via Wykop
  • 5
@Ralphs: iks de
  • Odpowiedz
allocer
allocer 11.11.2025, 15:52:44 via Wykop
  • 3
@Ralphs: Nawet elegancko na bokach wyrównał, a nie jak fabrycznie te nowe w dziwnym kształcie sprzedają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 494
  • Strona 5 z 494
  • >
  • Coś o mnie i o Tobie.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.12.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.07.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking