Przez ten atak zimy zimą jesteśmy świadkami prawdziwych ludzkich dramatów. Pan Zygmunt jechał po "oranżadę" (bo lubi) ale zrezygnował przez pogodę. Mirror: https://streamin.link/v/eaca0bd6 #tvn24 #sylwester #heheszki
@Minieri: POTĘZNY ŚNIEG 20 CM, ALE PAN JEST ODWAŻNY JECHAĆ W TAKIE POGODE PO ORANŻADE, MOGŁBY PAN SOBIE COS ZROBIC POWAŻNEGO NP ZMARZNĄĆ W RECE ALBO DOSTAC KATARU. TO CUD ZE WYSZEDŁ PAN Z DOMU
Podsumowanie gierek, które skończyłem w tym roku (grałem w o wiele więcej, no ale te skończyłem). Niech mi jakiś ludolog ekspert od dwóch erpegów albo od skradanek powie, co ma mi się podobać, bo tak bardzo potrzebuję jego OBIEKTYWNEJ popartej doświadczeniem opinii xF
Niech mi jakiś ludolog ekspert od dwóch erpegów albo od skradanek powie, co ma mi się podobać, bo tak bardzo potrzebuję jego OBIEKTYWNEJ popartej doświadczeniem opinii xF
@june_of_44: ale ty nie jesteś doświadczony bo nie przeplatałeś tych gierek setkami godzin w grze Dota dwa i czytaniem wykresów giełdowych ( ͡°͜ʖ͡°)
#wykopaka #pokapake Chwaliłem się super paką od @sogen. Byłem zachwycony zawartością i gestem. Otwieram teraz pudełko, wyciągam butelkę, a moim oczom ukazuje się klips antykradzieżowy
XDDDDDD @sogen ja wiedziałem, że się postarałeś, ale nie wiedziałem, że jesteś aż tak "obrotnym przedsiębiorcą"! ( ͡€ ͜ʖ͡€) Czy Ty to "zorganizowałeś" na promocji -100%, czy kasjerka była tak zapatrzona w Ciebie, że zapomniała zdjąć
Snejki ironicznie zaczął podgryzać Pisarskiego, że nie ma nic ciekawego w jego książce. Chłopie pokory trochę, nie byłeś w stanie napisać rozprawki na maturze z polskiego, a obrażasz typa co napisał własną książkę XD #kiszak #snakeiter
@AntyKuc: bez przesady dzisiaj to więcej osób wydaje książki niż je czyta. Nie wiem, bo nie widziałem na oczy tej książki, ale to pewnie zbiór anegdot i może własny komentarz. To jest taki współczesny "merch" jedni sprzedają koszulki inni książki. Na szczęście książki, a nie losy na loterię w formie książki. Taka nowa forma cegiełki dla twórcy
#mecz ale by fajnie było jakby odsuneli Papszuniaka od trenowania 1 zespołu i zablokowali odejście do końca kontraktu, chłopowi ego wydupcyło tak wkosmos jakby był jakimś Guardiolą xD a jest zwyczajnie średniej jakości trenerem.
@majzter: teraz mają podstawy by to zrobić xD Papszun zagrał szantażem a okaże się, że Raków odsunie go do końca kontraktu, da jeszcze większą zaporową cenę wykupu i tyle z jego Legii xD
@chemix śmiechy ale ostatnio tak mi zaproponował przy migracji danych w jednej tabeli. Stworzył nowe pola, usunął stare, zmienił nazwę nowych na stare i chciał migrować dane.
Ej Mireczki, kupiłem właśnie używane CPU, żeby sobie kąkuter zupgrejdować i widać, że sprzedający to porządny chłop, bo IHS zeszlifował "na lustro", żeby temperatury były niższe ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)
Pan Zygmunt jechał po "oranżadę" (bo lubi) ale zrezygnował przez pogodę.
Mirror: https://streamin.link/v/eaca0bd6
#tvn24 #sylwester #heheszki