Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko218
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Zyzus_tluscioch

Zyzus_tluscioch

Dołączył 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 610
  • Znaleziska 94
  • Mikroblog 516
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 12
ukojenie
ukojenie
31.05.2026, 14:19:59
  • 758
#antykapitalizm #nieruchomosci #wynajem #januszebiznesu #polska #kapitalizm #bekazlibka
ukojenie - #antykapitalizm #nieruchomosci #wynajem #januszebiznesu #polska #kapitaliz...

źródło: 1

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zyzus_tluscioch
Zyzus_tluscioch 31.05.2026, 22:24:48 via Wykop
  • 1
@krucjan: Każdy kto był w dystopii zwanej USA powie Ci, że gdyby mogli, to do wody pitnej dodawaliby cukru, więc nie obalałbym tego argumentu.
  • Odpowiedz

1033

NCBiR daje 40 mln na piwo a na metody diagnostyczne raka zbiera się na zrzutkach

NCBiR daje 40 mln na piwo a na metody diagnostyczne raka zbiera się na zrzutkach

NCBiR rozdaje kasę na letnie piwo, podczas gdy mamy polski zespół, który opracowuje nowoczesne metody diagnostyczne nowotworów kompletnie bez wynagrodzenia, a pieniądze na badania, publikacje i konferencje zbierają na zrzutkach.

fiziaa
z
x.com
dodany: 31.05.2026, 11:59:34
  • 73
  • #
    polska
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    liganauki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    patologia
Zyzus_tluscioch
Zyzus_tluscioch 31.05.2026, 21:38:34 via Wykop
  • 4
PARP i NCBiR To 800+ dla bogoli na zatrzymanie kapitału w środkach trwałych change my mind
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zyzus_tluscioch
Zyzus_tluscioch 31.05.2026, 21:26:18
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maly__burmistrz
maly__burmistrz
29.05.2026, 08:31:47
  • 11
Patrzajta ludziska co dzisiaj wpadło do audioteki ( ͡° ͜ʖ ͡°) #audiobook #audioteka #wiedzmin #sapkowski #fantasy
maly__burmistrz - Patrzajta ludziska co dzisiaj wpadło do audioteki ( ͡° ͜ʖ ͡°) #audi...

źródło: Screenshot_20260529_092304

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zyzus_tluscioch
Zyzus_tluscioch 29.05.2026, 10:46:08 via Wykop
  • 1
@maly__burmistrz: Czy jest GOSZTYLA!?
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
29.05.2026, 08:18:15
  • 20
#humorobrazkowy #heheszki #indianie #usa
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy #heheszki #indianie #usa

źródło: 1000017795

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zyzus_tluscioch
Zyzus_tluscioch 29.05.2026, 09:34:39 via Wykop
  • 2
@ZarodziecMalaryczny997: W tym kontekście to bolska i bolacy wpuszczający bezrefleksyjnie zagraniczny kapitał po 89 roku
  • Odpowiedz
asdfghjkl
asdfghjkl
28.05.2026, 17:59:31
  • 5
I tak to właśnie jest
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zyzus_tluscioch
Zyzus_tluscioch 29.05.2026, 07:21:55 via Wykop
  • 1
@asdfghjkl: taka jest prawda
  • Odpowiedz
trebeter
trebeter
28.05.2026, 18:35:38
  • 126
#trzecieoko
mirror: https://dubz.link/c/af9fa1
trebeter - #trzecieoko
mirror: https://dubz.link/c/af9fa1
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zyzus_tluscioch
Zyzus_tluscioch 28.05.2026, 19:14:52 via Wykop
  • 162
@trebeter: Zawsze się zastanawiałem jak może wyglądać taki upadek w takim kołnierzu zabezpieczającym za drabiną
  • Odpowiedz
NaNiBy
NaNiBy
28.05.2026, 09:41:37
  • 14
#frajerzyzmlm Równy start
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zyzus_tluscioch
Zyzus_tluscioch 28.05.2026, 11:01:41 via Wykop
  • 9
@paramedix: Ta monobrew zawsze śmieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
champolski
champolski
champolski
28.05.2026, 09:03:32
  • 23
#prl #polska #gdansk Handel lodami przy Bramie Wyżynnej na Głównym Mieście. Gdańsk, 28 maja 1958 r.

(koloryzowane)
champolski - #prl #polska #gdansk Handel lodami przy Bramie Wyżynnej na Głównym Mieśc...

źródło: Handel lodami przy Bramie Wyżynnej na Głównym Mieście. Gdańsk, 28 maja 1958 r.

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zyzus_tluscioch
Zyzus_tluscioch 28.05.2026, 10:57:08 via Wykop
  • 2
@champolski: Przecież prl był czarnobiały
  • Odpowiedz
ayyy_lmao
ayyy_lmao
27.05.2026, 16:55:17
  • 13
Ameryka też się sypie, to osobny rozdział
#gownowpis
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zyzus_tluscioch
Zyzus_tluscioch 27.05.2026, 18:47:17 via Wykop
  • 1
@ayyy_lmao: Tinky winnky! Dipsi! Lala! Po!
  • Odpowiedz

1086

W Izraelu gwałtownie rośnie liczba incydentów antychrześcijańskich

W Izraelu gwałtownie rośnie liczba incydentów antychrześcijańskich

Kiedy w Jerozolimie zaatakowano zagraniczną zakonnicę, lokalni duchowni przyznali, że nie byli zaskoczeni. W ostatnich latach w Izraelu wyraźnie wzrosła liczba incydentów antychrześcijańskich, głównie ze strony skrajnych nacjonalistów i ultraortodoksów.

-Shifu-
z
france24.com
dodany: 23.05.2026, 05:05:19
  • 120
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
  • #
    izrael
  • #
    bliskiwschod
  • #
    zydzi
  • #
    religia
Zyzus_tluscioch
Zyzus_tluscioch 24.05.2026, 00:42:35 via Wykop
  • 1
@ZionOfel: Czemu twoi koledzy mordują Palestyńczyków?
Zyzus_tluscioch - @ZionOfel: Czemu twoi koledzy mordują Palestyńczyków?

źródło: 1000026669

Pobierz
Zyzus_tluscioch
Zyzus_tluscioch 24.05.2026, 06:50:53 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Zyzus_tluscioch
Zyzus_tluscioch 24.05.2026, 11:32:32 via Wykop
  • 0
@ZionOfel: Może powiesz mi jak auta z uzbrojonymi ,,gośćmi" mogły przedostać się do strefy działań ludobójczych IDF mijając wasze checkpointy i dostając zgodę na wjazd jako konwój humanitarny? Piszesz tak tylko, żeby jakiś chłopek roztropek zakodował sobie wersję hasbary?
Zyzus_tluscioch
Zyzus_tluscioch 26.05.2026, 13:38:23 via Wykop
  • 0
@ZionOfel: Ty myślisz, że jestem kretynem?
Wygooglowac w 5 minut to można przepis na sernik, a nie raport w sprawie zabicia wolontariuszy WCK przy obecnym systemie wyszukiwarkowo/reklamowym.

Rzeczywiście ,,Wisienka na torcie" masz doświadczenie w cherypickingu nie można wam odmówić.

Potrójny ostrzał tego samego konwoju, to rzeczywiście wina WCK, które załadowało rakiety, wydało rozkaz i ostrzelało wolontariuszy. A nie pomylily mi się skróty... Chodziło
Zyzus_tluscioch
Zyzus_tluscioch 27.05.2026, 10:59:52 via Wykop
  • 0
Do zobaczenia pod innym postem kulawy manipulatorze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
25.05.2026, 11:55:31
  • 1341
#latwogang
drodzy państwo, doszło tutaj do sigmy
WscieklyIRozjuszonyManlet - #latwogang 
drodzy państwo, doszło tutaj do sigmy

źródło: {76F2E3F8-81E6-4435-817B-85CCB6F87E22}

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zyzus_tluscioch
Zyzus_tluscioch 25.05.2026, 19:14:43 via Wykop
  • 2
@WscieklyIRozjuszonyManlet: Na screenie widzimy drugi biegun s----------a.

Rozwiązaniem są podatki dla najbogatszych
  • Odpowiedz
Ian825
Ian825
Ian825
23.05.2026, 16:56:24
  • 7
#latwogang 8.5 miliona na szczyla co 10 lat temu byl w jajach ojca xddd. Kasa w bloto. Juz lepiej wagony szlugów kupić
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zyzus_tluscioch
Zyzus_tluscioch 23.05.2026, 18:58:28 via Wykop
  • 0
@curiousboi: W przydrożnych lasach od Hrebenne do Tomaszowa Lubelskiego przeszukuj worki foliowe, może trafisz na ramę classiców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko nie kręć się w lasku przy granicy bo możesz wdepnąć w niezłe g---o #pdk
  • Odpowiedz
Fikster
Fikster
22.05.2026, 16:42:35
  • 4
Spirit w eth straży ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#diablo2 #diablo2resurrected #d2r
Fikster - Spirit w eth straży ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#diablo2 #diablo2resurrected #d2r

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zyzus_tluscioch
Zyzus_tluscioch 22.05.2026, 17:16:22 via Wykop
  • 2
@Fikster: Z czego wykluleś golema wariacie?
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
20.05.2026, 18:32:35
  • 9
Chłop zrobił nadzienie do naleśników z twarogu, jogurtu i odżywki białkowej a wy co dalej z nutelom?
MLeko29 - Chłop zrobił nadzienie do naleśników z twarogu, jogurtu i odżywki białkowej...

źródło: 1000070659

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zyzus_tluscioch
Zyzus_tluscioch 20.05.2026, 19:54:59 via Wykop
  • 2
@MLeko29: Mój 5 miesięczny zakwas żytni wygląda tak samo
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zyzus_tluscioch
Zyzus_tluscioch 20.05.2026, 08:56:20 via Wykop
  • 0
@Tagliacozzo: rel
  • Odpowiedz
scorp02
scorp02
19.05.2026, 12:31:45
  • 23
49 272,68 - 30,01 = 49 242,67

Dzisiaj wylosowało mi się leśne wybieganko

FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜
scorp02 - 49 272,68 - 30,01 = 49 242,67

Dzisiaj wylosowało mi się leśne wybieganko
...

źródło: 1000030146

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zyzus_tluscioch
Zyzus_tluscioch 19.05.2026, 15:26:34 via Wykop
  • 1
@scorp02: 161 tętno pulsu
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
18.05.2026, 07:01:28
  • 56
Chodzenie do pracy w sposób automatyczny powinno być powiązane z możliwością taniego wynajmu mieszkania socjalnego, coś jak ubezpieczenie w przypadku zarejestrowania się w urzędzie dla bezrobotnych; cyk i dostajesz klucze. To jakiś absurd, żeby tyrać w kołchozie 8h i gnieździć się z rodzicami w swoim 12 metrowym pokoju, który pamięta jak jeszcze waliłeś w pieluchy. Co z tego, że z pensji dokładasz się do rachunków? I ty chcesz mieć dla siebie prywatność,
Zopyross - Chodzenie do pracy w sposób automatyczny powinno być powiązane z możliwośc...

źródło: k8

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zyzus_tluscioch
Zyzus_tluscioch 18.05.2026, 08:30:42 via Wykop
  • 2
@ziomus0812: POV: wracasz do domu i jedyna rozrywka to vikop.ru bo trzeba z podkulonym ogonem wspierać interesy banków i developerów zamiast rozwiązać problem systemowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
re5ublimacja
re5ublimacja
07.05.2026, 13:51:38
  • 11
Po prostu załóż własnego Amazona bro i konkuruj! Co to za problem? Przecież kapitalizm umożliwia wszystko, zwłaszcza jak masz niebieskich starych na wikipedii.


#antykapitalizm
re5ublimacja - Po prostu załóż własnego Amazona bro i konkuruj! Co to za problem? Prz...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zyzus_tluscioch
Zyzus_tluscioch 14.05.2026, 07:39:17 via Wykop
  • 0
@re5ublimacja: NiE ZaŁoŻyszZ bO njE umiesz!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Jan Paweł

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking