Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
allocer

allocer

Dołączył 9 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17477
  • Znaleziska 321
  • Mikroblog 17156
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 16
  • Dodane (2946)
  • Komentowane (4337)
  • Plusowane (9873)
stary_grat
stary_grat
wczoraj, 10:35:11
  • 2155
no chyba tu kogoś p------o jak ja mam przejść z wuzkiem z dzieckiem do przedszkola sie spieszymy? #samochodoza
stary_grat - no chyba tu kogoś p------o jak ja mam przejść z wuzkiem z dzieckiem do p...

źródło: image

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MonsieurLaBoule
MonsieurLaBoule
wczoraj, 10:36:57 via Wykop
  • 1799
@stary_grat: helikopteroza
  • Odpowiedz
Robertuss
Robertuss
wczoraj, 10:40:38 via Wykop
  • 1078
Helikopterem wylądować tu muszę, bo inaczej się uduszę :D
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
31.05.2026, 22:41:03
  • 161
wfyokyga

źródło: temp_file8995400676153872279

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

4pietrowydrapaczchmur
4pietrowydrapaczchmur
01.06.2026, 20:52:17 via Wykop
  • 1
@wfyokyga: dlatego nie dołujcie się tym że nie macie pary.
Para może was sparzyć i jest ulotna.
Możecie mieć parę. To fajnie. A jak nie to starajcie sie dostrzec plusy takiej sytuacji a nie tylko minusy.
  • Odpowiedz
vorky
vorky
25.05.2026, 19:38:39
  • 195
Powinni to puścić w tle ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

https://streamin.link/v/6ff79f10

#mecz #heheszki #galaekstraklasy
vorky - Powinni to puścić w tle ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

https://streamin.lin...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brazowooka_eM
brazowooka_eM
25.05.2026, 20:05:31 via Wykop
  • 28
@vorky: o Chryste, co śmiechłam xDDD
  • Odpowiedz
Uzyjmnieraz
Uzyjmnieraz
Uzyjmnieraz
25.05.2026, 20:11:22 via Wykop
  • 38
@vorky: kocham ten filmik!
  • Odpowiedz
Nigarun
Nigarun
Nigarun
24.05.2026, 20:17:33
  • 923
Prezent dla el presidente przed drzwiami magistratu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#krakow #referendum #polityka
Nigarun - Prezent dla el presidente przed drzwiami magistratu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#krakow #r...

źródło: 1000082793

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElMurano
ElMurano
24.05.2026, 20:18:15 via Wykop
  • 271
@Nigarun: piękne XD
  • Odpowiedz
Tetsuya
Tetsuya
24.05.2026, 20:45:49 via Wykop
  • 393
@Nigarun: przydałby się jeszcze taki pod pałacem w Warszawie
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
20.05.2026, 12:06:22
  • 1115
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: HIviw9lXYAA4DMl

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
20.05.2026, 12:07:41 via Wykop
  • 94
@splinter96: ale śmiechłem xd
  • Odpowiedz
nnbart
nnbart
nnbart
20.05.2026, 13:37:10 via Wykop
  • 66
@fizzly: 15,7 tys. ludzi razem z Tobą

  • Odpowiedz
Farezowsky
Farezowsky
20.05.2026, 08:21:37
  • 167
Warhorse Studios potwierdziło, że pracuje nad dwoma projektami!

W produkcji znajduje się:

🔹 Nowa przygoda w świecie Kingdom Come
🔹RPG z otwartym światem osadzona w uniwersum LOTRa
Farezowsky - Warhorse Studios potwierdziło, że pracuje nad dwoma projektami!

W produ...

źródło: HIv5YwwXYAAE9IH

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HammerWZZN
HammerWZZN
20.05.2026, 08:23:45 via Wykop
  • 178
@Farezowsky: Jezu, jeżeli zrobili by Middle-earth w takiej formie i tak rozbudowany jak KCD to bym chyba doszedł... stanoł mi...
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
20.05.2026, 08:36:26 via Wykop
  • 56
RPG z otwartym światem osadzona w uniwersum LOTRa


@Farezowsky: czyli Rysław miał rację
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
20.05.2026, 01:26:53
  • 852
wfyokyga

źródło: temp_file6048770848653178568

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r5678
r5678
20.05.2026, 01:28:00 via Wykop
  • 79
@wfyokyga: niektórzy właśnie mają wczuty w szczeliny jakieś grotołazy, czy nurkowanie..
ja nie mam, ale nurkować bym chcial tak normalnie aby widzieć podwodny świat nie dusić się i nie czuć jakby mi ktoś wbijał noże w uszy. Potrzebny sprzęt i szkolenie.
  • Odpowiedz
jedrek1212
jedrek1212
20.05.2026, 04:51:19 via Android
  • 52
@r5678: ja niedawno zacząłem nurkować. Bardzo polecam, udawanie ryby to super sprawa. Do jaskiń i w raków też bym się bał wpływać, ale jak pływasz w otwartej wodzie i przestrzegasz zasad bezpieczeństwa, to nie powinno Ci się nic stać
  • Odpowiedz
Kismeth
Kismeth
17.05.2026, 21:50:13
  • 149
#mecz #lewandowski #fcbarcelona #barca #lechpoznan #reprezentacja #feels #nostalgia
Kismeth - #mecz #lewandowski #fcbarcelona #barca #lechpoznan #reprezentacja #feels #n...

źródło: 1000098330

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus
17.05.2026, 21:56:00 via Wykop
  • 62
@Kismeth: mocno mu kibicowałem w BVB, potem poszedł do klubów które nienawidziłem, ale muszę powiedzieć że zrobił niewyobrażalne rzeczy z perspektywy polskiej piłki w realiach XXI wieku. Poza Cristiano to największe świadectwo charakteru z topu piłki i że ciężka praca robi rezultaty.
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
17.05.2026, 22:24:37 via Wykop
  • 73
@Atomus: Jeśli chodzi o Lewandowskiego w Barcelonie samej to on generalnie zrobił coś czego ludzie nie rozumieją i jeszcze długo nie będą rozumieć. Przede wszystkim to jest człowiek który pokazał charakter nauczył się języka hiszpańskiego a bardzo wielu piłkarzy wbrew pozorom bardzo mocno średnio mówi w języku ligi w której grają. Przyszedł w kryzysie i zaczął wygrywać znowu z Barcą trofea tak jak Barca wygrywała je w najlepszych latach za
  • Odpowiedz
GeNeX
GeNeX
17.05.2026, 08:42:23
  • 1247
#heheszki #smiesznypiesek
GeNeX - #heheszki #smiesznypiesek

źródło: 1000017498

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
17.05.2026, 08:45:11 via Android
  • 63
@GeNeX

Taka prawda xD
  • Odpowiedz
Marshall_Marrow
Marshall_Marrow
Marshall_Marrow
17.05.2026, 10:20:55 via Wykop
  • 324
@Famine: chyba u ciebie na melinie
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
15.05.2026, 05:01:32
  • 1004
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JoeGlodomor
JoeGlodomor
15.05.2026, 05:08:24 via Wykop
  • 936
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur
15.05.2026, 05:13:38 via Wypiek
  • 730
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Famine
Famine
14.05.2026, 05:31:29
  • 213
#heheszki #humorobrazkowy #gry #wiedzmin #ksiazki
Famine - #heheszki #humorobrazkowy #gry #wiedzmin #ksiazki

źródło: temp_file6965210467775279483

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
14.05.2026, 04:44:20
  • 862
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#humorobrazkowy #heheszki #izrael
ZarodziecMalaryczny997 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#humorobrazkowy  #heheszki #izrael

źródło: 1000017052

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Par-excellence
Par-excellence
14.05.2026, 06:16:34 via Wykop
  • 263
@Wentrosz: zaiste absurdalne. Żydzi r-------i im domy, zabrali ziemie, wprowadzili swoje prawo, wypedzili precz, a ci maja czelnosc walczyc o swoje...
Terroryści!
  • Odpowiedz
Kuduro
Kuduro
14.05.2026, 06:18:06 via Wykop
  • 170
@Wentrosz: biedne napletosceptyki są zmuszane do ludobójstwa i gruzowania połowy libanu
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
12.05.2026, 22:21:27
  • 135
wfyokyga

źródło: temp_file3340347626373545953

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krystiano_ps3
krystiano_ps3
12.05.2026, 22:28:06 via Wykop
  • 49
@wfyokyga: nie smuć sie samolociku, zawsze możesz p--------ć w pentagon
  • Odpowiedz
Hellicon
Hellicon
12.05.2026, 22:29:25 via Android
  • 20
@wfyokyga: BTW X-59 testujo, może to wróci. One mają stały nos a pilot lata na kamerkach i ekranie.
Hellicon - @wfyokyga: BTW X-59 testujo, może to wróci. One mają stały nos a pilot lat...

źródło: 1000030155

Pobierz
  • Odpowiedz
Eksagnem
Eksagnem
08.05.2026, 11:58:01
  • 31
Powinni zebrać jakąś grupkę youtuberów, którzy mają rodziny, dzieci, poukładane życie, LUBIĄ grać w gry i dla funu zrobić jakiś konglomerat dadgamerski w kontrze do dupologów xD Coś czuję, że to by siadło pięknie

#kiszak
Eksagnem - Powinni zebrać jakąś grupkę youtuberów, którzy mają rodziny, dzieci, poukł...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Knagologia
Knagologia
08.05.2026, 12:12:29 via Android
  • 13
@Eksagnem: Ja dzieci nie mam ale do dadgejmerskiego kolektywu chętnie bym się zapisał
  • Odpowiedz
Bujak
Bujak
08.05.2026, 12:18:15 via Wykop
  • 24
@Knagologia: wystarczy że lubisz grać w gry, grasz w gry które lubisz, a te których nie lubisz to omijasz - to już jest redflag dla ludologuff
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
07.05.2026, 22:07:45
  • 20
#mecz #realmadryt #wojfer87
Ja chyba wiem, w jaki sposób Valverde uderzył się w ten stół ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
WscieklyIRozjuszonyManlet - #mecz #realmadryt #wojfer87
Ja chyba wiem, w jaki sposób ...

źródło: IMG_1303

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Liberalnylider
Liberalnylider
05.05.2026, 07:54:43
  • 691
#matura dajcie jakieś przecieki na niemiecki bo znowu to uwale xD
Liberalnylider - #matura dajcie jakieś przecieki na niemiecki bo znowu to uwale xD

źródło: 1000002722

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naza_Dzikowski
Naza_Dzikowski
05.05.2026, 07:56:12 via iOS
  • 76
@Liberalnylider: Die Stoltzmase - kupa zabawy
Die ScheiBewurst - pyszna kaszanka
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
05.05.2026, 09:57:20 via Wykop
  • 85
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie
02.05.2026, 12:26:02
  • 2
#mecz
Jak Lech dzisiaj wygra to na 99% bierze mistrza.
Bo z Arką nie wyobrażam sobie straty punktu.
Zostaną dwa mecze z Radomiakiem i Płockiem, z czego jeden można przegrać. A nie wierzę że Górnik wygra wszystkie cztery mecze więc możliwe że i dwa będzie można przegrać.

A co do mniej ważnego dzisiejszego meczu to cala Polska za Górnikiem.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sztach
sztach
02.05.2026, 13:02:46 via Wykop
  • 3
@heremorie: moim zdaniem Lech już nic nie musi wygrać i jakieś 2 remisy wystarczą na mistrza xD

konkurencja będzie gonić za wolno, 7 punktów w 4 meczach? kto to widział w tym sezonie
  • Odpowiedz
CzekoDonut
CzekoDonut
01.05.2026, 17:16:30
  • 3641
Znasz ten widok - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#heheszki #humorobrazkowy
CzekoDonut - Znasz ten widok - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#heheszki #humorobra...

źródło: BIOS_4812_481_33

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xgre
xgre
01.05.2026, 17:18:39 via Wykop
  • 717
@CzekoDonut: Ja go słyszę
  • Odpowiedz
A.....l
konto usunięte 01.05.2026, 17:20:35 via Wykop
  • 764
@CzekoDonut: #gimbynieznajo
A.....l - @CzekoDonut: #gimbynieznajo

źródło: IMG_9799

Pobierz
  • Odpowiedz
retromirek
retromirek
retromirek
30.04.2026, 20:21:13
  • 1956
W ciągu zaledwie kilku lat pochowałem całą swoją najbliższą rodzinę. Zostałem na świecie zupełnie sam, mając pod opieką dorastające dziecko. Robię za ojca, matkę i tarczę ochronną.

Po drugiej stronie mam byłą żonę, której jedynym celem życiowym stało się zniszczenie mnie psychicznie, finansowo i zdeptanie spokoju naszego dziecka. Od lat toczę wykańczającą walkę z patologią systemu, złośliwością urzędników i kłamstwami. Ex zdołała zmanipulować i przeciągnąć na swoją stronę resztki mojej dalszej rodziny, robiąc
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lipathor
Lipathor
30.04.2026, 20:26:42 via Wykop
  • 940
@retromirek: Trzymaj się Miras, masz dla kogo.
  • Odpowiedz
Kuntakintos
Kuntakintos
30.04.2026, 20:40:49 via Wykop
  • 406
@retromirek: Skąd jesteś? Też przechodzę przez trudny czas...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 494
  • Strona 1 z 494
  • >
  • Coś o mnie i o Tobie.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.12.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.07.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking