Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Warcomx
Warcomx

Warcomx

Dołączył 7 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7659
  • Znaleziska 28
  • Mikroblog 7631
  • Obserwujący 21
  • Obserwowane 12
Warcomx
Warcomx
Warcomx 4 godz. i 34 min temu
  • 4
Ciekawe ile babć i dziadków dzisiaj kopnie w kalendarz na weselach, ślubach i innych imprezach imprezach okolicznościowych z powodu zbyt wysokiej tempratury.

Mirki, jeżeli macie zaplanowane na ten weeknend jakieś wydarzenia to dbajcie o seniorów i dzieci, nawodnienie to podstawa, nakrycie głowy równie ważne, nie zapominajcie o kremach z filtrem UV.

Dobrego i bezpiecznego upalnego weekendu!

#pogoda #oswiadczenie #bezpieczenstwo #zdrowie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx 21 godz. i 48 min temu
  • 1
Platfusy, jak czytacie wykop to podrzucam Wam złotą rade, ze juz czas najwyższy zacząć prowadzić kampanię wyborczą poprzez przypominanie i obrzydzanie tego co złego zrobił PiS dla Grażyn i Marcinów z podstawowym wykształceniem, rolasów itp.

Ja zacznę.

Januszu, a Twój szef ile mieszkań kupił za pieniądze z tarczy antycovidowej Mateusza Morawieckiego?

Czy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx
Autor
21 godz. i 41 min temu via Wypiek
  • 0
@Turin89 z-----ł kawalerkę? No kozak, umi kombinować.
Bił się po lasach? No kozak, w ryj dać może dać.
Dowoził Panienki? Kurła, a kto by nie ten tego hehe.

Szef kupił sobie mieszkania za piniendze z moich podatkuf? Łooo k---a.
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx wczoraj, 10:52:29
  • 216
Ciekawe kto wtedy rządził i doprowadził do tego,bezczelna pisowska łachudro?

#polityka #bekazpisu #konowalposting
Warcomx - Ciekawe kto wtedy rządził i doprowadził do tego,bezczelna pisowska łachudro...

źródło: image_picker_3B956238-C25D-4877-A379-AFFCA6B98081-79451-0000091DB0E910BA

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quardoz
Quardoz
wczoraj, 10:54:32 via Wykop
  • 209
@Warcomx: czyli sam przyznaje że za ich rządów były takie patologie że student częściej widział kuriera niż wykładowcę a kolokwia i egzaminy ściągali?
  • Odpowiedz
kptDoopa
kptDoopa
23 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 44
wina pisu ze pandemia była xD

Was już od dawna mozna w cyrku za pieniądze pokazywac xD


@recznik_z_ikei: Ciebie pajacu się powinno do szkoły z powrotem skierować na przymusowe lekcje czytania ze zrozumieniem, to byś zrozumiał co @Warcomx napisał xD

Ja p------e, bycie takim przygłupem jakoś boli, czy nie czujesz żadnych dolegliwościami, po za tymi psychicznymi, gdy ktoś cię wyśmiewa
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx przedwczoraj, 22:00:15
  • 2
#mecz

Trochę olałem ten mundial, ktoś mi wytłumaczy dlaczego Ekwador na ten moment już jest pewny wyjścia z grupy z 3 miejsca?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrzysztofKrawczyk
KrzysztofKrawczyk
przedwczoraj, 22:03:59 via iOS
  • 0
@Warcomx: kwalifikuje się 8 z 12 drużyn które zajęły 3 miejsca w swoich grupach. Klasyfikacja takich drużyn wygląda tak, że 4 punkty zdobyte przez Ekwador bankowo dają awans, szczególnie z ich bilansem bramek.
  • Odpowiedz
KrzysztofKrawczyk
KrzysztofKrawczyk
przedwczoraj, 22:04:43 via iOS
  • 0
@Warcomx:
KrzysztofKrawczyk - @Warcomx:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx 24.06.2026, 18:24:06
  • 417
Tusk dzisiaj na luziku z przywódcami Europy, a nasz Kawaler Batyr, święty troglodyta z lasu i grand hotelu może co najwyżej do Żeleńskiego poszczekać i zabrać kawałek blaszki. A no i może zmienić pampersa Trumpowi i pogłaskać kota Kaczyńskiego.
Na tym się kończą jego możliwości.

#polityka #bekazpisu
Warcomx - Tusk dzisiaj na luziku z przywódcami Europy, a nasz Kawaler Batyr, święty t...

źródło: image_picker_DFB53FEB-749A-47CA-B36D-2AE6D0905487-57383-000006AE44425B63

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx
Autor
24.06.2026, 20:43:00 via Wypiek
  • 4
@kocha_to_poczeka tak jak go sprzedali w 2014? Wy k---a puste zakute łby xd.
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
Autor
24.06.2026, 21:20:14 via Wypiek
  • 9
@kocha_to_poczeka tu nie ma żadnych innych emocji prócz pogardy i beki z takich cymbałów jak Ty, uwierz mi.
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
Autor
przedwczoraj, 01:15:56 via Wypiek
  • 6
@kocha_to_poczeka ale to ze pisowcy wrócą w 2027 to ja jestem pewny, bo doskonale znam te głupie społeczeństwo, więc zabrzeczec to mi może pieróg Twojej starej co najwyżej.
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
Autor
przedwczoraj, 08:06:36 via Wypiek
  • 1
@kocha_to_poczeka na prowadzenie dyskusji z takimi jak Ty, moja babcia miała pewne powiedzenie.
„Gadaj z dupą, to cię osra”
Podejrzewam, że jesteś zbyt głupi żeby to zrozumieć, ale zapamiętaj, może kiedyś dotrze.
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
Autor
przedwczoraj, 12:52:58 via Wypiek
  • 0
@Ludvigus ale jaki sojusz z armią Turcji Ci chodzi? O NATO? Bo o innym nic nikomu nie wiadomo dzbanie xD
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx 24.06.2026, 17:08:12
  • 347
Po same pisowskie kule, z połykiem, ssaniem wora i lizaniem rowa.
Lepiej się już nie dało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #bekazpisu #kanalzero #stanowski
Warcomx - Po same pisowskie kule, z połykiem, ssaniem wora i lizaniem rowa.
Lepiej si...

źródło: image_picker_61DFBA78-90A8-4A1F-AE99-F26322CCA27F-57383-0000069637962C3A

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mj24
mj24
24.06.2026, 17:09:33 via Wykop
  • 274
@Warcomx: obrzydliwa kreatura
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
24.06.2026, 17:14:55 via Wykop
  • 434
@Warcomx: Tęskni za standardami prawa z lat 2015-2023? Ach zapomniałem, wtedy nie interesował się praworządnością w Polsce.
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
24.06.2026, 08:26:53
  • 8
To się nie wydarzy, bo w Polsce jest taki podział plemienny że zawsze te 20% będzie twardo stało za KO. Ale w normalnym kraju to byłby nie tylko koniec Trzaskowskiego czy Kierwinskiego, ale całej partii jako takiej.

#polska #polityka #afera #szpitalpoludniowy #warszawa
marcelus - To się nie wydarzy, bo w Polsce jest taki podział plemienny że zawsze te 2...

źródło: 1000037090

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx 24.06.2026, 08:39:41 via Wypiek
  • 7
@marcelus oczywiście prezes NILu nic takiego nie powiedział, a po wrzuceniu cytatu w wyszukiwarkę wyskakuje tylko ten gównoprofil na X.
  • Odpowiedz
bastek66
bastek66
20.06.2026, 21:16:27
  • 5
Ja pierdziele znowu tego dzbana będą pompować https://www.rp.pl/polityka/art44664201-sondaz-partia-ryszarda-petru-moglaby-liczyc-nawet-na-dwucyfrowe-poparcie #sondaz #polityka #polska2050

bastek66 - Ja pierdziele znowu tego dzbana będą pompować https://www.rp.pl/polityka/a...

źródło: Screenshot 2026-06-20 at 23-15-19 Na jakie poparcie mogłaby liczyć Konfederacja light Ryszarda Petru Wyniki sondażu - rp.pl

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx 20.06.2026, 22:31:33 via Wypiek
  • 1
@krakenoslaw to prawda, ale niestety w tym wypadku dzban rozjechał jescze większego dzbana.
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx 20.06.2026, 16:21:22
  • 1
W komentarzu wstawiam zdjęcie gościa, na którego tak patrzyła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #heheszki #lewandowski
Warcomx - W komentarzu wstawiam zdjęcie gościa, na którego tak patrzyła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

...

źródło: image_picker_B6645B50-D3D3-463F-A1AD-B2B791D4EC73-9505-00000143C74073B6

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx
Autor
20.06.2026, 16:21:51 via Wypiek
  • 2
Warcomx

źródło: image_picker_6C015C25-00BB-4DFC-A4B9-820ABF39D233-9505-00000143F2A3EE88

Pobierz
  • Odpowiedz
krzysztoforek
krzysztoforek
20.06.2026, 12:17:51
  • 329
Z zaciekawieniem przyglądam się aferze Kacprzyka i wręcz horrendalnym wynagrodzeniom lekarzy w Polsce. Może #nikogo ale jest okazja do pokazania patologii, jaka w Polsce zachodzi, oczywiście biorąc pod uwagę, że nie wszyscy lekarze w Polsce zarabiają > 100 tys. PLN miesięcznie. Są uczciwi ludzie z powołania, ciężko pracujący i codziennie ratujący ludziom życie.

Sam jestem potomkiem ojca lekarza, który ponad 20 lat temu wyjechał do pracy w Danii jako chirurg, raczej
krzysztoforek - Z zaciekawieniem przyglądam się aferze Kacprzyka i wręcz horrendalnym...

źródło: 3. OUH Maj 2026-kopi

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx 20.06.2026, 15:38:28 via Wypiek
  • 1
@krzysztoforek ciężko o jakiś złoty środek, bo o 37k koron netto w Danii to można się otrzeć na plantacjach choinek w Jutlandii.
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx 20.06.2026, 06:42:09
  • 28
Swego zawsze znajdzie swój.

Poziom intelektualny i poziom moralności pachołka Putina na stanowisku prezydenta Rosji jest zupełnie identyczny jak pachołka Kaczora na stanowisku prezydenta Polski, myślę że ruska wódeczka, ruskie dziewoje za pieniądze i k--s z kawiorem to jest coś na co może liczyć nasz Batyrek.

#polityka #rosja #ukraina #wojna #bekazpisu
Warcomx - Swego zawsze znajdzie swój. 

Poziom intelektualny i poziom moralności  pac...

źródło: image_picker_20291AA6-F621-4D32-A930-FD233AF85683-3655-000000A36ABEE5DC

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent
20.06.2026, 06:48:52 via Wykop
  • 12
@Pomorski_Wilk: jedynym oplutym jesteś ty kolego.
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent
20.06.2026, 06:55:22 via Wykop
  • 2

Komentarz usunięty przez moderatora

Warcomx
Warcomx
Warcomx 19.06.2026, 21:00:06
  • 6
#mecz
Jebne setunie i będzie git
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kogi
kogi
19.06.2026, 17:44:50
  • 4
Upadek Trzaskowskiego odbywa się na naszych oczach
Kolejne wpisy i kolejna kompromitacja.
Pomysleć że ten człowiek miał być prezydentem Polski

#polityka #sejm #afera
kogi - Upadek Trzaskowskiego odbywa się na naszych oczach
Kolejne wpisy i kolejna kom...

źródło: IMG_7965

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx 19.06.2026, 18:00:20 via Wypiek
  • 0
@Kashpir czyli jednak dla Ciebie byłby prezydentem premium, no widzisz.
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx 19.06.2026, 17:24:38
  • 28
Kisne z tego niemiłosiernie jakie polactwo ma ptasie móżdżki.

Najpierw Tuska zatopiły zbyt wykwintne dania u Sowy, ośmiorniczki i krewetki a teraz jeden cwaniaczek, który względem złodziejstwa pisu nawet kropelki ze źródełka nie liznął.

Chociażby ktoś pamięta chłopaczka od patriotycznej odzieży i przewalone 400 milionów?

Stary
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx
Autor
19.06.2026, 17:32:38 via Wypiek
  • 22
@PogromcaPatusow no tak, przeczytałeś nagłówek, albo przeczytałeś i c---a zrozumiałeś, co ani trochę mnie nie dziwi.
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
Autor
19.06.2026, 17:37:40 via Wypiek
  • 20
@pelart a Ty jesteś typowym pisowcem, który trochę się tego wstydzi XD.

Pamiętaj - raz w dupe to nie pedał. XD
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
Autor
19.06.2026, 17:38:59 via Wypiek
  • 6
@zapomnialemhaslo i do tego żeby zamknąć całość mają elektorat w większości zwykłych debili.
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
Autor
19.06.2026, 17:48:32 via Wypiek
  • 7
@Honoradol przy wielkości administracji państwowej jest to po prostu niemożliwe. Zawsze ktoś zrobi jakiś wałek, tu po prostu jakiś chłystek z niskiego szczebla był. Gorzej kiedy robią to na tzw bezczela minister sprawiedliwości, premier, minister edukacji narodowej a.k.a willa plus Czarnek.
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx 18.06.2026, 08:56:05
  • 2
A ten doznał nawrócenia jak Terlikowski?

No proszę proszę, ciekawe, ale to się chwali.
#polityka
Warcomx - A ten doznał nawrócenia jak Terlikowski? 

No proszę proszę, ciekawe, ale t...

źródło: image_picker_FB7ECE1A-E272-4A52-B29D-F0A13D6F2564-17347-000001E2141C9AE4

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
18.06.2026, 09:04:46 via Wykop
  • 1
@Warcomx: Juz dawno w kwestii Ukrainy. Tu ładnie wyjaśnił zwolenników Brauna i Korwina
fidelio-fidelio - @Warcomx: Juz dawno w kwestii Ukrainy. Tu ładnie wyjaśnił zwolennik...

źródło: 1000150717

Pobierz
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
18.06.2026, 09:10:07 via Android
  • 5
@Warcomx: gdyby ktoś obudził się po kilku latach ze śpiączki doznałby szoku że: Terlikowski jest głosem rozsądnych katolików, Winnicki wspiera Ukrainę wbrew swoim kolegom, ONR to ta rozsądna twarz prawicy, Najman ma RiGCz, zaś po drugiej stronie idolami antykomunistycznych prawaków są Miller i córka Jaruzelskiego, a ich nowym Rydzykiem jest Stanowski.
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx 18.06.2026, 06:53:10
  • 3
Największą patologią w ochronie zdrowia moim zdaniem są prywatne wizyty u ordynatorów i ich zastępców w przydomowych gabinetach by załatwić sobie szybki termin na NFZ.
Płacisz 1000 zł za „konsultacje”, a termin magicznie się znajduje.

Nie będę ukrywał, sam kilka razy z tego skorzystałem i byłem przyjmowany na oddziałach lepiej niż w prywatnych szpitalach.
A jak jakaś rejestratorka nie wiedziała o co chodzi, to przychodził ordynator, szła z---a na babeczkę i cyk
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx 17.06.2026, 21:03:27
  • 1
Społeczeństwo trochę się budzi i oczekuję transparentności.
To jak już kasta lekarska zostanie przerobiona, to ja bym się zwrócił ponownie w stronę sejmu i kilometrówek.
Co mnie najbardziej intryguje to rzekome „wynajmowanie” samochodów.
Obstawiam, że spory procent wynajmów to są lewe faktury za wynajem widmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx 17.06.2026, 18:58:49
  • 1
#mecz

Ronaldo dzisiaj to chyba kupi sobie w walmarcie metr sznura.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jacek_his
Jacek_his
Jacek_his
17.06.2026, 15:21:08
  • 51
Wystarczyły 2 lata rządów i patologia władzy przebija butę PiSowską, choć myślałem, że nie dojdzie do tego aż tak szybko. Ten VIPowski salonik to doskonała widokówka patologii władzy, gdzie kasta nawet nie chce przebywać w jednym pomieszczeniu z pospólstwem, nie mówiąc już o tym, po co tam przychodzili. To nie jest jednostkowy przypadek, a systemowe działanie w mniejszym lub większym natężeniu, w różnych częściach kraju. Teraz wyobraźcie sobie, że mamy tylko media
Jacek_his - Wystarczyły 2 lata rządów i patologia władzy przebija butę PiSowską, choć...

źródło: HLBYKVbW0AA14bV

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx 17.06.2026, 15:33:41 via Wypiek
  • 8
@Jacek_his i co usuwasz mój komentarz pecie osrany?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 22.04.2024

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 06.08.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking