Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko115
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Aaso

Aaso

Dołączył 1 rok i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6669
  • Znaleziska 15
  • Mikroblog 6654
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
nowszyja
nowszyja
nowszyja
2 godz. i 2 min temu
  • 64
Czaicie, że psiarzom w te piękne upalne dni kundle szczają w mieszkaniach, bo kilkuminutowy spacer to pewna śmierć dla psiecka? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Jakie to są brudasy!!!
#psiarze #psy #lato #polska #pogoda #patologiazmiasta #bekazpodludzi
nowszyja - Czaicie, że psiarzom w te piękne upalne dni kundle szczają w mieszkaniach,...

źródło: psiarzebrudasy1

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aaso
Aaso 29 min temu via Wykop
  • 0
@nowszyja: Co proponujesz? Psiocaust? Jak ma wygladac? Trujemy, gazujemy?
  • Odpowiedz
Quardoz
Quardoz
23 godz. i 1 min temu
  • 193
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #kanalzero To jest jakaś ukryta kamera czy on tak poważnie? XD Chyba że mówi też o sobie to wtedy szacunek. Krzysiu jest obiektywny, teraz ciśnie rząd a jak KO przegra to będzie cisnął opozycję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Quardoz - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #kanalzero To jest jakaś ukryta kamera ...

źródło: 5454

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aaso
Aaso 21 godz. i 7 min temu via Wypiek
  • 0
@Quardoz Najtrudniejsze dla niego w tym wszystkim, jest zawsze po takich tekstach - zaloze sie, nie ryknac (sic!) po prostu smiechem.
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
22 godz. i 51 min temu
  • 180
#polityka #pytaniedoeksperta
Ciekawe kiedy miało to wypłynąć, że sam zainteresowany o tym tak obrazowo opowiedział?
CipakKrulRzycia - #polityka #pytaniedoeksperta
Ciekawe kiedy miało to wypłynąć, że sa...

źródło: HL0NfoRWAAAVvpz

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aaso
Aaso 21 godz. i 9 min temu via Wypiek
  • 6
@CipakKrulRzycia kurcze, nie wiem co mam o tym myslec, czy stanowski juz cos nagral na ten temat?
  • Odpowiedz
TechnoYoda
TechnoYoda
wczoraj, 07:08:41
  • 4
Muszę zakupić nowy PC - tak, wiem że to zły moment, ale obecny niestety odmówił posłuszeństwa i nie mam wyboru, a wkładać w niego kasę żeby go ratować (prawie 6 letni PC) to bez sensu i wolę te pieniądze przeznaczyć na nowego kompa... Budżet ok. 8 tysięcy.

- Ryzen 7 7800X3D
- CPU be quiet! Pure Rock Pro 3 Black
- MSI PRO B850-P WIFI
- GoodRam IRDM, DDR5, 32 GB, 6400MHz, CL32
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aaso
Aaso wczoraj, 08:48:55 via Wykop
  • 1
- Ryzen 7 7800X3D

- CPU be quiet! Pure Rock Pro 3 Black

- MSI PRO B850-P WIFI

- GoodRam IRDM, DDR5, 32 GB, 6400MHz, CL32

- Gigabyte Radeon RX 9070 XT Gaming OC 16GB

- Chieftec Apex Air
Aaso - >- Ryzen 7 7800X3D
- CPU be quiet! Pure Rock Pro 3 Black
- MSI PRO B850-P WIFI...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Lexi20
Lexi20
przedwczoraj, 14:06:32
  • 190
Jaka morda obrzydliwa
#ukraina #polskieonuce #bekazpodludzi
Lexi20 - Jaka morda obrzydliwa 
#ukraina #polskieonuce #bekazpodludzi

źródło: 1000013006

Pobierz
Lexi20 - Jaka morda obrzydliwa 
#ukraina #polskieonuce #bekazpodludzi
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aaso
Aaso przedwczoraj, 17:26:45 via Wykop
  • 2
@BorysFiko: Jesli wasza nienawisc do boga winnych ludzi z Ukrainy sie nie zniweluje, kto wie co spotka takich jak wy. XD
  • Odpowiedz
Aaso
Aaso przedwczoraj, 17:36:52 via Wykop
  • 0
@BorysFiko: ta, s--------j
  • Odpowiedz
PanTuNieMieszkasz
PanTuNieMieszkasz
przedwczoraj, 14:04:17
  • 9
Posiadam tortille, sos pomidorowy produkcji domowej, ser typu mozarella i wiele warzyw, no nie chcę mi się mięsa jak gorąco ani ogólnie jeść. I myślę czy zrobić typowe tortille czy coś a la picke z tortilli bo przepisy różne fajne som
Ale najchętniej co to bym se nic nie jadł bo kurde nie chce mi się. Ale głód ssie i muszę zrobić coś dobrego żeby to zjeść. Ale wody mineralnej to se
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aaso
Aaso przedwczoraj, 17:30:12 via Wykop
  • 0
@PanTuNieMieszkasz: 2 tortille, ser mozzarella i puszka czerwonej fasoli, latwe, szybkie i pozywne. Zaczerpniete od Ania L. gotuje.
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
przedwczoraj, 10:31:23
  • 69
Jak tam kacapy wakacje na Krymie?

Ciepła woda w morzu czarnym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #ukraina #rosja
Mariuszzuk - Jak tam kacapy wakacje  na Krymie?

Ciepła woda w morzu czarnym? ( ͡° ͜ʖ...

źródło: 1000013550

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aaso
Aaso przedwczoraj, 12:39:02 via Wykop
  • 0
@Mariuszzuk: I to jest supermocarstwo, obywatel jest informowany na kazdym kroku co sie w panstwie dzieje!
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
przedwczoraj, 08:02:35
  • 23
Myślę, że dziadzio by wolał, by to Marianka przed nim klęczała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I zrobi lody dla ochłody, a i kawalerki nie z*j---e.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #polityka
Turin89 - Myślę, że dziadzio by wolał, by to Marianka przed nim klęczała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

źródło: 1000004698

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aaso
Aaso przedwczoraj, 09:54:44 via Wykop
  • 0
@finch88: My jestesmy p----------i?! MY?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
banzi
banzi
25.06.2026, 17:48:06
  • 162
Ciekawe jestem gdzie konfo-pisowskie szury spędzą najbliższy weekend, żeby uciec od lewackich upałów

#polityka #klimat #pogoda #konfederacja #pis #bekazprawakow
banzi - Ciekawe jestem gdzie konfo-pisowskie szury spędzą najbliższy weekend, żeby uc...

źródło: image

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aaso
Aaso 25.06.2026, 18:51:40 via Wypiek
  • 0
@banzi u matki w piwnicy bedzie chlodniej
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
25.06.2026, 14:31:43
  • 157
Nie no, byłem za Tuskiem, ale teraz to już przesadził - moim zdaniem nie powinno się mordować Polaków.

#tvrepublika #bekazpisu #polityka
ish_waw - Nie no, byłem za Tuskiem, ale teraz to już przesadził - moim zdaniem nie po...

źródło: IMG_5826

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aaso
Aaso 25.06.2026, 15:40:43 via Wykop
  • 2
@ish_waw: czyli ucina lekarzom rece i nimi morduje rodakow? strasznie to wszystko skomplikowane, mogliby doprecyzowac
  • Odpowiedz
asdfghjkl
asdfghjkl
25.06.2026, 13:45:58
  • 126
o boże żona gada z kims przed domem. Będe udawał, że śpie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aaso
Aaso 25.06.2026, 15:38:09 via Wykop
  • 2
@onepnch: albo weekendowej wycieczki do rodzicow
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators
23.06.2026, 19:21:07
  • 12
Oj silniczki silniczki, pracujcie bo jutro będziecie musieli zbierać kolegę Dawidka i Trzaskowskiego z podłogi z ich poparciem po tym co się dzieję u Stanowskiego.

#stanowski #polityka
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aaso
Aaso 23.06.2026, 20:46:20 via Wypiek
  • 0
@Incos_Ginators my przynajmniej hajs bierzemy, ty za frajer shitpostujesz x)
  • Odpowiedz
Aaso
Aaso 23.06.2026, 21:01:56 via Wykop
  • 2
@Incos_Ginators: udanych wakacji przy komputerze marian
Aaso - @Incos_Ginators: udanych wakacji przy komputerze marian

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc
23.06.2026, 19:19:01
  • 17
HAHAHAHHAHAHA Serio ten salonik VIP to chytra baba z zabrza co wepchała się na badania w szpitalu w żywcu (i tak się wepchała, że zamiast czekać 2 miesiące to czekała 3 tygodnie przez znajomości z jednym z lekarzy)? I Stanowski nagrał o tym 10 odcinków świętego oburzenia, a wały na miliony kompletnie przemilczał? On jest kompletnie spalony. Łatki PiSowca już nie odklei. Będzie drugą republiką.

#kanalzero #bekazpisu #
bboymc - HAHAHAHHAHAHA Serio ten salonik VIP to chytra baba z zabrza co wepchała się ...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aaso
Aaso 23.06.2026, 20:39:14 via Wypiek
  • 1
@bboymc a munsz marszalka sejmu pamietamy? XD
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
23.06.2026, 19:19:50
  • 389
No dobra, k---a, po kolei: to koleś wiedział o:

*morderstwach
*zaniedbaniach, które kończyły się śmiercią,
*malwersacjach finansowych,
*oszukiwaniu w rozliczeniach wypłat (nadgodziny brane z d--y).
Fatalista1988 - No dobra, k---a, po kolei: to koleś wiedział o:

*morderstwach
*zanie...

źródło: Zrzut ekranu (1234)

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aaso
Aaso 23.06.2026, 20:18:11 via Wypiek
  • 11
@Incos_Ginators niekoniecznie stosownie i grzecznie to cie stary w wannie kapal xD
  • Odpowiedz
Aaso
Aaso 23.06.2026, 20:35:09 via Wypiek
  • 14
@Incos_Ginators widze, ze wiesz co jest 5 w temacie, dobrze cie stary wytresowal xD
  • Odpowiedz
WojciechM-ce
WojciechM-ce
22.06.2026, 18:59:39
  • 88
Ponieważ mój wpis spadł z rowerka to PRZYPOMINAM xD:

Za cały dyplomatyczny r--------l, który mamy z Ukrainą i który trwa 3 rok odpowiadają w całości elity ukraińskie. O ile w Polsce za retoryke anty ukrainską w Polsce odpowiadała marginalna partia Brauna, o tyle na Ukrainie, za wzniecanie konfliktów dyplomatycznych odpowiadała wierchuszka wojskowa i polityczna z Zelenskim na czele. A ja cały czas się dziwię, że pomijając kwestie UPA, ludzie zapominają, że Ukraińcy,
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aaso
Aaso 22.06.2026, 22:49:55 via Wypiek
  • 1
@WojciechM-ce a wez juz s--------j na czorno
  • Odpowiedz
szurszur
szurszur
21.06.2026, 16:22:44
  • 24
Skoro doradca Nawrockiego coś takiego wrzuca, to znaczy reakcja z oddawaniem odznaczeń zabolała.
Zobaczymy co po niedzieli zrobi Nawrocki. Jak zostanie jak jest to Ukraincy beda się czuć zwycięzcami.

#ukraina #polityka
szurszur - Skoro doradca Nawrockiego coś takiego wrzuca, to znaczy reakcja z oddawani...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-21 181826

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aaso
Aaso 21.06.2026, 17:57:04 via Wypiek
  • 0
@Filipterka25 przeciez ta paczke to kurier mu pod drzwi zaniesie, a chlop swoim nozykiem do tapet otworzy. xD Jeszcze tiktoka nakreci.
  • Odpowiedz
wstanczyk
wstanczyk
21.06.2026, 11:55:40
  • 7
Wielka demonstracja Szerokiego Frontu Gaśnicowego™ we Wrocławiu, tej siły już nie powstrzymacie. No chyba, że ktoś ma ze dwa autobusy, to wtedy zawsze można chociaż ich gdzieś przewieźć.

#wroclaw #bekazprawakow #konfederacja #braun #polityka
wstanczyk - Wielka demonstracja Szerokiego Frontu Gaśnicowego™ we Wrocławiu, tej siły...

źródło: 726988833_122242269038127571_7810093583704315623_n

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aaso
Aaso 21.06.2026, 15:29:42 via Wypiek
  • 0
@wstanczyk zdenazyfikowac i za ural
  • Odpowiedz

447

Przykład antypolskiej manipulacji na mirko

Przykład antypolskiej manipulacji na mirko

TL;DR: W dyskusji na mirko padło twierdzenie, że Europa "hejtuje" nas za decyzję o odebraniu orderu "Orła Białego" Zełeńskiemu. Problem w tym, że żaden z przytoczonych artykułów z zagranicznych mediów nie zawiera takiej informacji. Po zwróceniu uwagi, autor wysłał link do losowej dyskusji na X.

kowalzmetina
z
wykop.pl
dodany: 21.06.2026, 10:18:35
  • 107
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
  • #
    bandera
  • #
    wolyn
  • #
    polska
  • #
    manipulacja
Aaso
Aaso 21.06.2026, 15:17:50 via Wypiek
  • -5
To jest idealny watek, zeby zaktualizowac sobie czarna liste, oczywiscie ta brunatna x)
Jabby
Jabby
20.06.2026, 18:22:30
  • 170
Wiecie co nas uczy r--ź wołyńska? Pokazuje jak bardzo chorą ideologią jest nacjonalizm. To nie był przypadek. To było precyzyjnie zaplanowane i przygotowywane latami ludobójstwo. Ukraińscy nacjonaliści z UPA wtłaczali w głowy ludności ukraińskiej nienawiść do Polaków, obwiniali nas za całe zło które ich dotknęło, rzucali hasła o wyzysku i uprzywilejowanej pozycji Polaków, krzyczeli "Ukraina dla Ukraińców".
Brzmi znajomo?
To wszystko pchnęło miejscową ludność do niewyobrażalnych okrucieństw, które dokonywały się pod precyzyjnym kierownictwem
Jabby - Wiecie co nas uczy r--ź wołyńska? Pokazuje jak bardzo chorą ideologią jest na...

źródło: b2154c2080ee482ab36fd790d010af11

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aaso
Aaso 20.06.2026, 21:49:22 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
20.06.2026, 04:48:31
  • 137
#polityka #bekazlewactwa #ukraina #heheszki
smutny_kojot - #polityka #bekazlewactwa #ukraina #heheszki

źródło: a3y4li

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aaso
Aaso 20.06.2026, 09:20:18 via Wypiek
  • 0
@Protectorx paszol do doma, do mateczkji
  • Odpowiedz
Aaso
Aaso 20.06.2026, 09:43:05 via Wypiek
  • 1
@Protectorx szto ty tam gamawarisz duraku?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 05.04.2025

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 04.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking