Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Z_dupy_strzelec

Z_dupy_strzelec

Dołączył 7 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 42933
  • Znaleziska 35738
  • Mikroblog 7195
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 19
PijeWodePoPierogach
PijeWodePoPierogach
PijeWodePoPierogach
przedwczoraj, 05:44:21
  • 1086
Kolejna ofiara nie dostosowania dróg do prędkości. Czy w koncu drogi zostaną tak zbudowane aby mozna było bezpiecznie z---------ć 300km/h? Czy muszą być kolejne ofiary niekompetencji drogowców? Kolejny raz zbyt wolna jazda zbiera swoje ofiary. Juz dziewiąty motocyklista jadący przepisowo ginie w tym miejscu.

Pamiętajcie, ze to Wy jadąc zgodnie z przepisami stwarzacie zagrożenie dla siebie i innych!

#motoryzacja #motocykle #polskiedrogi
PijeWodePoPierogach - Kolejna ofiara nie dostosowania dróg do prędkości. Czy w koncu ...

źródło: IMG_20260605_073902

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec przedwczoraj, 06:49:00 via Wykop
  • 64
@PodniebnyMurzyn: oni to nazywają domykaniem opony. Regularne schodzenie na kolano powoduje, że opona zużywa się na większej szerokości. To widać i można sobie porównać. Na przykład na jakimś zlocie. To f----z. Taki sam jak rozk--wione tłumiki i skórzane kombinezony do jazdy po mieście ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz

1020

Sebastian M. narzekał na warunki w areszcie. Chleb, margaryna, herbata

Sebastian M. narzekał na warunki w areszcie. Chleb, margaryna, herbata

Ubogie wyżywienie, brak książek, brak zajęć rekreacyjnych i sportowych, ograniczony dostęp do prysznica, brak ciepłej wody, uciążliwe oświetlenie. Napisał do RPO skargę

zawisza
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 04.06.2026, 10:53:30
  • 227
  • #
    majtczak
  • #
    patologiaz
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    patologia
Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec 04.06.2026, 11:50:32 via Wykop
  • 103
Brak możliwości wyjścia ze znajomymi, wyjścia na rower, ryby i mecz ulubionej drużyny.
Tak, dzieci. Właśnie to się dzieje, jak trafiacie za kratki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec 04.06.2026, 20:54:53 via Wykop
  • 0
@za017: nie łowię ale chwilę wcześniej czytałem o "zabójstwie" pewnego suma z osiedlowego jeziora :)
https://tvn24.pl/tvnwarszawa/praga-poludnie/warszawa-wylowili-z-balatonu-ogromnego-suma-i-wrzucili-go-do-bagaznika-policja-zatrzymala-jedna-osobe-st9079007

676

Drobny błąd prezentara BBC

Drobny błąd prezentara BBC

Po zadźganiu białego brytyjczyka polskiego pochodzenia przez sikha, dziennikarz BBC cytując Nigela Faraga zamiast frazy "pure, cold rage" użył zwrotu "white, cold rage". Ot taki drobny błąd.

enterprize
z
bbc.com
dodany: 04.06.2026, 08:32:46
  • 47
  • #
    propaganda
  • #
    bbc
  • #
    manipulacja
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uk
Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec 04.06.2026, 12:11:59 via Wykop
  • 10
@debiec: o k--wa, dobre to (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

This photograph shows the George Floyd mural in Toledo, Ohio, partially destroyed by lightning, with debris scattered across the sidewalk and graffiti still visible on the brick wall. The mural, created to honor the Black Lives Matter movement, was struck by lightning in 2021

668

Amstaff w centrum Piły atakuje psa a potem jego właścicielkę.

Amstaff w centrum Piły atakuje psa a potem jego właścicielkę.

Dzisiaj w centrum Piły w parku na wyspie wolno biegający amstaff zaatakował psa.Włacicielka została pogryziona podczas próby ratowania psa.Slużby pod numerem  112 nie wysłały nikogo w ciągu 45minut ponieważ lokalizacja "Park na wyspie" nie jest dokładna i nikt nie będzie chodził i szukał.Kabare

Niedzwiedziowy
z
wykop.pl
dodany: 02.06.2026, 20:51:38
  • 63
  • #
    pila
  • #
    patologia
  • #
    pies
  • #
    wielkopolska
Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec 03.06.2026, 09:22:18 via Wykop
  • 58
Przypominam, że według naszych polityków, agresywne psy zabijają i ranią ZA MAŁO obywateli.
Dzieci oszpecone do końca życia to nie problem. Terroryzowani mieszkańcy niech lepiej przywykną.
ŻADNA partia nie widzi tu problemu. Polityczna wola, żeby cokolwiek zmienić, po prostu nie istnieje.

Jedyna nadzieja w tym, że taka bestia za----ie dziecko komuś z KO. Do tego czasu będziemy żyć w strachu.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec 04.06.2026, 10:45:00 via Wykop
  • 1
@stop_agresji_psow: Trzymam kciuki ale z Twojego opisu wynika raczej, że owszem widzą ale jednak mają w d--ie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Postawmy sprawę w ten sposób; zakładając, że rzeczywiście nie ma "siły roboczej", żeby się tym zająć (460 posłów) to ile może kosztować zlecenie projektu ustawy jakiejś kancelarii? Sto tysięcy? Prawie codziennie czytam o znacznie większych kwotach, które ci ludzie przewalają na bzdury lub po prostu kradną.


Stąd moje złośliwe

3251

Wrze w Wielkiej Brytanii po zabójstwie Polaka. Ludzie wyszli na ulice

Pokaż treści 18+

Wrze w Wielkiej Brytanii po zabójstwie Polaka. Ludzie wyszli na ulice

W Southampton na południu Anglii wybuchły zamieszki po tym, jak policja opublikowała nagranie, na którym funkcjonariusze

buont666
z
onet.pl
dodany: 03.06.2026, 07:30:24
  • 438
  • #
    polska
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec 03.06.2026, 12:57:06 via Wykop
  • 9
@rychu-nalepa: nawet mnie to nie zdziwiło ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zdupystrzelec - @rychu-nalepa: nawet mnie to nie zdziwiło ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: 5cc8acc78eaf90cbb54f2d0f64e0d1438c3bf22a9b914d98ba67bdff33bdf1e8

Pobierz

411

Rząd szykuje nowy zakaz. Do internetu wejdziesz z EUDI Wallet

Pokaż treści 18+

Rząd szykuje nowy zakaz. Do internetu wejdziesz z EUDI Wallet

Rząd realizuje swój plan ochrony dzieci przed pornografią. Rada Ministrów właśnie przyjęła projekt ustawy, która zmusi serwisy dla dorosłych do sprawdzania, ile lat ma użytkownik. Zmiany mają wejść w życie do końca 2026 roku, a na opornych czekają surowe kary i blokowanie stron.

ochucki
z
telepolis.pl
dodany: 03.06.2026, 06:52:49
  • 201
  • #
    pornografia
  • #
    internet
  • #
    komputery
  • #
    polska
  • #
    prawo
Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec 03.06.2026, 08:43:45 via Wykop
  • 73
Czy te "surowe kary" będą tak "surowe", jak za poranienie dziecka przy pomocy psa?
Bo w centrum Piły agresywny pies, który już wcześniej pogryzł dziecko, właśnie zaatakował kolejną osobę i wszystko wskazuje na to, że wróci do właściciela i będzie gryzł nadal ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zdupystrzelec - Czy te "surowe kary" będą tak "surowe", jak za poranienie dziecka prz...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-03 103629

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

334

Starmer zabiera głos w sprawie śmierci Henry'ego Nowaka. Burza w Wielkiej Brytan

Starmer zabiera głos w sprawie śmierci Henry'ego Nowaka. Burza w Wielkiej Brytan

Premier Wielkiej Brytanii Sir Keir Starmer zapowiedział, że po ujawnieniu nagrania z zatrzymania Henry'ego Nowaka koniec

so-so
z
rmf24.pl
dodany: 02.06.2026, 22:08:26
  • 103
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uk
  • #
    morderstwo
  • #
    polak
  • #
    sikhizm
  • #
    polityka
Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec 03.06.2026, 08:05:11 via Wykop
  • 196
Zabiera głos TERAZ?
Zabójstwo miało miejsce pół roku temu. Przez pół roku to ukrywali a jak szambo w końcu wybiło to nagle rząd chce wyjaśniać?
Mają tupet, to trzeba przyznać.
Zdupystrzelec - Zabiera głos TERAZ?
Zabójstwo miało miejsce pół roku temu. Przez pół ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-03 095552

Pobierz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec 03.06.2026, 08:17:29 via Wykop
  • 20
@chlopiec_kucyk: To się stało w 2025. Nie siedzi cicho, jak już szambo wybiło. Masz IQ kurczaka? ( ͡º ͜ʖ͡º)

2038

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Koniec znanej i lubianej akcji lody za pasek w Pszczynie. Po 25 latach kultywowania lokalnego zwyczaju, Lodziarnia Pod Dębem została zmuszona do zaprzestania rozdawania darmowych lodów uczniom z wyróżnieniem. Decyzja ta zapadła po otrzymaniu oficjalnego, imiennego pisma od Rzecznika Praw Dziecka

Trzebieslawice
z
pszczyna.naszemiasto.pl
dodany: 02.06.2026, 12:30:49
  • 446
  • #
    polska
  • #
    wykopefekt
  • #
    pszczyna
  • #
    slask
  • #
    nauka
  • #
    szkolastandard
Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec 02.06.2026, 20:24:48 via Wykop
  • 7
Sk----syny finansują z publicznych pieniędzy stypendia tylko dla kobiet ale jak prywaciarz rozdaje swoje, komu chce, to wykluczenie XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

330

Ministerstwo Finansów: kaucja od butelek może być objęta podatkiem dochodowym

Ministerstwo Finansów: kaucja od butelek może być objęta podatkiem dochodowym

Środki z systemu kaucyjnego mogą być objęte podatkiem, jeśli nie pochodzą ze zwrotu wcześniej zakupionych butelek mówi Ministerstwo Finansów. W jakich przypadkach? "Kiedy ktoś oddaje do systemu kaucyjnego butelki, które zostały np. znalezione lub pochodzą z innego źródła (np. restauracji)".

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 02.06.2026, 06:51:46
  • 170
  • #
    polityka
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    recykling
Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec 02.06.2026, 10:30:09 via Wykop
  • 36
Czaicie? Zmusili społeczeństwo do nieodpłatnej pracy, polegającej na segregacji surowca. Pracujemy na rzecz prywatnej firmy, która zarabia na tym krocie i jeszcze będziemy od tego płacić podatek. Ludzie (jako ogół) nie zarobią i jeszcze zbiednieją ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 16
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec 02.06.2026, 20:15:29 via Wykop
  • 1
Nie. Wystarczy nie być oszustem podatkowym. To nie jest takie trudne.


@czerwonykomuch: I właśnie dlatego bezpieczniej jest wy------lić to wszystko do zmieszanych. Tak dla zasady ( ͡º ͜ʖ͡º)

555

Rupert Lowe MP Chcę, żeby świat usłyszał to, co my usłyszeliśmy.

To jest jeden z najbardziej trudnych do obejrzenia 6-minutowych filmów, ale każdy powinien go zobaczyć

damson19
z
x.com
dodany: 02.06.2026, 15:56:09
  • 55
  • #
    wielkabrytania
  • #
    londyn
Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec 02.06.2026, 16:52:35 via Wykop
  • 63
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec 02.06.2026, 20:04:26 via Wykop
  • 40
@ZjazdDoBazy: strzelam, że może chodzić o coś więcej, niż tylko akceptację.

Razem ze zwy-------cami, którzy gwałcili te dzieci, odpowiadać powinni zwy-------cy, którzy ich tu sprowadzali i zwy-------cy, którzy próbowali kryć tych pozostałych w jakikolwiek sposób.
Przez właśnie takich zwy-------ców w gangach, policji, sądownictwie, samorządach, oświacie, mediach i przestrzeni publicznej, krzywdzone dzieci bały się to komukolwiek zgłosić.
Na sz------cę. Wszystkich.

757

Henry Nowak: Szokujące zachowanie policjantów [BODYCAM]

Pokaż treści 18+

Pierwsze informacje dla policjantów od osoby na miejscu on krwawi. Henry mówi policjantom: Zostałem dźgnięty, na co policjant odpowiada: Nie, nie zostałeś. Henry powtarza wielokrotnie, że został dźgnięty. Zamiast pomagać, policjanci rozmawiają ze sprawdzą, po czym zakładają kajdanki rannemu.

uh29
z
youtube.com
dodany: 02.06.2026, 07:01:35
  • 88
  • #
    uk
Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec 02.06.2026, 10:46:10 via Wykop
  • 185
Leżysz na ziemi z rozprutymi flakami i spodziewasz się pomocy ze strony policji. Że przynajmniej spróbują.
A oni zakładają ci kajdanki i patrzą, jak umierasz. Aż ciarki przechodzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

232

NCBiR dał 40 mln na "innowacyjne" piwo. Na diagnostykę raka zbierają na zrzutce.

NCBiR dał 40 mln na "innowacyjne" piwo. Na diagnostykę raka zbierają na zrzutce.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju przyznało Perła Browary Lubelskie 40 mln zł na produkcję nowego rodzaju piwa uznanego za innowacyjny produkt. W tym samym czasie polski zespół naukowy opracowujący metody diagnostyczne nowotworów działa bez wynagrodzenia i zbiera fundusze na badania przez zrzutki pub

futanari
z
wykop.pl
dodany: 02.06.2026, 03:36:18
  • 30
  • #
    ncbir
  • #
    nauka
  • #
    piwo
  • #
    polska
  • #
    rak
  • #
    badania
Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec 02.06.2026, 06:52:30 via Wykop
  • 9
Zobaczcie, ile na piosenkarzy będziemy dawać. Rok w rok ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

407

Drifterzy z Łowicza #bmw

Drifterzy z Łowicza #bmw

Jak ustaliła później policja, BMW zostało zakupione trzydzieści minut przed zdarzeniem z filmu. Łowicz, 21 maja 2026

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 31.05.2026, 09:16:16
  • 101
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    motoryzacja
  • #
    bmw
  • #
    samochody
Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec 31.05.2026, 10:50:33 via Wykop
  • 96
Gdyby ktoś tam spacerował, to mógłby już nie żyć. Dlatego osobniki zbyt tępe (i przez to niebezpieczne) powinny być likwidowane ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec 01.06.2026, 08:19:59 via Wykop
  • 0
@tellet: @tellet @I-____-I
Chcesz poszaleć swoim gruzem? To wyp---dalaj z publicznej drogi.
rumapark
rumapark
30.05.2026, 21:22:53
  • 2
#motocykle Duża z niej dziewczyna, trzeba przyznać.
rumapark - #motocykle Duża z niej dziewczyna, trzeba przyznać.

źródło: dolores

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec 31.05.2026, 11:02:31 via Wykop
  • 0
@rumapark: to ta z Bogatyni? Wstaw lokalizację, proszę. Chętnie bym ją zobaczył na własne oczy z bliska.
  • Odpowiedz

495

400 mln zł do emerytur artystów? Jej koty przejadają więcej niż dostaje z ZUS

400 mln zł do emerytur artystów? Jej koty przejadają więcej niż dostaje z ZUS

Państwo ma dopłacać do składek ZUS artystów, którzy dziś dostają głodowe świadczenia albo w ogóle nie mają zabezpieczenia emerytalnego. Koszt reformy może sięgnąć nawet 400 mln zł. Maryla Rodowicz dostaje ok. 2000 zł, a artystka przyznała gorzko: Moje koty więcej przejadają.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 26.05.2026, 08:04:08
  • 61
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    emerytura
  • #
    zus
  • #
    pieniadze
  • #
    artysci
Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec 26.05.2026, 12:16:43 via Wykop
  • 7
A Wy, biedaki, ile przejadacie w ciągu miesiąca?

  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec 26.05.2026, 16:58:32 via Wykop
  • 0
@zubrzpuszczy: Ty się zajadasz parówkami a artystom na utrzymanie służby brakuje ( ͡º ͜ʖ͡º)

42

Polski turysta ukarany za palenie w chilijskim parku narodowym

Polski turysta ukarany za palenie w chilijskim parku narodowym

W kontekście afery z wjazdem ukraińca nad Morskie Oko chciałbym przypomnieć jak ukarano Polaka który palił papierosa w chilijskim parku narodowym.

FrankDelgado
z
pap.pl
dodany: 24.05.2026, 20:52:42
  • 7
  • #
    morskieoko
  • #
    tatry
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    chile
Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec 25.05.2026, 12:04:20 via Wykop
  • 4
U nas za wyrzucenie śmieci w lesie jest 500 zł. I jeszcze pozwalają te śmieci samemu zabrać i spróbować szczęścia w lesie obok ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec 26.05.2026, 12:19:22 via Wykop
  • 0
@PijanyDrwal: zawsze to piszę pod znaleziskami o śmieciach w lesie. Za 500 zł to grzech nie skorzystać ( ͡º ͜ʖ͡º)

25

Doda: "Jest mi wstyd, że jestem za aborcją". Piosenkarka jest wstrząśnięta

Doda: "Jest mi wstyd, że jestem za aborcją". Piosenkarka jest wstrząśnięta

Doda nie kryła oburzenia ws. selektywnej aborcji jednego ze zdrowych bliźniąt. Eugenika stwierdziła.

Emerald84
z
rozrywka.dorzeczy.pl
dodany: 26.05.2026, 07:49:18
  • 7
  • #
    doda
  • #
    aborcja
  • #
    polityka
  • #
    afera
  • #
    4konserwy
  • #
    polska
Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec 26.05.2026, 12:11:26 via Wykop
  • 1
Od kiedy eugenika to coś złego? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

40

Aborcyjny Dream Team chwali się pomocą w aborcji selektywnej

Aborcyjny Dream Team intensywnie pracuje nad tym, by przesuwać granicę debaty publicznej i po prostu znormalizować zabijanie dzieci bez powodu, jako zachciankę.

bomberniol
z
rp.pl
dodany: 21.05.2026, 17:29:49
  • 8
  • #
    aborcja
  • #
    pieklokobiet
  • #
    pieklodzieci
  • #
    eugenika
  • #
    antynatalizm
Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec 22.05.2026, 10:41:33 via Wykop
  • -1
Selektywna aborcja - coś jak te restauracje, gdzie możesz sobie wybrać homara ( ͡º ͜ʖ͡º)
Brakuje tylko, żeby bachora na wynos zapakowali.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

324

Próbowali zniszczyć zabytkową mozaikę dwa dni po objęciu ochroną konserwatorską

Próbowali zniszczyć zabytkową mozaikę dwa dni po objęciu ochroną konserwatorską

Awantura w Kowarach na Dolnym Śląsku. Na miejscu dokonano zniszczenia słynnej mozaiki. Zainterweniowali mieszkańcy i burmistrz Kowar. Wykonawca stwierdził "dla mnie to nie zabytek", "za dobrą kasę". Takie podejście do dziedzictwa mają wykształceni inżynierowie budownictwa.

fredperry
z
wroclaw.tvp.pl
dodany: 21.05.2026, 13:10:21
  • 76
  • #
    architektura
  • #
    prl
  • #
    dolnyslask
  • #
    sztuka
  • #
    zabytki
Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec 21.05.2026, 16:50:26 via Wykop
  • 142
Miasto pozbyło się niszczejącej rudery i po fakcie wpisało ją sobie na listę zabytków? Przecież to jest oszustwo (ʘ‿ʘ)
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

705

Decyzja Prezydenta - Nie odbierze odznaczenia Kornelii Wieczorek

Decyzja Prezydenta - Nie odbierze odznaczenia Kornelii Wieczorek

Temat zamknięty, zwykły hejt z każdej strony.

maakumba
z
kobieta.onet.pl
dodany: 21.05.2026, 09:05:00
  • 86
  • #
    prezydent
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    nawrocki
  • #
    polityka
Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec 21.05.2026, 15:26:04 via Wykop
  • 0
Kupionych rzeczy się nie odbiera ¯\(ツ)/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >
  • Strzelec. Taki trochę z dupy. Rozdawali broń to sobie wziąłem ;) Wykształcenie wyższe techniczne. Z zamiłowania nurek, grotołaz, motocyklista, rowerzysta, pilot sportowy i wielbiciel psów. Tych mniejszych.

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 15.04.2022

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 05.04.2022

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.10.2021

    Złotousty
  • Rocznica
    od 01.01.2026

    Rocznica
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Mikroblogger
    od 17.01.2024

    Mikroblogger
  • Kałasznikow
    od 05.02.2024

    Kałasznikow

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia