#motocyklisci #warszawa
Motoniedojebow robiących sobie zawody w pierdzeniu przez środek miasta w środku takiej pogody ze okna nie sposób zamknąć należałoby wyłapywać jak kundle i trzymać w klatkach na licznych miejskich targowiskach
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@teperkov: mam nieszczęście mieszkać przy szerokiej ulicy zatem pół roku c---a mi się udaje wyspać do roboty a ta parodia policji w p-----e ma ze jeżdżą zwykle ci sami idioci tymi samymi drogami regularnie, ba często mają wlepki swoich gejklubow poprzyklejane do motogówna i można by zrobić kipisz
  • Odpowiedz
@WarszawskiRozpylacz: ja nie wiem czemu chlopy od stuntów często jeżdża nawet bez rekawic, niby wygodniej, w tym wypadku może by nie uratowało, ale można se oszczedzić przynajmniej obtarć
  • Odpowiedz
@WarszawskiRozpylacz: zajechała mu drogę, ale kierowca spojrzał: nic nie jedzie w odległości kilkuset metrów, to wjeżdżam, a tu nagle ktoś wytrzelił torpedę - czyja wina? wszystkie poprzedzające samochody jechały wolniej mimo że cena błędu u nich jest niższa
kilka kilometrów dalej są S-ki jest autostrada, to jaki sens jest z---------ć między skrzyżowaniami?
  • Odpowiedz