Przypomniało mi się, że POTĘŻNE Chiny dały POTĘŻNEMU Iranowi swój najbardziej zaawansowany system radarowy do wykrywania F-35 i bombowców B-2. Działa jak rosyjski przyrząd do świecenia w dupie.
Działa jak rosyjski przyrząd do świecenia w dupie.
Działa też jak rosyjska b--ń przeciwlotnicza kupiona przez Iran, która już jest zgruzowana. Ruskie będą pewnie tłumaczyć "a bo oni to nie są wyszkoleni i nie wiedza, jak tego używać" xD
Czy władze Iranu kiedykolwiek oskarżały nas jako naród o współudział i odpowiedzialność za niemieckie ludobójstwo? Nie. Czy władze Irany kiedykolwiek próbowały nas wciągnąć w sprzeczny z naszymi interesami konflikt zbrojny? Nie. Czy władze Iranu ingerują jakkolwiek w polską politykę? Nie. Czy ministerstwo edukacji Iranu sponsoruje propagandowe wycieczki do Polski mające podtrzymać skrajnie negatywny obraz naszego kraju i społeczeństwa? Nie. Czy władze Iranu roszczą sobie jakkolwiek prawa do jakichkolwiek własności obywateli polskich czy skarbu państwa? Nie. Czy Iran
Teraz iran wali w lotnisko CYWILNE w Kuwejcie, a obrońcy moralności dalej będą wmawiać że mają prawo sie bronić. Ciekawe czym zawiniło międzynarodowe lotnisko, tak samo hotele w ZEA.
@Arthasss: dlatego pytam obrońców ajatollahów, czy cywilne lotnisko W KRAJU SĄSIADUJĄCYM też jest celem militarnym, albo podlega protokołowi samoobrona?
@walicwasss: z tego co słyszałem to ogólnie w takich sytuacjach reakcja jest wtedy jak stara idzie przepisać dziecko, i wtedy się dopiero dyrekcja z nauczycielami zaczyna interesować, ale to chyba działa tylko w małych szkołach w których od liczby uczniów zależy być albo nie być, jak nie całych szkół to ilości godzin dla nauczycieli
@ChamskoCytuje: A później po wprowadzeniu dobrego prompta do Chata GPT okazuje się że to jednak nie uroda pacjenta, tylko jest jakaś przyczyna źródłowa - jak niemal wszystkiego w chorobach xD
No dobra Mircy, tak jak obiecałem tak zrobiłem. Zadzwoniłem do XTB w celu zwrócenia akcji Oracle. Serdecznie pozdrawiam Pana Jacka. Pełna profeska. Akcjomariusz w akcji. #gielda
@vladi_putin: zacząłem słuchać i już mam k---a dreszcze żenady xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd Mordo idę nad morze do Częstochowy w góry i nad morze by to rozchodzić.
Opie nawet jeśli to fejkt to jesteś 10/10
A jeśli to prawdziwy gościu z XTB to podwyżkę mu dac.
@Urynowyurynator: Posiłki dla medyków, teleporady, zmiana modelu pracy, stawki za dyżury w kosmos, wzrost siły negocjacyjnej. Covid zapoczątkował ten punkt w którym jesteśmy dzisiaj
#wroclaw XD to zdjęcie to nie jest jakaś opuszczona rudera, to zamieszkane mieszkanie na nowowiejskiej. Baba trzymała tam ze sobą gołębie luzem... Foto- straż miejska z Wrocławia
A pamiętacie w jednym z etapów wojny podnietkę na Tureckie drony który obecnie działają tylko nad morzem bo są bezużyteczne na linii fronty z uwagi na walkę radioelektroniczną
#iran #chiny
źródło: image
PobierzDziała też jak rosyjska b--ń przeciwlotnicza kupiona przez Iran, która już jest zgruzowana. Ruskie będą pewnie tłumaczyć "a bo oni to nie są wyszkoleni i nie wiedza, jak tego używać" xD