Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
UID0

UID0

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 91320
  • Znaleziska 88671
  • Mikroblog 2649
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 3
  • Dodane (0)
  • Komentowane (3)
  • Plusowane (2646)
123_
123_
28.02.2026, 13:40:57
  • 142
Przypomniało mi się, że POTĘŻNE Chiny dały POTĘŻNEMU Iranowi swój najbardziej zaawansowany system radarowy do wykrywania F-35 i bombowców B-2. Działa jak rosyjski przyrząd do świecenia w dupie.

#iran #chiny
123_ - Przypomniało mi się, że POTĘŻNE Chiny dały POTĘŻNEMU Iranowi swój najbardziej ...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyzak
xyzak
xyzak
28.02.2026, 13:46:13 via Wykop
  • 60
@123_: dały ale czy pozwoliły włączyć :)
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski
28.02.2026, 13:46:41 via Wykop
  • 45
@123_:

Działa jak rosyjski przyrząd do świecenia w dupie.


Działa też jak rosyjska b--ń przeciwlotnicza kupiona przez Iran, która już jest zgruzowana. Ruskie będą pewnie tłumaczyć "a bo oni to nie są wyszkoleni i nie wiedza, jak tego używać" xD
  • Odpowiedz
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim
28.02.2026, 14:56:18
  • 145
Na weekend upiekłem sernik pistacjowy z polewą czekoladową.

#przegryw #neet #pieczzwykopem
Pan_Hieronim - Na weekend upiekłem sernik pistacjowy z polewą czekoladową.

#przegryw...

źródło: IMG-0015

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vantablank
vantablank
28.02.2026, 15:20:50 via Wykop
  • 128
@Pan_Hieronim: wygląda jak pasztet taki ciemny
  • Odpowiedz
JKL789
JKL789
JKL789
28.02.2026, 15:23:43 via Wykop
  • 110
@Pan_Hieronim: pasztet polany czekoladą
  • Odpowiedz
czahrolek98
czahrolek98
czahrolek98
28.02.2026, 18:01:47
  • 536
Eh.
Po co pojechałem na wakacje do Dubaju...
Widok z mojego okna
#wojna #iran

Update po 16
czahrolek98 - Eh.
Po co pojechałem na wakacje do Dubaju...
Widok z mojego okna 
#wojn...

źródło: Screenshot_20260228-190057

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanWojny
PanWojny
28.02.2026, 18:09:25 via Wykop
  • 146
@czahrolek98: Wydaje mi się że to AI
  • Odpowiedz
czahrolek98
czahrolek98
czahrolek98
Autor
28.02.2026, 18:11:05 via Wykop
  • 413
@TheChosen1: @PanWojny na własne oczy widziałem jak sexmasterka sprzedała swoje dziecko Godzilli
  • Odpowiedz
uncle_freddie
uncle_freddie
28.02.2026, 17:12:41
  • 171
Barcelona [4] - 1 Villarreal; Lewandowski

MIRROR 1: https://streamin.me/v/7a42fbcd
MIRROR 2: https://streamff.com/v/8ef7a286

#mecz #golgif #fcbarcelona #golgifpl #laliga
uncle_freddie - Barcelona [4] - 1 Villarreal; Lewandowski

MIRROR 1: https://streamin...

źródło: B4L

Pobierz
uncle_freddie - Barcelona [4] - 1 Villarreal; Lewandowski

MIRROR 1: https://streamin...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panmimoskok
panmimoskok
28.02.2026, 17:15:34 via Wykop
  • 33
co to za muzyczka ?


@vorky: Bachata blend ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
sxilll
sxilll
28.02.2026, 17:17:10 via Wykop
  • 73
@uncle_freddie:
sxilll - @uncle_freddie:

źródło: e4264189eef3f2a6981ccb4acccb49bfb5c43ed9a01130ce1064b16cb3b909db (1)

Pobierz
  • Odpowiedz
re5ublimacja
re5ublimacja
28.02.2026, 15:42:16
  • 97
Czy władze Iranu kiedykolwiek oskarżały nas jako naród o współudział i odpowiedzialność za niemieckie ludobójstwo? Nie.
Czy władze Irany kiedykolwiek próbowały nas wciągnąć w sprzeczny z naszymi interesami konflikt zbrojny? Nie.
Czy władze Iranu ingerują jakkolwiek w polską politykę? Nie.
Czy ministerstwo edukacji Iranu sponsoruje propagandowe wycieczki do Polski mające podtrzymać skrajnie negatywny obraz naszego kraju i społeczeństwa? Nie.
Czy władze Iranu roszczą sobie jakkolwiek prawa do jakichkolwiek własności obywateli polskich czy skarbu państwa? Nie.
Czy Iran
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RaV_Oyabun
RaV_Oyabun
28.02.2026, 15:44:31 via Wykop
  • 186
@re5ublimacja: reżim ajatollahów to nie Iran, trzeba mieć nadzieję, że wreszcie ten piękny kraj odzyska wolność
  • Odpowiedz
re5ublimacja
re5ublimacja
Autor
28.02.2026, 15:46:27 via Wykop
  • 61
@RaV_Oyabun: "Wszpierajcie moją kolorową rewolucję, goje"
re5ublimacja - @RaV_Oyabun: "Wszpierajcie moją kolorową rewolucję, goje"

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Nogisz
Nogisz
28.02.2026, 15:24:03
  • 144
Teraz iran wali w lotnisko CYWILNE w Kuwejcie, a obrońcy moralności dalej będą wmawiać że mają prawo sie bronić. Ciekawe czym zawiniło międzynarodowe lotnisko, tak samo hotele w ZEA.

#iran #usa #wojna
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chittychittybangbang
Chittychittybangbang
Chittychittybangbang
28.02.2026, 15:24:51 via Wykop
  • 30
@Nogisz: hotele były cyklem w Emiratach? Czy to odłamki tak spadają? A co ze szkołą w Iranie zaatakowana przez Izrael
  • Odpowiedz
Nogisz
Nogisz
Autor
28.02.2026, 15:26:25 via Wykop
  • 60
@Arthasss: dlatego pytam obrońców ajatollahów, czy cywilne lotnisko W KRAJU SĄSIADUJĄCYM też jest celem militarnym, albo podlega protokołowi samoobrona?
  • Odpowiedz
timeofthe
timeofthe
28.02.2026, 13:38:52
  • 523
#iran Iran to powinien dostać w------l choćby za shahedy wysyłane na cywilów na Ukrainie. Tfu na islamistow
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzki99
gorzki99
gorzki99
28.02.2026, 13:41:30 via Wykop
  • 137
@timeofthe: Juz dostal. Zginelo 40 uczennic po ataku na szkole zenska.
Ale jak rozumiem - stanowily one zagrozenie.
  • Odpowiedz
szurszur
szurszur
28.02.2026, 13:52:07 via Wykop
  • 76
Zginelo 40 uczennic po ataku na szkole zenska.


@gorzki99: ma pan dowód?
  • Odpowiedz
walicwasss
walicwasss
26.02.2026, 14:28:26
  • 267
:((((
Szkoda go
#przegryw #depresja #szkola #psycha
walicwasss - :((((
Szkoda go
#przegryw #depresja #szkola #psycha

źródło: 1000081386

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

The_Czop_Show
The_Czop_Show
26.02.2026, 14:29:49 via Wykop
  • 265
@walicwasss: zbykują chłopa do spodu i nikt nic z tym nie zrobi. Natura.
  • Odpowiedz
Black_Rabbit_of_Inle
Black_Rabbit_of_Inle
26.02.2026, 14:34:19 via Wykop
  • 189
@walicwasss: z tego co słyszałem to ogólnie w takich sytuacjach reakcja jest wtedy jak stara idzie przepisać dziecko, i wtedy się dopiero dyrekcja z nauczycielami zaczyna interesować, ale to chyba działa tylko w małych szkołach w których od liczby uczniów zależy być albo nie być, jak nie całych szkół to ilości godzin dla nauczycieli
  • Odpowiedz
ChamskoCytuje
ChamskoCytuje
26.02.2026, 12:57:19
  • 1220
Moja historia wizyt z ostatnich 2 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lekarz100k #lekarz
ChamskoCytuje - Moja historia wizyt z ostatnich 2 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lekarz100k #lekarz

źródło: Blank_Nut_Button_Meme_Template_V1

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stary_grat
stary_grat
26.02.2026, 12:57:57 via Wykop
  • 326
@ChamskoCytuje: oooo mialem to - atopowe zapalenie skory rąk - "no taka pana uroda, dziekuje, NASTEPNY"
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
26.02.2026, 13:09:27 via Wykop
  • 558
@ChamskoCytuje: A później po wprowadzeniu dobrego prompta do Chata GPT okazuje się że to jednak nie uroda pacjenta, tylko jest jakaś przyczyna źródłowa - jak niemal wszystkiego w chorobach xD
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
26.02.2026, 10:31:27
  • 2939
No dobra Mircy, tak jak obiecałem tak zrobiłem. Zadzwoniłem do XTB w celu zwrócenia akcji Oracle.
Serdecznie pozdrawiam Pana Jacka. Pełna profeska. Akcjomariusz w akcji.
#gielda

Mirror: https://x.com/CodziennyPolak/status/2026967744390762962?s=20
vladi_putin - No dobra Mircy, tak jak obiecałem tak zrobiłem. Zadzwoniłem do XTB w ce...
  • 156
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
KakaowyTaboret
KakaowyTaboret
26.02.2026, 10:34:18 via Wykop
  • 1000
@vladi_putin: zacząłem słuchać i już mam k---a dreszcze żenady xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd Mordo idę nad morze do Częstochowy w góry i nad morze by to rozchodzić.

Opie nawet jeśli to fejkt to jesteś 10/10

A jeśli to prawdziwy gościu z XTB to podwyżkę mu dac.
  • Odpowiedz
Lemmonix
Lemmonix
26.02.2026, 10:36:16 via Wykop
  • 1202
@vladi_putin: dajcie medal OPowi XDDD a drugi gościowi z XTB, że zachował powagę xD
Lemmonix - @vladi_putin: dajcie medal OPowi XDDD a drugi gościowi z XTB, że zachował ...

źródło: 1000092643

Pobierz
  • Odpowiedz
Urynowyurynator
Urynowyurynator
Urynowyurynator
25.02.2026, 16:08:28
  • 1655
A pamiętacie jak w czasie covidu areczki kupowali ze swojej minimalnej posiłki dla medyków?

A teraz lekarze sobie za jedną pensyjke kupują mieszkanie xDxDxD

#lekarz100k
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gimnazjumqqq
gimnazjumqqq
25.02.2026, 16:11:05 via Wykop
  • 311
@Urynowyurynator: pamiętam, że wtedy restauracje bankrutowały, bo nikt do nich nie chodził, więc to była także próba ratowania biznesów
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
25.02.2026, 16:43:05 via Wykop
  • 924
@Urynowyurynator: Posiłki dla medyków, teleporady, zmiana modelu pracy, stawki za dyżury w kosmos, wzrost siły negocjacyjnej. Covid zapoczątkował ten punkt w którym jesteśmy dzisiaj
  • Odpowiedz
Horrorystyczny_Demon_Pagona
Horrorystyczny_Demon_Pagona
25.02.2026, 13:39:26
  • 64
Kochana mamusia zrobiła dla huopa pasożyta

#przegryw
HorrorystycznyDemonPagona - Kochana mamusia zrobiła dla huopa pasożyta 

#przegryw

źródło: IMG_20260225_142117

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
25.02.2026, 13:40:07 via Wykop
  • 19
@Horrorystyczny_Demon_Pagona: dobra kobieta, a ty jak ten pasożyt, robak
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
25.02.2026, 13:50:53 via Wykop
  • 26
@Horrorystyczny_Demon_Pagona

Klasa obiad. Dobre chuopskie jadło. Tradycyjne

@moja-walka @Miteora @Sylwiusz_89 @first @Felixu @Kulfonix @ProstyHuop @Dinkozaur30
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
25.02.2026, 12:51:25
  • 88
Przepompownia ropy w kalejkino oberwała drugi raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kawa?
#ukraina #wojna #rosja
dqdq1 - Przepompownia ropy w kalejkino oberwała drugi raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kawa?
#ukraina...

źródło: image_picker_8BBAA6ED-F53F-4720-9EB7-879AB46BBF31-3095-000000814FFA2315

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BiggerJapanTapczan
BiggerJapanTapczan
25.02.2026, 12:53:50 via Wykop
  • 13
@dqdq1: kawa :)
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent
25.02.2026, 13:00:39 via Wykop
  • 10
@dqdq1: pięknie! Tera to ide po kapuczine do starbaksa!
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
25.02.2026, 13:24:22
  • 88
byłem dziś z matką u dwóch lekarzy i łącznie opóźnienie dziś wyniosło ponad 3 godziny jest wspaniale
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

schnippen_schnappen
schnippen_schnappen
25.02.2026, 13:29:33 via Wykop
  • 50
@vieniasn: ( ͡° ᴥ ͡°)
schnippen_schnappen - @vieniasn: ( ͡° ᴥ ͡°)

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Kotouak
Kotouak
25.02.2026, 14:21:11 via Android
  • 23
@vieniasn: a pranie też było robione? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kotouak - @vieniasn: a pranie też było robione? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Basiura89
Basiura89
25.02.2026, 15:28:13
  • 106
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
25.02.2026, 15:30:15 via Wykop
  • 454
@Basiura89: 157cm, 80kg, to chyba bagażówką na to wesele by musieli jechać (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
baal80
baal80
baal80
25.02.2026, 15:39:01 via Wykop
  • 687
@Basiura89: Czy ludzie mają naprawdę tak słaby detektor bejtów?
  • Odpowiedz
JWP1
JWP1
JWP1
25.02.2026, 14:19:34
  • 364
#wroclaw XD to zdjęcie to nie jest jakaś opuszczona rudera, to zamieszkane mieszkanie na nowowiejskiej. Baba trzymała tam ze sobą gołębie luzem...
Foto- straż miejska z Wrocławia
JWP1 - #Wrocław XD to zdjęcie to nie jest jakaś opuszczona rudera, to zamieszkane mie...

źródło: 1000008455

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tico_bot
tico_bot
25.02.2026, 14:20:48 via Wykop
  • 225
@JWP1: Mój wujas zapalony gołębiarz ma czyściej w swoim gołębniku :)
  • Odpowiedz
JWP1
JWP1
JWP1
Autor
25.02.2026, 14:25:14 via Wykop
  • 180
@JWP1: Macie drugie:
JWP1 - @JWP1: Macie drugie:

źródło: 1000008452

Pobierz
  • Odpowiedz
panDario
panDario
24.02.2026, 16:31:24
  • 18
#wojna #ukraina #rosja

A pamiętacie w jednym z etapów wojny podnietkę na Tureckie drony który obecnie działają tylko nad morzem bo są bezużyteczne na linii fronty z uwagi na walkę radioelektroniczną

https://youtu.be/JGwUvSpcv8c
panDario - #wojna #ukraina #rosja 

A pamiętacie w jednym z etapów wojny podnietkę na...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doggaz
doggaz
24.02.2026, 16:43:12 via Wykop
  • 93
@panDario: swoje wtedy zrobiły
  • Odpowiedz
fledge
fledge
24.02.2026, 16:47:11 via Wykop
  • 45
@panDario: no rożnych etapach wojny rożny sprzęt odgrywał wiodąca rolę.
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
24.02.2026, 16:13:49
  • 42
#f1 #formulacynamon salata, noga kaczki i ziemniaki
JuzefCynamon - #f1 #formulacynamon salata, noga kaczki i ziemniaki

źródło: SmartSelect_20260224_171243_Gallery

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TickJackson
TickJackson
24.02.2026, 16:15:37 via Wykop
  • 26
@JuzefCynamon: A renka?
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
Autor
24.02.2026, 16:30:32 via Wykop
  • 14
@dodi-lukebakio: skropiona sokiem z cytryny
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
24.02.2026, 14:55:13
  • 122
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
24.02.2026, 14:56:26 via Wykop
  • 38
@Hole_to_another_universe: Wygląda jakby spał (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
24.02.2026, 14:57:32 via Android
  • 21
@Hole_to_another_universe: Trud jego skończon
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 133
  • Strona 39 z 133
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.08.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking