Stanowski w 2024: "Nawet nie pomyśleliście żeby to zweryfikować bo dostaliście coś, co sie zgadzało z waszymi oczekiwaniami i to wystraczyło za całą weryfikację. Jesteście beznadziejni." Stanowski w 2026: Prokuratura zadaje pytania? Eee tak nie można, Pan Emil powiedział to trzeba wierzyć na słowo, dowody niepotrzebne, przecież nie kłamałby w Kanale Zero.
Ja rozumiem, że świat to znacie tu tylko z memów, ale doktor byłby skończonym idiotą gdyby poszedł do prokuratury i udzielał jakichkolwiek odpowiedzi w sprawie karnej bez adwokata.
@dan3k: Można też powiedzieć, że doktor byłby skończonym idiotą, gdyby poszedł do telewizji mówić o trupach w szpitalu publicznym i niespodziewał się, że następnego dnia będzie wizyta służb. I że może trzeba być gotowym na taki scenariusz, np mieć ogarniętego adwokata.
@Maneharno: wielokrotnie w swoich materiałach i on i Mazurek byli oburzeni, że prokuratura raczy go przesłuchiwać czy że inni dziennikarze zadawali pytania przed przesłuchaniem.
Gość przemilczał większość pytań i tu w sumie się z Tobą zgadzam. Ale nie rozumiem dlaczego doktor, skoro wiedział, że zrzuca taką b---ę w programie o takich zasięgach, nie był gotowy do działania "na już". Prawnik, pełnomocnik, ewentualne dowody powinny być gotowe, raczej był świadomy, że
Wchodzę na Facebook, a tam kuzynka odostępniła film #stanowski z #kanalzero "Nie wierzę już w to państwo Panie Tusk". Smutno się patrzy jak osoby z rodziny dają się wciągnąć w machinę propagandową Krzysia tylko dlatego że pasuje im pod ogół poglądów. Adekwatne afery PiS okryte były oczywiście zasłoną milczenia. Ogólnie sam jestem przeciwnikiem pokładania wiary w aferach - tak było za PiS i tak też uważam teraz. Wybór
@Iguan2207: Stanowski robi to, czego oczekuje jego widownia. Sam stwierdził, że w internecie bardziej aktywni są fani prawicy. Przypadek fake newsów o Trumpie pokazał, że prawica jest też bardziej skłonna do klikania w skrajne manipulacje / fake newsy. Stanowski po prostu znalazł sobie grupę odbiorców i serwuje treści które ta grupa chce zobaczyć. A jak już wiemy, czym więcej populizmu, gadania o obiektywności, niezależności, patriotyźmie, tym prawica bardziej zadowolona.
Coś mi się kojarzyło, że z trzeciego miejsca też można wyjść z grupy, ale że to aż 8 drużyn na 12 grup? Czyli rozegrano 72 mecze, żeby z 48 drużyn wyeliminować 16... bez sensu.
@SmutnoMi: Tak, 72 mecze są rozgrywane głównie po to, żeby na Mundialu zostało tyle drużyn, ile powinno w nim grać od samego początku. Jakieś jeszcze pytania? Bo Łysy z FIFA spieszy się już do prywatnego odrzutowca na kolejny mecz grany na remis i bezpieczne 3. miejsce w grupie z 4 punktami ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°
Gdyby taka akcja wydarzyła się za Pisu, to Republika by już organizowała "marsz murem za Dawidem", a ten razem z rodziną by występował przed kamerami z płaczem, że to atak na jego osobę, Polskę i katolickie wartości. To są te detale.
Okej, przekonałeś mnie, przestanę krytykować tę aferę i skandaliczne zachowanie Dawida. Niech lekarze i ogólnie ludzie u władzy dalej mnie okradają, szczególnie w sektorze powiązanym z moim zdrowiem i życiem, bo jakby to zrobił polityk drugiej strony, to republika by zorganizowała marsz.
Ja pier****, idź się schowaj trollu z taką argumentacją xDD
co z tego, że nie napisałeś, żeby przestać krytykować - to co robisz, to jest typowe odwracanie uwagi i manipulowanie, nie musisz czegoś pisać wprost, żeby osiągnąć podobne cele.
@krystekw2: Ale jakie odwracanie uwagi i manipulowanie? Wskaż konkretnie gdzie manipuluje. Ale konkretnie, a nie że zaraz wyjedziesz z tekstem "sam sie domyśl".
a ty co? kolejny pajac co sie cieszy ze jest ruchany ale nie przez pis? XD
nie no widać żeś "elita" argumenty się kończą to interpunkcji się czepiasz?
@felo2000: czekaj czekaj, czyli na pytanie o konkrety, wyskakujesz mi z wycieczką osobistą (w której robisz błedy), a potem twierdzisz, że to niby mi się argumenty kończą i się czepiam interpunkcji? W takim razie chyba nie mamy o czym dyskutować. Dobrego dnia.
Po komentarzach i ogólnej ilości twoich wpisów zakładam, że nie jesteś trollem, dlatego cofam i przepraszam, że cię tak nazwałem, jednak wciąż uważam, że taki post jak twój nie wnosi niczego nowego w dyskusję, a wręcz odciąga od meritum problemu.
@krystekw2: Dzięki. Szanuje i to bardzo. W dzisiejszych internetowych czasach mało kto potrafi przyznać się do pomyłki, a przecież to nic złego. Dobrego dnia.
Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zepsuły podróżowanie? Kiedyś człowiek się można było zgubić i trzeba było sobie poradzić. Dzisiaj nawet nie trzeba pamiętać, gdzie się zostawiło auto. Wygodniej, ale jakoś mniej ciekawie. Kiedy ostatnio widzieliście turystę z mapą?
Przeglądam stadiony, które biorą udział w #ms2026 i kurde, myślałem że stadion Colts, Lucas Oil Stadium też był brany pod uwagę. A szkoda, bo to chyba mój ulubiony stadion z NFL. Finał też na nijakim MetLife, to już SoFi czy Atlanta mają lepszy.
Zawsze mnie śmieszy, jak obrońcy Stanowskiego twierdzą, że nie ma żadnych dowodów na to, że Stanowski broni PiS/Nawrockiego. I że przecież nie ma żadnego finansowania czy dowodów w postaci faktur.
Czy wy naprawdę myślicie, że taki Sasin wysyła do Stanowskiego przelew na 500k z tytułem "Na propagadnę pisowską"? Takie akcje (jeśli już), zawsze idą przez mniej lub bardziej podejrzane spółki, czy nieproporcjonalne wydatki
@SmutnoMi: IMO wystarczy samo wycenienie jaką wartość marketingową mogły przynieść wywiady z Dudą i Nawrockim, by dotrzeć do widzów z tych kręgów. Wywiady nie wyglądały na przypadkowe/wybłagane tylko zorganizowane z korzyścią dla obu stron. W przypadku Stanowskiego raczej chodzi o zasięgi i atencje, kasę to on ma lub ogarnie finansowanie w inny sposób, a zysk przyjdzie później przez jakiś lobbing na rzecz bukmacherów lub sprzedanie programów po 100k za odcinek.
1. Ktoś robi fałszywe alarmy 2. Pisowcy: olaboga państwo nie działa, prześladowania łopozycji! 3. Kilka dni później: kilka osób zatrzymanych 4. Pisowcy: to już za późno, nie można było wcześniej?
Jak tam Stanowski coś napisał o Mateckim? Kanał zero wypuscil jakis film na ten temat? Bo moim zdaniem jest to największa afera i największy skandal ostatnich 20 lat jak nie lepiej w polityce.
Rozumiecie, że jeden z najbardziej prominentnych polityków stworzył fikcyjny fundusz z państwowych pieniędzy, a następnie pieniędzmi z tego funduszu zatrudniał swoich znajomych w swojej fikcyjnej fundacji pod warunkiem, że będą mu pod stołem oddawać 60% tej pensji, którą on im
@PierdekAlonso: przecież to zwykły kapiszon. PiS kradł, ale kto nie kradł. Ci obecni są nawet gorsi. Wróćmy lepiej do komentowania twitta jakieś randomowej użytkowniczki która napisała cos głupiego. To są prawdziwe afery. To jest prawdziwa nowa jakość mediów.
@Mega_Smieszek: i człowiek grał i cieszył się bardziej z tego dema niż gry AAA za 299zł z pakietem dodatków za 199zł, season passem za 99zł i dodatkową subskrypcją za 59zł/miesiąc. Już nawet nie wspomnę, że grał na kompie wartym mniej niż dzisiejszy gejmerski zestaw myszka + klawiatura.
@WhiteRower: tym, że odpalasz raz i jest to włączone cały czas. Utito trzeba było co kilkanaście sekund kliknąć znowu. No i można się leczyć, w utito do "leczenia" się używało energy ringa.
@WhiteRower: można, cooldown nie jest jakiś super duży. Teoretycznie mógłbyś nawet co klatę zmieniać, ale to było by więcej klikania niż z klasycznym utito. Ofensywna "stancja" ma swoje minusy (obniżony healing), defensywna ma same plusy, wiec bez sensu jest bycie w stanie neutralnym.
Szwagier jechał do sklepu i poprosiłem go, żeby wziął mi kilka rzeczy z promocji. Przywiózł i dał rachunek na 34,92 zł. Przypadkiem przelałem 34,29 zł. Przytaknął głową i nic nie powiedział. No bo kto by się kłócił o 63 grosze?
Robię to celowo. Od lat.
Nazywam to „Czeskim błędem strategicznym”. Za każdym razem, gdy robię komuś przelew, celowo przestawiam cyfry na swoją korzyść.
Myślałem, że na wizji było tylko jak Mazurek podaje snusa, a tu się okazuje, że mamy dramat w 5 aktach.
1. Nawrocki wrzuca snusa na dziąsło, kamera jest na Stanowskiego/Mazurka, widać po nich lekki uśmieszek. 2. Kamera na Nawrockiego i widać ostatni moment jak chowa snusy do marynarki. 3. Potem mamy "ups moment", widać że coś wypadło. Poszukiwania snusa na podłodze. 4. Nawrocki mówi pod nosem do Mazurka "nieech już zostanie" (?)
ile masz wpisów dotyczących alkoholika kwasniewskiego
@wicherq: @szmichal od 20 lat ludzie się z tego śmieją, a memy latają do dzisiaj
@krystekw2 Był już jakiś wywiad w którym Nawrocki się z tego tłumaczył i opowiadał, że nie poleca, w każdej chwili może rzucić itp. Taki damage control typowy. Tutaj mamy dziwne uśmieszki, ładowanie na wizji jak kamera nie patrzy i Mazurka który wie jak działa internet ( ͡
@wicherq: typowy pisowiec jest typowy. Argumenty, dyskusja? Nieee, komu to potrzebne. Wycieczka osobista i ucinamy temat. Mimo wszystko, życzę miłego dnia i większej ciekawości świata.
Ale wy macie n------e w głowie. Oglądam ten wywiad Nawrockiego na #kanalzero zachęcony wszechobecnymi tutaj opiniami jak bardzo jest stronniczy i wybielający. Myślałem, że będą jaja jak s-------n i kolejna kompromitacja Stanowskiego, a literalnie pierwsze pytanie jakie dostał to o niewygodną dla niego sprawę z Zonda Crypto. Leci 20 minuta, a on dalej się tłumaczy i widzę, że dalej w kolejności jest j-----e go o zdjęcia z Orbanem. Skądś te
a literalnie pierwsze pytanie jakie dostał to o niewygodną dla niego sprawę z Zonda Crypto. Leci 20 minuta, a on dalej się tłumaczy i widzę, że dalej w kolejności jest j-----e go o zdjęcia z Orbanem.
@H4RRI3R: czyli jaki wg Ciebie jest finalny efekt? Dziennikarze zadali mu niewygodne pytania, a on sie ze wszystkiego wytłumaczył... czyli dokładnie taki jaki Kanał Zero chciał osiągnąć ( ͡°͜ʖ͡°)
czyli były niewygodne pytania i bardziej niewygodnie, ale nie były niewygodne bo Mazurek się zagalopował, a że sobie nie przerywali i się nie przekrzykiwali to dowód na ustawkę?
@michalxd21: obejrzyj i sam oceń czy: 1. tak samo Nawrocki by został potraktowany w innej telewizji 2. tak samo Stanowski/Mazurek by potraktowali takiego Tuska czy Trzaska
No to chyba normalne, że jeśli ktoś się obroni po dociskaniu to udało mu się wytłumaczyć, pewnie gdyby bardziej dociskali to też byś twierdził, że to ustawka, bo wybroniłby się bardziej. Rozumiesz? Zawsze będziesz niezadowolony.
@Rustex2: No problemem właśnie był brak dociskania, czy dociekania prawdy. Więc to żadne wybronienie.
Dam Ci przykład, [tu wstaw dowolną aferę, dowolnej partii]: - Proszę Pana, jest afera, że Pan kradnie publiczne pieniądze, są dowody, świadkowie, opinia
Mazurek wystawia piłkę do Nawrockiego, żeby ten jasno powiedział, że jest przeciwko obowiązkowej służbie wojskowej. Nawrocki mówi "to zależy". Mazurek, wie że to zła odpowiedź, więc mówi "No ale na razie Pan tego nie chce". Po czym Stanowski szybko urywa i zmienia temat. Kurtyna
@SmutnoMi: Oj tam oj tam, nasz el presidente snusiarz napewno tak nie powiedzial, a jak powiedzial to napewno tak nie myslal, a jezeli tak myslal to wyrwane z kontegzdu i wgl LEWACTWO
@Zgagarast: nieee, trzeba powoli z niego wychodzić i czekać aż znowu sie s-------i poniżej 2 zł ( ͡°͜ʖ͡°). Z jednym mireczkiem mieliśmy na nim ponad 100% profitu i z tego co pamietam to oboje trzymaliśmy, aż ze 100% się zrobiło -20% ( ͡°͜ʖ͡°)
Stanowski w 2026: Prokuratura zadaje pytania? Eee tak nie można, Pan Emil powiedział to trzeba wierzyć na słowo, dowody niepotrzebne, przecież nie kłamałby w Kanale Zero.
#kanalzero #bekazpisu #lekarz100k
źródło: image
Pobierz@dan3k: Można też powiedzieć, że doktor byłby skończonym idiotą, gdyby poszedł do telewizji mówić o trupach w szpitalu publicznym i niespodziewał się, że następnego dnia będzie wizyta służb. I że może trzeba być gotowym na taki scenariusz, np mieć ogarniętego adwokata.
Gość przemilczał większość pytań i tu w sumie się z Tobą zgadzam. Ale nie rozumiem dlaczego doktor, skoro wiedział, że zrzuca taką b---ę w programie o takich zasięgach, nie był gotowy do działania "na już". Prawnik, pełnomocnik, ewentualne dowody powinny być gotowe, raczej był świadomy, że