Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Simpleco

Simpleco

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15056
  • Znaleziska 2121
  • Mikroblog 12935
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 62
  • Dodane (563)
  • Komentowane (1199)
  • Plusowane (11173)
Zakrentas
Zakrentas
Zakrentas
14 godz. i 9 min temu
  • 654
#tenis #heheszki
Zakrentas - #tenis #heheszki

źródło: 18023

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tellet
tellet
13 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 155
@Zakrentas: można przegrać ze stylem, a można przegrać i złożyć się psychicznie jak worek kartofli, robić miny obeażonej 13-latki, zesrać się przed pierwszym setem i strzelać paletki z psycholoszką z aparycją żywego obłędu w oczach.
  • Odpowiedz
Dajcie_zyc223
Dajcie_zyc223
Dajcie_zyc223
12 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 179
@tellet: lepiej strzelać miny na rolland garosie, niż w piwnicy u starych jak typowy #przegryw na wypok.pl
  • Odpowiedz
LisekUrwisek
LisekUrwisek
15 godz. i 41 min temu
  • 14
#bieganie pobiegł chuop
LisekUrwisek - #bieganie pobiegł chuop

źródło: IMG_2120

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

scorp02
scorp02
14 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 4
@LisekUrwisek: szympki chłop
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
14 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 3
@LisekUrwisek: chuopa p----------o
  • Odpowiedz
Mapet_Kermit
Mapet_Kermit
23 godz. i 32 min temu
  • 12
46 481,38 - 7,20 = 46 474,18

Piękny poranek na bieganko, świeże powietrze po nocnym deszczyku, lekkie słoneczko, spokojna baza na dobry początek dnia.

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt
Mapet_Kermit - 46 481,38 - 7,20 = 46 474,18

Piękny poranek na bieganko, świeże powie...

źródło: Screenshot_20260606-074007_1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kalafior99215
kalafior99215
kalafior99215
17 godz. i 17 min temu
  • 10
46 467,40 - 1,01 - 5,07 = 46 461,32

Po niecałym miesiącu powrót na parkrunowe ścieżki. Wpadłem na pomysł przepalenia płuc iii wyszło eleganckie tempo 4:28 (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) gdyby nie to ze trasa ma lekko ponad 5 km, wpadłby rekord, a tak drugi wynik w 229 starcie.
Na tętno wolę nie patrzeć, kilometr zrobiony na schłodzenie na średnim tętnie 170 przy tempie 6:37.

#sztafeta #biegajzwykopem #
kalafior99215 - 46 467,40 - 1,01 - 5,07 = 46 461,32

Po niecałym miesiącu powrót na p...

źródło: 1000019955

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kalafior99215
kalafior99215
kalafior99215
Autor
17 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 2
kalafior99215

źródło: 1000019957

Pobierz
  • Odpowiedz
ozmatox
ozmatox
8 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 0
@kalafior99215: ale tu chłop zapodał grilowanko - gratki
  • Odpowiedz
scorp02
scorp02
16 godz. i 38 min temu
  • 11
46 461,32 - 12,01 = 46 449,31

dzisiaj odbyto zabawę biegową, w sumie to bieg bez żadnych założeń czasem szybciej czasem wolniej

FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜
scorp02 - 46 461,32 - 12,01 = 46 449,31

dzisiaj odbyto zabawę biegową, w sumie to bi...

źródło: zab

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

scorp02
scorp02
Autor
16 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 3
odbyto również konsumpcję
scorp02 - odbyto również konsumpcję

źródło: jedz

Pobierz
  • Odpowiedz
Ark00
Ark00
Ark00
11 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
odbyto również konsumpcję


@scorp02: konsumpcja odbyta
  • Odpowiedz
yokash
yokash
22 godz. i 9 min temu
  • 17
#tenis
yokash - #tenis

źródło: 25033

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
22 godz. i 18 min temu
  • 599
#polityka
PremeditatioMalorum - #polityka

źródło: 913fb38ff1ea66623c101c9b427b4e21ca52c01876d7fa07539a2dae846afe30

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xahil
Xahil
21 godz. i 4 min temu via iOS
  • 500
@PremeditatioMalorum: Ani k---a trochę to nie jest śmieszne … tak wygląda każda dyskusja z pisowcami Tusk Tusk Tusk Tusk
  • Odpowiedz
patryk-wuwuw
patryk-wuwuw
20 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 369
@Xahil: Moja mama taka była. Ogłupiona przez media Kurskiego i Sakiewicza, uważająca Tuska za mrocznego demiurga, który chodzi na sznurkach Berlina i chce dla Polski oraz Polaków jak najgorzej. Na każdą próbę polemiki reagowała słowną agresją, takim cynizmem i poczuciem wyższości, jadem, który cedziła przez uśmiechnięte w sardonicznym uśmieszku usta. Inteligentna, wykształcona kobieta w ciągu kilku lat stała się osobą niczym z jakiejś sekty. Osobą gotową szydzić z własnego syna
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
wczoraj, 05:12:11
  • 236
#polityka Dla niezawodnych prawaków Miller to już nie jest komuch tylko lewicowy polityk starszego pokolenia. Jak kiedyś dla Kaczyniaka gdy ten chciał zostać prezydentem
badreligion66 - #polityka Dla niezawodnych prawaków Miller to już nie jest komuch tyl...

źródło: 1000051015

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fan_poteznego_dunczyka
fan_poteznego_dunczyka
23 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 18
@badreligion66: Nikt nie powiedział że nie jest komuchem i bycie komuchem nie wyklucza bycia konserwą. No i tak jest lewicowcem starej daty bo reprezentuje lewice socjalną a nie tą od zaimków. Do tego jest za federalizacją Europy i głośno o tym mówi, czyli za mokrym snem obecnej koalicji która nie ma jaj o tym powiedzieć
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
22 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 84
@fan_poteznego_dunczyka: lewice socjalna...za jego czasow bylo ogromne bezrobocie i zmniejszanie akcyzy za alko. Taki socjalny jak Berkowicz :)))
  • Odpowiedz
morgiel
morgiel
wczoraj, 04:05:44
  • 747
morgiel

źródło: 717996159_1576958213992704_691967252184939697_n

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vateras131
vateras131
22 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 346
@adek_sggw:
Ta princessa charlotte to też tymi dwoma językami raczej zbyt biegle nie włada, więc moim zdaniem trafiony.
  • Odpowiedz
Loloman
Loloman
20 godz. i 36 min temu via Android
  • 79
@adek_sggw: biegłe mówienie to chyba kwestia jak to rozumieć. Jak dla mnie większośc jakieś 100% 3 latków nie mówi biegle. Ale widać może dla Ciebie mowa 2 latka jest biegła bo sam ledwo mówisz i dukasz słowa niewyraźnie i krótkie zdania.
Tak 2 latkowie potrafią coś mowić i to coś to max jak bym to nazwał :)
Nie przesadzajmy po prostu. Kwestia jak to nazwać ale biegle to mówią może
  • Odpowiedz
Piotrek7231
Piotrek7231
wczoraj, 01:55:51
  • 672
Piotrek7231

źródło: HJ_os8-WYAAkEM-

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kwiatJaboli
kwiatJaboli
kwiatJaboli
21 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 157
@Andrzej_Tate: o c--j Ci chodzi? XD
  • Odpowiedz
43567uhytdr6nh
43567uhytdr6nh
43567uhytdr6nh
21 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 33
koleś jeszcze ćpał


@Andrzej_Tate: dlaczego piszesz o sobie w trzeciej osobie?
  • Odpowiedz
skeeto666
skeeto666
skeeto666
21 godz. i 37 min temu
  • 9
46 474,18 - 6,78 = 46 467,40

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turkotka
Turkotka
przedwczoraj, 16:16:35
  • 93
Chyba dzisiaj nie było #gielda
Turkotka - Chyba dzisiaj nie było #gielda

źródło: IMG_2140

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo
przedwczoraj, 16:58:51
  • 10
46 492,35 - 5,96 - 5,01 = 46 481,38

Za ten tydzień póki co.
Miał być jeszcze dzisiaj 3km szejkdałn, ale Pan EJAJ zdecydował, że lepiej już se dać na wstrzymanie jak coś lekko kolano boli XDD No nic, co ma być jutro wieczorem to będzie. Startuje dopiero o 22:40, także jak będę rozpoczynał, to najszybsi już będą blisko mety xDDD Liczę na to że się uda sub2h

#sztafeta #bieganie #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

randall
randall
przedwczoraj, 18:05:47 via Wykop
  • 2
@Reepo: Powodzonka ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
  • Odpowiedz
Fuzuyaku
Fuzuyaku
przedwczoraj, 19:36:09 via Wykop
  • 2
@Reepo: U mnie to samo, to nagle mnie gardło szczypie, tu łydka spięta, tu kolano boli jak po schodach wchodzę. xD Jazda jutro
  • Odpowiedz
scorp02
scorp02
przedwczoraj, 12:28:31
  • 21
46 515,51 - 1,79 - 21,37 = 46 492,35

Dzisiaj wpadł bydlaczek na bieżni:

3,2 km BS + 16km M + 2km P + 1,6km BS

Tempo
scorp02 - 46 515,51 - 1,79 - 21,37 = 46 492,35

Dzisiaj wpadł bydlaczek na bieżni:

...

źródło: 1

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

scorp02
scorp02
Autor
przedwczoraj, 12:28:41 via Wykop
  • 6
scorp02

źródło: 2

Pobierz
  • Odpowiedz
scorp02
scorp02
Autor
przedwczoraj, 12:29:06 via Wykop
  • 7
po treningach zjedzono
scorp02 - po treningach zjedzono

źródło: 4

Pobierz
  • Odpowiedz
randall
randall
przedwczoraj, 10:20:03
  • 10
46 525,87 - 10,36 = 46 515,51

Dzisiaj „trener” zarządził klasyczne: 15min easy + 3x6min na przerwie 3min + 15min easy.

Nie będę ściemniał, wszedł trochę ciężej niż zakładałem. Wczoraj chyba lekko przesadziłem z ćwiczeniami na nogi, a dodatkowo wyjątkowo wyszedłem pobiegać rano. I tu potwierdza się kolejny raz, że poranne bieganie i ja to relacja bardziej biznesowa niż romantyczna ¯(ツ)
randall - 46 525,87 - 10,36 = 46 515,51

Dzisiaj „trener” zarządził klasyczne: 15min ...

źródło: IMG_9718

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piaskun87
piaskun87
przedwczoraj, 07:50:13
  • 39
#polityka #bekazpodludzi #bekazprawakow #konfederussia
piaskun87 - #polityka #bekazpodludzi #bekazprawakow #konfederussia

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
przedwczoraj, 05:56:39
  • 21
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #nawrocki #polska #bbn
Widzę ze wspaniałe kadry Nawrockiego kompromitują się jeszcze bardziej, gratulację xD ważne że lewaków d--a boli.

Tłumaczenie BBN:

OŚWIADCZENIE:
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #nawrocki #polska #bbn
Widzę ze wspaniałe...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fishuur
Fishuur
przedwczoraj, 07:25:03 via Wypiek
  • 8
@Krs90 zarzuty uważamy za bezzasadne, wina lewaków. Pora na snusika i wyciskanie 50kg na ławeczce
  • Odpowiedz
200Amra
200Amra
przedwczoraj, 07:55:01 via Wykop
  • 1
@Krs90: Biuro Bezpieczeństwa Narodowego nie zajmuje się bezpieczeństwem. Mam wątpliwośći że słowo Naród też jest tam od czapy (pewnie jak zawsze w pisie kiedy pojawia się słowo Polska, Naród, Patriotyzm chodzi o partyklularny interes partii i koryta).
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
przedwczoraj, 06:30:43
  • 171
#polityka #tump #heheszki #usa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu #konfedracja #pis

Kto nigdy nie spał w pracy, niech pierwszy rzuci kamieniem

Sleepy Joe... tak prawaki wyły o Bidenie. Teraz się okazuje, że Trump przysypia codziennie na spotkaniach ze swoimi urzędnikami XD
Kempes - #polityka #tump #heheszki #usa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu ...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
przedwczoraj, 06:31:44 via Android
  • 77
@Kempes: teraz jest Sleepy Don.
  • Odpowiedz
McDonaldsTrump
McDonaldsTrump
przedwczoraj, 07:30:31 via Wykop
  • 95
@Kempes: wygląda jak moja babcia z demencją, w podobnym wieku są.. babcia za nim powie moje imię to wymieni wszystkie imiona kuzynów, wujków a potem dopiero przypomina sobie moje :D
  • Odpowiedz
PijeWodePoPierogach
PijeWodePoPierogach
PijeWodePoPierogach
przedwczoraj, 05:44:21
  • 1086
Kolejna ofiara nie dostosowania dróg do prędkości. Czy w koncu drogi zostaną tak zbudowane aby mozna było bezpiecznie z---------ć 300km/h? Czy muszą być kolejne ofiary niekompetencji drogowców? Kolejny raz zbyt wolna jazda zbiera swoje ofiary. Juz dziewiąty motocyklista jadący przepisowo ginie w tym miejscu.

Pamiętajcie, ze to Wy jadąc zgodnie z przepisami stwarzacie zagrożenie dla siebie i innych!

#motoryzacja #motocykle #polskiedrogi
PijeWodePoPierogach - Kolejna ofiara nie dostosowania dróg do prędkości. Czy w koncu ...

źródło: IMG_20260605_073902

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
przedwczoraj, 05:50:12 via iOS
  • 747
@PijeWodePoPierogach: kolejny miłośnik schodzenia na kolano na zapiaszczonym asfalcie?
  • Odpowiedz
MasterZiomaX
MasterZiomaX
przedwczoraj, 06:17:47 via Wykop
  • 838

Komentarz usunięty przez moderatora

skeeto666
skeeto666
skeeto666
przedwczoraj, 05:47:23
  • 16
46 532,65 - 6,78 = 46 525,87

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 559
  • Strona 1 z 559
  • >
  • I know who I am! I"m a dude playing the dude, disguised as another dude!!

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.03.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.10.2015

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 24.05.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking