@Zakrentas: można przegrać ze stylem, a można przegrać i złożyć się psychicznie jak worek kartofli, robić miny obeażonej 13-latki, zesrać się przed pierwszym setem i strzelać paletki z psycholoszką z aparycją żywego obłędu w oczach.
Po niecałym miesiącu powrót na parkrunowe ścieżki. Wpadłem na pomysł przepalenia płuc iii wyszło eleganckie tempo 4:28 (⌐͡■͜ʖ͡■) gdyby nie to ze trasa ma lekko ponad 5 km, wpadłby rekord, a tak drugi wynik w 229 starcie. Na tętno wolę nie patrzeć, kilometr zrobiony na schłodzenie na średnim tętnie 170 przy tempie 6:37.
@Xahil: Moja mama taka była. Ogłupiona przez media Kurskiego i Sakiewicza, uważająca Tuska za mrocznego demiurga, który chodzi na sznurkach Berlina i chce dla Polski oraz Polaków jak najgorzej. Na każdą próbę polemiki reagowała słowną agresją, takim cynizmem i poczuciem wyższości, jadem, który cedziła przez uśmiechnięte w sardonicznym uśmieszku usta. Inteligentna, wykształcona kobieta w ciągu kilku lat stała się osobą niczym z jakiejś sekty. Osobą gotową szydzić z własnego syna
#polityka Dla niezawodnych prawaków Miller to już nie jest komuch tylko lewicowy polityk starszego pokolenia. Jak kiedyś dla Kaczyniaka gdy ten chciał zostać prezydentem
@badreligion66: Nikt nie powiedział że nie jest komuchem i bycie komuchem nie wyklucza bycia konserwą. No i tak jest lewicowcem starej daty bo reprezentuje lewice socjalną a nie tą od zaimków. Do tego jest za federalizacją Europy i głośno o tym mówi, czyli za mokrym snem obecnej koalicji która nie ma jaj o tym powiedzieć
@adek_sggw: biegłe mówienie to chyba kwestia jak to rozumieć. Jak dla mnie większośc jakieś 100% 3 latków nie mówi biegle. Ale widać może dla Ciebie mowa 2 latka jest biegła bo sam ledwo mówisz i dukasz słowa niewyraźnie i krótkie zdania. Tak 2 latkowie potrafią coś mowić i to coś to max jak bym to nazwał :) Nie przesadzajmy po prostu. Kwestia jak to nazwać ale biegle to mówią może
Za ten tydzień póki co. Miał być jeszcze dzisiaj 3km szejkdałn, ale Pan EJAJ zdecydował, że lepiej już se dać na wstrzymanie jak coś lekko kolano boli XDD No nic, co ma być jutro wieczorem to będzie. Startuje dopiero o 22:40, także jak będę rozpoczynał, to najszybsi już będą blisko mety xDDD Liczę na to że się uda sub2h
Dzisiaj „trener” zarządził klasyczne: 15min easy + 3x6min na przerwie 3min + 15min easy.
Nie będę ściemniał, wszedł trochę ciężej niż zakładałem. Wczoraj chyba lekko przesadziłem z ćwiczeniami na nogi, a dodatkowo wyjątkowo wyszedłem pobiegać rano. I tu potwierdza się kolejny raz, że poranne bieganie i ja to relacja bardziej biznesowa niż romantyczna ¯(ツ)
@Krs90: Biuro Bezpieczeństwa Narodowego nie zajmuje się bezpieczeństwem. Mam wątpliwośći że słowo Naród też jest tam od czapy (pewnie jak zawsze w pisie kiedy pojawia się słowo Polska, Naród, Patriotyzm chodzi o partyklularny interes partii i koryta).
@Kempes: wygląda jak moja babcia z demencją, w podobnym wieku są.. babcia za nim powie moje imię to wymieni wszystkie imiona kuzynów, wujków a potem dopiero przypomina sobie moje :D
Kolejna ofiara nie dostosowania dróg do prędkości. Czy w koncu drogi zostaną tak zbudowane aby mozna było bezpiecznie z---------ć 300km/h? Czy muszą być kolejne ofiary niekompetencji drogowców? Kolejny raz zbyt wolna jazda zbiera swoje ofiary. Juz dziewiąty motocyklista jadący przepisowo ginie w tym miejscu.
Pamiętajcie, ze to Wy jadąc zgodnie z przepisami stwarzacie zagrożenie dla siebie i innych!
źródło: 18023
Pobierz