@Ka4az: pragnę wierzyć że to tylko białek w ramach realizowania zadań zleconych przez Radę PiSowskich mediów napędza takie dyskusje i to nie są prawdziwi ludzie ehh sam się oszukuje 😑
Wyczekałem na trochę cieplejszy moment dnia, żeby nie iść rano jak jest jeszcze chłodno, ale i tak wyskoczyłem chwilę przed południem, bo nie było czasu na dłuższe czekanie. Według Garmina właśnie osiągnąłem teoretyczne 100% aklimatyzacji cieplnej, więc fajnie, że jeszcze przed najcieplejszymi dniami. 27 km, średnia temperatura 35 stopni, maksymalna 38 i jeśli po takim biegu stoję pół godziny pod CIEPŁYM prysznicem mając z tego
O. No właśnie. Patry(idi)oci, nacjole, szury, prawacy i oczywiście ruskie trolle pieją z zachwytu jak to nasz Ryczący Kibol pokazał Zeleńskiemu zabierając mu order orła białego i pozbawiając go towarzystwa takich tuzów jak chociażby Macierewicz. Zresztą, sam fakt że rąbnięty Antoni go otrzymał pokazuje jaką to odznaczenie ma obecnie wartość. Tym bardziej podsycanie w ten głupi sposób konfliktu polsko-ukraińskiego przez naszego niewydarzonego prezydenta jest głeboko sprzeczne z naszymi własnymi interesami. Oczywiście wymachujący
Polak to jednak typowy zawistnik. Sam nie zje ale innemu nie da! Nikt Wam pachołki nie bronił wybrać medycyny jak szliście na studia. Trafiło się Panu Dawidowi to teraz pije szampana. Jak się jakiemuś przedsiębiorcy trafia inwestycja to każdy mu gratuluje ale jak już ktoś na etacie zarobi choćby złotówkę więcej od Was to jest ostrzenie zębów i skakanie do gardła. Taka jest właśnie POlska. Jak tylko spróbujesz wejść nieco wyżej niż reszta to
@Kj5s6f2dk7s54o: Ja sądzę, że to nie jest zarzutka. Rozejrzyj się. Wyznacznikiem sukcesu są pieniądze. Czy są złodzieje, cwaniacy, których żerają wyrzuty sumienia, bo oszukują na fakturach albo w inny sposób drenują publiczne fundusze? Nie. Dla takich ludzi to jest zaradność. Powód do dumy. Prawdopodobnie rodzice też tak robili i sądzą, że to naturalne. Niestety, dużo małoświadomych młodych ludzi ogląda potem takich ludzi w social mediach i jest przekonanych, że tak
@Kj5s6f2dk7s54o Z tego co piszesz wynika że nie widzisz tu problemu systemowego tylko jednostkowy. Mnie jednostkowe przypadki nie ruszają bo zawsze znajdzie się czarna owca i w drugą stronę. Temat jest i powinien być polityczny bo tu cały system zawodzi i jest wykorzystywany na niekorzyść społeczeństwa
@Kj5s6f2dk7s54o: mi wygląda na kogoś kto od nadmiaru social mediów podejmuje desperackie próby przekonywania samego siebie że kręgosłup moralny to słabość i przez takie kontrowersyjne wpisy szuka potwierdzenia tej tezy u innych. Nie można też całkowicie wykluczyć że to czysta propaganda🤷
Siema,planuje wymienić buty biegowe i zastanawiam się czy czekać na novablasty 6 (biegam w 5) czy kupić np evo sl lub coś innego. Waze 90kg,biegam dystanse do 10km a główny wysiłek idzie na 3km na czas. W temacie biegania i butów jestem totalnym laikiem.
Sl robią wrażenie ale nie polecę dla nikogo kto waży bliżej 90kg i więcej. Miałem sporo problemów ze stopami/stawem skokowym. MOIM zdaniem jak nie posiada się dobrej techniki biegu to dodając do tego dużą wagę mozna sobie krzywdę zrobić bo nie są najstabilniejsze. Biegałem w nich i w adios pro 4 caly sezon. Szybkie są, ale bóle były zawsze po mocniejszych lub dluzszych jednostkach. Fajnie ale nie dla każdego. Ten sezon biegam
Rząd Stanów Zjednoczonych, powołując się na organy ds. bezpieczeństwa narodowego, wydał dyrektywę dotyczącą kontroli eksportu, nakazującą zawieszenie wszelkiego dostępu do modeli Fable 5 i Mythos 5 dla wszystkich obcokrajowców, zarówno przebywających w Stanach Zjednoczonych, jak i poza nimi...
@debiec: słyszy od 3 pokoleń każdy dziedzic. Najśmieszniejsze jest to że wychodowali gatunek ludzi którzy bronią interesów najbogatszych bo im się wydaje że należą do tej grupy
Tydzień mocno dał mi się we znaki, więc dopiero wczoraj udało się cokolwiek zrobić - 5km biegu spokojnego, które nawet fajnie weszło ʕ•ᴥ•ʔ
Jednak dzisiaj postanowiłem polecieć na spontanie- w głowie pojawił się pomysł powtórzeń 4x(1km 5:00min/km + 500m p). Weszło to niesamowicie gładko, serducho i nogi podawały, no po prostu po raz pierwszy od ponad parunastu miesięcy czuję, że ma
Wreszcie znalazłem chwilę, żeby skonfigurować trenera AI zgodnie z poleceniem @Reepo. W moim przypadku spiąłem Garmin + intervals.icu + MCP server na Raspberry Pi + ChatGPT.
Muszę przyznać, że działa to zaskakująco dobrze. Zaplanowane treningi automatycznie synchronizują się do #garmin, a ChatGPT ma pełny wgląd w historię treningów, wykonanie jednostek, obciążenia i może na bieżąco układać
Organizacja Trans Balkan Race oficjalnie ogłasza dyskwalifikację zawodnika Radosława Gołębiewskiego, numer startowy #100, z edycji 2026.
Zawodnik został zdyskwalifikowany za otrzymanie niedozwolonej pomocy z zewnątrz, co bezpośrednio narusza Zasadę #2 dotyczącą pełnej samowystarczalności. Miało to miejsce wielokrotnie, a wczoraj w Nikšiću, 74 km od mety, zebrano dowody fotograficzne.
ostatnio słuchałem z nim podcastu o sukcesie w wyścigu Atlas. Byłem pod wrażeniem. Szkoda że teraz będzię mi się kojarzył tylko z cwaniactwem. Widać, że już coś się w głowie poprzestawiało na gorsze. Już nie zabawa tylko walka o pudło. A może zawsze oszukiwał...
Mam kilka pytań do triatlonistów, bo może wystartuję po prostu dla beki na 1/8 IM, żabka + zwykła szosa + bieg to byle się doturlać i zmieścić w limitach.
1. Nie pływałem wcześniej w otwartych zbiornikach w Polsce (chyba tylko na Kanarach w oceanie w lecie). Czy iść się wcześniej oswoić - ale już chyba się nie da, bo dziś są tam mistrzostwa, a jutro amatorzy.
Moje:
- nie mam Microna
- mam uśredniane Dino
- chciałem kupić SNDK przy 600, ale dałem za niski limit i wypompowało w górę