Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Simpleco

Simpleco

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15336
  • Znaleziska 2157
  • Mikroblog 13179
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 62
adampa
adampa
13 godz. i 34 min temu
  • 57
#gielda Wasze największe kompromitacje giełdowe?

Moje:
- nie mam Microna
- mam uśredniane Dino
- chciałem kupić SNDK przy 600, ale dałem za niski limit i wypompowało w górę
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 8 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 1
@adampa: kupiłem sporo Bayer niedlugo przed przegranym procesem o Monsanto. Do dziś przechodzą mnie dreszcze jak o tym pomyślę
  • Odpowiedz
Ka4az
Ka4az
12 godz. i 59 min temu
  • 155
Ale psychiatryk XD.

#ukraina #wojna #psychiatrykzglownej #szury #szuryzglownej #bekazpodludzi #bekazkonfederacji #bekazpisu
Ka4az - Ale psychiatryk XD.

#ukraina #wojna #psychiatrykzglownej #szury #szuryzglown...

źródło: image

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 9 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 0
@Ka4az: pragnę wierzyć że to tylko białek w ramach realizowania zadań zleconych przez Radę PiSowskich mediów napędza takie dyskusje i to nie są prawdziwi ludzie ehh sam się oszukuje 😑
  • Odpowiedz
EmDeCe
EmDeCe
11 godz. i 54 min temu
  • 956
#polska
EmDeCe - #polska

źródło: WhatsApp Image 2026-06-23 at 06.48.28

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 9 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 1
@EmDeCe: i mimo to ten kraj się rozwija
  • Odpowiedz
dietyloamoniowy
dietyloamoniowy
10 godz. i 18 min temu
  • 11
44 052,01 - 27,02 = 44 024,99

Wyczekałem na trochę cieplejszy moment dnia, żeby nie iść rano jak jest jeszcze chłodno, ale i tak wyskoczyłem chwilę przed południem, bo nie było czasu na dłuższe czekanie. Według Garmina właśnie osiągnąłem teoretyczne 100% aklimatyzacji cieplnej, więc fajnie, że jeszcze przed najcieplejszymi dniami. 27 km, średnia temperatura 35 stopni, maksymalna 38 i jeśli po takim biegu stoję pół godziny pod CIEPŁYM prysznicem mając z tego
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 9 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 0
Są serio gdzieś w garminie dane dotyczące aklimatyzacji cieplnej? Jeśli to nie żarty to zazdro
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
23.06.2026, 09:49:07
  • 64
Mocne, nie powiem, że nie.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
Turin89 - Mocne, nie powiem, że nie.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu

źródło: 1000004663

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 23.06.2026, 11:45:06 via Wykop
  • 2
@Turin89: będę rzygał 🤢
  • Odpowiedz

866

Ukraińcy organizują sobie walki Warszawie. Wszystko jest streamowane na TikToku

Ukraińcy organizują sobie walki Warszawie. Wszystko jest streamowane na TikToku

#patologia

PiersiowkaPelnaZiol
z
boop.pl
dodany: 22.06.2026, 12:43:38
  • 165
  • #
    warszawa
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    imigranci
Simpleco
Simpleco 22.06.2026, 14:52:32 via Wykop
  • 1
@CipakKrulRzycia: a powinieneś głosem Kaczyńskiego
Jabby
Jabby
21.06.2026, 09:35:43
  • 34
O. No właśnie. Patry(idi)oci, nacjole, szury, prawacy i oczywiście ruskie trolle pieją z zachwytu jak to nasz Ryczący Kibol pokazał Zeleńskiemu zabierając mu order orła białego i pozbawiając go towarzystwa takich tuzów jak chociażby Macierewicz. Zresztą, sam fakt że rąbnięty Antoni go otrzymał pokazuje jaką to odznaczenie ma obecnie wartość. Tym bardziej podsycanie w ten głupi sposób konfliktu polsko-ukraińskiego przez naszego niewydarzonego prezydenta jest głeboko sprzeczne z naszymi własnymi interesami.
Oczywiście wymachujący
Jabby - O. No właśnie. Patry(idi)oci, nacjole, szury, prawacy i oczywiście ruskie tro...

źródło: ecfe9a2d1317412face427aa0195c6bc

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 21.06.2026, 14:07:48 via Wykop
  • 0
@Jabby: może Nawrocki to nie ruski tylko niemiecki agent
  • Odpowiedz
enten
enten
enten
19.06.2026, 04:33:19
  • 1
Polak to jednak typowy zawistnik. Sam nie zje ale innemu nie da!
Nikt Wam pachołki nie bronił wybrać medycyny jak szliście na studia. Trafiło się Panu Dawidowi to teraz pije szampana. Jak się jakiemuś przedsiębiorcy trafia inwestycja to każdy mu gratuluje ale jak już ktoś na etacie zarobi choćby złotówkę więcej od Was to jest ostrzenie zębów i skakanie do gardła.
Taka jest właśnie POlska. Jak tylko spróbujesz wejść nieco wyżej niż reszta to
enten - Polak to jednak typowy zawistnik. Sam nie zje ale innemu nie da!
Nikt Wam pac...

źródło: 0d7d343beeff7fcdd7595a68f87c84e79434c7b73b6caa87a076e837f3e689f9

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 19.06.2026, 06:49:59 via Wykop
  • 0
@Kj5s6f2dk7s54o: Ja sądzę, że to nie jest zarzutka. Rozejrzyj się. Wyznacznikiem sukcesu są pieniądze. Czy są złodzieje, cwaniacy, których żerają wyrzuty sumienia, bo oszukują na fakturach albo w inny sposób drenują publiczne fundusze? Nie. Dla takich ludzi to jest zaradność. Powód do dumy. Prawdopodobnie rodzice też tak robili i sądzą, że to naturalne. Niestety, dużo małoświadomych młodych ludzi ogląda potem takich ludzi w social mediach i jest przekonanych, że tak
  • Odpowiedz
Simpleco
Simpleco 19.06.2026, 08:59:16 via Wykop
  • 0
@Kj5s6f2dk7s54o Z tego co piszesz wynika że nie widzisz tu problemu systemowego tylko jednostkowy. Mnie jednostkowe przypadki nie ruszają bo zawsze znajdzie się czarna owca i w drugą stronę.
Temat jest i powinien być polityczny bo tu cały system zawodzi i jest wykorzystywany na niekorzyść społeczeństwa
  • Odpowiedz
Simpleco
Simpleco 19.06.2026, 10:25:26 via Wykop
  • 0
@Kj5s6f2dk7s54o: mi wygląda na kogoś kto od nadmiaru social mediów podejmuje desperackie próby przekonywania samego siebie że kręgosłup moralny to słabość i przez takie kontrowersyjne wpisy szuka potwierdzenia tej tezy u innych. Nie można też całkowicie wykluczyć że to czysta propaganda🤷
  • Odpowiedz
banzi
banzi
14.06.2026, 20:50:16
  • 40
Jest nasza "duma".

https://streamable.com/thgnt5

#polityka #trump #usa #pis #nawrocki
banzi - Jest nasza "duma". 

https://streamable.com/thgnt5

#polityka #trump #usa #pi...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 14.06.2026, 20:52:50 via Wykop
  • 3
@banzi: wielki dzień dla Polski i Polaków. Swoją drogą to wyglada jak nafurany
  • Odpowiedz
SLK6
SLK6
SLK6
14.06.2026, 15:28:19
  • 0
#bieganie

Siema,planuje wymienić buty biegowe i zastanawiam się czy czekać na novablasty 6 (biegam w 5) czy kupić np evo sl lub coś innego.
Waze 90kg,biegam dystanse do 10km a główny wysiłek idzie na 3km na czas. W temacie biegania i butów jestem totalnym laikiem.

Dzięki za pomoc!
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 14.06.2026, 15:43:03 via Wykop
  • 1
Sl robią wrażenie ale nie polecę dla nikogo kto waży bliżej 90kg i więcej. Miałem sporo problemów ze stopami/stawem skokowym. MOIM zdaniem jak nie posiada się dobrej techniki biegu to dodając do tego dużą wagę mozna sobie krzywdę zrobić bo nie są najstabilniejsze. Biegałem w nich i w adios pro 4 caly sezon. Szybkie są, ale bóle były zawsze po mocniejszych lub dluzszych jednostkach. Fajnie ale nie dla każdego. Ten sezon biegam
  • Odpowiedz

395

Rząd USA nakazuje firmie Anthropic wycofać modele Fable 5 i Mythos

Rząd Stanów Zjednoczonych, powołując się na organy ds. bezpieczeństwa narodowego, wydał dyrektywę dotyczącą kontroli eksportu, nakazującą zawieszenie wszelkiego dostępu do modeli Fable 5 i Mythos 5 dla wszystkich obcokrajowców, zarówno przebywających w Stanach Zjednoczonych, jak i poza nimi...

marusz
z
anthropic.com
dodany: 13.06.2026, 04:52:09
  • 129
  • #
    anthropic
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    programowanie
  • #
    komputery
Simpleco
Simpleco 13.06.2026, 17:02:23 via Wykop
  • 9
@debiec: słyszy od 3 pokoleń każdy dziedzic. Najśmieszniejsze jest to że wychodowali gatunek ludzi którzy bronią interesów najbogatszych bo im się wydaje że należą do tej grupy
duzy_bialy_mis
duzy_bialy_mis
duzy_bialy_mis
12.06.2026, 18:27:42
  • 14
45 684,78 - 5,00 - 10,00 = 45 669,78

Tydzień mocno dał mi się we znaki, więc dopiero wczoraj udało się cokolwiek zrobić - 5km biegu spokojnego, które nawet fajnie weszło ʕ•ᴥ•ʔ

Jednak dzisiaj postanowiłem polecieć na spontanie- w głowie pojawił się pomysł powtórzeń 4x(1km 5:00min/km + 500m p). Weszło to niesamowicie gładko, serducho i nogi podawały, no po prostu po raz pierwszy od ponad parunastu miesięcy czuję, że ma
duzybialymis - 45 684,78 - 5,00 - 10,00 = 45 669,78

Tydzień mocno dał mi się we znak...

źródło: 1000021303

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 12.06.2026, 20:40:06 via Wykop
  • 3
@duzy_bialy_mis: widać postepy!
  • Odpowiedz
razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55
12.06.2026, 07:14:29
  • 6
Przez 440 km dwie sztafety idą łeb w łeb tempem poniżej 4:00 min/km w wyscigu Border to Hell (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#bieganie #ultramaraton
razdwatrzy55 - Przez 440 km dwie sztafety idą łeb w łeb tempem poniżej 4:00 min/km w ...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 12.06.2026, 08:56:15 via Wykop
  • 0
@razdwatrzy55: dawno nie widziałem nic bardziej p--------o. Ponad 400 km ze średnim tempem poniżej 4 😳

Edit. Chwila ale to sa chyba druzyny nie jeden biegacz?
  • Odpowiedz
randall
randall
04.06.2026, 08:53:42
  • 22
46 807,83 - 10,48 = 46 797,35

Wreszcie znalazłem chwilę, żeby skonfigurować trenera AI zgodnie z poleceniem @Reepo. W moim przypadku spiąłem Garmin + intervals.icu + MCP server na Raspberry Pi + ChatGPT.

Muszę przyznać, że działa to zaskakująco dobrze. Zaplanowane treningi automatycznie synchronizują się do #garmin, a ChatGPT ma pełny wgląd w historię treningów, wykonanie jednostek, obciążenia i może na bieżąco układać
randall - 46 807,83 - 10,48 = 46 797,35

Wreszcie znalazłem chwilę, żeby skonfigurowa...

źródło: IMG_9711

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 04.06.2026, 13:04:23 via Wykop
  • 3
@randall: dzięki za tippa z MCP @Reepo połączenie z Claude Desktop nawet dla laika bezproblemowe. Tylko te limity
  • Odpowiedz
uirapuru
uirapuru
03.06.2026, 17:34:55
  • 11
Dyskwalifikacja Polaka na Trans Balkan Race: https://www.facebook.com/transbalkanrace/posts/pfbid02EojyLVfbpreiqLXK6rPTBQzpxZLpxh3r5ZFVkvwWS9aTMqzpC2VGN5JLtSQDSN59l

Organizacja Trans Balkan Race oficjalnie ogłasza dyskwalifikację zawodnika Radosława Gołębiewskiego, numer startowy #100, z edycji 2026.

Zawodnik został zdyskwalifikowany za otrzymanie niedozwolonej pomocy z zewnątrz, co bezpośrednio narusza Zasadę #2 dotyczącą pełnej samowystarczalności. Miało to miejsce wielokrotnie, a wczoraj w Nikšiću, 74 km od mety, zebrano dowody fotograficzne.
uirapuru - Dyskwalifikacja Polaka na Trans Balkan Race: https://www.facebook.com/tran...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 03.06.2026, 17:45:24 via Wykop
  • 7
ostatnio słuchałem z nim podcastu o sukcesie w wyścigu Atlas. Byłem pod wrażeniem. Szkoda że teraz będzię mi się kojarzył tylko z cwaniactwem. Widać, że już coś się w głowie poprzestawiało na gorsze. Już nie zabawa tylko walka o pudło. A może zawsze oszukiwał...
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
02.06.2026, 06:53:17
  • 12
Wykonałem poranne ćwiczenia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 02.06.2026, 08:58:46 via Wykop
  • 1
@Soothsayer: Pozytywnie! dajesz mi siłę aby działać
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
30.05.2026, 09:25:58
  • 0
Mam kilka pytań do triatlonistów, bo może wystartuję po prostu dla beki na 1/8 IM, żabka + zwykła szosa + bieg to byle się doturlać i zmieścić w limitach.

1. Nie pływałem wcześniej w otwartych zbiornikach w Polsce (chyba tylko na Kanarach w oceanie w lecie). Czy iść się wcześniej oswoić - ale już chyba się nie da, bo dziś są tam mistrzostwa, a jutro amatorzy.

2. Rok nie byłem na basenie i mam
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 30.05.2026, 10:46:40 via Wykop
  • 7
Simpleco

źródło: 1000128696

Pobierz
  • Odpowiedz

17

Szalone wyzwanie Kostery! Będzie biegał maraton codziennie przez 1000 dni

Szalone wyzwanie Kostery! Będzie biegał maraton codziennie przez 1000 dni

Ultramaratończyk Adrian Kostera ogłosił, że zamierza pokonać 1000 maratonów w 1000 kolejnych dniach. Wyzwanie wystartuje

telekomuna
z
biegowe.pl
dodany: 28.05.2026, 08:11:05
  • 27
  • #
    sport
  • #
    bieganie
  • #
    ciekawostki
Simpleco
Simpleco 28.05.2026, 13:57:37 via Wykop
  • 0
@adrian-kostera czytałem twoją książkę. Polecam każdemu. Niesamowicie wciągająca i motywującą do działania
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

22

Glinka wygrywa Puchar Europy na 10 000 metrów

Glinka wygrywa Puchar Europy na 10 000 metrów

W swojej drugiej imprezie międzynarodowej, Elżbieta Glinka zdobyła Puchar Europy na 10 000 metrów

Simpleco
z
bieganie.pl
dodany: 23.05.2026, 17:48:09
  • 6
  • #
    bieganie
  • #
    glinka
  • #
    olimpiada
  • #
    sport
  • #
    igrzyska
  • #
    igrzyskaolimpijskie
Simpleco
Simpleco
Autor
23.05.2026, 18:09:01 via Wykop
  • 0
@dsomgi00: najbardziej mnie zastanawia czy to Glina jest aż tak wyjątkowa, jego metody czy polska szkoła jest taka mierna
Simpleco
Simpleco 09.05.2026, 22:36:26
  • 0
#boks
Bylem tu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >
  • I know who I am! I"m a dude playing the dude, disguised as another dude!!

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.03.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.10.2015

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 24.05.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking