Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
nastynas
nastynas

nastynas

Dołączył 19 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20624
  • Znaleziska 4835
  • Mikroblog 15789
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 45

2005

Zarobki lekarzy na poziomie światowych liderów

Zarobki lekarzy na poziomie światowych liderów

Lekarze zarabiający ponad 1mln na NFZ doganiają czołówkę światowych przywódców pod względem zarobków. Niektórzy mogliby zająć w tym rankingu całkiem zaszczytne miejsce,np. lekarz zarabiający 1,6mln, czyli więcej niż Donald Trump

boboliwo
z
politicalsalaries.com
dodany: 15.06.2026, 14:16:08
  • 208
  • #
    polska
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    pieniadze
nastynas
nastynas
nastynas 15.06.2026, 17:16:16 via Wykop
  • 19
@Aleale2: w sumie racja, być prezydentem mocarstwa atomowego a hematolog z Zielonej Góry to podobny zakres obowiązków i odpowiedzialności. No i Trump nie musiał kończyć takich ciężkich studiów.

1962

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Dariusz Sobieraj łączny dochod z działalności lekarskiej: ~926,000

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 13.06.2026, 10:41:48
  • 248
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
nastynas
nastynas
nastynas 13.06.2026, 14:27:31 via Wykop
  • 64
czy ktoś mi poda jakieś inne druki urzędowe gdzie można wpisać jak kura pazurem dane? Bo ja sobie nie przypominam. To tylko pokazuje jak sobie kasta stworzyła prawo, sobie napiszą niewyraźnie od ręki i elo gotowe. A ty idz zgłosić najmniejszą pierdołę do gminy to 10 druków w każdym 2 razy powtórzony adres DRUKOWANYMI literkami, mapka do mapki z pieczątką, 21,37 zł do płacenia w kasie otwartej od 10-12:00 we wtorki. Plują
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

616

Palestyńczycy ustawowo przestają być lekarzami

Palestyńczycy ustawowo przestają być lekarzami

Setki Palestyńczyków zbudowało kariery w służbie zdrowia. Izraelskie prawo im je odebrało.

zwora
z
haaretz.com
dodany: 12.06.2026, 10:59:44
  • 91
  • #
    izrael
  • #
    zydzi
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
nastynas
nastynas
nastynas 13.06.2026, 09:51:55 via Wykop
  • 8
@4mja: przecież już jest holocaust na Palestyńczykach. Conajmniej 70000 zabitych w samej Gazie to niby co to jest? Do tego praktycznie zgruzowana cała zabudowa. Klasyczna eksterminacja i zbrodnia wojenna.

340

Spóki Skarbu Państwa wydają setki milionów na reklamę

Spóki Skarbu Państwa wydają setki milionów na reklamę

Uśredniony cennik spotów 30 sekundowych Pasmo nocne/poranne 500 - 10 000pln Pasmo wieczorne 50 000 -115 000 pln w głównych stacjach (TVP, Polsat, TVN) Spot 15 sekund: około 75% ceny spotu 30-sekundowego A teraz spójrz ile spotów emitują co roku;) - a na szpitale nie ma xD

WladcaPiachu
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 27.05.2026, 12:20:08
  • 48
  • #
    polska
nastynas
nastynas
nastynas 28.05.2026, 06:40:38 via Wykop
  • 22
@ChciwyASasin: propaganda to jedno.

Drugi cel to transfer naszych pieniędzy do "przychylnych" mediów. To się dzieje od lat. Fikasz to nagle nie ma reklam SSP.

745

YouTuber Tyler Oliveira został wyrzucony z Izraela za "antysemityzm".

YouTuber Tyler Oliveira został wyrzucony z Izraela za "antysemityzm".

Tyler Oliveira został deportowany i zakazano mu wjazdu do Izraela z powodu rzekomych treści antysemickich.

Kam3l
z
youtube.com
dodany: 18.05.2026, 16:36:14
  • 71
  • #
    izrael
  • #
    bekazzydow
  • #
    zydzi
  • #
    antysemityzm
  • #
    4konserwy
  • #
    youtube
nastynas
nastynas
nastynas 18.05.2026, 19:38:24 via Wykop
  • 37
@Kagernak: prawda to nie antysemityzm
essos
essos
essos
19.04.2026, 13:51:21
  • 19
Ja pierd. Wchodze w gorącez ostatnich 12h, a tam same tematy dotyczące szczucia na pis. Niebywałe co z tym portalem zrobilła sekta p0wska

#polityka #oswiadczenie #ciekawostki #bekazlewactwa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nastynas
nastynas
nastynas 20.04.2026, 05:47:16 via Wykop
  • 0
@essos: ludzie szczują na złodziei? Kto to widział.
  • Odpowiedz
Tommy__
Tommy__
14.04.2026, 18:17:56
  • 196
No i wszecheuropejska prawica pod patronatem Trumpa się powoli kończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#usa #bekazprawakow #polityka
Tommy__ - No i wszecheuropejska prawica pod patronatem Trumpa się powoli kończy ( ͡° ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-14 o 20.16.42

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nastynas
nastynas
nastynas 14.04.2026, 19:33:36 via Wykop
  • 48
@Parker_: tarczyński tam mieszka przecież
  • Odpowiedz
PogromcaPatusow
PogromcaPatusow
25.03.2026, 18:44:17
  • 10
Dziś Donek straszy Orbanem, a ten sam Donek jeszcze w październiku poprzedniego roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka
PogromcaPatusow - Dziś Donek straszy Orbanem, a ten sam Donek jeszcze w październiku ...

źródło: Don3k

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nastynas
nastynas
nastynas 25.03.2026, 20:30:12 via Wykop
  • 3
@PogromcaPatusow: czy wy idioci pissowscy poza wrzucaniem zdjęć z których nic nie wynika macie jakieś argumenty? Czy tylko ryknąć potraficie? Co za banda debili.
  • Odpowiedz

575

Ukraina nokautuje rosyjski port. Największy atak dronów od II wojny światowej

Ukraina nokautuje rosyjski port. Największy atak dronów od II wojny światowej

Rosja w szoku! Ukraińskie drony wbiły się 900 km w głąb kraju i podpaliły strategiczny port UstŁuga. Leningrad pierwszy raz od II wojny płonie, a Kreml udaje, że wszystko pod kontrolą.

Nick7C5
z
bankier.pl
dodany: 25.03.2026, 15:31:52
  • 105
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    atakdronow
  • #
    ustluga
  • #
    port
nastynas
nastynas
nastynas 25.03.2026, 18:53:41 via Wykop
  • 5
@lxG_kedul: tutaj masz inny "dron" niemiecki którego eksplozja zabiła około 300 osób podczas Powstania Warszawskiego. Myśleli że to czołg zdobyli i zbiegli się obejrzeć.

792

Dla pisu sprzęt wojskowych produkowany w Polsce to ZŁOM

Pokaż treści 18+

Dla pisu sprzęt wojskowych produkowany w Polsce to ZŁOM

Dla pisu sprzęt wojskowych produkowany w Polsce to ZŁOM

pyszniarz
z
streamable.com
dodany: 03.03.2026, 08:45:46
  • 125
  • #
    pis
  • #
    armia
  • #
    polityka
  • #
    wojsko
  • #
    wojskopolskie
  • #
    militaria
nastynas
nastynas
nastynas 03.03.2026, 11:58:59 via Wykop
  • 23
@Yetoslav: Teresa Pamuła prawdopodobnie, ogromna ekspertka od przemysłu zbrojeniowego:

Absolwentka Wydziału Ogrodniczego Akademii Rolniczej w Krakowie[2] oraz studiów podyplomowych z zakresu wspólnej polityki rolnej[3].

Pracowała jako nauczycielka i animatorka kultury. Kierowała Gminnym Ośrodkiem Kultury w Horyńcu-Zdroju i Powiatowym Urzędem Pracy w Lubaczowie. Była przewodniczącą rady nadzorczej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością „Uzdrowisko Horyniec”. Przez blisko 20 lat zawodowo związana z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, kierowała biurem powiatowym ARiMR w Jarosławiu[2][3].
nastynas
nastynas
nastynas 03.03.2026, 11:59:45 via Wykop
  • 19
@m-j-2-3: ej ale trochę szacunku do ekspertki po akademii rolniczej 30 lat temu xDDD
ish_waw
ish_waw
01.03.2026, 06:43:45
  • 126
I znów wychodzi, że szury miały rację.

ish_waw - I znów wychodzi, że szury miały rację.

SPOILER

źródło: IMG_1289

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nastynas
nastynas
nastynas 01.03.2026, 08:18:42 via Wykop
  • 129
@ish_waw: co prawda zabił go pocisk manewrujący ale jednak niesmak pozostał
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
01.03.2026, 05:58:07
  • 738
Przypominam tezy tego człowieka:
-Amerykanie tracą prymat
-Amerykanie wycofają się na swoją półkulę
-Amerykanie będą się izolować
-Amerykanie są za słabi na Wenezuelę
Tymczasem Amerykanie robią za kostuchę obcych reżimów. Jednego porywają z łóżka, drugiemu robią hellfire, likwidują go razem z najwyższymi władzami. Pływająca demokracja nadal jest policjantem świata. Rosja i Chiny stuliły mordy i siedzą cicho, bo ciocia Ameryka nie żartuje i ściągnęła kapcia
#iran #usa
luke-mat - Przypominam tezy tego człowieka: 
-Amerykanie tracą prymat
-Amerykanie wyc...

źródło: image

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nastynas
nastynas
nastynas 01.03.2026, 08:15:32 via Wykop
  • 1
@luke-mat: Marek Nudzisz, też zasypiam jak go słucham
  • Odpowiedz
Parker_
Parker_
26.02.2026, 14:02:11
  • 836
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nastynas
nastynas
nastynas 26.02.2026, 15:57:56 via Wykop
  • 13
@Parker_: a ośmiorniczki i podsłuchy na których nic nie było położyły ostatnie PO. Zwykły prosty polaczek nie rozumie takich "skomplikowanych" afer jak przelanie 1,6 MLD do Dubaju. On rozumie łańcuchy za 6k bo sam kupił na allegro za 200 zł. On rozumie licencje na Adobe bo sam zawsze piraty instalował.

Zamiast listy jaką przytoczyłeś, KO powinno pokazywać jakieśdrobne złodziejstwa pisu (głownie kradli grube miliony ale coś małego tez się znajdzie).
  • Odpowiedz

1576

Portal randkowy dla lekarzy

Portal randkowy dla lekarzy

Portal randkowy dla lekarzy, żeby się nie musieli mieszać z plebsem. Tylko lekarski chów wsobny. Ile znacie małżeństw, gdzie tylko jedno jest lekarzem? A dzieci?

Official
z
drdate.pl
dodany: 25.02.2026, 18:45:02
  • 386
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz300k
nastynas
nastynas
nastynas 25.02.2026, 21:55:52 via Wykop
  • 4
@ihaterozdajo:
dr n. med. Marcin Rut
Od maja 2025 będzie 5 minut.
życzę wszystkiego dobrego

482

73 tys. podpisów zmieniły prezydenta. Wielki odwrót Miszalskiego

73 tys. podpisów zmieniły prezydenta. Wielki odwrót Miszalskiego

Jeszcze niedawno prezydent Krakowa określił inicjatywę mianem "referendum nienawiści" i pytał, "skąd ci biedni obywatele mają na to pieniądze". Dziś, kiedy przeprowadzenie referendum jest prawie pewne, Miszalski zmienia ton: "Wiemy, że popełniliśmy błędy".

Dawser
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 25.02.2026, 11:32:39
  • 78
  • #
    krakow
  • #
    polityka
nastynas
nastynas
nastynas 25.02.2026, 15:29:55 via Wykop
  • 3
@cebulowy_krezus: jeszcze trzeba iść na referendum a wiadomo że mieszkańcy wielkich miast mają w dupie takie przyziemne sprawy bo trzeba sojowe latte w fancy restaurant o--------ć.
anoysath
anoysath
25.02.2026, 10:11:18
  • 243
W Polsce jest tylko jedna organizacja, którą gardzę bardziej niż Naczelną Izbą Lekarską. Jest to Polski Związek Firm Deweloperskich.

#medycyna #nieruchomosci
anoysath - W Polsce jest tylko jedna organizacja, którą gardzę bardziej niż Naczelną ...

źródło: 1000037881

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nastynas
nastynas
nastynas 25.02.2026, 12:18:40 via Wykop
  • 1
@anoysath: i obie są powiązane bo jedni to klienci drugich, konowały skupują kurniki inwestycyjne przecież za miesiąc roboty.
  • Odpowiedz
Selina_
Selina_
24.02.2026, 07:15:01
  • 26
Pytanie do wykopków 40+, co tak naprawdę się w życiu liczy, co należy olać, a w co zainwestować czas?
#pytaniedoeksperta #pomagajzwykopem #poradadnia #kiciochpyta
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nastynas
nastynas
nastynas 24.02.2026, 08:01:17 via Wykop
  • 3
@Selina_: zdrowie wszystkich, dzieci, partnerka, pieniądze, spokój
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.04.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.10.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 31.03.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia