Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko111
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Jurasik201

Jurasik201

Dołączył 9 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8504
  • Znaleziska 754
  • Mikroblog 7750
  • Obserwujący 48
  • Obserwowane 14

869

Lekarz z Kędzierzyna zarobił 1,2 mln zł w rok

Lekarz z Kędzierzyna zarobił 1,2 mln zł w rok

Tomasz Wantuła - lekarz , radny powiatu Kedzierzyn-Koźle. Dochod z działalności lekarskiej - 1 212 738,33 PLN

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 11 godz. i 42 min temu
  • 48
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
  • #
    lekarski
Jurasik201
Jurasik201 8 min temu via Wykop
  • 1
a potem zdziwko ze armia leży że gospodarka leży że leczenie leży, wszystko co jest na przenaczenie państwowe trafia do prywatnych portfeli politycznych klakierów,to całkiem podobnie jak w rosji ukrainie ,jakim cudem oni nas przyjęli do tej ue xd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Tymczas0wy
Tymczas0wy
1 godz. i 55 min temu
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jurasik201
Jurasik201 1 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 0
@Tymczas0wy: czy to baby czy chłopy bez różnicy,p0lska to p0lska
  • Odpowiedz
stanleymorison
stanleymorison
8 godz. i 56 min temu
  • 11
I jeszcze kmiot będzie straszył XDD Pierwsza transza ukrainskich sankcji na Polskę - ukrainki będą brały 100 w paszczu, 200 w żopu XD

#ukraina #wojna
stanleymorison - I jeszcze kmiot będzie straszył XDD Pierwsza transza ukrainskich san...

źródło: IMG_7923

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jurasik201
Jurasik201 8 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 2
@stanleymorison:
Jurasik201 - @stanleymorison:

źródło: FdHE95hXkAAS20E

Pobierz
  • Odpowiedz
tyrytyty
tyrytyty
16 godz. temu
  • 1
mama: pij dużo wody bo upały

ja: dobrze mamo będę pił dużo wody

moja woda:
tyrytyty - mama: pij dużo wody bo upały

ja: dobrze mamo będę pił dużo wody

moja wod...

źródło: 1000016156

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jurasik201
Jurasik201 15 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 0
@tyrytyty: piwsko w taką pogode i do tego jeszcze takie szczyny weź bo sie zrzygam
  • Odpowiedz
Jurasik201
Jurasik201 15 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 0
@tyrytyty: to też szczyny
  • Odpowiedz
Jurasik201
Jurasik201 wczoraj, 20:47:32
  • 0
#mecz wogóle jest jakis biały we francji ? gdzie jest rabiot
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jurasik201
Jurasik201
Autor
wczoraj, 20:49:50 via Wykop
  • 0
@Jokohama: no nie widze go
  • Odpowiedz
Jurasik201
Jurasik201 wczoraj, 20:49:06
  • 0
#mecz ale d-----ł xd komentator jakiegos p0lskiego szmatławca wymaga gry od francuzów xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larsberg
Larsberg
wczoraj, 20:26:10
  • 2
Francja kiedy była jeszcze "normalna" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #mundial
Larsberg - Francja kiedy była jeszcze "normalna" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #mundial

źródło: images (2)

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jurasik201
Jurasik201 wczoraj, 20:27:38 via Wykop
  • 0
@Larsberg: inna europa inna mentalnosć
  • Odpowiedz
Jurasik201
Jurasik201 wczoraj, 20:26:56
  • 0
#mecz no nie wiem
ta norwegia to jakies p---y
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawkanorbert
kawkanorbert
wczoraj, 20:29:13 via iOS
  • 0
@Jurasik201: to drugi skład
  • Odpowiedz
naganiaczherculesa
naganiaczherculesa
wczoraj, 20:15:22
  • 3
#mecz

Przecież oni specjalnie grają drugim składem, żeby przegra i z drugiego miejsca grać z Wybrzeżem Kości Słoniowej zamiast ze Szwecją xd
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jurasik201
Jurasik201 wczoraj, 20:16:10 via Wykop
  • 0
@naganiaczherculesa: sprytnie
  • Odpowiedz
Jurasik201
Jurasik201 wczoraj, 20:14:38
  • 17
#mecz po rozbiegu ala łamaga wiedziałem ze nie strzeli
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krystse
krystse
wczoraj, 20:09:54
  • 108
#mecz Jak wyliczył tygodnik kibica Kilian Mekambe, ale może o tym za moment bo są wybory. Thierry Henry, Henry! Ajjj ależ to była okazja! Przepraszam oczywiście to był Osman Dembele
krystse - #mecz Jak wyliczył tygodnik kibica Kilian Mekambe, ale może o tym za moment...

źródło: 6e5dd4ee11f1adbfef5f81c0c171e6cb

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jurasik201
Jurasik201 wczoraj, 20:13:04 via Wykop
  • 58
@krystse: brakuje mi go,wole jego jak nalepke na kibel
  • Odpowiedz
Jurasik201
Jurasik201 wczoraj, 19:32:15
  • 0
#mecz ale meczycho ide po p--o ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jurasik201 - #mecz ale meczycho ide po p--o ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 730713383_27118641554474327_5404597276298170036_n

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OstatniWolnyNickNaWypokPeel
OstatniWolnyNickNaWypokPeel
OstatniWolnyNickNaWypokPeel
wczoraj, 17:01:33
  • 6
#humorobrazkowy #l-------------j uff jak gorąco (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
OstatniWolnyNickNaWypokPeel - #humorobrazkowy #l-------------j uff jak gorąco (⌐ ͡■ ͜...

źródło: knwWSvAPXStRRzQkxrTGoRXpyuDaSGHj

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jurasik201
Jurasik201 wczoraj, 17:07:07 via Wykop
  • 3
@OstatniWolnyNickNaWypokPeel: to nie jest jak tylko bydło szkockie ale faktycznie lampa jak c--j
  • Odpowiedz
panDario
panDario
wczoraj, 15:41:00
  • 93
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jurasik201
Jurasik201 wczoraj, 15:57:01 via Wykop
  • 2
@panDario: to wtedy samogon
  • Odpowiedz

8

Załenski zadzwonił do Gdańska. Podziękował Ursuli von der Leyen

Załenski zadzwonił do Gdańska. Podziękował Ursuli von der Leyen

Zełenski nie przyjechał, ale zadzwonił do Gdańska. "Rozmawiałem z przewodniczącą KE, która obecnie przebywa w Gdańsku na Konferencji na rzecz Odbudowy Ukrainy. To ważny sygnał wsparcia, za który jestem wdzięczny" "Ustaliliśmy również terminy naszych kolejnych spotkań. Dziękuję, Ursulo!" dodał.

cepheus
z
fakt.pl
dodany: wczoraj, 12:01:59
  • 12
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
Jurasik201
Jurasik201 wczoraj, 12:21:10 via Wykop
  • 10
Jurasik201

źródło: 458efd5c6a78ba1eff267c776511db080a412addcad69adaeb69a0f76aa695d0

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Vinizius
Vinizius
wczoraj, 12:15:01
  • 0
Czy prezydent jeszcze tut? #ukraina
Vinizius - Czy prezydent jeszcze tut? #ukraina

źródło: 1224Bez tytułu

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jurasik201
Jurasik201 wczoraj, 12:19:45 via Wykop
  • 24
@Vinizius: prezydent fiut
  • Odpowiedz
Jurasik201
Jurasik201 wczoraj, 11:30:09
  • 8
#ukraina idealna mapa nie ist....
Jurasik201 - #ukraina idealna mapa nie ist....

źródło: 7494c5f783965d1df294d152371a09f7b19a7e3e137d39025938603393ba755f,w400

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jurasik201
Jurasik201
Autor
wczoraj, 12:15:32 via Wykop
  • 3
@Vinizius: dla mnie nigdy nie było xd
  • Odpowiedz
Jurasik201
Jurasik201 wczoraj, 11:30:46
  • 3
#heheszki
Jurasik201 - #heheszki

źródło: 67641054_2403957676550513_977815997186572288_n

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf
wczoraj, 11:37:16 via Wykop
  • 2
@Jurasik201: Ty nie pukasz, a pomidor i owszem.
  • Odpowiedz
Sram_Rzarem
Sram_Rzarem
Sram_Rzarem
wczoraj, 09:41:49
  • 12
To pewnie przebrany rusek co?

https://x.com/breakinguanews/status/2070165116914676115?s=46

#ukraina #wojna
Sram_Rzarem - To pewnie przebrany rusek co?

https://x.com/breakinguanews/status/2070...

źródło: IMG_5351

Pobierz
Sram_Rzarem - To pewnie przebrany rusek co?

https://x.com/breakinguanews/status/2070...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jurasik201
Jurasik201 wczoraj, 11:27:20 via Wykop
  • 2
@Sram_Rzarem: xdd w takim wypadku wojny,za nami stoi nato a jeszcze jak ruskich sie poprosi to od drugiej strony ich rozjebią,z każdej praktycznie strony bo nikt z ich sąsiadów może oprócz rumuni ich nie lubi,ciesze sie ze te pastuchy jednak oddały te bron nuklearną tym ruskom bo tamci chociaż przewidywalni i pewnie wszystko rozkradli więc żadna nie działa a te to by straszyły wszystkich tym jak kim dzong un jakis
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Chuj Cieto

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.06.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.07.2024

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking