Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko111
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ramone

Ramone

Dołączył 12 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17618
  • Znaleziska 10205
  • Mikroblog 7413
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 83

439

Polskie Spółki Skarbu Państwa Na Linuksie

Polskie Spółki Skarbu Państwa Na Linuksie

Czy wiecie, że pracownicy Lasów Polskich już od lat używają Linuksa? Film opisujący zarysy tego projektu.

kabiz
z
youtube.com
dodany: 17.05.2026, 21:09:07
  • 70
  • #
    administracjapanstwowa
  • #
    linux
  • #
    darmoweoprogramowanie
Ramone
Ramone 18.05.2026, 15:52:58 via Wykop
  • -1
@suhl: skyshowtime nie działa na Linuxie. Takie niby drobnostki są uciążliwe.

1407

Wolnosć slowa wg. Przemysława Talkowskiego

Wolnosć slowa wg. Przemysława Talkowskiego

Przemysław Talkowski prowadzacy Państwo w Państwie. Zablokował mnie na FB po tym jak w kulturalny sposób zwróciłem mu uwagę ze mówienie prawdy nie jest hejtem. Moje komentarze zostaly usunięte. Sprawdźcie czy was tez nie poblokował. Cenzura jak za komuny - Stop cenzurze w sieci.

Walldi
z
facebook.com
dodany: 18.05.2026, 10:40:50
  • 197
  • #
    polsat
  • #
    konfitura
  • #
    panstwowpanstwie
Ramone
Ramone 18.05.2026, 15:49:21 via Wykop
  • 39
U mnie ban za polubienia postów nieprzychylnych. Nie kojarzę abym tam coś komentował ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ramone
Ramone 18.05.2026, 15:28:02
  • 12
#konfitura #polsatnews #polsat
"dziennikarz" Przemysław Talkowski widze bany rozdaje jak leci xD Nic nie pisałałem, tylko dawałem polubienia postom nieprzychylnym i coś nie mogę wyszukać Talkowskiego na facebooku. Albo ban, albo usunął konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ramone
Ramone
Autor
18.05.2026, 15:48:07 via Wykop
  • 2
@wezsepigulke: no to gorliwie daje bany xD
  • Odpowiedz
okti325
okti325
okti325
17.05.2026, 12:30:29
  • 0
Eurowizja się skończyła właśnie. Dziwne jest to, że taka piosenka Bułgarii wygrała i to z taką przewagą Wow. Czy ja się nie znam na muzyce czy moim zdaniem było mnóstwo lepszych występów? Plus ten Izrael z wieloma głosami publiczności, kiedy jest taka nagonka na nich. No cyrk na kółkach.
#eurowizja #muzyka #telewizja #swiat #teoriespiskowe #zydkrecikorba

Czy Eurowizja to USTAWIONY teatr dla mas?

  • Tak 87.1% (61)
  • Nie 12.9% (9)

Oddanych głosów: 70

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ramone
Ramone 17.05.2026, 22:54:22 via Android
  • 0
@okti325: to nagroda dla Bułgarii za przyjęcie waluty euro w tym roku xD
  • Odpowiedz

1165

Równouprawnienie to patriarchat, więc pracuj faceciku 5 lat dłużej!

Chcesz równości? To pracuj 5 lat dłużej, bo panie mają gorzej. Autorka tłumaczy, dlaczego jawna dyskryminacja mężczyzn to tak naprawdę obrona uciśnionych kobiet. Zapamiętaj f*ceciku: równouprawnienie ma sens tylko wtedy, kiedy się to kobietom opłaca.

Famine
z
kobieta.wp.pl
dodany: 15.05.2026, 10:54:07
  • 256
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    rozowepaski
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    polska
Ramone
Ramone 16.05.2026, 04:45:21 via Android
  • 2
@maszynista_grot: do Rosji czy Białorusi wyemigruje? W państwach UE kobiety mają wiek emerytalny 65 lat, jak nie więcej

1153

W Jaworznie policjanci walczyli ze sobą? A i tak wylądowałem w kajdankach! Beton

W Jaworznie policjanci walczyli ze sobą? A i tak wylądowałem w kajdankach! Beton

Jeden z policjantów zna audyt i namawia dowódcę do zmiany zdania? Policja przyznaje, że mogę filmować, ale to ja wyląduję w kajdankach, a ci co łamią prawo pozostaną bez konsekwencji? Dlaczego policja kara tych, co prawa nie łamią i pobłaża tym, co postępują wbrew prawu? Czy to już prywatna ochrona

elemel90
z
youtube.com
dodany: 13.05.2026, 16:11:26
  • 230
  • #
    audytobywatelski
Ramone
Ramone 13.05.2026, 21:00:00 via Android
  • 0
@fervi: to kwestia rozkazu przełożonego. Wie że robi głupotę ale jak nie zrobi to z drugiej strony będą mu robili problemy.
Ramone
Ramone 13.05.2026, 21:56:08 via Wykop
  • 16
@king-of-the-rats: ale tu nie ma zakazu. Jest tylko nielegalnie powieszona tabliczka z zakazem
Ramone
Ramone 13.05.2026, 22:02:04 via Wykop
  • 13
@king-of-the-rats: ale rząd kilka miesięcy temu zadecydował że takie obiekty można fotografować. I wyjął je spod zakazu. To policjant nie jest od ustalania własnych przepisów wedle swojego uznania, tylko działania zgodnie z obowiązującym prawem. Dlaczego szeregowy policjant ma być nadgorliwy jak najważniejsi politycy nie widza w tym nic grożnego?
Catmmando
Catmmando
12.05.2026, 11:58:06
  • 2
Ależ mnie lekko zaczął w------ć inpost od kiedy sprzedali go fedexowi.

Paczki zaczęły u mnie regularnie zalegać w filii doręczającej zamiast od razu wyjeżdżać na doręczenie. 7:00 albo i wcześniej po statusie widzę, że paczka jest w filii doręczającej a potem pół albo i cały dzień nic ¯\(ツ)/¯

Jaki mam z tym problem?

1.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ramone
Ramone 12.05.2026, 17:08:04 via Android
  • 0
@Catmmando: u mnie tak bywało już kilka lat temu. Nic szczególnego.
  • Odpowiedz

2667

Czego nie pokazał Polsat

Czego nie pokazał Polsat

Spędziłem pół dnia z reporterem Polsatu, aby nagrać interakcje z kierowcami i pokazać, że służby nie działają - możesz zgłaszać, nagrywać i publikować, a potem w losowym momencie pojechać z kamerami w te same miejsca i znowu udokumentować szereg wykroczeń. Niestety, materiały te, z pominięciem kilku

mikrodomel
z
youtube.com
dodany: 10.05.2026, 07:02:01
  • 440
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    warszawa
Ramone
Ramone 10.05.2026, 13:27:56 via Wykop
  • 32
@Am61: https://wiadomosci.wp.pl/urzedniczka-odpowie-za-ciekawosc-sprawdzala-nawet-nawrockiego-7263178680641824a a pewnie tak. Ktoś z urzędu skarbowego , przeciwnik konfitury pewnie pomógł.

493

Obowiązkowe ubezpieczenie i tablice rejestracyjne hulajnóg we Włoszech

Obowiązkowe ubezpieczenie i tablice rejestracyjne hulajnóg we Włoszech

Od 16 czerwca we Włoszech za brak tablicy rejestracyjnej lub ubezpieczenia hulajnogi kara 100-400 euro.

mindy-moo
z
wantedinrome.com
dodany: 08.05.2026, 09:34:46
  • 166
  • #
    europa
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
Ramone
Ramone 08.05.2026, 16:38:13 via Wykop
  • -1
@Miszczu_wszystkiego: i po co? Tu jedynie wystarczy realizować prawo i zrobić porządek z pojazdami elektrycznymi udającymi rowery.

3187

Drogowy szeryf w Porsche.

Drogowy szeryf w Porsche.

Wracałem z rodziną po świętach, spokojna trasa. Nagle, w trakcie wyprzedzania, na zderzaku usiadło mi jakieś porsche, nerwowo waląc długimi. Widocznie manewr trwał dla kierowcy zbyt długo, bo zaraz potem zaczął mnie złośliwie wyhamowywać. Na samym wjeździe na autostradę po prostu stanął w miejscu.

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 07.05.2026, 07:30:21
  • 524
  • #
    prawojazdy
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    dolnoslaskie
Ramone
Ramone 07.05.2026, 17:30:42 via Wykop
  • 5
@imdejv1: no weź. Pewnie jakieś pouczenie że tak nie wolno. Zaraz się okaże że to jakiś pan policjant, lekarz albo inny polityk.
Tomek_Gda
Tomek_Gda
Tomek_Gda
05.05.2026, 19:15:49
  • 0
#dvbt #dvbt2
Chce się wysprzęglić z canal plus i przejść na DVBT plus satelita plus IPTV
czy takie cudo będzie ok ?
https://www.ceneo.pl/120016524
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ramone
Ramone 06.05.2026, 11:55:25 via Android
  • 0
@Tomek_Gda: coś na systemie enigma2. Przynajmniej to nie jest ułomne w obsłudze jak te najtańsze wynalazki
  • Odpowiedz
NykipVaous
NykipVaous
05.05.2026, 22:49:24
  • 2
na wypoku nikt nie ogląda #kanapowczynie ?
Babeczki miały do zrobienia 30km na nartach i zamiast jechać to im siada mental, ciężko to było oglądać a szczególnie blondynę co zawsze musi z siebie zrobić ofiarę nawet jak nic takiego się nie dzieje, ojej przewróciłam się xd Dobrze było widać różnicę mentalu jak wywalił się Krzysiek - wstaje i nawet nie zwrócił uwagi na to, że się wywalił. A te panika
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ramone
Ramone 06.05.2026, 11:53:52 via Android
  • 2
@lubie-sernik: tym razem się posłuchali ludzi i zrobili 12 odcinków. Poprzednio z tego co pamiętam było tylko 10
  • Odpowiedz

330

Czesi skusili ich ogromnymi premiami. Teraz: Najgorsza decyzja mojego życia

Czesi skusili ich ogromnymi premiami. Teraz: Najgorsza decyzja mojego życia

Po zaledwie ośmiu miesiącach spółka RegioJet wycofała się z Polski. Maszyniści, kierownicy pociągów, stewardzi i zaopatrzeniowcy skuszeni dużymi zarobkami i wizją rozwoju przyszli do czeskiej spółki. Dziś wielu z nich zostało bez pracy i możliwości powrotu do poprzednich firm. Są zdesperowani.

sylwke3100
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 05.05.2026, 06:31:52
  • 136
  • #
    kolej
  • #
    czechy
  • #
    regiojet
  • #
    pociagi
Ramone
Ramone 05.05.2026, 11:16:34 via Wykop
  • -1
@muak47: no i co że niby jest niedobór? Może wystarczy że pracowali nie tam gdzie nie trzeba i już mają zablokowane przyjęcie. To taka propaganda że są niedobory, wolne miejsca a co do czego i tak wybrzydzają.

676

Ministra kultury podpisała rozporządzenie ws. opłaty reprograficznej

Ministra kultury podpisała rozporządzenie ws. opłaty reprograficznej

"To był trudny proces, pełen lobbingu i fake newsów o rzekomych 'nowych podatkach" Opłata reprograficzna po zmianach obejmie m.in. smartfony, tablety, laptopy i telewizory.

mirabelka2137
z
money.pl
dodany: 30.04.2026, 18:07:34
  • 159
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
  • #
    lewackalogika
  • #
    polska
  • #
    kanalzero
  • #
    polityka
Ramone
Ramone 01.05.2026, 16:24:00 via Wykop
  • 2
Tylko nie rozumiem dlaczego pamięć telefonu czy karty pamięci opodatkowali na 1% a płyty cd, DVD itd. na 2% które i tak mają trudno się utrzymać na rynku? Chcą zniszczyć nośnik jak płyta preferując pamięci urządzeń? Niby niewielka różnica, ale jest.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ramone
Ramone 02.05.2026, 04:39:14 via Wykop
  • 1
@Drogomir: ludzie mają krótką pamięć. Poprzednio jak rządzili to też mówiono że nie mają szans a gładko wygrali po raz drugi. Tu pewnie będzie powtórka.
Ramone
Ramone 02.05.2026, 04:41:15 via Wykop
  • 1
@dziupla666: jak pobierają vat, to i pobiorą tego procenta. Spokojnie xD
Ramone
Ramone 02.05.2026, 05:06:25 via Wykop
  • 1
@Roman_Horsetych: spokojnie, zamiast opłaty pornograficznej dostaniesz logowanie na takie strony dowodem osobistym xD Już od dawna to szykują. Ciekawe czy płyty z filmami DVD wróca do łask ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kepinsky
kepinsky
kepinsky
29.04.2026, 18:43:55
  • 122
#patologiazewsi #psy #psiarze #warszawa #polska

Psiarze jak zwykle niezawodni. Jakiś artykuł na fb o Lesie Kabackim, że pijactwo itp. i byly interwencje policji. W komentarzach niektórzy zwrócili uwagę, że na terenie Lasu Kubackiego jest też zakaz wejścia z psami, ktory lekko ujmujac jest rzadko przestrzegany i pytają czy w związku z tym policja też będzie interweniowała. Wlasciciele psow oczywiście musieli się na
kepinsky - #patologiazewsi #psy #psiarze #warszawa #polska

Psiarze jak zwykle niezaw...

źródło: 1000009705

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ramone
Ramone 30.04.2026, 07:02:53 via Wykop
  • 5
@kepinsky: psiarze od dawna mają wroga, dziecko. Ich psiecko jest najważniejsze i jedyne xD
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
29.04.2026, 20:51:07
  • 3
W 2027 czuję, że doczekamy contentu jak ktoś będzie chodził za psiarzami, którzy nie zbierają po swoim pupilu... a resztę to możecie sobie już dopowiedzieć jak to mogłoby się rozwinąć XD

#psiarze #heheszki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ramone
Ramone 30.04.2026, 07:01:20 via Wykop
  • 0
@Czoso: psiarza trudniej upolować, samochodami sami się pchają na trawniczek lub chodniczek xD
  • Odpowiedz
polot
polot
polot
29.04.2026, 17:47:10
  • 0
#inpost

Pytanko.Dziś zamówiłem,jutro sklep nada przesyłkę z rana.W piątek mamy święto.Czy to realne,że przesyłka przyjdzie do paczkomatu w sobotę? Jedna do paczkomatu inpost,a druga do allegro box.

W ogóle inpost dostarcza do paczkomatów w soboty?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ramone
Ramone 30.04.2026, 06:57:41 via Wykop
  • 1
@darek-jg: do zielonego to są paczki z allegro, z tego co pamiętam to w sobotę tez przychodziły.
  • Odpowiedz
Ramone
Ramone 30.04.2026, 06:59:55 via Wykop
  • 0
@polot: ogólnie inpost w sobotę doręcza do automatu allegro smarta oraz dla innych jak jest Paczka w Weekend. Czyli teoretycznie w poniedziałek. Ale z drugiej strony czasami przy długich weekendach przychodził odgórny rozkaz żeby zabierać wszystko do oporu nawet jak za sobote nie jest zapłacone. To inpost moze byc, ale nie musi.
  • Odpowiedz
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky
27.04.2026, 15:05:03
  • 1
Polecony wysłany 21.04 nadal w transporcie. Ja p------ę... #pocztapolska
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ramone
Ramone 27.04.2026, 16:27:46 via Android
  • 1
@Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky: no jest różnica zapłacić za polecony 6.50 A kurierem z 15 -20 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czescmampytanie
czescmampytanie
27.04.2026, 09:36:48
  • 5
ktoś oglądał ten najnowszy odcinek konfitury?
idea była szczytna, ale niestety psuje się przez udział żonki i siwego dziada.

siwy dziad już nie raz pokazał ze niepotrzebnie przekraczał granice, kiedy cała siła tych działań polega na kulturalnej i pokojowej walce tak aby nie zniżać się do poziomu frustratów drogowych.

z kolei to co jego żona odwala w najnowszym odcinku to już woła o pomstę do nieba. rozemocjonowana baba która sprowadza całą interakcję z kierowcami do
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ramone
Ramone 27.04.2026, 11:36:47 via Android
  • 0
@czescmampytanie: typowa baba. Ale ogólnie dostosowuje się poziomem do przeciwników i tak to wygląda. Ale ogólnie przez to na plus. Ale idealnym połączeniem byłoby dołączenie audytu obywatelskiego xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15
  • Strona 2 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.08.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.05.2014

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking