Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Qba_123
Qba_123

Qba_123

Dołączył 3 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2832
  • Znaleziska 2792
  • Mikroblog 40
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 2

2023

Minister Marta Cienkowska nie odpuszcza. Artyści górą XD

Minister Marta Cienkowska nie odpuszcza. Artyści górą XD

Dodatkowe 200 mln zł popłynie do artystów. A właściwie do organizacji, nad którymi nikt nie panuje

Ruryk
z
telepolis.pl
dodany: 17 godz. i 53 min temu
  • 245
  • #
    cienkowska
  • #
    ozz
  • #
    reprograficzna
  • #
    oplatareprograficzna
  • #
    polityka
Qba_123
Qba_123
Qba_123 14 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 3
Ktoś ją wybrał na posła.


@damianooo8: Przede wszystkim kobiety, którym obiecano umożliwić zabijanie dzieci. Nie obniżenie podatków, nie ulżenie, możliwość skrobanki, której i tak nie dano xD
Qba_123
Qba_123
Qba_123 14 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 22
Oni chyba naprawdę chcą przewalić wybory, albo chcą mieć armie piesków która będzie szczekać tak jak oni powiedzą. Tylko przy irytacji społeczeństwa może to nie dać efektu.


@Wacek1991: No i co z tego, jak przewalą? Spółki, samorządy obsadzone. Następnych wyborach PiS, potem znowu PO (czy jak się tam będzie nazywać), potem znowu PiS. Polaki lubią być j----i w dupę, skoro od 30 lat wybierają te same mordy.
Qba_123
Qba_123
Qba_123 13 godz. i 10 min temu via Android
  • 2
@kelso123: Jaki narod, takie alternatywy. To nie kosmici, ale przekroj spoleczenstwa.

590

"Mandat za pizzę z krewetkami. Fiskus tłumaczy się z podatkowych prowokacji"

"Mandat za pizzę z krewetkami. Fiskus tłumaczy się z podatkowych prowokacji"

"Urzędnicy podszywają się pod klientów i sprawdzają, czy sprzedawca wypełnia podatkowe obowiązki. Za błędy są mandaty. Mamy prawo do prowokacji, musimy też dbać, aby pieniądze na zakupy były wydawane efektywnie tłumaczy Krajowa Administracja Skarbowa."

paramedix
z
rp.pl
dodany: przedwczoraj, 10:51:22
  • 175
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    pizza
  • #
    vatowcy
Qba_123
Qba_123
Qba_123 przedwczoraj, 23:50:55 via Wykop
  • 9
wywalili ją ze stanowiska


@funeralmoon: Oficjalnie sama złożyła rezygnację. Jak było naprawdę, wie tylko ona i jej szef

została ukarana za jazdę bez sprawnego oświetlenia ;)


G---o prawda. Policja jak nigdy stanęła na wysokości zadania i złożyła wniosek o ukaranie, ale sąd umorzył.

692

Królowa krawężników Edyta Pazura pokazała wyjątkowy film z córką

Królowa krawężników Edyta Pazura pokazała wyjątkowy film z córką

Edyta Pazura, znana z konsekwentnej ochrony prywatności swoich dzieci, podzieliła się wyjątkowym nagraniem z okazji ósmych urodzin najmłodszej córki, Rity.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
plejada.pl
dodany: 02.06.2026, 06:34:45
  • 137
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
Qba_123
Qba_123
Qba_123 02.06.2026, 17:29:13 via Wykop
  • 7
jakim pustakiem trzeba być!!!


@Jacolex: Za to w portfelu pełno. Nigdy się nie dowiemy, jak dużą jednak kasę płacą wszelkie marki, żeby tylko pokazywać ich szmaty. Nawet nie zachwalać, pokazywać, przez regularnie pokazywane osoby.

580

Brunatna fala w Ukrainie. Nie nazywajmy szamba perfumerią [OPINIA]

Pokaż treści 18+

Brunatna fala w Ukrainie. Nie nazywajmy szamba perfumerią [OPINIA]

"To nie Polacy, pytając o historię, są ruskimi onucami. Nie tylko trolle Putina napuszczają nas na debaty wokół brunatnej fali, która zaczęła przelewać się przez Ukrainę z aprobatą najwyższych władz w Kijowie"

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 29.05.2026, 10:42:46
  • 122
  • #
    polska
  • #
    opinia
  • #
    media
  • #
    ukraina
  • #
    historia
Qba_123
Qba_123
Qba_123 29.05.2026, 16:29:00 via Android
  • 66
@Adihal: I zapłacą za wakacje dzieci, patrz Katowice

570

Kolejny szmal wleci w dziurę bez dna

Polskie górnictwo z problemami. Rząd szykuje wsparcie

PIAN--A_A--KTYWNA
z
money.pl
dodany: 28.05.2026, 06:24:45
  • 48
  • #
    gornictwo
  • #
    pieniadze
  • #
    kopalnia
  • #
    energetyka
Qba_123
Qba_123
Qba_123 29.05.2026, 06:43:23 via Android
  • 1
@jan-fifalski: A ja w zadnych z nich.

574

Pozytywne skutki prohibicji. Mniej pijanych w SOR, mniej mandatów

Pozytywne skutki prohibicji. Mniej pijanych w SOR, mniej mandatów

I Straż Miejska, i lekarze zauważają pierwsze efekty nocnego ograniczenia sprzedaży alkoholu w Lublinie. W pierwszy weekend obowiązywania zakazu było mniej interwencji. Od piątku do niedzieli funkcjonariusze wypisali zaledwie sześć mandatów za spożywanie alkoholu w miejscach publicznych.

kapitan-serwatka
z
jawnylublin.pl
dodany: 27.05.2026, 20:16:57
  • 273
  • #
    lublin
  • #
    alkohol
  • #
    polska
  • #
    alkoholizm
  • #
    ciekawostki
Qba_123
Qba_123
Qba_123 28.05.2026, 09:07:52 via Wykop
  • -8
zakazać wszystkiego, wtedy będzie idealnie


@To_The_Moon: Jak bydło (przepraszam krówki) nie potrafi się zachować, to tak, trzeba zakazać.
Qba_123
Qba_123
Qba_123 28.05.2026, 09:09:36 via Wykop
  • -5
Mniej mandatów, mniejsze wpływy z akcyzy, żeby zaraz państwo się nie wyspowiadało z tego pomysłu XD


@KartofelZaglady21: Całość kosztów społeczno-ekonomicznych w odniesieniu do alkoholu zawsze jest na minusie. Każda flaszka mniej, to mniej kłopotów, chorób, problemów.
Qba_123
Qba_123
Qba_123 28.05.2026, 09:22:00 via Wykop
  • -5
ktoś mi jeszcze będzie p-------ć jak mam się zachowywać XD


@DonVittorio: Jak się nie umiesz zachować i uważasz, że wszystko ci wolno, to widocznie trzeba. Widać, że nikt w życiu cię nie zdyscyplinował i takie głupoty wypisujesz.
Qba_123
Qba_123
Qba_123 28.05.2026, 09:40:46 via Wykop
  • -6
Więc już wolę przełknąć te darcie ryja pijusów, ale być wolnym człowiekiem niż zniewolonym.


@To_The_Moon: Ale to nie jest tylko darcie ryja - to bijatyki, rozbite butelki, niepotrzebne koszty na SORze, wandalizm, n-----------e starej i dzieci, jazda po pijaku. Wymieniać można długo.

uuuu szeregowy :D


@DonVittorio: Tak byłem, w mundurze, ale nie skończyłem jako szeregowy. I na tyle widziałem, żeby wiedzieć, że alko to powód 80% problemów w
Qba_123
Qba_123
Qba_123 28.05.2026, 09:49:53 via Wykop
  • -4
@DonVittorio: @To_The_Moon

https://www.youtube.com/watch?v=wMiGOkNqkl0

Tu macie pierwszy lepszy materiał, bo pewnie nie chce wam się czytać. Lekarz mówi wprost, że drastycznie mniej obitych mord, mniej wypadków na hulajnogach. I co, kłamie? Tu jest mnóstwo kasy w samym NFZecie zaoszczędzone. Macie fakty na stole, a wy dalej jakieś kucowe teorie o wolności. Wolność nie jest dla idiotów.
Qba123 - @DonVittorio: @ToThe_Moon 

https://www.youtube.com/watch?v=wMiGOkNqkl0

Tu ...
Qba_123
Qba_123
Qba_123 28.05.2026, 10:19:30 via Wykop
  • -5
dostępności wódy w określonych godzinach


@DonVittorio: Otóż biorą się Bo co się dzieje, jak podczas imprezy braknie alko? Idzie się pod Żabkę, do monopola, chleje się dalej, czasem pod tą Żabką i potem są inby. A tak, to ludzie kładą się spać, goście albo na kanapę, albo TAXI i impreza się kończy.

Inna sprawa, że a-----l to dla organizmu trucizna, w każdej ilości. A jeśli masz problem, że w nocy

614

Ferrari poszło drogą Jaguara? Akcje lecą w dół po premierze elektryka

Ferrari poszło drogą Jaguara? Akcje lecą w dół po premierze elektryka

Premiera pierwszego w pełni elektrycznego Ferrari miała być historycznym momentem dla włoskiej marki. Zamiast zachwytów pojawiły się jednak porównania do jednej z najbardziej kontrowersyjnych premier ostatnich lat. Nowy model Luce już teraz zestawiany jest z Jaguarem Type 0

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 26.05.2026, 19:51:05
  • 241
  • #
    ferrari
  • #
    samochody
  • #
    italiancars
  • #
    motoryzacja
  • #
    gielda
  • #
    elektryki
Qba_123
Qba_123
Qba_123 27.05.2026, 07:42:43 via Android
  • 17
@Oooonieee: Wlasnie idkryles efekt Weblena i dzialanie dzisiejszej gospodarki opartej na metce xD.

346

Historia upadku firmy iRobot twórców kultowej Roomby

Historia upadku firmy iRobot twórców kultowej Roomby

Historia kolosa na glinianych nogach, który przegrał przez złe decyzje inżynierów i jeszcze gorsze marketingowców.

Marketingprzykawie_redakcja
z
marketingprzykawie.pl
dodany: 26.05.2026, 09:34:45
  • 175
  • #
    usa
  • #
    biznes
  • #
    marketing
  • #
    swiat
  • #
    robotyka
  • #
    roomba
Qba_123
Qba_123
Qba_123 26.05.2026, 22:03:25 via Wykop
  • 2
Dla mnie to takie samo słowo, które z nazwy marki przeszło do mowy potocznej jak "adidasy", "pampersy", "walkman" czy "bosch".


@smk666: To słowo ma nawet swoją nazwę - eponim.

353

Kolumbijczyk spowodował wypadek na DW312. Zmarł na miejscu.

Kolumbijczyk spowodował wypadek na DW312. Zmarł na miejscu.

24-letni obywatel Kolumbii jadący Skodą nie dostosował prędkości do warunków na drodze, zjechał na przeciwległy pas, w wyniku czego doprowadził do kolizji z samochodem marki Range Rover. Dwójka 38-latków i 3-miesięczne dziecko trafili do szpitala. Kolumbijczyk zmarł na miejscu.

Makavlani
z
onet.pl
dodany: 26.05.2026, 12:08:32
  • 81
  • #
    prawo
  • #
    kryminalne
  • #
    policja
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    stopcham
Qba_123
Qba_123
Qba_123 26.05.2026, 12:33:22 via Android
  • 10
@Basiura89: Oni przyjechali/są sprowadzani do roboty i to takiej ujowej, słabo opłacanej, ale w Europie. Lepiej ściągnąć silnego, zdrowego chłopa, niż kobietę w wieku rozrodczym. Ot cała historia
Qba_123
Qba_123
Qba_123 26.05.2026, 12:46:13 via Android
  • 2
@Basiura89:

ja bym wolał kobiety w wieku rozrodczym ( ͡º ͜ʖ͡º)


Jakbys mial fabryke/masarnie, to bys wolal sciagac chlopow. I z nich mialbys na kobiety w wieku rozrodczym.
Qba_123
Qba_123
Qba_123 26.05.2026, 15:26:45 via Android
  • 2
@mariecziek:

przecież kobietom mniej płacą za tą samą robotę co mężczyznom, więc jak najbardziej opłaca się sprowadzać kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)


( ͡° ͜ʖ ͡°) Hehe, ale prywatna firma chce, żeby pracownik był w pracy i żeby coś robił, a nie fochy i L4. To jak z narzędziem: kupujesz droższe, porządne, żeby robota była zrobiona, a nie taniocha którą objedziesz śrubę

2634

Exit Poll Polsat News - Miszalski i Rada miasta Wylatują

Exit Poll Polsat News - Miszalski i Rada miasta Wylatują

Wg exit Poll Polsat News frekwencja wyniosła 33,4%

Nigarun
z
wykop.pl
dodany: 24.05.2026, 19:02:28
  • 610
  • #
    krakow
  • #
    referendum
  • #
    polityka
Qba_123
Qba_123
Qba_123 24.05.2026, 19:43:40 via Wykop
  • 1
Pieknie, nieich to bedzie przestroga dla wszystkich politykow i samorzadowcow, a dla obywateli pokaz, ze wladze mozna obalic gdy nie spelnia oczekiwan, ktore im powierzono.


@JestemTuByDrwicZLewakow: I w kolejnych wyborach wybiorą to samo POPiSowski syf.

476

Kradzież kabli ze stacji ładowania. Złodziej odpracuje i zwróci wartość mienia

Kradzież kabli ze stacji ładowania. Złodziej odpracuje i zwróci wartość mienia

Kradzież kabli ze stacji ładowania Powerdot. Wartość skradzionych elementów wyniosła blisko 15,5 tys. zł. Skazany musi wykonać 240 godzin nieodpłatnej pracy na cele społeczne i zwrócić operatorowi pełną wartość mienia.

d4nello
z
menworld.pl
dodany: 23.05.2026, 14:23:18
  • 126
  • #
    polska
  • #
    samochody
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    policja
  • #
    prawo
Qba_123
Qba_123
Qba_123 24.05.2026, 09:11:42 via Wykop
  • -4
Przy Lidlach na Śląsku też postawili ładowarki, po miesiącu w promieniu 10km od Bytomia ani jedna nie działa z powodu obcietych kabli.


@Jaro666: Kolejny powód, żeby nie kupować elektryka xD

689

Koniec betonowego złota. Fala pustostanów zakończy dyktat deweloperów

Koniec betonowego złota. Fala pustostanów zakończy dyktat deweloperów

Dogmat o braku dwóch milionów mieszkań w Polsce właśnie upada. Zamiast nieskończonego popytu na horyzoncie widać gigantyczną falę pustostanów wywołaną wymieraniem powojennego wyżu demograficznego. Kurczący się deficyt lokalowy wywróci rynkowe zasady, kończąc erę mieszkań jako lokaty kapitału.

VoxClamantisInDeserto
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 22.05.2026, 05:25:22
  • 253
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    demografia
  • #
    mieszkanie
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
Qba_123
Qba_123
Qba_123 22.05.2026, 10:36:05 via Android
  • 24
Pustostany moze i beda, ale na wioskach gdzie doslownie niczego nie ma: pracy, sklepu, ludzi, rozrywki. W miastach, zwlaszcza wojewodzkich dalej bedzie drozec. Poza tym politycy sami sa zakorkowani mieszkaniami, wiec nie dopuszcza do spadku cen.
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

530

Prezes Cinkciarz.pl Marcin P. wpadł w USA. Poszukiwany czerwoną notą Interpolu

Prezes Cinkciarz.pl Marcin P. wpadł w USA. Poszukiwany czerwoną notą Interpolu

Prezes serwisu Cinkciarz.pl został zatrzymany w Stanach Zjednoczonych. Prokuratura Regionalna w Poznaniu potwierdziła zatrzymanie Marcina P. w ramach procedury ekstradycyjnej.Mężczyzna był poszukiwany od lipca 2025 czerwoną notą Interpolu. Zarzucają mu oszustwa na kwotę ponad 125 milionów złotych

Oldjero
z
rmf24.pl
dodany: 21.05.2026, 11:04:36
  • 76
  • #
    cinkciarz
  • #
    cinkciarzpl
  • #
    oszustwo
  • #
    usa
  • #
    interpol
  • #
    finanse
Qba_123
Qba_123
Qba_123 22.05.2026, 10:33:26 via Android
  • 9
@WIbracyjny:

Jak to możliwe, że zwykły obywatel wiedział, gdzie się znajduje Marcin P., a służby nie wiedziały?


Po prostu im sie nie chce, a i tez maja ograniczone zasoby. Ilez to razy bylo, ze Internet prawie ze rozwiazal sprawe? Patrz Majtczak. Gdy nie internauci, to wlos z glowy by mu nie spadl.

437

"Typowa banksterka". Prezes UOKiK ostro o sektorze bankowym w Polsce

"Typowa banksterka". Prezes UOKiK ostro o sektorze bankowym w Polsce

Nowa ustawa o kredycie konsumenckim wejdzie w życie jeszcze w tym roku zapewnił w Onet Rano. Finansowo prezes UOKiK Tomasz Chróstny. Przedstawiciel urzędu w czasie programu ostro wypowiadał się o systemie bankowym w Polsce, nazywając go "niekiedy niestety typową banksterką".

airaG
z
businessinsider.com.pl
dodany: 21.05.2026, 18:06:57
  • 48
  • #
    pieniadze
  • #
    uokik
  • #
    prawo
  • #
    kredyty
  • #
    bankowosc
  • #
    banki
Qba_123
Qba_123
Qba_123 22.05.2026, 07:07:04 via Android
  • -1
@terenn:

Bank i ubezpieczenia to są dwie najgorsze nacje i biznesy które i jak się tylko da postaram się dymać na każdym kroku.


A to oni Ciebie (w ogole nas wszystkich) dymaja po same kule

507

"Jest decyzja. Izraelski minister przez 5 lat nie wjedzie do Polski"

"Jest decyzja. Izraelski minister przez 5 lat nie wjedzie do Polski"

"Izraelski minister Itamar Ben Gwir z 5-letnim zakazem wjazdu do Polski - poinformował w czwartek szef MSWiA Marcin Kierwiński. Nie ma zgody na poniżanie polskich obywateli - powiedział minister. Powodem tej decyzji jest zachowanie Ben Gwira, który na opublikowanym filmie szydził z zatrzymanych"

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 21.05.2026, 18:18:00
  • 73
  • #
    izrael
  • #
    zydzi
  • #
    polska
  • #
    zbrodniarzewojny
  • #
    bliskiwschod
  • #
    polityka
Qba_123
Qba_123
Qba_123 21.05.2026, 21:38:58 via Wykop
  • 0
To się nazywa twarda dyplomacja. XD

Całe 5 lat ten gość będzie koczował przy granicy ... ( ͡º ͜ʖ͡º)


@solarris: Jakby nie patrzeć to jednak stanowcza i wyraźna reakcja na zachowanie żymian. Przez dobre 30 lat tylko się im kłanialiśmy, aż tu nagle dało się postawić. Tu nie chodzi o wjazd jednego gościa, a o sygnał, że może jednak nie damy się obrażać (ciekawe oczywiście

558

Włochy rezygnują z amerykańskich tankowców Boeinga na rzecz Airbusa

Włochy rezygnują z amerykańskich tankowców Boeinga na rzecz Airbusa

Włochy rezygnują z planowanego zakupu amerykańskich tankowców Boeing KC-46A i decydują się na europejskie Airbusy A330 MRTT. W ramach kontraktu wartego 1,4 mld euro (ok. 1,6 mld dolarów) zakupią sześć wielozadaniowych samolotów tankujących.

matixrr
z
defence24.pl
dodany: 20.05.2026, 18:33:46
  • 36
  • #
    usa
  • #
    wlochy
  • #
    wojsko
  • #
    militaria
  • #
    samoloty
  • #
    lotnictwo
Qba_123
Qba_123
Qba_123 21.05.2026, 08:29:19 via Android
  • 113
Przeciez Wlosi tez produkuja dka Airbusa. Glupota byloby wydawanie kasy na zewnatrz. Poza tym Amerykanie zawsze moga wyłączyć albo nie dostarczyc, bo akurat im wyskoczyla wojna.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Qba_123
Qba_123
Qba_123 21.05.2026, 09:41:14 via Android
  • -2
@masz_fajne_donice:

Acha ale jak już SAFE było omawiane to wielki ból d--y na wykopie że trzeba w Europie to wydać (ʘ‿ʘ)


Ale my bysmy placili poza Polske, a Wlosi wspolpracuja z Airbusem i tez by cos do nich wrocilo. Poza tym jako stara Unia, wieksza gospodarka sa na duuzo lepszej pozycji od od nas, bo nasz przemysl to nic w porownaniu do Zachodu. Porownanie z d--y.

1273

Pensje lekarzy rosną szybciej niż inflacja i zjadają pieniądze szpitali

Pensje lekarzy rosną szybciej niż inflacja i zjadają pieniądze szpitali

Inflacja 3,6%, pensja lekarza na kontrakcie wzrosła o 8,5% (2,3x raza więcej). Pensje już teraz pochłaniają 90% wydatków w szpitalach a będzie tylko gorzej. Ustawa PiSu wymusza ciągły wzrost zarobków lekarzy, szybszy niż inflacja

Sabr
z
rp.pl
dodany: 20.05.2026, 10:38:58
  • 332
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    ekonomia
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    sluzbazdrowia
Qba_123
Qba_123
Qba_123 20.05.2026, 15:33:43 via Wykop
  • 13
Obecnie kształcimy więcej niż potrzebujemy. I to jest FAKT.


@dr_Batman: Jesteśmy na końcu Europy jeśli chodzi o liczbę lekarzy na 100 tys. mieszkańców. Potrzebujemy więcej, skoro cen usług medycznych ciągle rosną.
Qba_123
Qba_123
Qba_123 20.05.2026, 16:40:32 via Wykop
  • 3
Czemu kłamiesz? Jest to nieprawda, oraz obecnie mamy najszybszy wzrost ilości lekarzy w Europie jedna z największych ilości studentów medycyny w stosunku do ludności w całej Europie.


@dr_Batman: Gdyby faktycznie było ich tak dużo, to ceny usług może by trochę się zatrzymały. Widocznie ciągle jest za mało, skoro krzyczą więcej i zarabiają więcej niż w takich Niemczech, a i nawet w Emiratach.

3712

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet

28-letnia Dorota zginęła, bo siedząca za kierownicą prokurator patrzyła na telefon komórkowy. Mija półtora roku od wypadku, a kobietę nadal chroni immunitet, zwolnienie lekarskie i chaos w Sądzie Najwyższym. - Dla nich ta sprawa to paragrafy i procedury. Dla mnie to śmierć córki - mówi Małgorzata.

Dawser
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 20.05.2026, 08:17:52
  • 182
  • #
    olkusz
Qba_123
Qba_123
Qba_123 20.05.2026, 10:19:51 via Android
  • 22
Czemu immunitet daje de facto bezkarność takim ludziom? Immunitet powinien chronić w związku z czynnościami służbowym, np. jakby jakieś sebixy/patusy chciały uciszyć, ktoś chciał wpływać na sędziego/prokuratora, a nie że ktoś jechał po pijaku albo kogoś rozjechał.

Bananowe standardy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1128

Ot cała logika równouprawnienia xD

Ot cała logika równouprawnienia xD

Najpierw "nie zgadzam się z pomysłem, aby kobiety, które nie mają dzieci, pracowały dłużej niż matki" a za chwilę "zrównanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn budzi sprzeciw ze względu na obciążenia kobiet związane z macierzyństwem" :D Czego nie rozumiecie? :D

CkDudi
z
wykop.pl
dodany: 19.05.2026, 06:17:01
  • 215
  • #
    rownouprawnienie
  • #
    feminizm
  • #
    tylkodlakobiet
  • #
    bekazfeministek
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
Qba_123
Qba_123
Qba_123 19.05.2026, 08:01:54 via Android
  • 53
@piotr-glabik:

Ciekawe dlaczego w drugą stronę nie szukają? ¯\(ツ)/¯


W drugą stronę, czyli jak kobieta oskubuje faceta i to w majestacie prawa możemy codziennie, bez szukania zobaczyć w każdym sądzie rodzinnym. Wystarczy sobie usiąść jako publiczność i materiału mamy pod dostatkiem. Kto nie wierzy, co się tam odwala, niech faktycznie pójdzie na jedną sesję. W mig się zrobi red pillowcem.

70

Ostatnie chwile Lewandowskiego na boisku w koszulce Barcelony

Ostatnie chwile Lewandowskiego na boisku w koszulce Barcelony

wzruszające chwile, dzięki Robert!

okoboji
z
streamin.me
dodany: 17.05.2026, 21:05:58
  • 16
  • #
    mecz
  • #
    sport
  • #
    lewandowski
  • #
    pilkanozna
  • #
    ciekawostki
Qba_123
Qba_123
Qba_123 18.05.2026, 06:33:35 via Android
  • 2
@ordynarny_cham: Placze, bo koniec tancow z Hiszpanami
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 19.12.2022

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 08.07.2024

    Komentator
  • Złotousty
    od 01.04.2023

    Złotousty
  • Rocznica
    od 19.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking