Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pitex

Pitex

Dołączył 19 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1950
  • Znaleziska 954
  • Mikroblog 996
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 26

35

Bez sojuszu z Polską nie będziemy w stanie wygrać wojny z Rosją.

Pokaż treści 18+

Bez sojuszu z Polską nie będziemy w stanie wygrać wojny z Rosją.

Zaczyna się klepanie po pleckach. Wicepremier Ukrainy chwali Polaków. "Nie ma ludzi, którzy rozumieją nas lepi

Vahanara888
z
onet.pl
dodany: 20.06.2024, 23:17:25
  • 18
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    wojsko
Pitex
Pitex 21.06.2024, 00:36:45 via Wykop
  • -6
Zaczyna się klepanie po pleckach

@Vahanara888 co to ma w ogóle znaczyć? Do wyborców jednej/jedynej partii to znalezisko się odnosi?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pitex
Pitex 20.06.2024, 21:44:11
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 21:49:09 via Wykop
  • 0
naucz się liczyć i usuń konto


@supersucker: Gdzie popełniłem błąd w obliczeniach?
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 21:49:52 via Wykop
  • 0
@roadtodeath: serio? w jaki sposób to trolling?
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 21:51:53 via Wykop
  • 2
@Martenzyt_waleczny: No ale o tym napisałem - skoro nikt nie chce płacić, za coś za czego korzysta to w jaki sposób ma firma wystawiająca dane treści od autorów niezależnych zarabiać?
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 21:52:51 via Wykop
  • 0
@sizzln: Stworzone na polskie warunki - nie zgadzasz się z porównaniem?
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 21:57:51 via Wykop
  • 1
@supersucker: Ło człowieku...
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 21:59:06 via Wykop
  • 1
@sylwek2k: Czyli nie oglądasz, więc o co się burzysz? Onet Premium jak widzisz czy inną Gazeta+ to też szukasz sposobu na oszustwo czy po prostu nie czytasz?
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 22:02:12 via Wykop
  • 4
@sizzln: osobiście uważam, że YT w obecnej postaci JEST dla mnie wart ok. 40-50zł/mc - używam go codziennie, bo tam są moi ulubieni twórcy, więc nie chcę spędzać paru minut na reklamy jednocześnie wspierając twórców/platformę - nie rozumiem ludzi którzy uważają, że wszystko MUSI być za darmo - jak za darmo to jakość też będzie jak za darmo.
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 22:07:10 via Wykop
  • 3
@Przegrywzyciowy0: Skoro Cię nie stać to oglądaj z reklamami albo się dorób. Jak idziesz do sklepu do też bierzesz z póki co idzie a potem mówisz - "mnie nie stać" i sobie idziesz? Myślisz, że nie ma różnicy? To zrób sobie wycieczkę do centrum danych jakiejkolwiek firmy - może przekonasz się wtedy, że przesłanie Tobie tych cennych MB w postaci filmów w formie FHD/4k może nieść niemałe koszty.
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 22:09:40 via Wykop
  • 3
@roadtodeath: Płacę Premium czyli z tych pieniędzy prawdopodobnie trafia dużo więcej $ do twórców niż poprzez reklamy (polecam poczytać o tym artykuły). Poza tym wspieram moich ulubieńców przez "Patreon" więc fakaj bobla.
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 22:13:03 via Wykop
  • 4
@kacappylon: A po co kupować gry jak można krakować? Po co kupować filmy jak można dostać nagrania z kina w 4k? Stary - chcesz cebulić to cebul do końca, tylko potem nie płacz, że przez takich jak Ty nie mamy jednej spójnej platformy do oglądania filmów - jeśli to powód Twojego buntu przeciw YT to nie jesteś odbiorcą mojej oryginalnej treści - rób se co chcesz.
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 22:15:03 via Wykop
  • 5
O patrzcie jaki lepsiejszy, słoma z butów ci wystaje.

jak pojęcia nie masz o czymś to nie kompromituj się publicznie

@roadtodeath: Nie stać cię na 26zł/mc i mnie o słomę z butów oskarżasz? Czy płacenie za coś z czego się korzysta uważasz za kompromitację? Gdzie Cię człowieku wychowali?
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 22:19:29 via Wykop
  • 1
orasz się każdym wpisem

@roadtodeath: Całkowicie rozumiem, że to Ty jesteś tutaj wyrocznią, która uważa, że 26/zł/mc to koszt którego nie można ponosić, za treści które wymagają transferu gigabajtów danych.

Każdego stać durniu, tu nie chodzi o cenę.

Chodzi o Twoją godność? Prywatność Twoich danych?
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 22:20:39 via Wykop
  • 0
@sizzln: No i prawidłowo - ale rozumiem, że albo nie oglądasz YT, albo jak już trzeba to myjesz zęby podczas, gdy lecą reklamy, a nie bawisz się w jakieś adblock-i?
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 22:23:13 via Wykop
  • 0
roadtodeath: Jestem twórcą i chcę żeby ludzie nie mieli premium bo tylko wtedy można coś na tym zarobić

PitexPL: To zrób sobie wycieczkę do centrum danych jakiejkolwiek firmy - może przekonasz się wtedy, że przesłanie Tobie tych cennych MB w postaci filmów w formie FHD/4k może nieść niemałe koszty.

@roadtodeath: Słuchaj no Ty pseudo twórco: zrób własny serwis i przestań płakać, ja nie jestem oderwany tylko TY. Nikt tego Twojego
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 22:28:26 via Wykop
  • 0
@roadtodeath: Czy Ty jesteś jakiś specjalny? Sprawa jest przecież banalnie prosta: wyświetlanie filmów kosztuje, trzymanie filmów kosztuje - skoro kosztuje skądś trzeba brać kasę. Skoro YT uważa, że albo reklamy po 60s albo PREMIUM 26zł/mc to każdy podejmuje decyzję. Jeśli ktoś uważa, że sobie walnie AdBlock i git - to jego sprawa między nim i YT z wskazaniem, że jednak YT ma rację. Nie podoba się YT? Znajdujesz inną platformę
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 22:29:22 via Wykop
  • 0
reklamy również dla tych co mają premium?

@roadtodeath: póki co zdaje się, że był to błąd na Android, gdy przeglądałeś treści z Google News czy czegoś tekiego.
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 22:32:27 via Wykop
  • 0
@sizzln: To nie był wpis kierowany wprost do osób takie jak Ty, ale to właśnie takie osoby jak Ty powodują korozję systemu, gdzie za dużo GB ucieka, a za za mało GB jest wpływ co w końcu spowoduje dalsze kroki, może rozłam na rynku na dobre i na złe - wtedy każdy będzie mógł zdecydować, czy może jednak warto było dać parę zł na coś z czego się korzysta :P.
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 22:35:06 via Wykop
  • 0
@roadtodeath: Musisz nad sobą popracować człowieku, brak argumentów nie oznacza, że ktoś jest trollem. Życie kosztuje i takie jest fakt.
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 22:43:08 via Wykop
  • 0
@Ludzik90: A gdybyś po włączeniu TV miał możliwość obejrzenia 60s reklam lub opłacenia abonamentu RTV (bo chcesz zobaczyć np. na M jak Miłość), którą opcję byś wybrał? Zakładając, że nie ma AdBlocków czy innych cudów. Teraz masz to samo, YT się broni a ludzi płaczą bez sensu...
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 22:46:00 via Wykop
  • 0
korporacje płacą tak czy owak za reklamy z czego yt utrzymuje te serwery,

@sizzln tak jak napisałem - w YT na pewno jest dział kontroli/finansów który decyduje czy na samych reklamach YT da radę uciągnąć, a skoro większość korzysta z AdBlocków to gdzie zysk na koniec?

grabi "twórców" czyli zazwyczaj niklej inteligencji robaków kopiujących niemerytoryczne treści z Ameryki co jest jednoznaczne z ogłupianiem spoleczenstwa, glownie dzieci czytaj naszej przyszlosci

to kto
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 22:55:33 via Wykop
  • 0
@Ludzik90: Chcesz mi powiedzieć, że pod względem reklam YT jest bardziej uczciwy od RTV mimo, że wtedy nie bierze od Ciebie pieniędzy (brak Premium)?
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 22:56:59 via Wykop
  • 0
@sizzln: Pobieranie pieniędzy za oglądanie "kontentu"? A Netflix masz? Albo Hbo MAX albo Amazon Prime, albo cokolwiek innego, czy masz tą samą opinię?
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 22:59:36 via Wykop
  • 0
@energy-sun: daj konkrety proszę - ile YT zarobił na z i bez subskrypcji i jakie są koszty prowadzenia takiej działalności, bo widzę, że mamy tutaj eksperta!
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 23:05:56 via Wykop
  • 0
@imargam_2137: Czyli w związku z tym bojkotem po prostu nie oglądasz YT? Brzmi uczciwie!
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 23:09:31 via Wykop
  • 0
@sizzln: Czyli oglądasz, ale na AdBlocku - tak jak pisałem - erozja, która powoduje wzrost cen Premium.
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 23:14:03 via Wykop
  • 0
@imargam_2137: W sumie tak, jak czujesz się z tym godnie - Twoja sprawa, wbrew pozorom nie pracuję na YT, brzydzi mnie tylko mentalność ludzi, którzy uważają, że cyfrowy "kontent" jest darmowy - nigdy nie był i nie będzie. Jesteś złodziejem? "W dniu ostatecznym się wyspowiadasz" xD.
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 23:18:20 via Wykop
  • 0
@sizzln: W jaki sposób brak wpłat na "YT" ma wpłynąć na wzrost czytelnictwa? Bardziej wpłynie na oglądalność darmowego TikToka - brawo!!! Czyli klasycznie działanie jałowe - młode pokolenie nie będzie czytać książek mimo Twoich działań.
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 23:30:50 via Wykop
  • 0
@Feministka2000: Bo co? Prąd za 200zł za 2/mc czy YT za 26zł/mc? Serio? Z czegoś z czego REALNIE się korzysta?
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 23:31:46 via Wykop
  • 0
@1Speedman: Człowieku - nie chcesz nie oglądasz, chcesz oglądać to albo 60s reklam albo 26zł/mc - sprawa jest BARDZO prosta.
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 23:40:36 via Wykop
  • 0
@dydul: Po pierwsze skoro API YT na to zezwala to nic tylko się cieszyć - poważnie :). Ale z drugiej strony jakbyś od 6 lat oglądał jakieś "Meczyki.xxx" to mówiłbyś, że nikogo nie okradasz mimo logo np. TVP u góry po prawej? :P
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 23:44:40 via Wykop
  • 0
@Feministka2000: A kto Ci każe oglądać to wszystko? Ksiądz z ambony? Wójt na posiedzeniu gminy? Każdy rozsądny człowiek w razie potrzeby kupuje takie subskrypcje na miesiąc a potem kupuje gdzie indziej jeśli go stać. Jak nie stać - idzie oglądać do sąsiada, albo zbiera, aż go będzie bez problemu stać.
P.S. te subskrypcje idzie anulować, płaci się ze miesiąc z góry
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 23:48:52 via Wykop
  • 0
@dydul: Hmm, czyli Ty jako "dydul" robisz film - fajny, ludzie oglądają, ale zarabiasz na nim w sumie nic bo ludzie mówią "co mie to logo [dydul] u góry z prawej], ja tylko film chcioł obaczeć" i mówisz sobie, że takie piractwo to spoko? Mimo, że nie masz za co jeść bo film w związku z piractwem nic nie zarobił a mógł?
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
20.06.2024, 23:53:26 via Wykop
  • 0
kiedy youtube wlecial na salony, to był za free

@Feministka2000: tak zaczyna wiele statupów - taki trend życia

Gdyby płacił tyle ile się należy za każdy nasz views, za każdy nasz komentarz (na stronkach ceny to około 30 groszy za kom) to przez miesiąc musiałby nam zapłacić więcej niż kosztuje jego premium.

@Feministka2000: mówisz o cenach na czarnym rynku na nielegalne wg. regulaminu komentowanie - takie rzeczy zawsze
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
21.06.2024, 00:03:47 via Wykop
  • 0
skoro się da coś obejrzeć za darmo

@dydu: właśnie w tym temacie piszę - za niedługo może nie będzie się dało i pytam tych naszych wykopowych userów o co płaczą, aż tak bardzo, tym bardziej, że nie są to aż tak duże koszta w porównaniu do kontentu proponowanego przez YT

twoja krucjata na wykopie chvja zmieni w tym zakresie

@dydu: być może, w sumie mam to dupie; YT
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
21.06.2024, 00:06:51 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
21.06.2024, 00:09:32 via Wykop
  • 0
Najsprawiedliwiej by było, jakby to youtuberzy płacili dla youtuba % od swoich lokowań produktów czy 'podatek' za publikowanie na platformie. Oglądamy ich reklamy, więc to nasza kolejna zapłata

@Feministka2000: Ale to MY czerpiemy z tych treści, a druga strona zarabia dopiero jak wystarczająco dużo osób ich ogląda - pomysł być może ciekawy, ale nie zastosowania na rynku.
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex
Autor
21.06.2024, 00:16:27 via Wykop
  • 0
@dydul: No i wporzo - ale jak parę razy zobaczysz reklamę >30s to jestem pewny, że to 26zł/mc będzie wybawieniem xD.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
20.06.2024, 22:24:21
  • 147
wfyokyga

źródło: temp_file1889259738904472593

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pitex
Pitex 20.06.2024, 23:36:55 via Wykop
  • 4
@wfyokyga: Ju hef maj sort!!!
  • Odpowiedz

377

Koniec kupowania YouTube Premium za bezcen. Google anuluje subskrypcje

Koniec kupowania YouTube Premium za bezcen. Google anuluje subskrypcje

Kupowałeś YouTube Premium z Turcji? Tania subskrypcja może zaraz zniknąć. Pierwsi użytkownicy zaczęli zgłaszać, że Google anulował ich subskrypcje.

Bulgo
z
spidersweb.pl
dodany: 19.06.2024, 16:16:19
  • 323
  • #
    youtube
  • #
    youtubepremium
  • #
    turcja
  • #
    cebuladeals
  • #
    pieniadze
  • #
    rozrywka
Pitex
Pitex 20.06.2024, 21:29:04 via Wykop
  • -3
@Bijelodugme: Czyli zakładając, że "Google w Polsce ZACZĘŁOBY płać lub przestało unikać podatków" (twoje zarzuty) to Ty byś stwierdził - aha, w takim razie ja kupuję YT Premium czy znajdziesz sobie kolejny powód do unikania opłat?

691

Autostrady A4 i A2 nie dostaną przedłużenia koncesji i przejdą w zarząd GDDKiA

Autostrady A4 i A2 nie dostaną przedłużenia koncesji i przejdą w zarząd GDDKiA

Ministerstwo Infrastruktury nie planuje przedłużenia koncesji na autostrady A4 i A2. Po wygaśnięciu umów przejdą one w zarząd Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Resort nie zakłada odpłatności za przejazd pojazdów osobowych oraz motocykli tymi odcinkami - przekazał PAP rzecznik prasowy r

Sultanat_Muszelki
z
money.pl
dodany: 11.02.2024, 07:48:19
  • 109
  • #
    polska
  • #
    autostradypolska
  • #
    transport
  • #
    podroze
  • #
    samochody
  • #
    polskiedrogi
Pitex
Pitex 13.02.2024, 15:29:11 via Wykop
  • 0
@m4kb0l: Dobrze prawisz. Dodatkowo Stalexport już dawno powinno dorobić trzeci pas, ze względu na przekroczoną przepustowość, ale jako, że umowy koncesyjne na A4 KTW-KRK są utajnione to niewiele jesteśmy w stanie powiedzieć. Prawdopodobnie w ogóle po te ciągłe remonty - coś z tego mają lub poprzez to czegoś nie muszą. Jedno jest pewne - dla naszego dobra umowa kończy się za parę lat i może w końcu skończy się ten

14

Rosja. Dmitrij Miedwiediew o ćwiczeniach NATO. "Postanowili nas przestraszyć"

Pokaż treści 18+

Rosja. Dmitrij Miedwiediew o ćwiczeniach NATO. "Postanowili nas przestraszyć"

"To bardzo niebezpieczna zabawa z ogniem. Zebrano znaczące siły, a ćwiczeń na taką skalę nie prowadzono od ubiegłego stulecia" - napisał Dmitrij Miedwiediew. A poza tym sporo śmiesznego, w komentarzu dodaję.

Rasteris
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 02.02.2024, 22:36:03
  • 6
  • #
    rosja
  • #
    nato
  • #
    wojna
  • #
    polska
  • #
    ruskimir
  • #
    wojsko
Pitex
Pitex 03.02.2024, 02:41:20 via Wykop
  • 1
Po pierwsze to Pana Dmitrija Miedwiediewa nie do końca warto słychać tak dla zdrowia psychicznego - nawet w Rosji wiedzą, że to pospolity pijak i zwykły aparatczyk który będzie bredzić co my ślina albo marketingowcy Putina do ust podpowiedzą.

Po drugie każdy wie dlaczego ćwiczenia NATO mają taki wymiar - chodzi o Ukrainę, a dla niekumatych, największy od czasów II wojny światowej odbywający się w kraju sąsiadującym z NATO konflikt zbrojny.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

295

Amerykanie rozpoczęli ataki w Syrii. Bombardują cele wojskowe.

Pokaż treści 18+

Amerykanie rozpoczęli ataki w Syrii. Bombardują cele wojskowe.

Stany Zjednoczone rozpoczęły ataki na obiekty wojskowe położone w Syrii - informuje ABC News, powołując się na anonimowego amerykańskiego urzędnika.

Grancan
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 02.02.2024, 20:43:13
  • 132
  • #
    usa
  • #
    polityka
  • #
    syria
  • #
    wojsko
  • #
    armia
Pitex
Pitex 02.02.2024, 23:58:49 via Wykop
  • 2
@Polnischefuhrer: Wyobrażam sobie - uważam, że zainteresowanie (niskie) będzie podobne. W Jordanii została zaatakowana baza wojskowa sił USA w której zginęło zdaje się troje żołnierzy. Ataki nastąpiły z państwa sąsiedniego, przez przeciwnika który jest "międzynarodowy" (czyt. nie jesteś dogadać się z nim na forum ONZ). Czego się spodziewałeś ze strony USA?
Viper7854
Viper7854
Viper7854
26.01.2024, 09:44:37
  • 1
#pytanie #elektronika #pralka Cześć jak wyjąć tę szufladkę z pralki bo mi się usyfila u chce ją umyć?
Viper7854 - #pytanie #elektronika #pralka Cześć jak wyjąć tę szufladkę z pralki bo mi...

źródło: 20240126_103908

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pitex
Pitex 26.01.2024, 14:46:00 via Wykop
  • 1
@Viper7854:
Pitex - @Viper7854:
  • Odpowiedz
Chekatomba
Chekatomba
19.01.2024, 13:28:58
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pitex
Pitex 20.01.2024, 06:10:32 via Wykop
  • 0
Ja polecam takie cudo - zaczopowało mi się w dość wąskiej rurze na zakręcie ~90st. i żadne marketowe spiralki, żadne krety mi tego nie były w stanie odetkać. Już nawet kupiłem endoskop żeby sprawdzić o co chodzi xD. Dopiero podpięcie tego cuda pod wiertarkę rozwiązało problem w 30 sekund - polecam.
Pitex - Ja polecam takie cudo - zaczopowało mi się w dość wąskiej rurze na zakręcie ~...

źródło: yato-spirala-kanalizacyjna-do-rur-na-wiertarke-76

Pobierz
  • Odpowiedz

374

Eksport zboża z Ukrainy idzie sprawnie mimo "polskiej zdrady"

Pokaż treści 18+

Eksport zboża z Ukrainy idzie sprawnie mimo "polskiej zdrady"

Okazuje się jednak, że zboże przez Morze Czarne płynęło i to nie w małych ilościach. Od sierpnia 2023 roku wyeksportowano tamtędy 10 mln ton artykułów rolnych.

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 14.01.2024, 10:02:57
  • 52
  • #
    ukraina
  • #
    zboze
  • #
    afera
  • #
    wojna
  • #
    rolnictwo
  • #
    gospodarka
Pitex
Pitex 14.01.2024, 23:44:00 via Wykop
  • -12
@rr777: Nie wstyd Ci za taki komentarz? Jak tacy Ruscy to po co z Ruskimi walczą?
A.....E
konto usunięte 14.01.2024, 19:57:10
  • 156
Inba na złotej 44. Inwestory nie wpuszczone.

#nieruchomosci
#zaorski
#bitcoin
#kryptowaluty
A.....E - Inba na złotej 44. Inwestory nie wpuszczone.

#nieruchomosci 
#zaorski 
#bi...

źródło: temp_file2934381385284287161

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pitex
Pitex 14.01.2024, 23:05:14 via Wykop
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Aleksandr_Jebiewdenko
Aleksandr_Jebiewdenko
14.01.2024, 17:50:49
  • 941
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pitex
Pitex 14.01.2024, 22:16:01 via Wykop
  • 0
@Aleksandr_Jebiewdenko: żartobliwie oczywiście, ale co jeśli prezes PiS udowodni swój zarzut? :)
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex 14.01.2024, 22:53:47 via Wykop
  • 0
@NaWykopWchodzeIronicznie: Aaa, ale wiesz - może trzymał do końca na wypadek przejęcia władzy!
  • Odpowiedz
Gluptaki
Gluptaki
14.01.2024, 09:57:17
  • 2676
Pijaczu XD

#smieszneobrazki #heheszki #pokemongo
Gluptaki - Pijaczu XD

#smieszneobrazki #heheszki #pokemongo

źródło: IMG_9441

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pitex
Pitex 14.01.2024, 21:50:12 via Wykop
  • 1
Nie wiem kim jest ta osoba, ale udostępnianie jej zdjęcia bez "anonimizacji" jest naruszeniem RODO - mimo "beki" i sytuacji w której ta osoba z własnej lub czyjejś winy się znalazła sugeruję opamiętanie.
  • Odpowiedz
Pitex
Pitex 14.01.2024, 22:32:14 via Wykop
  • 1
@Gluptaki: Hehe, no tak debil ze mnie - nie wiem czy RODO czy inne SRODO. Wydaje się, że autorem zdjęcia jest raczej(!) osoba wykonująca zawód medyka (zamknięte wnętrze kartki, specjalne sformowanie folii termicznej), uwzględniając stan poszkodowanego (w tym przypadku raczej nie zagrażający zdrowiu) prawdopodobnie jest to ratownik medyczny. Czy chcesz żeby Twoje nieocenzurowane prześmiewcze zdjęcie w razie wezwania pogotowia pojawiło się w sieci? Rozumiem, że to potencjalnie "menel", którego zgarniają
  • Odpowiedz
HrabiaTruposz
HrabiaTruposz
14.01.2024, 11:43:18
  • 1843
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pitex
Pitex 14.01.2024, 22:08:51 via Wykop
  • 0
@HrabiaTruposz: Nie bardzo rozumiem ludzi którzy dziwią się działaniom Pana Bosaka. Co prawda całe życie kręcił się w skrajnej prawicy (od Młodzieży Wszechpolskiej przez LPR po KORWIN-owe partie), ale osobiście zawsze pamiętam, że to po prostu POLITYK. I możecie mi wmawiać, że takich ludzi potrzeba w polskim rządzie, ale ja uważam, że Pan Bosak to rak. Wg. mojej wiedzy nigdy nic poważnego nie robił, tj. nigdy nie był przedsiębiorcą, który
  • Odpowiedz

14

Słowacja odebrała dwa pierwsze myśliwce F-16 Block 70. Będą to najnowsze maszyny

Pokaż treści 18+

Słowacja odebrała dwa pierwsze myśliwce F-16 Block 70. Będą to najnowsze maszyny

Koncern Lockheed Martin ogłosił oficjalnie przekazanie siłom powietrznym Słowacji dwóch egzemplarzy wielozadaniowego myśliwca F-16 Block 70. Maszyny pozostaną jednak w USA i posłużą do szkolenia słowackich pilotów.

Super_Express
z
portalobronny.se.pl
dodany: 11.01.2024, 14:19:36
  • 1
  • #
    slowacja
  • #
    usa
  • #
    f16
  • #
    samoloty
  • #
    militaria
  • #
    wojsko
Pitex
Pitex 12.01.2024, 00:27:54 via Wykop
  • 1
Polska posiada 48 samolotów F16C/D (C - jeden pilot/D - pilot + operator) w wersji Block 52+.
Jako ciekawostka z Wikipedia, ostatnie opisy wersji od wersji którą posiada Polska:

Block 52+ – wersja nazywana także advanced 52, odpowiednik wersji 50+ z silnikami Pratt & Whitney F100-PW-229

F-16E i F-16F, Block 60 – radar AN/APG-80, silnik F110-GE-132, system zakłócania ALQ-165, wbudowane na stałe urządzenie LANTIRN i dodanie systemu APU - silnik rozruchowy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Metylo
Metylo
11.01.2024, 14:54:29
  • 36
Ciężki los przedsiębiorców i #programista15k dojeżdżanych przez państwo

#jdg #januszebiznesu #nieruchomosci #programista25k #programista30k
Metylo - Ciężki los przedsiębiorców i #programista15k dojeżdżanych przez państwo 

#j...

źródło: temp_file471392870666230635

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pitex
Pitex 11.01.2024, 23:50:02 via Wykop
  • 1
A widzieliście ofertę Fiata, że jest taki płacz? To nie tak dużo Porsche jest sprzedawanych, ale tak mało Fiatów jest kupowanych. Patrzcie na ofertę 2024, która o ile dobrze pamiętam nie różni się od oferty 2023 (może było jeszcze przestarzałe "Punto" czy inne "Evo" w absurdalnej konfiguracji i cenie).
- FIAT 600 - elektryk dla bogoli; baza od 165.000
- 500 - odgrzewany od 2007 mały kotlecik głównie dla pań (tak -
Pitex - A widzieliście ofertę Fiata, że jest taki płacz? To nie tak dużo Porsche jest...

źródło: fiat-models

Pobierz
  • Odpowiedz

4

Trump znowu szokuje. Czy NATO ma sens dla byłego prezydenta?

Trump znowu szokuje. Czy NATO ma sens dla byłego prezydenta?

10 grudnia bieżącego roku, na łamach Politico pojawił się tekst cytujący komisarza Thierry'ego Bretona z którego wynikało, że Donald Trump miał powiedzieć szefowej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen w 2020 r., że nigdy nie przyjdzie z pomocą Europie w razie ataku, a NATO jest "martwe".

Super_Express
z
portalobronny.se.pl
dodany: 11.01.2024, 11:24:04
  • 2
  • #
    trump
  • #
    usa
  • #
    nato
  • #
    polityka
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
Pitex
Pitex 11.01.2024, 22:12:04 via Wykop
  • 2
@Sergey14: Póki co USA jest w NATO, a to oznacza, że powinno traktować atak na jakiegokolwiek członka tego sojuszu jak atak na własne terytorium. A jak Trump uważa, że NATO jest bez sensu, to może USA z tego sojuszu wyprowadzić. Wtedy jednak kończymy z "Pax Americana" i Bóg jeden wie co się będzie działo i jakie nowe stosunki dyplomatyczne zostaną zawarte - może np. pakt EuroAsia z pominięciem USA?

20

Mieszkańcy miażdżą system inteligentnego sterowania ruchem. Kosztował 120 mln zł

Mieszkańcy miażdżą system inteligentnego sterowania ruchem. Kosztował 120 mln zł

Mieszkańcy Tychów podsumowali w mediach społecznościowych ponad roczne działanie Inteligentnego Systemu Zarządzania i Sterowania Ruchem (ITS) w tym mieście. Tyszanie nie pozostawiają na tym rozwiązaniu suchej nitki. System kosztował 121 mln zł.

Rollbet1
z
portalsamorzadowy.pl
dodany: 10.01.2024, 12:06:37
  • 13
  • #
    samochody
  • #
    tychy
  • #
    ruchdrogowy
  • #
    drogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    samorzady
Pitex
Pitex 10.01.2024, 22:17:51 via Wykop
  • 3
Jedziesz sobie o 2:00 w nocy zupełnie pustym miastem i na każdym możliwym skrzyżowaniu musisz się zatrzymać

@paw1470:

jadąc z odpowiednią prędkością ciągle masz zielone


Właśnie w tym jest problem. Celem "inteligentnych" świateł nie powinno być kontrolowanie prędkości pojazdów tylko ich płynny przejazd. Od kontroli prędkości są policja/fotoradary. U mnie na wsi też są chyba z 4 światła na przejściach dla pieszych, które "bawią" się w regulację prędkości - efekt?

22

Krew na drodze do Morskiego Oka. "Czas najwyższy to zakończyć"

Krew na drodze do Morskiego Oka. "Czas najwyższy to zakończyć"

Fundacja Viva! zamieściła na Facebooku materiał wideo pokazujący ślady krwi na drodze prowadzącej nad Morskie Oko. Tatrzański Park Narodowy został poinformowany o sytuacji i zabrał głos w tej sprawie. "To

WirtualnaPolska
z
turystyka.wp.pl
dodany: 05.01.2024, 13:24:24
  • 6
  • #
    ciekawostki
  • #
    podroze
  • #
    morskieoko
  • #
    tatry
Pitex
Pitex 05.01.2024, 20:26:29 via Wykop
  • 1
Nie rozumiem całego tego nacisku na usunięcie koni, jako siły pociągowej do przewożenia ludzi. Dla zdrowego, dobrze wyżywionego i utrzymanego konia taka praca to pewnie robota jak dla ciężko pracującego fizyczne człowieka. Napoci się, narobi się, ale na siebie zarobi. Być może w środowisku "koniarzy" w TPN dochodzi do nadużyć - w takim razie zorganizujcie razem z odpowiednimi służbami niezapowiedną akcję w której zbadane zostaną wszystkie pracujące na tej trasie konie i
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
  • Strona 2 z 11
  • >

Piotr

  • Śląsk

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.05.2012

    Komentator
  • Rocznica
    od 31.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.03.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.07.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking