Co teraz się opłaca bo wracam po przerwie, Spotify, Apple Music czy yt premium? Zależy mi na jakości muzyki. Skorzystałem teraz z darmowego okresu Apple i wydaje mi się, że cicho leci muzyka mimo że mam AirPodsy podgloszone na full. #applemusic #spotify #ytpremium #youtubepremium #muzyka
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

PrawnydoRadca
- 1

Northmaniack
via Wykop- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

dr_papieros
via Wykop- 0
@PrawnydoRadca: Spotify chyba najlepszy i najwygodniejszy z wymienionych
źródło: 1000011087
Pobierz- 0
@nervous_breakdown: no ale co to znaczy?
@Czlowiek_Ludzki: no wyelywasz
Przyjmę do rodziny yt premium najlepiej na dłużej 5 slotów wolnych zapraszam priv
#youtubepremium
#youtubepremium
- 0
12zł miesiąc
@Morning736: dalej aktualne? Przyjmę jeden lub dwa spoty
- 0
Teraz morphe jest mym przyjacielem. Działa lepiej niż standardowa apka z premium
#youtubepremium
#youtubepremium
- 0
#youtubepremium 2 wolne miejsca zapraszam.priv
- 0
posiadam rodzinke youtube premium - czy moge przyjąć kogoś z UK czy będzie musiała używać VPN'a?
#youtubepremium
#youtubepremium
- 0
Zwolnił sie 1 slot w rodzince #youtubepremium #youtube , tylko dluzsza wspolpraca
- 0
Siemka, chce zrobić rodzinkę na YouTube.
Wychodzi po 13 zł/ msc. Najlepiej płatność na rok z góry, bo nie chce mi się pilnować czy ktoś płaci.
Przy płatności na rok z góry wychodzi 156zl/os
Zapraszam na priva 👌
Wychodzi po 13 zł/ msc. Najlepiej płatność na rok z góry, bo nie chce mi się pilnować czy ktoś płaci.
Przy płatności na rok z góry wychodzi 156zl/os
Zapraszam na priva 👌
- 0
@Michal-Bies: @Sebekzkrainykredek mam jedno miejsce. Piszcie na priv
- 0
Brak miejsc
- 0
Szukam rodzinki która mnie przygarnie
#youtubepremium #youtuberodzina #youtuberodzina #youtube #youtubefamily
#youtuberodzinka
#youtubepremium #youtuberodzina #youtuberodzina #youtube #youtubefamily
#youtuberodzinka
@j0szi: Psa se kup
- 0
@szatanEK666: juz mam, specjalnie kupilem zeby w------c wykopkow
- 0
#motorola #android15 #telefony #youtube #youtubepremium
Czemu usunęli YouTube z ustawień baterii. Teraz się nie da odtwarzać filmów w tle jak ktoś ma Premium.
Witaj NewPipe.
Czemu usunęli YouTube z ustawień baterii. Teraz się nie da odtwarzać filmów w tle jak ktoś ma Premium.
Witaj NewPipe.
- 3
Popełniłem wielki błąd... kupiłem Youtube Premium LITE. Kosztuje niecałe 2 dychy i w sumie co mi to dało? Totalnie nic. Kupiłem zachęcony reklamą gdzie chwalili "oglądanie większości filmów bez reklam, w tle oraz w trybie offline". I co? I gó...o. Reklam miałem jeszcze więcej niż w darmowej wersji a odtwarzanie w tle nie działa z materiałami muzycznymi - czyli większością materiałów gdzie leci jakakolwiek muzyka. Ten pakiet to jedna wielka tragedia. Na
- 0
mam #youtubepremium od początku, kiedy weszło i zawsze miałem z tym luz - dostaję wygodę korzystania z yt na telewizorze, mam słuchanie/oglądanie w tle w telefonie, mam #youtubemusic - cały serwis streamingowy z muzyką (ekwiwalent #spotify). No i oczywiście w ramach yt premium jest też oglądanie treści bez reklam.
Tymczasem youtube w 2026:
Sieeeemanko! Witam w moim filmie! Moje pieniądze zarabiają na xtb. Zagraj
Tymczasem youtube w 2026:
Sieeeemanko! Witam w moim filmie! Moje pieniądze zarabiają na xtb. Zagraj
- 15
Szukam Mirków oszukanych przez osobnika @Azure
Ustalmy ile nas jest i na jakie kwoty zostaliśmy oszukani. Możemy próbować coś odzyskać - pytałem sąsiada bagietmajstra i powiedział mi, że możemy zgłaszać podejrzenie oszustwa (art. 286 par. 1 kk), jednak najpier grzecznie wyślijmy mu wezwanie do zapłaty. To, że dzielenie kont jest niezgodne z regulaminem dostawcy raczej nam nie zaszkodzi.
Nawet, jeśli nic nie odzyskamy to warto mu narobić gnoju chociażby dla sportu.
Ustalmy ile nas jest i na jakie kwoty zostaliśmy oszukani. Możemy próbować coś odzyskać - pytałem sąsiada bagietmajstra i powiedział mi, że możemy zgłaszać podejrzenie oszustwa (art. 286 par. 1 kk), jednak najpier grzecznie wyślijmy mu wezwanie do zapłaty. To, że dzielenie kont jest niezgodne z regulaminem dostawcy raczej nam nie zaszkodzi.
Nawet, jeśli nic nie odzyskamy to warto mu narobić gnoju chociażby dla sportu.
@HWD-5 usunął konto Revolut albo zmienił login
@HWD-5: myślę że mogę pomóc. Mam do niego numer telefonu. Kiedyś mi podał żeby kontaktować się na Whatsapp. W sumie o tym zapomniałem ale przeglądałem wiadomości i w 2025r pisałem do gnoja i ten numer był aktywny bo mi odpisywał.
Jak znajdziecie kogoś kto pracuje w Mobile Vikings to chłopa z nazwiska mamy. Albo jego znajomego menela na którego miał numer. W każdym razie napewno bliżej
Mnie jebnął na 2-3
Jak znajdziecie kogoś kto pracuje w Mobile Vikings to chłopa z nazwiska mamy. Albo jego znajomego menela na którego miał numer. W każdym razie napewno bliżej
Mnie jebnął na 2-3
źródło: IMG_20260601_125050
Pobierz- 0
Witam,
Mam 1 wolny slot youtube premium, 10zł/mies lub 120zl/rok, (per slot)
#youtubepremium #youtuberodzina #youtuberodzina #youtube #youtubefamily
#youtuberodzinka
Mam 1 wolny slot youtube premium, 10zł/mies lub 120zl/rok, (per slot)
#youtubepremium #youtuberodzina #youtuberodzina #youtube #youtubefamily
#youtuberodzinka
#youtubepremium k---a... booooooze jak to dobrze miec youtube bez reklam...
to tak jakby wykop bez adblocka, z ta roznica, ze jak wykop wprowadzi platny abo, to adios muczacos, a z YT jednak nie zrezygnuje :/
btw, mamy ciagle jeszcze 3 wolne miejsca w rodzinie yt premium, tylko dorosli stabilni klienci, platnosc po 3/6/12 msc
to tak jakby wykop bez adblocka, z ta roznica, ze jak wykop wprowadzi platny abo, to adios muczacos, a z YT jednak nie zrezygnuje :/
btw, mamy ciagle jeszcze 3 wolne miejsca w rodzinie yt premium, tylko dorosli stabilni klienci, platnosc po 3/6/12 msc
#youtubepremium Hejka, mamy 3 miejsca w rodzince , dzisiaj zalozylismy (pokrzywdzeni przez azure) - 10 zl . 3/6/12 msc platnosc na konto - z ktorego jest pobierana platnosc YT. Jak ktos nie wplaci na czas to wiecie dlaczego i kogo wywalmy , bo nie chce sie w to bawic, i nie chce w to za duzo czasu inwestowac, zalezy mi na konkretnych ludziach. Nie przewiduje rezynacji swoich 2 slotow przez
- 1
#spotifyfamily #youtubepremium
jako że zostałem ocyganiony przez @Azure to szukam miejsca w yt premium, place uczcviwie z góry co 3 miesiące (bo wiem że już z góry na cały rok nie warto ) :D
jako że zostałem ocyganiony przez @Azure to szukam miejsca w yt premium, place uczcviwie z góry co 3 miesiące (bo wiem że już z góry na cały rok nie warto ) :D
- 5
@DKMaciej: @paluszki_rybne: I między innymi dlatego ja bym nigdy nie wziął kasy za rok z góry. Max. 3 miesiące i dla kilku wybranych osób 6 miesięcy. Coś się popsuje, później są pretensje, podejrzenia o oszustwo, itd.
I to nie jest #mikroreklama, bo nie mam ani YouTube, ani Spotify, tylko #netflixrodzina, itp.
I to nie jest #mikroreklama, bo nie mam ani YouTube, ani Spotify, tylko #netflixrodzina, itp.
@DKMaciej: też mnie chujek oszukał, od listopada do maja działało, kilka przerw było po 2-3 dni, teraz od 5 dni zero kontaktu, chyba zawinął się z wykopu, ewentualnie założył nowe konto, bo widzę jakiegoś kolesia z kontem od 3 tygodni co oferuje to samo, styl pisania podobny.
#ytpremium #yt #youtubepremium
Zbieram chetnych, tylko platnosc 1 rok z gory. Poprzedn ziomeczek co dawal, wolal wybrac drogre scamu chyba wiec jestem zmuszony wziasc sprawy w swoje rece.
Zbieram chetnych, tylko platnosc 1 rok z gory. Poprzedn ziomeczek co dawal, wolal wybrac drogre scamu chyba wiec jestem zmuszony wziasc sprawy w swoje rece.
- 1
Cześć Mireczki, szukam miejsca w rodzince na długą współpracę, bo niestety dotychczasowa @Azure z powodu braku odpowiedzi już przepadła :/
#youtubepremium #youtubefamily #ytpremium
#youtubepremium #youtubefamily #ytpremium





















