Od 2017 używam urządzeń #apple, jestem zagorzałem fanem marki i od początku dobrze mi się z tych urządzeń korzysta w pracy #it. Natomiast po ostatnich informacjach, że AI w UE nie będzie pełne, Sriri nie będzie w pełni - coś we mnie pękło i myślę mocno o zmianie telefonu na #android.
No już trochę przesada. Wciąż Polska dla Apple jest czymś pomijalnym. To
@damian44__: mam takie same odczucia. Siri jakoś nigdy specjalnie nie używałem bo zawsze działało słabo ale skoro już robią to z googlem i asystent google działa po polsku to dlaczego to nowe Siri nie może? Najbardziej brakuje tego w Carplay gdzie Siri probuje czytać wiadomości i efekt jest wiadomy. Ale trudno się oderwać jak się jest po uszy w ekosystemie - komputer, słuchawki, zegarek i co tam jeszcze..
Mirki z #krakow chciałem was ostrzec. Jechałem sobie z biedrony przez błonia i spotkałem grupę, jak mi się wtedy wydawało studentów. Mieli duży napis darmowe badania składu ciała. Pomyślałem, że spróbuję, już dawno byłem ciekawy ile mam procent tłuszczu. Dali mi do rąk mniej więcej coś takiego. Nie byli nachalni, normalnie mili. Ileś tam wyszło, pogadałem i zaprosili mnie na bardziej szczegółowe badanie w rejonie ronda mogilskiego.
Zrobiłem aplikację CarRentPal - narzędzie, które ma jeden cel: sprawić, żeby żadna wypożyczalnia samochodów nie naciągnęła Was na nienależne opłaty za uszkodzenia. Posiada lokalny dekoder VIN, skaner OCR i generator raportów PDF. Aplikacja jest i zawsze będzie całkowicie darmowa. 100% offline.
Mam okap kuchenny Ciarko Aura i płytę Samsunga ze smartthings. Dodałem sobie smartthings do #homeassistant i pomyślałem, że mógłbym zrobić sobie też automatyzację dla okapu tak żeby włączał się kiedy palniki płyty są uruchomione. Okap w tym momencie nie jest smart, jest sterowany przez (z-----e) gesty i pilota. Niestety nie udało mi się znaleźć jak pilot komunikuje się ze sterownikiem. Wiem, że żeby pilot komunikował się ze sterownikiem trzeba go
@henk: to był mój drugi pomysł - kupić sonoff rf bridge i popróbować odczytać co pilot wysyła ale stwierdziłem że skoro pilot wymaga parowania z okapem to możliwe, że to nie zadziała więc szkoda zachodu
Czy to jest normalne i tak ma być, że w #hogwartslegacy w skrzyżowanych różdżkach, uczniowie jako przeciwnicy stoją i nic nie robią? Robiłem to zadanie dwa razy (nie jako "spróbuj ponownie tylko restart od ostatniego save) i za każdym razem stoją. W drugim pojedynku tylko jeden był aktywny. Reszty nie mogłem nawet oznaczyć (ta biała obwódka) tylko trzeba było na ślepo celować
Też sporo irytujących błędów graficznych mam, przynajmniej z włączonym raytracingiem
@ladykagami: tak, to też zauważyłem tylko na ps5. Często jest tak, że nagle coś się zmienia.
Poza pięknym Hogwartem tak na prawdę nie ma nic do zaoferowania
@RadioaktywnyBorsuk: nie no, świat jest dość fajnie wykreowany. Mnie trochę przytłoczyła ilość mechanik. Czary, eliksiry, rośliny do tego ubrania i akcesoria które zwiększają moce. A jestem dopiero na początku.
Dzisiaj swoje urodziny obchodzi Adam Małysz - medalista olimpijski, mistrz świata, zdobywca pucharu świata, zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni oraz wynalazca pozycja srania na Małysza. Po prostu wielki Polak! Panie Adamie, dziękujemy za wszystko!
@paluszki_rybne nie no, nie kupiłem ps5p dla rdr2, aż tak mi nie zależy xd. Kupiłem dla gta6, jeśli już. Patch pewnie będzie prędzej czy później, na razie rdr2 jest gdzieś dalej w kolejce @dawidczeta nie ma bata żeby gta6 działało słabo na ps5p
Wizyty u dziadka to była moja odskocznia od piekła małżeństwa moich rodziców
@heheszek: skoro to dziadek to musiał być ojcem któregoś z rodziców. Dlaczego było piekło skoro dziadek to był złoty człowiek? Nie przekazał sposobu bycia rodzicowi?
Jak obstwiacie, pojawi się w piątek jeszcze jakaś lepsza oferta na PS5 niż ta obecnie w Euro RTV? Wychodzi 1490 zł w ratach i chyba szczerze już nic lepiej nie będzie, czo?
Halo, halo! Mamy dla Was świetną wiadomość! Od dziś możecie korzystać z odświeżonej aplikacji na Androida i iOS. Szybsze działanie, wygodniejsza nawigacja oraz powiadomienia, które pomagają wracać do ważnych tematów - a to tylko część zmian.
@wykop: To jest jakiś żart? Chwalicie się a jest to tak na prawdę downgrade - po prostu zrobiliście webview które pokazuje mobilną wersję strony. Dobrze, że jeszcze Wypiek działa
#mecz #mundial