latają, ćwiczą, co chwila słychać że byle styropianowy dron ze wschodu potrafi poderwać całą eskadre F16 aby zestrzelić chałupę emerytom xD


@Rad-X:

* Nie co chwila a bodaj dwa razy
* Nie eskadrę F16 a kilka F-35
* Nie zestrzelić chałupę a drony. Chałupa to efekt wadliwego HOLENDERSKIEGO pocisku xD
  • Odpowiedz
@Alandith: Jak widzisz masz zabudowę do tego na salwę z działka jest kawałek za daleko nawet jeżeli Kh-101 crusuje na spokojnie to i tak robi 194 m//s
F-16 leci w odstępie około 5.5s wiec jak na próbę strzelania do tak małego obiektu jest jakieś 750-800 m za daleko, znając życie pilot powoli nadgania jakieś 5-6 m/s 2 min później nad jakimś polem pewnie puścił wiązankę 20-30 pocisków i po sprawie.
  • Odpowiedz
@ziomekbezpoziomek: Nie. A nawet jak by wyjaśnili to i tak nie podadzą do wiadomości publicznej. Tu według mnie i tak był jego błąd i tego nie da się zaprzeczyć ani nie ma co go bronić mimo że lubiłem jego pokazy w lesznie
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach