Wpis z mikrobloga

@Atari_65XE: pomijając już to, że Zaorski robi po prostu ludzi w uja, o czym już dokładnie pisałem to sytuacja jest niezłym kabaretem. Ludzie wydali grube miliony żeby się czuć prestiżowo i bezpiecznie, a tu każdy sobie może kupić udział za 5000zl i nagle 20tys ludzi będzie mogło się szwędać po tym budynku haha, ból dupy mieszkańców bezcenny. Najlepszy ten inwestor po lewej, lysy mocarny knur hahaa
@aversxx: no nie wiem zadymiarz, coś mi się wydaje że rozpoznales strój zgodny z rozporządzeniem MON, a wiemy dobrze coś na ten temat:) sam się podkladasz, mam pamięć fotograficzną, będąca przekleństwem i żaden szczegół niestety nie umknie
@krentadorga: To nie "Zaorski robi po prostu ludzi w uja" tylko ludzie to "uje" :). No umówmy się, że ktokolwiek kupił udziały w tym "szwindlu" (tak uważam) jest po prostu durniem xD. I można pisać, że - ooo, duże firmy kupiły duże udziały - hehe - no tak, osoby odpowiadające za duże firmy kupiły praktycznie NIC za duże pieniądze :). Bawcie się tam nieźle. Tak co nie będziecie zawracać "dupy" ludziom