Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Nottingham
Nottingham

Nottingham

Dołączył 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 523
  • Znaleziska 21
  • Mikroblog 502
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 11
lewoprawo
lewoprawo
15.04.2026, 06:37:23
  • 32
Chciałbym zwrócić uwagę, że Trump postawił NATO przed takim dylematem, że niezależnie od decyzji byłoby to na rękę Rosji:

1) Nie pomagamy w ataku na Iran - Trump oskarża sojusz o brak pomocy i buduje grunt pod wyjście USA z NATO.

2) Pomagamy w ataku na Iran - potwierdza się ruska narracja, że NATO to tak naprawdę sojusz ofensywny, więc w odpowiedzi na coraz więcej baz NATO blisko Rosji, muszą się bronić
lewoprawo - Chciałbym zwrócić uwagę, że Trump postawił NATO przed takim dylematem, że...

źródło: Screenshot 2026-04-15 at 08-28-14 Mikroblog (gorące z 6h) Wykop.pl

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 15.04.2026, 12:41:50 via Wykop
  • 0
@lewoprawo: Nikt go już nie traktuje poważnie.
  • Odpowiedz
Charles_White
Charles_White
Charles_White
15.04.2026, 10:07:56
  • 60
#policja #bystrzycaklodzka #polska

W żadnym wypadku nie była to obrona konieczna. Facet wrócił do domu, wziął b--ń i z zimną krwią zamordował patusa. Oczywiście straty wyceniono wiadomo, bo patus, ale zachowanie sprawcy jest patologiczne.

Oczywiście winę za sytuację ponosi przede wszystkim państwo polskie, policja i system wymiaru sprawiedliwości.

To
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 15.04.2026, 12:08:14 via Wykop
  • 3
perspektywa by ci się zmieniła, gdyby wśród terroryzowanych był np. ktoś z twoich bliskich


@PiersKurczaka: Żałosny argument. "Gdybyś wyłączył mózg i kierował się emocjami to patrzyłbyś na tę sprawę tak jak ja" nie jest najlepszym argumentem.
  • Odpowiedz
szychun
szychun
14.04.2026, 19:17:57
  • 679
#polityka #bekazpisu #kanalzero Krzysio co o dobrę imię kolegi walczy xd
szychun - #polityka #bekazpisu #kanalzero Krzysio co o dobrę imię kolegi walczy xd

źródło: 1000017788

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 14.04.2026, 21:15:42 via Wykop
  • 0
@Matpiotr: Strasznie brzydkie te fotki, z jakich lat one są?
  • Odpowiedz
Nottingham
Nottingham
Nottingham 15.04.2026, 06:49:23 via Wykop
  • 0
@wykopiem_albo_zakopiem: Tej katastrofy humanitarnej w Groznym to musiałeś się ładnie w wikipedii naszukać żeby mieć argument "to już po przejściu Putina na ciemną stronę mocy", co nie? I nie wiem co jest złego w stwierdzeniu "Polska nie jest po to, żeby być awangardą antyrosyjskiej krucjaty". Wiesz co to jest awangarda w ogóle?
  • Odpowiedz
Nottingham
Nottingham
Nottingham 15.04.2026, 10:35:14 via Wykop
  • 0
Nie każdy ma 20 lat i robił w tym czasie pieluchy. Tak trudno zrozumieć że ktoś może pamiętać te wydarzenia?


@wykopiem_albo_zakopiem: Też mam już swoje lata i zwyczajnie nie przejdzie ci narracja "Putin zawsze był zły i zachód o tym wiedział". Takim pierwszym sygnałem, że coś jest nie halo była Gruzja i to mniej więcej po niej nasza polityka wobec Rosji zaczęła się ochładzać. A i tak byliśmy mimo wszystko
  • Odpowiedz
Niewidzialny_fetyszysta_na_rowerze
Niewidzialny_fetyszysta_na_rowerze
15.04.2026, 08:20:57
  • 90
#chatgpt Używanie najróżniejszych Chatów GPT, Claudów i innych w urzędach to plaga. Cały czas spotykam się z pismami, w których urzędnicy powołują się na nieistniejące przepisy, albo zamieszczają argumenty z d--y. To po prostu widać, zwłaszcza jak ktoś przez dwa lata wysyła mi pisma, które składają się z jednego zdania, z czterema błędami ortograficznymi, ale przynajmniej z odpowiedzią, a potem odkrywa chat gpt i nagle pisze porównania homeryckie działek budowlanych.
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 15.04.2026, 09:49:44 via Wykop
  • 1
@Niewidzialny_fetyszysta_na_rowerze: Zdecyduj się - AI generuje błędne, losowe dane czy jednak gromadzi poprawne, wrażliwe dane?
  • Odpowiedz
TimeIsImportantAndIamAClock
TimeIsImportantAndIamAClock
TimeIsImportantAndIamAClock
14.04.2026, 19:56:23
  • 358
Kiedyś, pamiętam, raz był 'lepszy' rok i rodzice zabrali mnie nad morze - mój wujek miał kawalerkę, gdzieś niedaleko Elbląga chyba. Pojechaliśmy na jeden dzień i budzę się w nocy i słyszę jak stary zapina starą łóżko obok a ona do niego z tekstem 'chciałabym byś mnie wyruchał na kamieniu na plaży'
Wtedy zaczął się over
#przegryw
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 14.04.2026, 21:38:10 via Wykop
  • 37
@TimeIsImportantAndIamAClock: W sensie starzy mieli wyjątkowo zdrową relację i to jest dla ciebie jakaś wymówka teraz? Sorry, pierwszy raz na tagu się udzielam, nie wiem jakie standardy tu macie.
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
14.04.2026, 10:51:10
  • 908
#bekazpisu #polityka #partiarosyjska

Ale Pierdosława Smrodzińskiego piecze d--a że na Węgrzech nie wygrała spasiona proruska świnia xD

No co jest? Czemu się nie uśmiechacie, brygada? XdddDdDDDDD
jaroty - #bekazpisu #polityka #partiarosyjska 

Ale Pierdosława Smrodzińskiego piecze...

źródło: AISelect_20260414_125010_Samsung Browser

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 14.04.2026, 11:53:05 via Wykop
  • 8
@jaroty: Gość się zapomniał, kim on jest żeby składać gratulacje w takiej sytuacji?
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
13.04.2026, 05:13:21
  • 75
Ludzie młodzi chcą mieć wszystko na już bez lat odkładania, reinwestowania,
Ja prosty imigrant w UK na tirach w 5 lat (2020-2024) odłożyłem na połowę 3 pokojowego domu. Sam, nikt mi nic nie dopłacił z rodziny. £130.000
Mógłbym kupić po 1 roku oszczędzania i płacić 2 x większą ratę kredytu ale wolałem odkładać, reinwestowac na giełdzie,i wynajmować pokój w międzyczasie.
Samochód pierwszy kupiłem w wieku 29 lat, wcześniej do pracy jeździłem rowerem i 3
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 13.04.2026, 11:30:19 via Wykop
  • 0
@adamsowaanon: Z ciekawości, co rozumiesz przez "inwestowanie na giełdzie"? Bezpiecznie wkładałeś i wyciągałeś ~10% zysku czy grałeś ryzykując żeby trochę więcej ugrać?
  • Odpowiedz
Nottingham
Nottingham
Nottingham 13.04.2026, 17:29:04 via Wykop
  • 0
@adamsowaanon: I ile % zysku wyciągałeś?
  • Odpowiedz
kwmaster
kwmaster
12.04.2026, 21:51:09
  • 1
#polityka Węgrzy teraz przeżywają to co my po obaleniu komuny. Podczas świętowania widać masę młodych ludzi, którzy nie znają innego premiera niż Orban i chcieliby nowego otwarcia pozbycia się tego betonu tworzonego przez Fidesz i otwarcia się na Europę. Piękne obrazki.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 12.04.2026, 21:53:31 via Wykop
  • 3
@kwmaster: Już bez przesady. Przeżywają to samo, co my przeżywaliśmy w 2023 roku. Ogromna przewaga dla nich to to, że Tisza jest znacznie bardziej scentralizowana niż nasza obecna koalicja, ma teraz większość konstytucyjną, a dodatkowo na horyzoncie nie mają perspektywy prezydenta w pojedynkę sabotującego pracę rządu.
  • Odpowiedz
Gaboleusz
Gaboleusz
12.04.2026, 19:43:42
  • 231
#wegry
Co ten Orban taki pogodzony i można wręcz powiedzieć pokorny, gratuluję i w ogóle? Czy 8 lat PiSlamobadu naprawdę nauczyło nas tak niskich standardów? Przeciez wszyscy pamiętamy rząd 14 dniowy i całą szopkę z Morawieckim jak stał i p-------ł na swoim "expose" #polityka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 12.04.2026, 19:45:03 via Wykop
  • 0
@Gaboleusz: Nie zdziwiłbym się, gdyby dogadano się z Fideszem że nie będzie rozliczania starej władzy w zamian za niestawanie okoniem.
  • Odpowiedz
matthewonthego
matthewonthego
matthewonthego
12.04.2026, 19:38:43
  • 3
#wegry Czaskoski też wygrywał w wieczór wyborczy xDD

Żeby się jeszcze nie okazało, że Tisza i tak nie uzyska większości ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 12.04.2026, 19:39:39 via Wykop
  • 0
@matthewonthego: Na chwilę obecną walka toczy się już tylko o większość konstytucyjną.
  • Odpowiedz
miji1000
miji1000
miji1000
12.04.2026, 19:22:22
  • 2
#wybory jeszcze impeachment Trumpa i Polska nie ma żadnych sojusznikow
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 12.04.2026, 19:22:47 via Wykop
  • 1
@miji1000: Słowacja*
  • Odpowiedz
Jarusek
Jarusek
12.04.2026, 10:45:18
  • 565
"Oszustwa wyborcze FIDESZ nagrane. Ludzie wchodzą do kabin wyborczych, nie pozwalając obywatelom głosować w tajemnicy. Sprawdzają, czy zakreślili „właściwe” kółko."

#bekazpisu #wybory #wegry #rosja #polityka
Jarusek - "Oszustwa wyborcze FIDESZ nagrane. Ludzie wchodzą do kabin wyborczych, nie ...
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 12.04.2026, 12:13:19 via Wykop
  • 37
przygłupie, ogarniasz że w latach 16-23 rządził PiS i nie stało się nic takiego? Ogarniasz czy jesteś na tyle zakłamany, że to wypierasz?


@Utero: Ostry język jak na kogoś kto zapomniał takie dzieła: https://www.youtube.com/watch?v=Q9O3tc21cU0 albo próbę przeprowadzenia "wyborów" kopertowych.
Nottingham - >przygłupie, ogarniasz że w latach 16-23 rządził PiS i nie stało się nic...
  • Odpowiedz
Defined
Defined
10.04.2026, 21:06:57
  • 307
Alegoria do człowieka przegranego, pozbawionego wszystkiego w środku co go kiedyś definiowało. Ostała się jedynie powłoka, która przypomina zatracony oryginał #przegryw
Defined - Alegoria do człowieka przegranego, pozbawionego wszystkiego w środku co go ...

źródło: 1000004368

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 10.04.2026, 22:55:48 via Wykop
  • 3
@Defined: @Shea_99 @UwUmiya Próbowaliście w ogóle? xD
  • Odpowiedz
Famine
Famine
10.04.2026, 21:19:26
  • 344
Za każdym razem

#heheszki #humorobrazkowy #rozwojosobistyznormikami #wychodzimyzprzegrywu
Famine - Za każdym razem

#heheszki #humorobrazkowy #rozwojosobistyznormikami #wychod...

źródło: temp_file7739088189301712822

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 10.04.2026, 22:54:25 via Wykop
  • 6
@Famine: Nic nie rób, nigdzie nie idź, narzekaj.
  • Odpowiedz
Szybki_bill99
Szybki_bill99
10.04.2026, 16:03:21
  • 225
Życie jest tak cholernie niesprawiedliwe. Wysportowany facet, który dba o swoje zdrowie umiera na zawał w wieku 49 lat, a knury bmi 40, którzy jedzą czerwone mięso z grilla 3 razy w tygodniu zapijając je piwskiem i doprawiając szlugiem dożywają 80+. Nie rozumiem tego zupełnie. #mecz #pilkanozna #zdrowie #medycyna
Szybki_bill99 - Życie jest tak cholernie niesprawiedliwe. Wysportowany facet, który d...

źródło: HFjRlCmWsAAA0u-

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 10.04.2026, 19:06:04 via Wykop
  • 1
@Szybki_bill99: Jak już inni przypomnieli, statystyka jednak przewiduje dłuższe życie tym dbającym o zdrowie. Ja za to dodam, że nadmierne obciążanie organizmu też jest szkodliwe i łatwo przedobrzyć ze sportem, szczególnie jeżeli robi się w nim karierę i próbuje się wycisnąć ze swojego ciała jak najwięcej.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
10.04.2026, 07:05:02
  • 1111
pisowiec się zesrał, że od prezesa wielkiego koncernu oczekuje się znajomości angielskiego xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #orlen
splinter96 - pisowiec się zesrał, że od prezesa wielkiego koncernu oczekuje się znajo...

źródło: 1000023872

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 10.04.2026, 12:16:03 via Wykop
  • 0
@splinter96: Od prawie roku wiemy już, że francuski jest lewacki, ale angielski? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
10.04.2026, 08:12:30
  • 628
10 lat temu Mazurek nie interesował się zbytnio polityką
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #kanalzero
splinter96 - 10 lat temu Mazurek nie interesował się zbytnio polityką
#polityka #beka...

źródło: 1000023909

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 10.04.2026, 09:59:28 via Wykop
  • 9
@danob99: To, że "to wszystko zaczęła platforma" to klasyczny spin PiSu, podobnie jak z Komorowskim "wchodzącym na krzesło". Pół kraju pamięta jak to hehe idiota wszedł na krzesło, mimo że nic takiego nie miało miejsca. Potęga propagandy.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Strona 6 z 7
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia