Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Nottingham
Nottingham

Nottingham

Dołączył 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 523
  • Znaleziska 21
  • Mikroblog 502
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 11
Mondez
Mondez
21.04.2026, 20:40:54
  • 208
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #pis #bekazpisu #nawrocki #prezyden
Mondez - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #pis #bekazpisu #nawrocki #prezyden

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-21 224019

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 22.04.2026, 07:22:50 via Wykop
  • 0
@Mondez: Też uważam, że powinniśmy zmienić konstytucję, cementując ceremonialną rolę prezydenta, tak jak to mieli w zamyśle ludzie piszący projekt konstytucji w 1997, idiotycznie zakładając, że każdy ją będzie szanował i nikt nie będzie próbował jej naginać lub łamać.
  • Odpowiedz
Nottingham
Nottingham
Nottingham 22.04.2026, 08:51:28 via Wykop
  • 0
@vanschout: Obliczanie sił wet pod obecną sytuację polityczną jest tak samo naiwne jak pisanie konstytucji w 1997 zakładając dobrą wolę i uczciwość przyszłych polityków. Mówimy tutaj o zasadach, które mają obowiązywać w teorii jeszcze długo po politycznej emeryturze wszystkich obecnych polityków.

Weto prezydenckie powinno być czysto symboliczne, tak jak obecnie weto senackie. Natomiast być może weto senackie powinno być silne, tak jak obecnie weto prezydenckie, ale tutaj trzeba byłoby się
  • Odpowiedz
dr3vil
dr3vil
22.04.2026, 06:00:42
  • 204
Nie tylko snusidło objęło urząd na skutek fałszerstw. Tylko jedna mała komisja i aż 20% fałszywych głosów. Szkoda, że Du*a zdążył skończyć kadencję nim ktoś się za to w ogóle zabrał.

Takie coś się działo i teraz, pewnie w co drugiej komisji Polski wschodniej.

#polityka #sejm #bekazpisu
dr3vil - Nie tylko snusidło objęło urząd na skutek fałszerstw. Tylko jedna mała komis...

źródło: 1000016560

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 22.04.2026, 07:12:05 via Wykop
  • 3
@dr3vil: A gdzie byli mężowie zaufania?
  • Odpowiedz
Lexi20
Lexi20
21.04.2026, 16:38:53
  • 167
Ktoś mi wytłumaczy dlaczego szury od Brauna ciągle mają tak wysokie poparcie w sondażach?
Jakie oni mają postulaty oprócz szczucia na Żydów i Ukraińców?
Mam wrażenie, że ich wyborcy to są właśnie ci słynni podludzie

#polityka #bekazkonfederacji #bekazpodludzi
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 21.04.2026, 21:45:00 via Wykop
  • 0
@Lexi20: Bo taki szlam jest w każdym społeczeństwie, tylko zwykle prawidłowo czuje się pod butem i nie wychyla głowy. Dobrze jest takich osobników wyśmiewać i przypominać im, że ich poglądy są absurdalne i nie znajdują jakiegokolwiek poparcia.
  • Odpowiedz
banzi
banzi
21.04.2026, 10:40:08
  • 283
Popcorny w dłoń! Litwa, Łotwa i Estonia mu już odmówiły.

#polityka #wojna #rosja #ukraina
banzi - Popcorny w dłoń! Litwa, Łotwa i Estonia mu już odmówiły. 

#polityka #wojna #...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 21.04.2026, 12:35:07 via Wykop
  • 6
to poleci przez Czechy i Niemcy i nad Bałtykiem albo w drugą stronę przez Węgry (jeszcze orbanowskie), Serbię, Bułgarię i Morze Czarne.


@galicjanin: Jak dla mnie to może sobie lecieć przez Księżyc.
  • Odpowiedz
Sultan_Heheszkuw
Sultan_Heheszkuw
21.04.2026, 03:42:44
  • 1090
Ehh pora wstać i odrobić pańszczyznę

#heheszki #humorobrazkowy #polska #kolchoz
Sultan_Heheszkuw - Ehh pora wstać i odrobić pańszczyznę 

#heheszki #humorobrazkowy #...

źródło: 1000044792

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 21.04.2026, 09:22:55 via Wykop
  • 0
@Sultan_Heheszkuw: Boże jakie toporne g*wno.
  • Odpowiedz
Heroina340
Heroina340
21.04.2026, 04:28:03
  • 1753
No ludzie kochani, dzieje się dokładnie tak jak mówił Radosław Sikorski.
Francuzi czy inne poważne zagraniczne delegacje mają swoje służby, mają informacje i dossier naszych elit, wiedzą o prezydencie Nawrockim więcej niż my się domyślaliśmy w czasie kampanii wyborczej.

Wiedzą z kim mają do czynienia. Wiedzą o kawalerce, o spotkaniach na ubitej ziemi, pewnie też o grand hotelu i innych historiach z życiorysu prezydenta. Widzą też z kim się spotyka i do jakiego stronnictwa
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 21.04.2026, 09:22:30 via Wykop
  • 0
wyzywasz


@-Instruktor: W którym miejscu on kogoś wyzywał? Pytam serio, daj mi cytat konkretny.
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
20.04.2026, 15:40:27
  • 335
Z reguły prezydenci spotykają się z prezydentami, a premierzy ze swoimi odpowiednikami.

Ale Macron wolał spotkać się z Tuskiem, bo chce pogadać o czymś więcej niż ławeczka Pudziana

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 20.04.2026, 20:23:56 via Wykop
  • 1
Z reguły prezydenci spotykają się z prezydentami, a premierzy ze swoimi odpowiednikami.


@Grzesiok: To nie jest takie proste. Państwa na całym świecie mają różne systemy polityczne, więc zasada jest taka, że organy reprezentacyjne/ceremonialne spotykają się ze swoimi odpowiednikami, podobnie jak organy faktycznie sprawujące władzę spotykają się ze swoimi. W Polsce zgodnie z konstytucją politykę wewnętrzną i zewnętrzną prowadzi rada ministrów, co czyni premiera przedstawicielem organu faktycznie sprawującego władzę. Z kolei
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
20.04.2026, 16:07:19
  • 514
Potem konfederacja dopieprzy sie do tego, ze Unia zajmuje sie glupotami w stylu nakretek xD #polityka #bekazkonfederacji
BrakWolnegoLoginu - Potem konfederacja dopieprzy sie do tego, ze Unia zajmuje sie glu...

źródło: Screenshot_2026-04-20-18-06-40-035-edit_com.android.chrome

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 20.04.2026, 20:14:20 via Wykop
  • 0
@BrakWolnegoLoginu: Czemu ten opis trąci mi AI?
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
20.04.2026, 06:31:32
  • 367
Tymczasem Hołownia w programie "Polityczny WF" o Batyrze:

„Pewne rzeczy widzę, pewne rzeczy są dla mnie oczywiste, tak jak oczywistą rzeczą jest dla mnie, że Karol Nawrocki, którego poznałem już po zaprzysiężeniu bliżej, ma niesamowitą intuicję polityczną, ma niesamowity instynkt polityczny i błędy popełnia wtedy, kiedy za bardzo słucha tych, którzy są blisko niego."


Hołownia się chyba zepsuł XDDD

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
donatien-de-sade - Tymczasem Hołownia w programie "Polityczny WF" o Batyrze:
 „Pewne ...

źródło: IMG_7429

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 20.04.2026, 08:32:21 via Wykop
  • 3
o ile patrzymy na działania Batyra przez pryzmat własnych interesów to tak - dobrze mu idzie.


@tulipana: Rozwiniesz? Rok kadencji mu nie minął, a już wystarczą jedne wybory i gość ma gotową wieloaktową sprawę przed Trybunałem Stanu.
  • Odpowiedz
FrasierCrane
FrasierCrane
20.04.2026, 05:55:55
  • 165
Dwaj geje kupili sobie dziecko (sorry, zaadaptowali od surogatki, to przecież nie to samo, prawda?) i cisną bekę, że chce do mamy. Ba, farmią to jako "homofobiczne dziecko". No i nie wmówicie mi, że to jest normalne, jeszcze to do internetów wrzucać...
https://www.youtube.com/watch?v=BXvYiIZ-v98
#bekazlewactwa #homoseksualizm #lgbt
FrasierCrane - Dwaj geje kupili sobie dziecko (sorry, zaadaptowali od surogatki, to p...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 20.04.2026, 07:17:17 via Wykop
  • 5
@FrasierCrane: Nie jest to normalne. Nie rzutuje też ani na innych gejów, ani na innych rodziców, ani na innych ludzi, ani na żadne inne generalizacje i ekstrapolacje jakie tutaj insynuujesz.
  • Odpowiedz
TrudnyMinus
TrudnyMinus
TrudnyMinus
18.04.2026, 19:12:14
  • 283
Żydzi celowo mordują kierowców zakontraktowanych przez UNICEF wiozących wodę dzieciom w Gazie, ale dużo większym problemem i przestępstwem w Polsce jest wytykać takie barbarzyństwa.

#iran #wojna
TrudnyMinus - Żydzi celowo mordują kierowców zakontraktowanych przez UNICEF wiozących...

źródło: fff

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 18.04.2026, 21:07:37 via Wykop
  • 8
@TrudnyMinus: Spoko, dalej nie daje to racji nazistom ani nie znaczy nic innego, że rozliczeni za to powinni być Netanyahu i jego sługusy.
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
18.04.2026, 19:44:19
  • 272
Zakute łby są już na takim etapie wyparcia, że zamieniają słupki PO z Partią i do tego się tasują XD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Zakute łby są już na takim etapie wyparcia, że zamieniają słupki P...

źródło: IMG_7418

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 18.04.2026, 21:06:10 via Wykop
  • 151
@donatien-de-sade: Czekam aż pył osiądzie po zdradzie Morawieckiego, zobaczyć PiS rozbity na dwa odłamy, każdy z ~12% byłoby czymś pięknym.
  • Odpowiedz
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
18.04.2026, 13:39:40
  • 142
Kibol rozważyć może co najwyżej czy na ustawkę weźmie kastet czy maczetę

#polityka #bekazpisu
Mokebe_Testo - Kibol rozważyć może co najwyżej czy na ustawkę weźmie kastet czy macze...

źródło: IMG_8352

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 18.04.2026, 19:39:07 via Wykop
  • 0
@Mokebe_Testo: Dlaczego prawacy wszędzie łamią złotą zasadę? Nigdy nie bierze się własnego towaru.
  • Odpowiedz
Markotny_Marek
Markotny_Marek
17.04.2026, 04:38:00
  • 1945
Język polski vs zaburzenia psychiczne 😊

#jezykpolski #ciekawostki #heheszki
Markotny_Marek - Język polski vs zaburzenia psychiczne 😊

#jezykpolski #ciekawostki ...

źródło: 7947

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 17.04.2026, 09:45:03 via Wykop
  • 2
@Markotny_Marek: @saib75: Trochę śmieszne biorąc pod uwagę że mamy dedykowany tryb nijaki. Tyle z tego całego "zaszczepienia" i "rozsądku w DNA".
  • Odpowiedz
Ulquiorra
Ulquiorra
16.04.2026, 20:05:28
  • 122
#przegryw #tinder
Ale rel-ują jbdzidowcy
Ulquiorra - #przegryw #tinder
Ale rel-ują jbdzidowcy

źródło: 608uJgF2J41a0AUH8EP3bh3cOiwiMEXd

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 16.04.2026, 22:01:42 via Wykop
  • 4
@Ulquiorra: Spoko, dzielą ich dni odkąd któreś uświadomi sobie, że w sumie to "nie skorzystało z życia" i znajdzie sobie bolca/szparę na boku.
  • Odpowiedz
ziomgaltestowy
ziomgaltestowy
16.04.2026, 09:23:25
  • 526
Zatrudnili u mnie zoomera i to ile on p----------a kasy to głowa mała. Jego zycie idealnie opisuje konsumpcjonizm 21 wieku i "problemy" z jakimi młodzi się obecnie mierzą.

Koles codziennie zaczyna dzień od energetyka z żabki. Zamiast zrobić swoje jedzenie to kupuje jakies wykwintne gotowce albo zamawia z restauracji do biura XD Po południu wlatuje 2 energetyk albo jakies picie też z żabki, gdzie ceny są w skrócie mówiąc p------e. No i w
  • 228
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 16.04.2026, 20:25:19 via Wykop
  • 0
co wy wykopki macie z tym płaczem albo z bólem d--y? Ciągle to samo slysze gdy podchodzę do tego bez emocji


@ziomgaltestowy: Dasz linka do wpisu, w którym nie wykazujesz bólu d--y i bez emocji opisujesz tę sytuację?
  • Odpowiedz
Yenn_z-Wyspy7Slonc
Yenn_z-Wyspy7Slonc
16.04.2026, 09:44:46
  • 883
Nie trawię Berkowicza, ale za sam kwik zydow bravo dla niego. Ależ oni pieją, żądają przeprosin.
Szkoda że jak zginął Polak z rąk zydow, Polak który niósł pomoc w akcji humanitarnej to nie byli skorzy do przeprosin.
#izrael #wojna #palestyna #berkowicz
Yenn_z-Wyspy7Slonc - Nie trawię Berkowicza, ale za sam kwik zydow bravo dla niego. Al...

źródło: IMG_8512

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 16.04.2026, 10:52:27 via Wykop
  • 5
a ty co Żydem jesteś?


@Yenn_z-Wyspy7Slonc: Fuj, co za mentalność.
  • Odpowiedz
Nottingham
Nottingham
Nottingham 16.04.2026, 10:53:50 via Wykop
  • 2
@Yenn_z-Wyspy7Slonc: O i jeszcze mentalność "*** konfidentów".
  • Odpowiedz
szychun
szychun
15.04.2026, 19:27:07
  • 890
#polityka #bekazpisu coś kiepsko idzie weryfikacja życiorysów Nawrockiemu xdd
szychun - #polityka #bekazpisu coś kiepsko idzie weryfikacja życiorysów Nawrockiemu x...

źródło: 1000017819

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 15.04.2026, 21:05:47 via Wykop
  • 3
@szychun: Instrukcji od oficera prowadzącego się nie kwestionuje.
  • Odpowiedz
vulfpeck
vulfpeck
15.04.2026, 17:25:10
  • 790
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 15.04.2026, 19:13:22 via Wykop
  • 0
andruszkiewicz przypomina Herr Flicka.


@Gieekaa: Herr Flick był już bardziej kompetentny.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Strona 5 z 7
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking