Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PanZuo

PanZuo

Dołączył 1 rok i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1810
  • Znaleziska 440
  • Mikroblog 1370
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 5
imtiredboss
imtiredboss
imtiredboss
16 godz. i 20 min temu
  • 7
#raportzpanstwasrodka pewnie przypadek, ale zauważyłem całkowity od paru dni brak haussmana w ZUU ropucha i w ogóle w filmach ropucha... dużo czasu mu nie zostało w Rajskim Siem Reap - każdy dzień bez Najlepszego Bifburgera w mieście to dzień stracony!
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanZuo
PanZuo 14 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 4
@Daddy2curek: @gravcornuto Poprawię Was, nie, nie oddał im filtrów, nie podkradli mu. Po prostu skończyła się cierpliwość Hausmana. Ile można otwierać sklep, u Klapka pewnie wieczność (do tej pory 2 lata było). U Alanów w tydzień czy dwa już praktycznie punkt handlowy prawie gotowy. Jeszcze towar na półki, materiały reklamowe, ulotki , katalogi filtrów itd.

Zobaczył, że Alany to nie przygłupy jak Klapek, to zaryzykował przeniesienie.

@imtiredboss Na
  • Odpowiedz
Midnight_Animal
Midnight_Animal
przedwczoraj, 17:38:05
  • 21
Jeśli obecnie dwie cebule niszczą budżet waldemara z kiosku, po chyba roku przebywania w kambo, to pomyślcie co bedzie za rok. Bedzie chyba worek 50kg ryżu kupowany na rok prowiantu i tyle. #raportzpanstwasrodka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanZuo
PanZuo przedwczoraj, 18:50:23 via Wykop
  • 1
@Midnight_Animal: @exde @monterinho Ja to się mu dziwię, że dalej jej wozi dupę. Ja po znalezieniu lokum bym dał sobie spokój. Bo widać, że to cwaniara.
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
przedwczoraj, 18:06:57
  • 37
#raportzpanstwasrodka
Wuja Hausmann w pelnej okazalosci ... jest moc!!
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka 
Wuja Hausmann w pelnej okazalosci ... jest moc!!

źródło: IMG_7283

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanZuo
PanZuo przedwczoraj, 18:49:16 via Wykop
  • 4
@JJtriple777:
PanZuo - @JJtriple777:

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz

935

Polska powinna postawić na medyczną AI, zanim zabraknie lekarzy

Polska powinna postawić na medyczną AI, zanim zabraknie lekarzy

Pacjenci coraz częściej oceniają empatię sztucznej inteligencji wyżej niż realnych lekarzy, a poziom błędów wyspecjalizowanych modeli medycznych spada do pojedynczych cyfr. Autor przekonuje, że to państwo, a nie korporacje, powinno odpowiadać za wdrożenie AI w polskiej medycynie.

real_scoria
z
innpoland.pl
dodany: przedwczoraj, 12:09:18
  • 139
  • #
    medycyna
  • #
    ai
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarze
PanZuo
PanZuo przedwczoraj, 18:45:11 via Wykop
  • 4
@LogikaNieBoli: hahahaha, a moja mama mówiła partaczowi w kitlu, że ma alergie i tu podała konkretne nazwy składników. To co konował zrobił? Przepisał lek co miał jeden z składników uczulających, a są inne co nie uczulają i leczą. Taki kupiła po moim poleceniu po rozmowie z ChatGPT. Problem zniknął po prawidłowym stosowaniu. To na ch... nam tacy lekarze co ignorują pacjenta, wywiad z pacjentem, sprawdzanie czy mają chore nerki czy
Knoblauch
Knoblauch
22.06.2026, 20:24:59
  • 21
#raportzpanstwasrodka
"Pośród ogrodu siedzi ta królewska para: / król niżej, lecz – choć piękny – nie ma dobrej twarzy; / nie patrzeć na swe buty – zielone, jak drzewa, / patrzy przed siebie, dłonie na kolanach złożył..."
Knoblauch - #raportzpanstwasrodka 
"Pośród ogrodu siedzi ta królewska para: / król ni...

źródło: 1000099193

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanZuo
PanZuo 22.06.2026, 20:48:38 via Wykop
  • 5
@Knoblauch: Znow wspomniał o zapracowaniu... xD.
  • Odpowiedz
PanZuo
PanZuo 22.06.2026, 20:48:14
  • 32
#raportzpanstwasrodka Tajemnicza khmerska technologia budowlana wstawiania okien ( ͡° ͜ʖ ͡°) Machajowane.
PanZuo - #raportzpanstwasrodka Tajemnicza khmerska technologia budowlana wstawiania o...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eMinimi
eMinimi
22.06.2026, 21:07:46 via Wykop
  • 13
@levzor: to z taktycznego punktu widzenia, żaden lokalny generał nie połasi sie na barak z cegłówki
  • Odpowiedz
Hexenbrenner
Hexenbrenner
22.06.2026, 21:09:12 via Wykop
  • 18
@PanZuo: Tajemnicza technologia: Srej Srak, dawaj diaksa, musimy wyciąć te jeb*ne kraty, zapomniałem o oknach.
  • Odpowiedz
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
22.06.2026, 19:55:34
  • 32
Ogladam gniota lysego i nie umiem wymyslic, dlaczego zamiast okien w sypialni wstawil kraty? xDDD
Chodzi zeby niewolnica nie uciekla? Ona raczej udomowiona.

#raportzpanstwasrodka
wujeksredniarada - Ogladam gniota lysego i nie umiem wymyslic, dlaczego zamiast okien...

źródło: image

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanZuo
PanZuo 22.06.2026, 19:58:02 via Wykop
  • 4
@wujek_srednia_rada: A to on okien nie będzie miał? To klima sensu nie ma skoro nie ma jak szczelnie zamknąć xD.
  • Odpowiedz
PanZuo
PanZuo 22.06.2026, 20:15:30 via Wykop
  • 2
@wujek_srednia_rada: Ja p------e, normalnie CycoHausen Obóz.
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
22.06.2026, 04:58:26
  • 13
#raportzpanstwasrodka
Autoret tego graficznego dziela jest zapewne Natalia, bo slowianski tluscioch na takie rzeczy za leniwy. Moze to jest ta nocna praca pani Maciejowej na komputerze, czyli jedynego pasywnego zrodla dochodu Kamerdynerow oprocz kryptowalut?
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka 
Autoret tego graficznego dziela jest zapewne Nat...

źródło: IMG_0470

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanZuo
PanZuo 22.06.2026, 06:10:12 via Wykop
  • 2
@JJtriple777: YT jest ich jedynym pasywnym źródłem. Innych nie mają bo coś tam mówił o sprzętach do generowania prądu, że na to trzeba mieć pieniądze czyli sygnał, że nie mają już za dużych zapasów kasy i niedługo Hans ich przywita.

Beka z Migotki bo ten napis zakrywa ten kod QR do przelewów... sama sobie zablokowała przychód xD.
  • Odpowiedz
PanZuo
PanZuo 22.06.2026, 06:33:37 via Wykop
  • 2
@pikaczex: O k---a, teraz to widzę Caffee xD. Ach, zapracowana Migotka xD.
  • Odpowiedz
Knoblauch
Knoblauch
21.06.2026, 17:06:15
  • 9
#raportzpanstwasrodka
Knoblauch - #raportzpanstwasrodka

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanZuo
PanZuo 21.06.2026, 21:25:23 via Wykop
  • 2
@Knoblauch: @pikaczex @Vendigoo @Daddy2curek @imtiredboss Po minie EkoEwy widać, że nie jest zachwycona tym biznesem xD. Anal myśli, że będą zyski i kokosy. No, żeby się nie zdziwił.

Co do klapka to mitoman, ładnie za nos wodził @Haussman_KW aż 2 lata wynajmowania i nadal nie było urządzone... Podziwiam tę cierpliwość.
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
21.06.2026, 19:57:49
  • 17
#raportzpanstwasrodka
Oho kolejni co nie wertują #wykop 😁
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka 
Oho kolejni co nie wertują #wykop 😁

źródło: nerw

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanZuo
PanZuo 21.06.2026, 21:23:03 via Wykop
  • 9
@JJtriple777: Uuu, zabolało trochę prawdy :D. Jak się popatrzy na kanał ich sąsiadów, a tych Puzonistów, to ci sąsiedzi są pracowici bo mają zbiory, uprawy, swoje kiełbasy, szynki , mięsa itd.
  • Odpowiedz

427

Parking w parku

Parking w parku

Kierowcy wykorzystali szansę. Gdy miasto nie dba o przestrzeń, a służby pozostają bezczynne, pod tym wiaduktem można parkować za darmo. Jest tylko jeden problem: dojazd. Codziennie dziesiątki samochodów jeżdżą po drodze dla rowerów i chodniku - po alejce parkowej. Znaki nie mają znaczenia, bo w końc

rybeczka
z
youtube.com
dodany: 21.06.2026, 07:01:16
  • 82
  • #
    konfitura
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    policja
  • #
    polscykierowcy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
PanZuo
PanZuo 21.06.2026, 10:09:15 via Wykop
  • 19
@rybeczka: Z policji nielepsi, białorycerze dali pouczenie.
justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne
21.06.2026, 08:01:25
  • 99
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanZuo
PanZuo 21.06.2026, 09:49:04 via Wykop
  • 2
@justAnotherOne: Ale jaki masz problem? Każdy s-------a co na torach się kładzie albo pod auta wskakuje, to idiota bo psuje innym dzień blokując drogi/tory na x czasu gdzie inni mają opóźnienia. Płeć nie ma znaczenia, chodzi o same konsekwencje ich czynów.
  • Odpowiedz
Mexiii
Mexiii
Mexiii
25.05.2026, 21:02:36
  • 0
Robię NASa domowego - potrzebuję 4TB na pliki Word, Excel, PowerPoint, PDF, czasem jakieś zdjęcia.
Chce Synology DS224+ lub DS225+, ale w tych drugich niby jakieś jaja z dyskami są? Czy na moje potrzebny to jest istotne? Dostępność i ceny to kosmos, co śmieszne nowszy jest tańszy xd

#nas #informatyka #urzadzeniasieciowe
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanZuo
PanZuo 21.06.2026, 07:21:11 via Wykop
  • 0
@crazy_wolf: Ma File Browsera, któremu robisz użytkowników. Ma też Dockera i wiele innych. A na Dockerze możesz poinstalować multum aplikacji + własne napisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

559

70% botów na FB ma się świetnie, ale profil zmarłej malarki musieli uwalić......

70% botów na FB ma się świetnie, ale profil zmarłej malarki musieli uwalić......

Dokładnie dzisiaj, w dzień 80. rocznicy urodzin mojej Mamy, Bożeny Nawki-Kunysz (wybitnej polsko-serbołużyckiej malarki i ilustratorki), algorytmy Mety zablokowały jej profil służący od 5 lat jako wirtualna galeria pamięci. Ponad 500 unikalnych dzieł sztuki nikomu 5 lat nie przeszkadzało..do dziś

Galileo33
z
linkedin.com
dodany: 20.06.2026, 14:00:49
  • 84
  • #
    wykop
  • #
    facebook
  • #
    zuckerberg
  • #
    cenzura
  • #
    bigtech
  • #
    sztuka
PanZuo
PanZuo 20.06.2026, 15:45:32 via Wykop
  • 230
Do takich rzeczy robi się też własną stronę i ma się backup takich dzieł.

Strony własnej Zuck nie zablokuje.
  • 13
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

deevee1982
deevee1982
deevee1982
20.06.2026, 05:29:33
  • 27
#raportzpanstwasrodka Wiatr rozwiał, wiadomo że codziennie jest ogarnięte. Ja p------e, brak słów.
deevee1982 - #raportzpanstwasrodka Wiatr rozwiał, wiadomo że codziennie jest ogarnięt...

źródło: 1000073749

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanZuo
PanZuo 20.06.2026, 10:34:46 via Wykop
  • 2
@deevee1982: Już myślałem, że to jakiś dworzec do Mumbaju w Indiach.
  • Odpowiedz
Vendigoo
Vendigoo
20.06.2026, 09:53:38
  • 13
#raportzpanstwasrodka Czy Mumyn juz podwoił wyświetlenia, dla kolegi pytam 🤔
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanZuo
PanZuo 20.06.2026, 10:33:06 via Wykop
  • 9
@Vendigoo: Mumin to leniwa parówa tak jak jego Megalodonica.
  • Odpowiedz

602

Zaczyna się pseudo wybielanie pana Dawidka...

https://tvn24.pl/tvnwarszawa/ursynow/warszawa-dawid-kacprzyk-zwrocil-czesc-pieniedzy-szpitalowi-st9102396

Bombardino-Crocodilo
z
wykop.pl
dodany: 18.06.2026, 11:45:56
  • 71
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    afera
PanZuo
PanZuo 18.06.2026, 14:41:19 via Wykop
  • 65
Za te 331 godzin powinien do prokuratury trafić bo to jawny wał i przekręt finansowy w postaci wyłudzenia nienależnego wynagrodzenia za fikcyjna pracę.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2932

Lekarze chcą pilnych rozmów z premierem. Chodzi o nowe przepisy ws. zarobków

Lekarze chcą pilnych rozmów z premierem. Chodzi o nowe przepisy ws. zarobków

Rząd przyjął projekt ustawy, która pozwoli gromadzić dane o zarobkach lekarzy na podstawie numerów PESEL. Celem jest zwiększenie przejrzystości wynagrodzeń w ochronie zdrowia i skuteczniejszy nadzór nad wydatkami publicznymi. RMF FM informuje, że Naczelna Rada Lekarska apeluje o spotkanie z premiere

airaG
z
biznes.interia.pl
dodany: 17.06.2026, 08:22:14
  • 454
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    afera
PanZuo
PanZuo 18.06.2026, 06:13:24 via Wykop
  • 2
@werezzz: Dodałbym odpowiedzialność karną za fałszowanie liczby godzin. Odbijanie karty jak w kołchozie bo te 331 godzin to chyba na Jowiszu typek zrobił. Musiałby dymać prawie 12 godzin przez 30 dni
PanZuo
PanZuo 18.06.2026, 06:14:41 via Wykop
  • 3
@intri: Do tego dodałbym zakaz wykorzystywania państwowego sprzętu w celach prywatnych.
Haussman_KW
Haussman_KW
17.06.2026, 14:25:09
  • 22
#raportzpanstwasrodka Darek dziś nie piję
Haussman_KW - #raportzpanstwasrodka Darek dziś nie piję

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanZuo
PanZuo 17.06.2026, 19:54:18 via Wykop
  • 0
@Haussman_KW: Na co Ty jeszcze k---a czekasz, dawaj link do YT. Koszerny kanał od Rebbe.
  • Odpowiedz

1515

"Po co mam zatrudniać 10 ortopedów po 20 tys zł jak mogę jednego za 200 tys zł"

"Po co mam zatrudniać 10 ortopedów po 20 tys zł jak mogę jednego za 200 tys zł"

Jest reakcja Naczelnej Izby Lekarskiej po artykule Wirtualnej Polski na temat ortopedy Michała Burczego, który pracował tak dużo, że ze swojej praktyki lekarskiej miał w ub. roku aż 2,8 mln zł przychodu. NIL w oświadczeniu odcina się od słów, w których przekonywał, że dla szpitala nie ma różnicy, cz

airaG
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 17.06.2026, 15:15:28
  • 139
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
PanZuo
PanZuo 17.06.2026, 18:52:27 via Wykop
  • 180
@miszczumsc: Dlatego jestem za wprowadzeniem PESELU z pensjami lekarzy bardzo szybko będzie można wyłapać nieprawidłowości.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Pan Zuo

  • 109 111 119 97 32 106 101 115 116 32 115 114 101 98 114 101 109 44 32 97 32 109 105 108 99 122 101 110 105 101 32 122 197 130 111 116 101 109
  • 110 105 98 121 108 97 110 100 105 97

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.06.2025

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 10.09.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 06.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking