#raportzpanstwasrodka pewnie przypadek, ale zauważyłem całkowity od paru dni brak haussmana w ZUU ropucha i w ogóle w filmach ropucha... dużo czasu mu nie zostało w Rajskim Siem Reap - każdy dzień bez Najlepszego Bifburgera w mieście to dzień stracony!
@Daddy2curek: @gravcornuto Poprawię Was, nie, nie oddał im filtrów, nie podkradli mu. Po prostu skończyła się cierpliwość Hausmana. Ile można otwierać sklep, u Klapka pewnie wieczność (do tej pory 2 lata było). U Alanów w tydzień czy dwa już praktycznie punkt handlowy prawie gotowy. Jeszcze towar na półki, materiały reklamowe, ulotki , katalogi filtrów itd.
Zobaczył, że Alany to nie przygłupy jak Klapek, to zaryzykował przeniesienie.
Jeśli obecnie dwie cebule niszczą budżet waldemara z kiosku, po chyba roku przebywania w kambo, to pomyślcie co bedzie za rok. Bedzie chyba worek 50kg ryżu kupowany na rok prowiantu i tyle. #raportzpanstwasrodka
@Midnight_Animal: @exde @monterinho Ja to się mu dziwię, że dalej jej wozi dupę. Ja po znalezieniu lokum bym dał sobie spokój. Bo widać, że to cwaniara.
Pacjenci coraz częściej oceniają empatię sztucznej inteligencji wyżej niż realnych lekarzy, a poziom błędów wyspecjalizowanych modeli medycznych spada do pojedynczych cyfr. Autor przekonuje, że to państwo, a nie korporacje, powinno odpowiadać za wdrożenie AI w polskiej medycynie.
@LogikaNieBoli: hahahaha, a moja mama mówiła partaczowi w kitlu, że ma alergie i tu podała konkretne nazwy składników. To co konował zrobił? Przepisał lek co miał jeden z składników uczulających, a są inne co nie uczulają i leczą. Taki kupiła po moim poleceniu po rozmowie z ChatGPT. Problem zniknął po prawidłowym stosowaniu. To na ch... nam tacy lekarze co ignorują pacjenta, wywiad z pacjentem, sprawdzanie czy mają chore nerki czy
#raportzpanstwasrodka "Pośród ogrodu siedzi ta królewska para: / król niżej, lecz – choć piękny – nie ma dobrej twarzy; / nie patrzeć na swe buty – zielone, jak drzewa, / patrzy przed siebie, dłonie na kolanach złożył..."
Ogladam gniota lysego i nie umiem wymyslic, dlaczego zamiast okien w sypialni wstawil kraty? xDDD Chodzi zeby niewolnica nie uciekla? Ona raczej udomowiona.
#raportzpanstwasrodka Autoret tego graficznego dziela jest zapewne Natalia, bo slowianski tluscioch na takie rzeczy za leniwy. Moze to jest ta nocna praca pani Maciejowej na komputerze, czyli jedynego pasywnego zrodla dochodu Kamerdynerow oprocz kryptowalut?
@JJtriple777: YT jest ich jedynym pasywnym źródłem. Innych nie mają bo coś tam mówił o sprzętach do generowania prądu, że na to trzeba mieć pieniądze czyli sygnał, że nie mają już za dużych zapasów kasy i niedługo Hans ich przywita.
Beka z Migotki bo ten napis zakrywa ten kod QR do przelewów... sama sobie zablokowała przychód xD.
@JJtriple777: Uuu, zabolało trochę prawdy :D. Jak się popatrzy na kanał ich sąsiadów, a tych Puzonistów, to ci sąsiedzi są pracowici bo mają zbiory, uprawy, swoje kiełbasy, szynki , mięsa itd.
Kierowcy wykorzystali szansę. Gdy miasto nie dba o przestrzeń, a służby pozostają bezczynne, pod tym wiaduktem można parkować za darmo. Jest tylko jeden problem: dojazd. Codziennie dziesiątki samochodów jeżdżą po drodze dla rowerów i chodniku - po alejce parkowej. Znaki nie mają znaczenia, bo w końc
@justAnotherOne: Ale jaki masz problem? Każdy s-------a co na torach się kładzie albo pod auta wskakuje, to idiota bo psuje innym dzień blokując drogi/tory na x czasu gdzie inni mają opóźnienia. Płeć nie ma znaczenia, chodzi o same konsekwencje ich czynów.
Robię NASa domowego - potrzebuję 4TB na pliki Word, Excel, PowerPoint, PDF, czasem jakieś zdjęcia. Chce Synology DS224+ lub DS225+, ale w tych drugich niby jakieś jaja z dyskami są? Czy na moje potrzebny to jest istotne? Dostępność i ceny to kosmos, co śmieszne nowszy jest tańszy xd
@crazy_wolf: Ma File Browsera, któremu robisz użytkowników. Ma też Dockera i wiele innych. A na Dockerze możesz poinstalować multum aplikacji + własne napisać ( ͡°͜ʖ͡°)
Dokładnie dzisiaj, w dzień 80. rocznicy urodzin mojej Mamy, Bożeny Nawki-Kunysz (wybitnej polsko-serbołużyckiej malarki i ilustratorki), algorytmy Mety zablokowały jej profil służący od 5 lat jako wirtualna galeria pamięci. Ponad 500 unikalnych dzieł sztuki nikomu 5 lat nie przeszkadzało..do dziś
Za te 331 godzin powinien do prokuratury trafić bo to jawny wał i przekręt finansowy w postaci wyłudzenia nienależnego wynagrodzenia za fikcyjna pracę.
Rząd przyjął projekt ustawy, która pozwoli gromadzić dane o zarobkach lekarzy na podstawie numerów PESEL. Celem jest zwiększenie przejrzystości wynagrodzeń w ochronie zdrowia i skuteczniejszy nadzór nad wydatkami publicznymi. RMF FM informuje, że Naczelna Rada Lekarska apeluje o spotkanie z premiere
@werezzz: Dodałbym odpowiedzialność karną za fałszowanie liczby godzin. Odbijanie karty jak w kołchozie bo te 331 godzin to chyba na Jowiszu typek zrobił. Musiałby dymać prawie 12 godzin przez 30 dni
Jest reakcja Naczelnej Izby Lekarskiej po artykule Wirtualnej Polski na temat ortopedy Michała Burczego, który pracował tak dużo, że ze swojej praktyki lekarskiej miał w ub. roku aż 2,8 mln zł przychodu. NIL w oświadczeniu odcina się od słów, w których przekonywał, że dla szpitala nie ma różnicy, cz
Zobaczył, że Alany to nie przygłupy jak Klapek, to zaryzykował przeniesienie.
@imtiredboss Na