Nottingham via Wykop
- 33
@XeNinja: Podoba mi się jak tutaj ładnie gnoi się taką tępą propagandę. Może trochę więcej szczegółów? Jaki był zakres tej usługi? Ilu przewodników zatrudniano i przez jaki okres? Zaraz się okaże, że było ich 5 i robili to przez 5 lat i nagle z "łolaboga 2 miliony za spacery po lesie!!!!" robi się minimalna krajowa na głowę.
Nottingham via Wykop
- 0
@Sev50949: Śmieszne, że zawarłeś zero konkretów w swojej wypowiedzi.
Nottingham via Wykop
- 0
@Sev50949: Taka dobra rada ponad podziałami politycznymi - piłeś, nie pisz.
- 422
Prawicowe wartości to m.in. pilnowanie, żeby osierocone dziecko nie mogło zamieszkać z kobietą, która czytała mu bajki i przykrywała do snu odkąd miało 3 latka.
Przecież wiadomo, że w imię ideologii lepiej, żeby wylądowało w domu dziecka albo zamieszkało z zupełnie obcymi ludźmi.
#bekazprawakow #konfederacja #polityka #heheszki
Przecież wiadomo, że w imię ideologii lepiej, żeby wylądowało w domu dziecka albo zamieszkało z zupełnie obcymi ludźmi.
#bekazprawakow #konfederacja #polityka #heheszki
źródło: ateo82_jpg
Pobierz
Nottingham via Wykop
- 2
systematyczne zerowanie wskaźnika dzietności.
@PuchaczLesny: Jak to jest, że pary LGBT, które przecież mogą mieć własne dzieci "zerują wskaźnik dzietności", ale celibat księży i zakonnic już jest cacy?
Nottingham via Wykop
- 0
Nottingham via Wykop
- 0
- 2181
Z żoną przez ponad 2 lata staraliśmy się o drugie dziecko, po historii z dwoma poronieniami zaczęliśmy szukać przyczyn takich sytuacji, stąd też skierowaliśmy się do kliniki leczenia niepłodności, żeby zminimalizować szansę wystąpienia kolejnego poronienia.
Przez rok czasu prowadziła nas przesympatyczna Pani, która z wielką empatią i zaangażowaniem starała się nam pomóc. Faktycznie poronień już nie było, ale zajścia w ciąże również. Widziała moją frustracje, powiedziałem raz jej wprost, że zanim się
Przez rok czasu prowadziła nas przesympatyczna Pani, która z wielką empatią i zaangażowaniem starała się nam pomóc. Faktycznie poronień już nie było, ale zajścia w ciąże również. Widziała moją frustracje, powiedziałem raz jej wprost, że zanim się
Nottingham via Wykop
- 83
Gratulacje, niech wasza postawa i determinacja będzie dobrym przykładem, że w życiu nie liczy się tylko JA.
@dzieju41: "MY chcemy to dziecko! To NASZE prawo! Nie ważne że ewidentnie mamy problemy i dziecko może też być tym obciążone, MY CHCEEEEMY".
No faktycznie, świetny przykład takiej postawy.
Nottingham via Wykop
- 1
rozumiem, że do dentysty też nie chodzisz, bo biologia chciała, żeby ci sie zęby popsuły?
@jurekqwerty: Nie widzisz różnicy między nowym ludzkim życiem a zębami?
Nottingham via Wykop
- 0
bezpłodność to choroba, zepsute zęby to choroba
@jurekqwerty: Bardziej chodzi o to, że zęby będą cieszyły lub bolały żyjącą już osobę, która świadomie poddała się - bądź nie - leczeniu, podczas gdy w przypadku in vitro mowa o stworzeniu całkowicie nowej osoby, która może odziedziczyć możliwe problemy genetyczne swoich rodziców.
Dlaczego Ramzes III pozbawił Libijczyków męskości?

W dzisiejszym odcinku przyjrzymy się Libijczykom, a dokładniej temu co mieli między nogami. Co takiego sprawiło, że Ramzes III i jego żołnierze odcinali im męskość.
z- 105
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Nottingham via Wykop
- 15
@giorgioborgio: Co ciekawe mamy też częściowe zapisy z procesów uczestników tego spisku, w tym jednego z synów faraona, któremu w ramach wyroku "zasugerowano" popełnić s---------o. Prawdopodobnie też znaleźliśmy jego pośpiesznie i niedokładnie zabalsamowane ciało. Imiona większości winnych zostały przekształcone na różne obraźliwe sposoby żeby zatrzeć o nich pamięć.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pentawer
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pentawer
Nottingham via Wykop
- 4
@Autochton_Mazurski: Tam była grubsza akcja, o ile do zamachu doszło faktycznie w haremie, to nie było zwykłe morderstwo, tylko pełnoprawna rebelia, w którą zaangażowana była masa osób w całym Egipcie. Nawet brali w tym udział "magowie", którzy mieli rzucić na faraona i jego popleczników odpowiednie klątwy mające ułatwić operację.
- 526
Nottingham via Wykop
- 4
Niby jedno nie wyklucza drugiego, ale gdy za swoje wsparcie dostajesz metaforyczną melę na twarz, to odechciewa się pomagać.
@JackDanieIs: Na szczęście rządzą nami ludzie, którzy kierują się strategią i interesem naszego kraju, a nie emocjami i odruchami.
Nottingham via Wykop
- 0
@JackDanieIs: Co tam, tylko Konfederacja, co nie mordko?
- 102
Jak mogę zutylizować a-----l?
Mam w mieszkaniu ze 30litrów różnych w----y, wódek, win itp itd, które się uzbierało przez kilka lat z prezentów, a tego nie pije
Wylać raczej takiej ilości do kanalizacji nie można, więc do jakiś baniaków i na pszok?
Mam w mieszkaniu ze 30litrów różnych w----y, wódek, win itp itd, które się uzbierało przez kilka lat z prezentów, a tego nie pije
Wylać raczej takiej ilości do kanalizacji nie można, więc do jakiś baniaków i na pszok?
Nottingham via Wykop
- 60
@Qurvinox: Słaby bajt. A-----l się nie psuje i standardowym podejściem przy niepiciu jest częstowanie gości albo przekazywanie go dalej jako prezentu, szczególnie w przypadku w----y czy win. Wylanie takiego barku to skrajna głupota.
Nottingham via Wykop
- 0
Op napisał, że nie ma komu.
@kiciek: Co to znaczy "nie ma komu"? Tak jak pisałem, a-----l się zasadniczo nie psuje. Skąd ty czy on macie wiedzieć czy za 5 lat nie będzie komu tego dać?
Nottingham via Wykop
- 1
@Kotiki_to_nie_foki: O, i takie coś rozumiem.
- 412
źródło: 1000018966
Pobierz
Nottingham via Wykop
- 8
Mam nadzieję, że jakoś tę sprawę załatwimy bez populistycznych zagrywek w stylu Nawrockiego.
@szychun: Populistyczne i głupie to by było zmniejszenie wsparcia dla Ukrainy. Odebranie symbolicznego orderu to właściwa odpowiedź na tak idiotyczne zachowanie prezydenta Ukrainy.
Nottingham via Wykop
- 0
a jaki efekt da odebranie odznaczenia? Przecież tak naprawdę Zalenski ma je w dupie. Przykre ale prawdziwe. To tylko podgrzeje wrogość społeczną. A jakby na szczeblu urzedniczym/administracyjnym/dyplomatycznym pokazać ze realnie możemy zaszkodzić jesli będziemy chcieli- efekt możemy osiągnąć.
w wojnie z ruskimi wiadomo kto jest zły i kogo trzeba bić. Decyzja Ukrainy o nadaniu jednemu oddziałowi nazwy związanej z UPA to dla nas policzek i skandal. Mam nadzieję, że jakoś tę sprawę
- 670
Przypomnienie - Rosja jest naszym wrogiem nr 1
Za ten plakat zostałem już nazwany trollem i "medialnym produktem ukraińskiej propagandówki" na jbzd xD
Może trzeba zacząć prostować więcej tego typu treści na tamtejszym #polityka ?
#rosja #ukraina #bekazprawakow
Za ten plakat zostałem już nazwany trollem i "medialnym produktem ukraińskiej propagandówki" na jbzd xD
Może trzeba zacząć prostować więcej tego typu treści na tamtejszym #polityka ?
#rosja #ukraina #bekazprawakow
źródło: 1000016149
Pobierz
Nottingham via Wykop
- 1
@Zgagarast: Rosja jest absolutnie jednym z największym zagrożeń dla naszego kraju, natomiast to nie znaczy, że musimy używać takiej syfiastej, obrzydliwej, prymitywnej propagandy. Jesteśmy trochę bardzo rozwiniętym krajem i żyjemy w trochę bardziej rozwiniętych czasach niż 100 lat temu, nie potrzebujemy agitki politycznej która miała oryginalnie trafiać do ludzi z IQ mniejszym od ich wagi.
- 60
Zwątpiłem w Mikroblog, to jest skrajna propaganda, być może opłacana #moderacja, bo nie umiem tego inaczej wyjaśnić. Prawie 1000 idiotów.
Ci ludzie mają prawa wyborcze? #bekazlewactwa #polityka #krakow #neuropa #afera #bekazpodludzi #prawo #bekaztuska #tusk
Gamonie, rezultat referendum powoduje automatyczne odwołanie wszystkich jego zastępców (wiceprezydentów). Los stanowisk wiceprezydentów jest prawnie i nierozerwalnie
Ci ludzie mają prawa wyborcze? #bekazlewactwa #polityka #krakow #neuropa #afera #bekazpodludzi #prawo #bekaztuska #tusk
Gamonie, rezultat referendum powoduje automatyczne odwołanie wszystkich jego zastępców (wiceprezydentów). Los stanowisk wiceprezydentów jest prawnie i nierozerwalnie
źródło: Zrzut ekranu 2026-05-28 071623
Pobierz
Nottingham via Wykop
- 1
i sprzeczne z "duchem prawa" i być może samą Konsytuacją
@Serghio: Poważne zarzuty, rozwiniesz czy tak sobie rzuciłeś, bo mocno brzmi?
- 1025
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Nottingham via Wykop
- 1
@SzubiDubiDu: Tylko po co, skoro takie grupki to w większości osoby takie jak ty, odgrywające oburzenie takimi treściami?
- 509
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #nawrocki #prezydent
Dzień bez inby na prawicy, dniem straconym.
Nawrocki to nasz najnowszy "silniczek" xD
Dzień bez inby na prawicy, dniem straconym.
Nawrocki to nasz najnowszy "silniczek" xD
źródło: obraz_2026-05-26_090452622
Pobierz
Nottingham via Wykop
- 1
Hołownia
@Krs90: Hołownia to się sam zaplątał i już nie wiedział, w którą stronę iść. Ale tak to jest jak się do polityki idzie z programem "no chciałbym żeby lepiej jakoś było".
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie

Człowiek, który według złożonych dokumentów miałby 162 lata, otrzymał urzędowe zaświadczenie że żyje i odzyskał kamienicę.
z- 300
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Nottingham via Wykop
- 0
To teraz będziecie niezależną wrzucać przez msn żeby ludzie się od razu nie skapnęli? Dajcie jakieś wiarygodne źródło, na weryfikację tego ścieku szkoda nawet czasu marnować.
- 65
Nottingham via Wykop
- 1
@wshk: A to nie jakiś mem? Gość wygląda jak bliźniak Nawrockiego.
- 560
źródło: temp_file1200073019923612521
Pobierz
Nottingham via Wykop
- 1
@Famine: Nie mam z tym żadnego problemu, ponieważ liczba głosujących za powołaniem prezydenta była zdecydowanie niższa od ilości osób głosujących za odwołaniem. Natomiast na pewno załatałbym możliwość odwołania prezydenta mniejszą ilością głosów niż uzyskał w wyborach.
- 262
źródło: polibuda_inzynierek
Pobierz
Nottingham via Wykop
- 0
@CalibraTeam: Zupełnie jakby nikt nie patrzył na dyplomy, tylko na to co faktycznie potrafisz i jak bardzo jest to aktualne technologicznie. Podeślesz ocenzurowane CV czy się cykasz?
- 281
#referendum #krakow #oswiadczenie
Nie idę na referendum. Nie idę i już tłumaczę dlaczego.
Ponad 7 lat mieszkania w Krakowie pokazało mi, że to miasto zmienia się. Niektóre zmiany mi się podobały, inne nie. Wiadomo, nie jest idealnie. Mnóstwo rzeczy wymaga gruntownego przemyślenia przez władze miasta. Patodeweloperka, samochodoza (kretyńsko wprowadzone SCT to żadne rozwiązanie), nieprzemyślana strategia turystyczna. Mimo że podobnie jak wszyscy byłem zmęczony Majchrowskim, a Miszalski
Nie idę na referendum. Nie idę i już tłumaczę dlaczego.
Ponad 7 lat mieszkania w Krakowie pokazało mi, że to miasto zmienia się. Niektóre zmiany mi się podobały, inne nie. Wiadomo, nie jest idealnie. Mnóstwo rzeczy wymaga gruntownego przemyślenia przez władze miasta. Patodeweloperka, samochodoza (kretyńsko wprowadzone SCT to żadne rozwiązanie), nieprzemyślana strategia turystyczna. Mimo że podobnie jak wszyscy byłem zmęczony Majchrowskim, a Miszalski
Nottingham via Wykop
- 2
to idź i zagłosuj żeby został. Tak działa demokracja której widać dalej musimy się uczyć
@SuperZenek: Tylko głupi lub naiwny poszedłby na to referendum zagłosować za pozostawieniem tego prezydenta. Nie oddanie głosu ma znacznie większą siłę w tym przypadku. Tak działa demokracja.
Nottingham via Wykop
- 0
@tomasz-jedon: Prawda jest taka, że jak 133 703 obywateli wybrało prezydenta, to ani 10 000 ani 100 000 nie powinno mieć prawa go odwołać w żadnym kontekście. Dlatego te referenda są absurdalne. Gość dostał w powszechnych wyborach możliwość sprawowania władzy przez kilka lat i rozliczenie nastąpi w kolejnych wyborach. No chyba że łamie prawo, to wtedy od tego mamy policję, prokuraturę, CBA itd. a nie łatwą do zmanipulowania tłuszczę.
Wszystkie
Wszystkie
Nottingham via Wykop
- 0
A mi się wydaje, że się zesrałeś
@tomasz-jedon: Naucz się rozmawiać z ludźmi do wrócimy do dyskusji, a teraz sio do piaskownicy.
- 168
źródło: 1000092489
Pobierz
Nottingham via Wykop
- 1
@Lardor: Ciekawe czy będzie was tak samo piekło jak za mało osób przyjdzie na to referendum, tak jak to ma miejsce w większości przypadków. Albo ciekawe czy uznacie, że jednak taki prezydent jest w porządku, skoro demokratycznie nie został odwołany w ważnym referendum. Wtedy demokracja też będzie taka fajna?
źródło: 1000017244
Pobierz
Nottingham via Wykop
- 0
A czy nie bylo tak ze jego syn i corka czy ktos tam z rodziny tez sie spóźnili bo akurat coś im wypadło?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DrTRAPH0USE: Nie nie, oni to akurat wielki dom pod Wilkowyjami z dotacji unijnych postawili.















#wojna #ukraina #rosja #bekazpodludzi
źródło: 1000111033
Pobierz@zielonawrona: A jest? Przyznaję, że Zełeński pojechał ostatnio po bandzie i powinniśmy go za to ostro docisnąć, ale przypominam, że w Polsce żyje obecnie ok. 2 mln Ukraińców. Jaki procent z nich jest faktycznie roszczeniowy i "pluje nam w twarz"?
Czy Polacy w UK 15-20 lat temu też byli roszczeniowi i pluli Brytyjczykom w twarz?