Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Nottingham
Nottingham

Nottingham

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 442
  • Znaleziska 13
  • Mikroblog 429
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 11
Jabby
Jabby
30.04.2026, 18:23:45
  • 684
Czyli najaktywniejszy pisowiec, który wręcz fanatycznie próbował powiązać Tuska z Zondą, sam jest w niej umaczany do tego stopnia że dostał kopa w zad od Kaczyńskiego.
No jakoś ziobro zdziwienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #polityka
Jabby - Czyli najaktywniejszy pisowiec, który wręcz fanatycznie próbował powiązać Tus...

źródło: IMG_20260430_202133

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 30.04.2026, 23:17:36 via Wykop
  • 2
@Jabby: Każde oskarżenie jest przyznaniem się do winy.
  • Odpowiedz
siodemkaxx
siodemkaxx
30.04.2026, 05:38:55
  • 691
#rolnictwo #ogrodnictwo #jedzenie
szykujcie portfele na tegoroczne zakupy owoców i części warzyw, 4 noc pod rząd dokończyła zniszczeń, w wielu miejscach temperatura do szła do -8/-10, straty w większości gatunków 95-100%
zanim się zesracie w komentarzach to odpowiadam na najpopularniejsze:
1. nie, nie dało się ubezpieczyć, żadna firma nie oferowała ubezpieczeń owoców od przymrozków
2. nie, przy takich mrozach nie dało się ochronić, bo nawet najlepsze
  • 380
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 30.04.2026, 10:33:42 via Wykop
  • 4
@siodemkaxx: Ta, co roku rolnicy narzekają, a to za sucho, a to za mokro, a to za słonecznie, a to za chmurzyście, a to za wietrznie, a to za bezwietrznie. I jacy to oni są biedni, poszkodowani i nic tylko sznur się ostał. Podobnie jak ci wszyscy właściciele restauracji i innych januszexów, którzy od wielu lat dokładają do biznesu, żeby tylko ludzie pracę mieli. I wszyscy badają cały czas grunt
  • Odpowiedz
ZdzislawRotterdam
ZdzislawRotterdam
ZdzislawRotterdam
29.04.2026, 20:29:33
  • 139
Ale niektóre baby to już mają zniszczone mordy po 33 roku życia #tinder #damskiprzegryw #przegryw
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 29.04.2026, 22:24:35 via Wykop
  • 0
@ZdzislawRotterdam: Pokaż swoją mordkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wezsepigulke
wezsepigulke
29.04.2026, 05:35:49
  • 2108
Łukasz Mejza jest mentalnym dnem!

#bekazpisu
wezsepigulke - Łukasz Mejza jest mentalnym dnem!

#bekazpisu

źródło: 1000033889

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 29.04.2026, 08:05:07 via Wykop
  • 5
@wezsepigulke: Dwie uwagi: 2,5 roku w takiej sprawie to jest absolutny skandal i dowód na to, że w Polsce prawo cywilne praktycznie nie funkcjonuje. Oraz przypominam, że żyjemy w kraju, w którym sądy nie są zobowiązane istniejącymi wyrokami, więc jakby Mejza pozwał was wszystkich z osobna, to równie dobrze moglibyśmy rzucać kostką który z was przegrałby, a który wygrałby. Co tym bardziej pokazuje, że nie jesteśmy państwem prawa.
  • Odpowiedz
duzy_krotki
duzy_krotki
28.04.2026, 05:00:47
  • 563
Jeszcze kilka lat i będą zombie kacapy, Ivan wstawaj z grobu, bo trzeba Donieck odbić.

xDDDDDDDD

#wojna #roja #ukraina #nauka
duzy_krotki - Jeszcze kilka lat i będą zombie kacapy, Ivan wstawaj z grobu, bo trzeba...

źródło: 1000004127

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 28.04.2026, 08:43:14 via Wykop
  • 1
@duzy_krotki: Aż się przypomina dowcip o rosyjskiej maszynce do świecenia w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tojapaweu
tojapaweu
28.04.2026, 04:20:33
  • 285
Miesiac temu zapytałem się księgowej, czy mogę sam rozliczyć PIT. Odpisała mi to co na screenie.

Myślę no dobra, to niech kliknie. Dziś otrzymuje fakturę a tam “Rozliczenie PIT 120 netto”.

I generalnie już tam c--j z tymi 150 zł (nie jestem vatowcem). Uważam, że to trochę nieładnie z jej strony, bo nie dostałem informacji, że płacę za to dodatkowo. To tak jakbym jej teraz wystawił fakturę, że zareklamowałem ją na wykop.
tojapaweu - Miesiac temu zapytałem się księgowej, czy mogę sam rozliczyć PIT. Odpisał...

źródło: image_picker_78EF39A7-28FA-4EA6-9D1F-99BD5061E328-10976-0000050F0F22F381

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 28.04.2026, 08:41:01 via Wykop
  • 0
Zaraz ktoś wprowadzi jakiś programik, może wspomagany AI


@wezsepigulke: Świetny pomysł, zawsze można sobie urozmaicić życie niekończonym się potokiem pozwów za błędy w rozliczeniach.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
27.04.2026, 11:01:44
  • 337
Gotowi na rządy konfedepisu?

Na co komu psycholodzy jak są panowie w sukienkach.

#polityka #bekazkatoli #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow
Turin89 - Gotowi na rządy konfedepisu?

Na co komu psycholodzy jak są panowie w sukie...

źródło: 1000004146

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 27.04.2026, 12:07:37 via Wykop
  • 4
@Turin89: Jakie przebaczenie? Przebaczenie należy do osób, które się skrzywdziło.
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
27.04.2026, 05:47:06
  • 630
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 27.04.2026, 08:09:55 via Wykop
  • 3
@Nighthuntero: Czaję koncept, ale przypominam, że państwo musi mieć funkcjonującą gospodarkę, nawet w czasie wojny. Firmy muszą produkować towary i dostarczać usługi, a łańcuchy dostaw muszą być utrzymane. Do tego potrzebna jest naprawdę spora część populacji.

Dlatego obowiązkowy pobór to skrajna głupota w naszych czasach. Nikt nie wygra wojny ani nie zatrzyma zdeterminowanego przeciwnika ilością wojska. Dzisiaj liczy się jakość, precyzja i przewaga technologiczna.
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
27.04.2026, 06:52:23
  • 105
‘ Może i XTB zebrało już dwie kary od KNF - 9,9 mln zł w 2018 r. za manipulowanie zleceniami klientów (odrzucali te korzystne dla klienta, przepuszczali niekorzystne), a teraz w 2026 r. kolejne 20 mln zł za wciskanie zbyt ryzykownych CFD ludziom, którzy nie mieli pojęcia w co inwestują - i 7 tysięcy klientów wciąż czeka jako pokrzywdzeni na finał śledztwa karnego spóźniony już o 3 lata. Ale dała milion na
vladi_putin - ‘ Może i XTB zebrało już dwie kary od KNF - 9,9 mln zł w 2018 r. za man...

źródło: IMG_0662

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 27.04.2026, 07:54:14 via Wykop
  • 0
@vladi_putin: Czy to dobre imię jest z nami teraz w pokoju?
  • Odpowiedz

1738

Litewka: Internetowe zrzutki to wyręczanie służby zdrowia

Litewka: Internetowe zrzutki to wyręczanie służby zdrowia

Polska stała się krajem internetowych zrzutek. Ogromne gratulacje dla wszystkich wpłacających wyręczyliście służbę zdrowia, ale dość już tego mówił poseł Lewicy Łukasz Litewka 19 grudnia 2023 r.

wykopowicz19870808
z
termedia.pl
dodany: 26.04.2026, 19:27:08
  • 219
  • #
    ukaszlitewka
  • #
    litewka
  • #
    zbiorka
  • #
    zbiorki
  • #
    latwo
  • #
    polityka
Nottingham
Nottingham
Nottingham 27.04.2026, 07:21:02 via Wykop
  • 1
a dzieci chore na raka utrzymywane są ze zbiórek


@Milegodniawszystkim: Co ty w ogóle bredzisz, leczenie onkologiczne jest w Polsce normalnie finansowane z NFZ i akurat tutaj są prawie wszędzie krótkie terminy. Takie fundacje zajmują się zwykle dwoma rodzajami działalności. Pierwszą są rzadsze przypadki, w których niestety koszty leczenia są tak duże, że, jakkolwiek brutalnie to nie zabrzmi, nie opłaca się NFZ leczyć takich osób, bo można sfinansować za tę
Nottingham
Nottingham
Nottingham 27.04.2026, 07:22:34 via Wykop
  • -1
A to była sytuacja żeby zrobić csi wykop i posrprawdzac kto i w jaki sposób zniszczył chłopaka


@szynszyla2018: Myślałem, że odkąd redditowcy oskarżyli lata temu niewinnego człowieka o terroryzm w ramach swojego "dochodzenia" to internetowe społeczności unikają takiego polowania na czarownice.
Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
27.04.2026, 05:23:41
  • 650
#polityka #braun #konfederosja #rosyjskaagentura #litwa
Nie wpuszczą nazisty brauna i innych rosyjskich padlin do stolicy Litwy.
brawo dla Burmistrza Wilna za zaoranie tej putinowskiej padliny.
Aldona_Lipska - #polityka #braun #konfederosja #rosyjskaagentura #litwa 
Nie wpuszczą...

źródło: Screenshot_2026-04-27-07-20-19-87_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 27.04.2026, 07:14:54 via Wykop
  • 1
@Aldona_Lipska: Drobna poprawka, nie ma mechanizmu, który zabraniałby takiej wizyty, więc tylko protestują, ale wpuścić niestety muszą.
  • Odpowiedz
KierownikWBiedronce
KierownikWBiedronce
26.04.2026, 20:16:02
  • 212
Po akcji #latwogang zdałem sobię sprawę, jak bardzo wykopki są toksyczni i zawistni, potrafią jedynie pluć jadem na prawo i lewo siedząc przed komputerem w swojej śmierdzącej piwnicy. No nic, pora skasować aplikacje, aby nie psuć sobie głowy, a wy dalej tkwijcie w tym swoim marazmie nieudacznicy. Ha tfu na was

Oczywiście są tu też normalni ludzie (choć bardzo niewiele), których serdecznie pozdrawiam.

#wysryw #gownowpis
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 26.04.2026, 21:43:15 via Wykop
  • 2
to wypier0dalaj


@dickson-choto: Morda tam.
  • Odpowiedz

711

45% mężczyzn z pokolenia Z nigdy nie zaprosiło dziewczyny na randkę.

45% mężczyzn z pokolenia Z nigdy nie zaprosiło dziewczyny na randkę.

Najnowsze badania wskazują, że prawie połowa młodych mężczyzn z Gen Z nie ma doświadczenia w bezpośrednim zapraszaniu na randki. Naukowcy sugerują, że wpływ na to mają m.in. media społecznościowe, komunikacja przez wiadomości oraz zmiany społeczne po pandemii. Eksperci podkreślają, że to...

robert-kuzba
z
facebook.com
dodany: 25.04.2026, 12:22:38
  • 502
  • #
    zwiazki
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    polska
  • #
    socjologia
  • #
    rozowepaski
  • #
    niebieskiepaski
Nottingham
Nottingham
Nottingham 26.04.2026, 11:52:15 via Wykop
  • 27
@Kartoffelpanzerkampfwagen: A na czym kończą się twoje ambicje?
opanowalemsztukepalenia
opanowalemsztukepalenia
26.04.2026, 05:30:34
  • 1535
#latwogang #cancerfighters #polska #scam
opanowalemsztukepalenia - #latwogang #cancerfighters #polska #scam

źródło: temp_file337630609088736524

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 26.04.2026, 09:28:22 via Wykop
  • 4
@opanowalemsztukepalenia: W sensie insynuujesz, że fundacje powinny przekazywać od razu 100% wpływów na podopiecznych? Czy co tu mają sugerować kolory pomarańczowy i czerwony?
  • Odpowiedz
chokysrocky
chokysrocky
chokysrocky
24.04.2026, 05:10:24
  • 343
Korwin z RiGCzem
#bekazlewactwa #litewka #wypadek #dabrowagornicza #polityka
chokysrocky - Korwin z RiGCzem
#bekazlewactwa #litewka #wypadek #dabrowagornicza #pol...

źródło: IMG_9351

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 24.04.2026, 09:20:30 via Wykop
  • 2
@FrostlyMostly: @vipcypr8: Wytknął hipokryzję Lewicy, która teraz z kogoś, kogo traktowała jako pariasa będzie robiła sobie świętego.
  • Odpowiedz
Mondez
Mondez
21.04.2026, 20:40:54
  • 208
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #pis #bekazpisu #nawrocki #prezyden
Mondez - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #pis #bekazpisu #nawrocki #prezyden

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-21 224019

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 22.04.2026, 07:22:50 via Wykop
  • 0
@Mondez: Też uważam, że powinniśmy zmienić konstytucję, cementując ceremonialną rolę prezydenta, tak jak to mieli w zamyśle ludzie piszący projekt konstytucji w 1997, idiotycznie zakładając, że każdy ją będzie szanował i nikt nie będzie próbował jej naginać lub łamać.
  • Odpowiedz
Nottingham
Nottingham
Nottingham 22.04.2026, 08:51:28 via Wykop
  • 0
@vanschout: Obliczanie sił wet pod obecną sytuację polityczną jest tak samo naiwne jak pisanie konstytucji w 1997 zakładając dobrą wolę i uczciwość przyszłych polityków. Mówimy tutaj o zasadach, które mają obowiązywać w teorii jeszcze długo po politycznej emeryturze wszystkich obecnych polityków.

Weto prezydenckie powinno być czysto symboliczne, tak jak obecnie weto senackie. Natomiast być może weto senackie powinno być silne, tak jak obecnie weto prezydenckie, ale tutaj trzeba byłoby się
  • Odpowiedz
dr3vil
dr3vil
22.04.2026, 06:00:42
  • 204
Nie tylko snusidło objęło urząd na skutek fałszerstw. Tylko jedna mała komisja i aż 20% fałszywych głosów. Szkoda, że Du*a zdążył skończyć kadencję nim ktoś się za to w ogóle zabrał.

Takie coś się działo i teraz, pewnie w co drugiej komisji Polski wschodniej.

#polityka #sejm #bekazpisu
dr3vil - Nie tylko snusidło objęło urząd na skutek fałszerstw. Tylko jedna mała komis...

źródło: 1000016560

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 22.04.2026, 07:12:05 via Wykop
  • 3
@dr3vil: A gdzie byli mężowie zaufania?
  • Odpowiedz
Lexi20
Lexi20
21.04.2026, 16:38:53
  • 167
Ktoś mi wytłumaczy dlaczego szury od Brauna ciągle mają tak wysokie poparcie w sondażach?
Jakie oni mają postulaty oprócz szczucia na Żydów i Ukraińców?
Mam wrażenie, że ich wyborcy to są właśnie ci słynni podludzie

#polityka #bekazkonfederacji #bekazpodludzi
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 21.04.2026, 21:45:00 via Wykop
  • 0
@Lexi20: Bo taki szlam jest w każdym społeczeństwie, tylko zwykle prawidłowo czuje się pod butem i nie wychyla głowy. Dobrze jest takich osobników wyśmiewać i przypominać im, że ich poglądy są absurdalne i nie znajdują jakiegokolwiek poparcia.
  • Odpowiedz
banzi
banzi
21.04.2026, 10:40:08
  • 283
Popcorny w dłoń! Litwa, Łotwa i Estonia mu już odmówiły.

#polityka #wojna #rosja #ukraina
banzi - Popcorny w dłoń! Litwa, Łotwa i Estonia mu już odmówiły. 

#polityka #wojna #...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 21.04.2026, 12:35:07 via Wykop
  • 6
to poleci przez Czechy i Niemcy i nad Bałtykiem albo w drugą stronę przez Węgry (jeszcze orbanowskie), Serbię, Bułgarię i Morze Czarne.


@galicjanin: Jak dla mnie to może sobie lecieć przez Księżyc.
  • Odpowiedz
Sultan_Heheszkuw
Sultan_Heheszkuw
21.04.2026, 03:42:44
  • 1090
Ehh pora wstać i odrobić pańszczyznę

#heheszki #humorobrazkowy #polska #kolchoz
Sultan_Heheszkuw - Ehh pora wstać i odrobić pańszczyznę 

#heheszki #humorobrazkowy #...

źródło: 1000044792

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 21.04.2026, 09:22:55 via Wykop
  • 0
@Sultan_Heheszkuw: Boże jakie toporne g*wno.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 3 z 6
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking