Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Niebieski40

Niebieski40

Dołączył 6 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6650
  • Znaleziska 3368
  • Mikroblog 3282
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 7

785

Skandal w TVP,dr z UW stwierdził że AK to UPA! Polacy też nabijali na widły!

Skandal w TVP,dr z UW stwierdził że AK to UPA! Polacy też nabijali na widły!

Poseł Konfederacji w starciu z probanderowskim "ekspertem" TVP w likwidacji

alibaski
z
streamable.com
dodany: przedwczoraj, 20:59:42
  • 165
  • #
    upa
  • #
    historia
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
Niebieski40
Niebieski40 18 godz. temu via iOS
  • -4
w sumie to nie rozumiem tego poruszenia - takie są fakty, mordy były z obu stron (na pewność strony Ukraińskiej liczniejsze, ale ze strony Polskiej również się zdarzały)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

318

Pamiętacie "Bajtek"? Mija 40 lat od debiutu pisma

Pamiętacie "Bajtek"? Mija 40 lat od debiutu pisma

O historii magazynu Bajtek rozmawiali naukowcy i twórcy pisma podczas Perspektywy Women in Tech Summit 2026, ale najlepsza relacja jest od socjolog dr hab. Marty Juza, prof. UKEN, która zauważyła dysproporcję płciową w zawartości pisma Bajtek. xxd

potspodpach
z
naukawpolsce.pl
dodany: przedwczoraj, 20:21:23
  • 98
  • #
    historia
  • #
    komputery
  • #
    nostalgia
  • #
    wspomnienia
  • #
    retro
  • #
    gimbynieznajo
Niebieski40
Niebieski40 przedwczoraj, 22:51:09 via iOS
  • 3
u mojej mamy w piwnicy są jeszcze moje Bajkti - wszystkie numery z kilku lat :)
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

504

Śląska firma sprzedała do Rosji przez Białoruś 177 luksusowych aut 19 mln euro

firma sprzedała też jeden motocykl za łączną kwotę ponad 19 mln euro. KAS uznała, że przedsiębiorca wiedział, gdzie trafia towar, i nałożyła maksymalną karę 20 mln zł.

Pan_od_Internetu
z
infosecurity24.pl
dodany: 08.06.2026, 13:31:20
  • 74
  • #
    rosja
  • #
    bialorus
  • #
    polska
  • #
    samochody
  • #
    prawo
  • #
    biznes
Niebieski40
Niebieski40 08.06.2026, 21:51:36 via iOS
  • 0
@LITE: przejedź przez Katowice i zobacz ile jest firm handlujących luksusowymi autami… w sumie to od luksusowych to znam tylko jedną

309

Jak działa Generali? Zobaczcie jak likwidują szkodę z #AC. Komedia!

Jak działa Generali? Zobaczcie jak likwidują szkodę z #AC. Komedia!

Hej Generali jak wygląda u Was proces likwidacji szkody z #AC? Czy tak jak na przykładzie mojej żony? Mija 10 dni...

muzykantv
z
linkedin.com
dodany: 15.05.2026, 06:58:29
  • 121
  • #
    afera
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    ubezpieczenia
  • #
    wpadka
  • #
    generali
Niebieski40
Niebieski40 15.05.2026, 12:55:42 via iOS
  • 0
@findi: no nie wiem, mi po pęknięciu od kamyka wymienili w ciągu tygodnia… całość bezgotówkowo płacone przez Hestia

239

Ponad 4 tys. "małych domów" do 70 m2 w rok. Taniej, łatwiej, szybciej

Popularność domów do 70 metrów kwadratowych z roku na rok rośnie. W 2026 roku ich liczba przekroczyła 4 tys. Udział tego typu obiektów w całym rynku nieruchomości stale wzrasta. A to nie jedyna zmiana w podejściu Polaków do nieruchomości. Ci decydują się na budowę coraz mniejszych obiektów.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 28.04.2026, 07:17:46
  • 161
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
Niebieski40
Niebieski40 28.04.2026, 22:10:17 via iOS
  • 0
a na swojej działce można postawić 2 takie domy niezależne, ale dotykacie się ścianami z jednej strony? ps- tylko zgrać drzwi w obu z nich i mamy łącznie 140 😎
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wwolt
Wwolt
09.03.2026, 12:30:31
  • 68
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niebieski40
Niebieski40 09.03.2026, 14:23:11 via iOS
  • 0
@Wwolt: tanie tam bo nie mają związków zawodowych
  • Odpowiedz

496

Astronomiczne zarobki lekarzy, milioner po 3 miesiącach pracy

Astronomiczne zarobki lekarzy, milioner po 3 miesiącach pracy

Lekarz z Ciechanowa zostaje milionerem po 3 miesiącach pracy. Miesięczne zarobki lekarzy w szpitalach podległych samorządowi województwa mazowieckiego w 2025. Dane dotyczą zarobków na kontrakcie B2B.znalezisko dzięki Stulejman_Beznadziejny

SzotyTv
z
wykop.pl
dodany: 15.02.2026, 21:52:11
  • 89
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    praca
  • #
    ekonomia
Niebieski40
Niebieski40 16.02.2026, 06:37:23 via iOS
  • 9
najpierw płacimy za ich naukę, potem ich pensjami rozkładamy system ochrony zdrowia ps- powinna być ustawa kominowa, albo przy określonych zarobkach spłacają studia
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

46

2018 - Czarzasty: Wśród wyklętych byli gwałciciele, mordercy, złodzieje i świnie

Pokaż treści 18+

2018 - Czarzasty: Wśród wyklętych byli gwałciciele, mordercy, złodzieje i świnie

My jako SLD uważamy, że jeśli chodzi o żołnierzy wyklętych, to byli wśród nich ludzie walczący o idee i tutaj kłaniamy się przed nimi zaczął Włodzimierz Czarzasty. Uważamy też jednak, że była wśród nich masa morderców, bandytów, świń, złodziei, gwałcicieli

freedomseeker
z
historia.wprost.pl
dodany: 03.02.2026, 07:44:08
  • 67
  • #
    czarzasty
  • #
    lewica
  • #
    polityka
  • #
    lewackalogika
  • #
    historia
  • #
    zolnierzewykleci
Niebieski40
Niebieski40 03.02.2026, 22:55:43 via iOS
  • 6
gość stwierdził fakt - co w tym dziwnego? przecież powszechnie wiadomo, że wśród Wyklętych zdarzały się takie osoby
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kraina_Wiecznej_Saszety
Kraina_Wiecznej_Saszety
24.01.2026, 06:45:26
  • 398
#heheszki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
KrainaWiecznejSaszety - #heheszki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

źródło: 1000004139

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niebieski40
Niebieski40 24.01.2026, 07:47:06 via iOS
  • 10
@Kraina_Wiecznej_Saszety: ta kobieta ma rację - kibel to się przepycha ręka lub nogą…. ps/ ta Pani chyba znaczną część życia spędziła na Erasmusie
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
23.01.2026, 22:03:14
  • 214
jestem tak stary że pamiętam jak w każdą niedzielę można było iść do sklepu kupić sobie napój bez przytwierdzonej nakrętki i nie trzeba było zanosić tej butelki potem do sklepu żeby odzyskać swoje skradzione 50gr
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niebieski40
Niebieski40 23.01.2026, 23:57:24 via iOS
  • 0
@vieniasn: a ja jestem tak stary, że pamiętam czasy jak sklepy były w weekendy tylko w soboty otwarte o to od 9 do 13….
  • Odpowiedz
Niebieski40
Niebieski40 23.01.2026, 19:01:16
  • 0
#polska

właśnie trwa ewakuacja aquaparku w Rudzie śląskiej - ludzie w klapkach i boso na mrozie -3st

https://www.facebook.com/share/p/1HQE9oGRFj/?mibextid=wwXIfr
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sophos
Sophos
Sophos
16.12.2025, 16:08:03
  • 488
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niebieski40
Niebieski40 16.12.2025, 23:17:50 via iOS
  • 0
@Sophos: ale w sensie, że na UoP się nie płaci składki zdrowotnej? albo jest zryczałtowana?
  • Odpowiedz

414

Kraków. Deweloper Atal wyrzucił bezdomnego i zburzył mu altanę

Kraków. Deweloper Atal wyrzucił bezdomnego i zburzył mu altanę

W bronowickim zagajniku, który dochodzi do ul. Starego Dębu, pan Sławek mieszkał wraz ze zwierzętami, ostatnio z trzema kotami - przez ponad 30 lat. (...) We wakacje, bez uprzedzenia, pracownicy dewelopera Atal zburzyli budynek, w którym mieszkał. Cały jego dobytek trafił do kontenera na śmieci.

Draconina
z
gazetakrakowska.pl
dodany: 15.12.2025, 19:50:42
  • 200
  • #
    atal
  • #
    krakow
  • #
    wywlaszczenie
  • #
    caritas
Niebieski40
Niebieski40 15.12.2025, 22:43:11 via iOS
  • 1
no to w końcu bezdomny czy miał altanę?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ChickenDriver2
ChickenDriver2
10.12.2025, 12:00:32
  • 128
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niebieski40
Niebieski40 10.12.2025, 23:28:02 via iOS
  • 0
@ChickenDriver2: oj tam, oj tam - ja mam średnio niecałe 7zl za kWh
Niebieski40 - @ChickenDriver2: oj tam, oj tam - ja mam średnio niecałe 7zl za kWh

źródło: IMG_5851

Pobierz
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
01.12.2025, 17:07:27
  • 134
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niebieski40
Niebieski40 01.12.2025, 23:58:55 via iOS
  • 3
@tomwick55: żaby zapamiętać jej imię uczył się go od TYŁU
  • Odpowiedz

341

ArcelorMittal zamyka hutę w Chorzowie. "Trudna decyzja"

ArcelorMittal zamyka hutę w Chorzowie. "Trudna decyzja"

ArcelorMittal Poland wyłączy produkcję w Hucie Królewskiej w Chorzowie - podała we wtorek spółka. Instalacje mają zostać zatrzymane już w grudniu. Prezes podziękował obecnym 270 pracownikom, ale także zapewnił, że każdy, kto zechce kontynuować pracę w AMP, znajdzie miejsce w firmie.

gerwazy-oko
z
rmf24.pl
dodany: 25.11.2025, 12:36:04
  • 100
  • #
    huta
  • #
    chorzow
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
Niebieski40
Niebieski40 25.11.2025, 16:08:49 via iOS
  • -4
nie ważne, że tam się wszystko likwiduje i zamyka - ważne, że Prezydent kibol wybuduje kolegom nowy stadion 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Niebieski40
Niebieski40 25.11.2025, 20:56:04 via iOS
  • -2
@wyjalowiony mają tyle, że jeżeli kasa miejska pusta (m.in. z braku wpływów z CIT) to się oszczędza, a nie stawia stadion na kredyt za pół miliarda

628

Piętrowe pociągi dla PKP Intercity zostaną wyprodukowane w Polsce!

Piętrowe pociągi dla PKP Intercity zostaną wyprodukowane w Polsce!

W realizację tego olbrzymiego kontraktu zaangażowanych będzie około 800 polskich firm i podwykonawców. Oznacza to dodatkowe zamówienia i miejsca pracy - na Śląsku i w całym kraju. Więcej informacji + FILM:

ralf-szer
z
investmap.pl
dodany: 14.11.2025, 18:28:08
  • 141
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    kolej
  • #
    pociagi
  • #
    podroze
  • #
    transport
Niebieski40
Niebieski40 15.11.2025, 10:46:30 via iOS
  • 3
@bartekppp pytanie tylko po co 250? policz najpierw sobie jakie trasy w Polsce robią pendolino, jakie są odcinki pomiędzy stacjami i co da zmiana prędkości np z 160 na 250? ktoś to już policzył - oszczędność czasu na całej trasie do Warszawy np z Krakowa to niewiele ponad 10 minut…. pytanie czy dla tych 10 minut warto ładować miliardy w infrastrukturę o składy? czy tych miliardów nie warto zainwestować w coś
Niebieski40
Niebieski40 15.11.2025, 11:06:05 via iOS
  • 2
@bartekppp ejjj ale CMK ma 224km na tej trasie, plus przystanki po drodze, plus inne ograniczenia w miastach - nie da się tego tak rozkładać na średnią jak Ty napisałeś (250 to max a nie średnia na tej trasie)
Niebieski40
Niebieski40 15.11.2025, 11:12:11 via iOS
  • 2
@bartekppp ale wiesz co to CMK, prawda??
Niebieski40
Niebieski40 15.11.2025, 11:20:48 via iOS
  • 3
@bartekppp ale nie ma co zmniejszać, bo te prędkości już osiągamy (i większe), ale też nie ma co specjalnie gonić za rekordami prędkości bo na naszych odległościach oszczędności czasu są po prostu niskie w porównaniu do potrzebnych inwestycji… tylko tyle i aż tyle
Niebieski40
Niebieski40 15.11.2025, 11:24:44 via iOS
  • 1
@bartekppp z prędkościami?? tak! samo utrzymanie infrastruktury obecnej, remontowanie i zakup taboru i tak sporo kosztuje… Lepiej inwestować w reaktywację połączeń i infrastruktury likwidowanej 30 lat temu… w Polsce jest coraz więcej białych plam na mapie kolejowej
Niebieski40
Niebieski40 15.11.2025, 11:30:47 via iOS
  • 1
@bartekppp mam inne zdanie na temat kierunku rozwoju naszego kraju (nie tylko lini kolejowych) Pozdrawiam
D.....a
konto usunięte 30.10.2025, 11:10:05
  • 299
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niebieski40
Niebieski40 30.10.2025, 12:40:04 via iOS
  • 38
@DJ-Tenga-Knaga ja nic nie sugeruję bo to nieetyczne, a obrazek tylko dla przyciągnięcia uwagi i proszę nie wyciągać zbyt daleko idących nadinterpretacji
Niebieski40 - @DJ-Tenga-Knaga ja nic nie sugeruję bo to nieetyczne, a obrazek tylko d...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
CzosenWan
CzosenWan
27.10.2025, 11:54:44
  • 108
Nadszedł dzień dzisiejszy.

#wykop30plus #urodziny
CzosenWan - Nadszedł dzień dzisiejszy.

#wykop30plus #urodziny

źródło: IMG_20251027_125026827_HDR

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niebieski40
Niebieski40 27.10.2025, 13:04:58 via iOS
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >
  • Śląsk

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.02.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.12.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.05.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking