Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko103
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
KalifPL
KalifPL

KalifPL

Dołączył 10 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2338
  • Znaleziska 1278
  • Mikroblog 1060
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8

22

Wyprzedzanie na pasach w Warszawie

Wyprzedzanie na pasach w Warszawie

Rejestracja: EP 45556 Zrobiłem znajomemu z zagranicy wycieczkę po Polsce, a tu taki zonk na koniec jego pobytu :)

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 05.01.2020, 20:10:17
  • 14
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    samchody
  • #
    ruchdrogowy
  • #
    stopcham
KalifPL
KalifPL
KalifPL 06.01.2020, 11:28:01
  • 1
Nie chce bronić tamtego bo nawet nie zwolnił. Ale po tym bujnięciu przodem po zatrzymaniu widać że autor hamulec wcisnął w podłogę a nawet i tak nie zdążył zatrzymać się przed linią przerywaną. Zakładając że lewym jedzie ktoś z podobną prędkością, plus czas jego reakcji na to że postanowiłeś się zatrzymać to sory, ale nie ma szans.

Chcesz przepuścić pieszego to zrób to spokojnie, a nie przed niemcem kulturą się popisujesz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

575

[#wykopefekt] Rodzisz się z wyrokiem, że umrzesz mając 15-20 lat

[#wykopefekt] Rodzisz się z wyrokiem, że umrzesz mając 15-20 lat

Mukowiscydoza to jedna z najpodlejszych chorób jaka może przydarzyć się dziecku. Znam te dziewczyny. Potrzebują Twojego podpisu, aby Ministerstwo Zdrowia refundowało lek ratujących ich życie - w Polsce koszt terapii to 60 tys. zł (w Niemczech - 10 EUR).

theonering
z
radiowroclaw.pl
dodany: 03.09.2018, 13:06:28
  • 121
  • #
    wykopefekt
  • #
    pomagajzwykopem
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    niemcy
  • #
    polska
KalifPL
KalifPL
KalifPL 03.09.2018, 15:25:40
  • 75
@theonering: c) Policz sobie ile jarający wpłacają do budżetu: akcyza, podatek za fajki. Należy nam się jak psu buda, z tych pieniędzy jeszcze starczy na troche badań ;)

89

Jerzy Gorzelik z RAŚ kibicuje na mundialu reprezentacji Niemiec.

Jerzy Gorzelik z RAŚ kibicuje na mundialu reprezentacji Niemiec.

"W Polsce wyniki są okazją do erupcji prostego patriotyzmu"

fiveoglock
z
dziennikzachodni.pl
dodany: 18.06.2018, 18:47:19
  • 31
  • #
    polska
  • #
    sport
  • #
    mundial
  • #
    pilkanozna
KalifPL
KalifPL
KalifPL 19.06.2018, 07:58:51
  • 4
Kumpel jest ze śląska, mówi że śmiech z tego RAŚu tylko. Ukryta opcja niemiecka
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

116

Urodziła się z mózgiem na zewnątrz głowy. Teraz ma szansę na normalne życie

Urodziła się z mózgiem na zewnątrz głowy. Teraz ma szansę na normalne życie

Niezwykła historia z Irlandii Północnej. Karlie Toland, która cierpiała na pięć poważnych schorzeń, urodziła się z częścią mózgu na zewnątrz głowy. Lekarze dawali jej 20 minut życia, a ona przeżyła już 17 miesięcy. Teraz potrafi już samodzielnie jeść i raczkuje.

ixem
z
twojezdrowie.rmf24.pl
dodany: 28.05.2018, 09:25:58
  • 54
  • #
    niesamowite
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    dziecko
KalifPL
KalifPL
KalifPL 28.05.2018, 12:00:42
  • 26
a@Shanikot: Nie każdy jest taki ambitny jak Ty.
Myślę że ewentualnie będzie miała swoje "mniejsze" radości w życiu a i tak pożyć warto, nie ma nic do stracenia, drugiej szansy nie dostanie . Zresztą z perspektywy rodzica jej rodziców rozumiem.
KalifPL
KalifPL
KalifPL 28.05.2018, 12:23:17
  • 36
@Shanikot: A czym przyjacielu jest normalne życie?
Pracowało u mnie kiedyś dwóch dresików i ich jedynym marzeniem było wypracować tyle żeby po robocie było na kilka piw i sporo trawy, czasem jakaś dyskoteka a może za kilka lat większy telewizor. Zazdrościłem im zawsze takiej prostej radości życia, wiecznego optymizmu i małych ambicji. Chyba byli szczęśliwsi od nas. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O ogródku nigdy nie wspominali
KalifPL
KalifPL
KalifPL 28.05.2018, 14:28:38
  • 0
@Shanikot: To właściwie o co Ci chodzi skoro wszyscy najprawdopodobniej są szczęśliwi? ( ͡º ͜ʖ͡º)

42

Co czwarta firma chce płacić więcej Ukraińcom niż Polakom

Pokaż treści 18+

Co czwarta firma chce płacić więcej Ukraińcom niż Polakom

Aż 85 proc. Polaków ma do Ukraińców pozytywny lub neutralny stosunek, co wiąże się z przekonaniem, że Ukraińcy nie odbierają Polakom pracy. Pracownicy z Ukrainy zarabiają tyle samo co Polacy. A w obliczu deficytu kadrowego, co czwarty pracodawca byłby skłonny zapłacić Ukraińcowi więcej niż Polakowi

rybak_fischermann
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 28.05.2018, 09:34:09
  • 35
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    ukraina
  • #
    pieniadze
KalifPL
KalifPL
KalifPL 28.05.2018, 12:10:17
  • 7
Zatrudniam do pracy fizycznej - sezonowej, zawsze biorę tylko Ukrainki, są inteligentniejsze, zaradniejsze i pracowitsze od Ukraińców, a przede wszystkim mają charakter czego u Ukraińców, często próżno szukać. Praca raz cięższa raz lżejsza, zawsze nudna, ale one dają radę w przeciwieństwie do Polaków. My zwyczajnie już nie chcemy wykonywać prac cięższych i nawet po zwiększeniu stawek rodacy niechętnie się podejmują. Oczywiście ja to rozumiem
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

413

Bazarek niewolników w Piasecznie, czyli jak znaleźć pracownika za 4 zł/h

Pokaż treści 18+

Bazarek niewolników w Piasecznie, czyli jak znaleźć pracownika za 4 zł/h

Bazarek niewolników to miejsce, w którym codziennie dziesiątki Ukraińców czekają na pracę. Brzmi jak historia z taniego filmu, ale nielegalna giełda pracy w Piasecznie to nie mit. Bazarek niewolników W podwarszawskim Piasecznie, na placu obok dawnej mleczarni, codziennie zbierają się...

konto usunięte
z
bezprawnik.pl
dodany: 19.05.2018, 12:53:59
  • 164
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    ukraina
KalifPL
KalifPL
KalifPL 20.05.2018, 09:36:39
  • 21
@terraxxo: Dokładnie, mniej niż 15 zł za godzinę tam nie ma. 4 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) W Warce na stacji PKP też od zawsze stali ludzie i czekali na pracę, teraz mało kto, większość ze stojących to sadownicy czekający na pociągi od strony Radomia i na wyścigi łapiących pracownika.

616

Trening siłowy czyni cuda. Ma prawie 72 lata i ciało jak z rzeźb Michała...

Trening siłowy czyni cuda. Ma prawie 72 lata i ciało jak z rzeźb Michała...

Artur Gaj to chyba najlepiej wyglądający Polak po siedemdziesiątce, któremu sylwetki mogą pozazdrościć nie tylko seniorzy, ale i mężczyźni w sile wieku. Czas oszukuje nie dzięki bieganiu, pływaniu czy jeździe rowerem, ale trenując z ciężarami. Serwis sprawnypo40.pl zapytał o tajniki tego...

laciate
z
sprawnypo40.pl
dodany: 12.03.2018, 23:29:29
  • 209
  • #
    polska
  • #
    sport
  • #
    silownia
  • #
    ciekawostki
  • #
    zdrowie
  • #
    dieta
KalifPL
KalifPL
KalifPL 13.03.2018, 09:22:01
  • 27
@dissidenth Tak? A napewno to w tą stronę? Może ze spadkiem testosteronu wzrasta poziom tłuszczu ;)

730

Dlaczego warto być niebezpiecznym

Dlaczego warto być niebezpiecznym

Czy ludzie nieszkodliwi są lepsi niż niebezpieczni? Jordan B Peterson o tym jak bycie niebezpiecznym pomaga zdobyć szacunek do samego siebie.

wojna_idei
z
youtube.com
dodany: 27.02.2018, 17:12:09
  • 134
  • #
    psychologia
  • #
    jordanpeterson
  • #
    ciekawostki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    filozofia
  • #
    kultura
KalifPL
KalifPL
KalifPL 28.02.2018, 07:13:33
  • 25
@il68: Grupy które wymieniłeś kierują się właśnie agresją, nie ma nikogo kto by im agresją odpowiedział, dlatego tak dobrze im idzie. Wykład na temat agresji w praktyce ;)
KalifPL
KalifPL
KalifPL 28.02.2018, 11:09:41
  • 8
@Floyt: Nie bądź taki agresywny

396

Kierowcy z Ukrainy jeżdzą do oporu i nie znają przepisów. Polacy nie mają dla...

Pokaż treści 18+

Kierowcy z Ukrainy jeżdzą do oporu i nie znają przepisów. Polacy nie mają dla...

Prawdziwa wojna - tak można opisać stosunki polski i ukraińskich kierowców. Ci pierwsi oskarżają drugich o brak umiejętności, szaleńczą jazdę, a nawet podrabianie dokumentów. I mówią wprost: pracodawcy są tak przyciśnięci, że biorą kogo popadnie.

rybak_fischermann
z
money.pl
dodany: 27.02.2018, 10:13:15
  • 92
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    kierowcy
  • #
    samochody
  • #
    policja
  • #
    prawo
KalifPL
KalifPL
KalifPL 27.02.2018, 13:07:33
  • 76
@Kernydz: Zwróć uwagę na Litwinów.
KalifPL
KalifPL
KalifPL 27.02.2018, 14:42:12
  • 22
@polska_partia_programistow: Wracają z wycieczki

190

„Aborcja jest ok” - na okładce "Wysokich Obcasów"

Pokaż treści 18+

„Aborcja jest ok” - na okładce "Wysokich Obcasów"

„Często słyszymy: społeczeństwo nie jest gotowe, musi dojrzeć. Społeczeństwo to nie awokado, ktoś musi wykonać tę pracę, dać głos kobietom. I powiedzieć: aborcja jest normalna” – rozpoczyna swój artykuł w „Wysokich Obcasach” Karolina Domagalska.

paramedix
z
tvp.info
dodany: 15.02.2018, 19:40:33
  • 238
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    media
  • #
    aborcja
  • #
    prawo
  • #
    kobiety
KalifPL
KalifPL
KalifPL 16.02.2018, 07:44:00
  • -10
@adam40960: Może niech zainwestują po prostu w kondony
KalifPL
KalifPL
KalifPL 16.02.2018, 12:05:25
  • -9
@kasiknocheinmal: Tak? A wiesz jaki promil aborcji stanowią ofiary gwałtów i ciężkie wady płodów? Uważam że jak już się daje d--y byle komu to na założenie gumki stać nawet pierwszą lepszą amebe.

312

Od środy Rosja zakazuje importu jabłek z 31 białoruskich firm

Pokaż treści 18+

Od środy Rosja zakazuje importu jabłek z 31 białoruskich firm

Rosjanie zarzucają Białorusinom, że jako swoją produkcję wwożą na teren ich kraju produkty objęte sankcjami, właśnie takie jak polskie jabłka czy skandynawskie ryby.

darosoldier
z
bankier.pl
dodany: 13.02.2018, 18:46:14
  • 120
  • #
    europa
  • #
    rosja
  • #
    bialorus
  • #
    jedzenie
  • #
    gospodarka
KalifPL
KalifPL
KalifPL 14.02.2018, 10:23:09
  • 4
@ZalanaForma: U mnie w tym roku plon był na poziomie 50% standardowego, w skali kraju ok 60 % w skali Europy mniej. Cena jest wypadkową popytu i podaży. Średnia cena hurtowa 1,5 zł za jabłko klasy ekstra (nie mylić z polskimi jabłkami w supermarketach, tam idzie jabłko klas niższych), 90% na eksport do Moskwy, oczywiście przez Białoruś, nalepki na opakowaniach przyklejone tak żeby przy przeładunku w Mińsku można było zamienić

41

F-16 zestrzelony. Koniec panowania w powietrzu i lekcja dla Polski

Pokaż treści 18+

F-16 zestrzelony. Koniec panowania w powietrzu i lekcja dla Polski

Zestrzelenie izraelskiego F-16 przez syryjską obronę przeciwlotniczą jest dowodem, że szeroko pojmowany Zachód traci „monopol” na skuteczne i niezakłócone operacje w powietrzu. Przebieg walk nad Syrią w ostatnich miesiącach ma swoje następstwa również dla innych państw, w tym dla Polski.

HaHard
z
defence24.pl
dodany: 13.02.2018, 12:46:31
  • 13
  • #
    wydarzenia
  • #
    lotnictwo
  • #
    syria
  • #
    wojna
  • #
    hahard
  • #
    wojsko
KalifPL
KalifPL
KalifPL 13.02.2018, 17:10:59
  • 10
@JRtI: Nie zdziwiłbym się gdyby właśnie chodziło o umożliwienie strącenia Izraelskiego samolotu. A teraz nastąpią zdecydowane działania w obronie ludu wybranego przed agresorem.

19

Top 20 – filmy rosyjskie

Top 20 – filmy rosyjskie

Rosyjskie filmy od początku istnienia kina należały do czołówki światowych arcydzieł. Zachwycają, bawią i wzruszają. Oto najlepsze filmy w historii rosyjskiego kina.

Ag31
z
oldcamera.pl
dodany: 09.02.2018, 09:35:10
  • 18
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
  • #
    film
  • #
    kino
  • #
    filmnawieczor
  • #
    filmy
KalifPL
KalifPL
KalifPL 09.02.2018, 11:40:10
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

503

Koniec z odbieraniem dzieci biednym rodzicom

Koniec z odbieraniem dzieci biednym rodzicom

Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, która zakazuje umieszczania dziecka w pieczy zastępczej, wbrew woli rodziców, wyłącznie z powodu ubóstwa

MoneyPL
z
finanse.wp.pl
dodany: 24.03.2016, 16:38:05
  • 112
  • #
    #polska
  • #
    prawo
  • #
    dzieci
  • #
    polityka
KalifPL
KalifPL
KalifPL 24.03.2016, 20:45:38
  • 33
@jrs2: Przed chwila w telewizji remontowali babci dom w którym samotnie od małego wychowywała dzieciaka, remontowali dlatego że miał go zabrać kurator bo mieli kiepskie warunki mieszkaniowe. Tu masz praktykę a nie ustawe
KalifPL
KalifPL
KalifPL 24.03.2016, 20:51:02
  • 15
@jrs2: Kibla nie mieli porządnego więc to nie ubóstwo tylko niezapewnienie warunków pewnie.

35

Nie kupimy alkoholu w nocy "Prohibicja po 22.00 trafiła" do Sejmu

Nie kupimy alkoholu w nocy "Prohibicja po 22.00 trafiła" do Sejmu

Jak się okazuje, nowy rząd nie we wszystkich sprawach jest przeciwny pomysłom poprzedników. Prohibicja po 22 może zacząć obowiązywać już od 2017 roku.

ditoski
z
bezprawnik.pl
dodany: 21.03.2016, 06:05:43
  • 22
  • #
    polska
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
  • #
    4konserwy
  • #
    europa
  • #
    dobrazmiana
KalifPL
KalifPL
KalifPL 21.03.2016, 12:51:59
  • 3
@Marian_Koniuszko: Trafiony trafiony, ja zawsze na wyjazdy kupuje na zapas np. na 6 dni, zawsze z nadwyżką. A i tak kończy się najpóźniej dnia drugiego.

27

Wynocha stąd - Magazyn Ekspresu Reporterów

Pokaż treści 18+

Wynocha stąd - Magazyn Ekspresu Reporterów

Ja się zastanawiam skąd takie patole się biorą?

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 21.03.2016, 08:50:23
  • 4
  • #
    polska
  • #
    patologiazewsi
KalifPL
KalifPL
KalifPL 21.03.2016, 12:47:29
  • -6
"Mieszkań komunalnych nie wystarczyło w tym dla rodziny Jana Pietraszka, trafiają na listę oczekujących na tego typu lokal" Co to ku%*!a za polityka żeby żebrać o mieszkanie komunalne?? Niech wynajmą albo sobie kupią jak normalni ludzie. W życiu mi nie przyszło do głowy żeby się na taką listę wpisywać, a oni nie wyglądają jak samotna matka z czwórką dzieci. No ale w centrum stolicy muszą mieszkać za nasze pieniądze.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

25

W wojskach obrony terytorialnej będzie ok. 35 tys. żołnierzy

Pokaż treści 18+

W wojskach obrony terytorialnej będzie ok. 35 tys. żołnierzy

W 17 brygadach wojsk obrony terytorialnej, których utworzenie zapowiada MON, będzie służyć ok. 35 tys. żołnierzy-ochotników - powiedział pełnomocnik szefa MON ds. tworzenia obrony terytorialnej kraju dr Grzegorz Kwaśniak.

saint
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 11.03.2016, 06:14:38
  • 16
  • #
    polska
  • #
    wojsko
  • #
    armia
  • #
    militaria
  • #
    bron
  • #
    4konserwy
KalifPL
KalifPL
KalifPL 11.03.2016, 08:00:56
  • 0
@centryfuga: Myślę że się mylicie, nie mierzcie innych swoją miarą $$$

58

Szwedzkie miasteczko daje miliony za stuletnią jabłonkę

Szwedzkie miasteczko daje miliony za stuletnią jabłonkę

Szwedzkie miasteczko chce zapłacić 6,3 mln SEK (2,9 mln zł), by ratować stuletnią jabłonkę, informuje thlocal.se.

saint
z
pb.pl
dodany: 09.03.2016, 12:31:49
  • 24
  • #
    europa
  • #
    szwecja
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
KalifPL
KalifPL
KalifPL 09.03.2016, 14:24:20
  • 3
Ciekawe co to za odmiana
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KalifPL
KalifPL
KalifPL 09.03.2016, 20:58:50
  • 1
@siemko: Nie masz może zdjęcia? Czy i jak plonuje? I jak z parchem na owocu (czarne plamki)? Ma czy nie? Interesuje się jabłonkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak by co

103

Czeski kierowca zderza się z polskimi kierowcą tira na nieoświetlonej drodze

Czeski kierowca zderza się z polskimi kierowcą tira na nieoświetlonej drodze

W wyniku zderzenia, śmierć ponieśli, pasażer i kierowca citroenena.

WuDwaKa
z
m.liveleak.com
dodany: 09.03.2016, 17:36:28
  • 20
  • #
    czechy
  • #
    wypadek
  • #
    drogi
  • #
    kierowcy
  • #
    zderzenie
  • #
    polska
KalifPL
KalifPL
KalifPL 09.03.2016, 18:19:49
  • 4
Gdyby nie zaczął hamować to pewnie by żył. I pasażer by żył.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KalifPL
KalifPL
KalifPL 09.03.2016, 18:40:49
  • 5
@ameliniowyguzik: Jeszcze przed poboczem światła stopu się zapalają i nie gasną aż do finału. Poszedłby w "rów". No ale tak jak mówicie możemy se tu gdybać. Ciężka sprawa swoją drogą, zakrętu nie widać a i ciągłej tam nie namalowali

582

Rabował taksówkarza, a z tyłu był radiowóz

Rabował taksówkarza, a z tyłu był radiowóz

Policjant podejrzewając, że w aucie przed nim coś się dzieje podszedł i aresztował rabusia.

trosiek
z
liveleak.com
dodany: 09.03.2016, 14:55:31
  • 59
  • #
    swiat
  • #
    policja
  • #
    fail
KalifPL
KalifPL
KalifPL 09.03.2016, 18:32:57
  • 14
@smokealot: Za studenckich czasów jeździłem na "przewozie" osób, robiąc 320 kursów w miesiącu, tylko czasem w dzień, ku mojemu zdziwieniu ani razu nie zdarzyła się groźba, bójka, ani jeden przypadek ani nawet próba niezapłacenia. Przypadki chamstwa na palcach jednej ręki mógłbym zliczyć. Pozdrawiam.
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Strona 10 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.03.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 09.12.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking