Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
KalifPL
KalifPL

KalifPL

Dołączył 10 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2310
  • Znaleziska 1269
  • Mikroblog 1041
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8

218

Mogli wyłudzić kilkaset milionów złotych - spółka brokerska oszukiwała klientów

Mogli wyłudzić kilkaset milionów złotych - spółka brokerska oszukiwała klientów

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali kolejne dwie osoby w śledztwie prowadzonym wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Warszawie dotyczącym zorganizowanej grupy przestępczej, która stworzyła piramidę finansową. Poszkodowani stracić nawet kilkaset milionów złotych.

konto usunięte
z
rmf24.pl
dodany: 24.01.2022, 07:43:46
  • 31
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    piramidafinansowa
  • #
    oszukujo
  • #
    cba
  • #
    finanse
KalifPL
KalifPL
KalifPL 25.01.2022, 09:03:58
  • 0
@CherryJerry: Teraz można zawiesić tylko wyrok do jednego roku. Dozór elektroniczny do 1,5 roku. Powyżej już tylko ZK

106

Młoda kapusta z żywymi robaczkami w Biedronce

Młoda kapusta z żywymi robaczkami w Biedronce

Żywe robaki, ich odchody i błędne oznakowanie kraju pochodzenia na młodej kapuście. Dostawa młodej kapusty z Hiszpanii 20 marca z Tantnisiem krzyżowiaczkiem - pewnie niepryskana ;)

errror
z
facebook.com
dodany: 22.03.2021, 15:02:22
  • 67
  • #
    polska
  • #
    warzywa
  • #
    biedronka
  • #
    agrounia
  • #
    rolnictwo
  • #
    wies
KalifPL
KalifPL
KalifPL 22.03.2021, 15:11:34
  • 60
To oznacza tylko tyle że kapusta nie była bezpośrednio przed zbiorem pryskana pestycydami, czyli zawiera ich mała ilość, czyli bardzo dobrze.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KalifPL
KalifPL
KalifPL 22.03.2021, 18:07:44
  • 4
@MarcinKlimczak: Nie ma o czym tu dyskutować. Każdy pestycyd itp. ma określony czas rozkładu w owocu/warzywie, trzeba tylko pilnować żeby odpowiednio wcześnie przed zbiorem przestać stosować dany środek, wtedy konsument dostaje produkt z dopuszczalną, nieszkodliwą ilości chemii.
KalifPL
KalifPL
KalifPL 22.03.2021, 19:23:06
  • 1
@elim: Zgadza się. Jeśli chodzi np. o jabłka to eksport do Niemiec jest ściśle kontrolowany pod względem pozostałości pestycydów itp., zwłaszcza jeśli odbiorcami są duże sieciówki, eksportu na wschód niemal zupełnie nikt nie kontroluje, a jeśli chodzi o handel krajowy to różnie małe sklepy, bazary i np. rynek hurtowy bronisze nikt tego nie sprawdza, w sieciówkach różnie.

374

niebezpieczne antykleszczowe obroże dla psów. Do akcji wkracza Kongres USA

niebezpieczne antykleszczowe obroże dla psów. Do akcji wkracza Kongres USA

Popularne na całym świecie obroże marki Seresto, mające za zadanie chronić zwierzęta przed pchłami i kleszczami, mogą stanowić poważne zagrożenie zarówno dla czworonogów, jak i ich opiekunów. Przedstawiciele Kongresu USA rozpoczęli podstępowanie wyjaśniające w tej sprawie.

Wirtualnemedia_pl
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 22.03.2021, 05:58:44
  • 70
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    swiat
  • #
    ekonomia
KalifPL
KalifPL
KalifPL 22.03.2021, 11:00:08
  • 3
Przedwczoraj założyłem psu nową obroże Foresto, a wczoraj cały dzień próbowałem dojść skąd u mojego syna niezwyczajna u niego reakcja alergiczna, pies w sumie też jakiś otępiały dzisiaj. Będę monitorował sytuację, ale obiektywnie rzecz biorąc jest to jego piąta obroża i nie znam nic skuteczniejszego, bez niej pewnie by tego wieku nie dożył, a ma gdzie kleszcze łapać
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KalifPL
KalifPL
KalifPL 22.03.2021, 17:28:56
  • 0
@Azuarb: Bydle ze 40 kg

49

Stosunek Niemców do Polski wyjątkowo pozytywny

Stosunek Niemców do Polski wyjątkowo pozytywny

Niemcy oceniają Polaków najlepiej w historii, co więcej w ostatnim czasie mamy do czynienie z niesamowitym wzrostem - liczba Niemców, która nas lubi wzrosła z 28% w 2016 do 55% w 2020 i jesteśmy po Anglikach najlepiej ocenianym narodem przez Niemców.

konto usunięte
z
qph.fs.quoracdn.net
dodany: 22.03.2021, 11:33:29
  • 33
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    niemcy
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    nauka
  • #
    kultura
KalifPL
KalifPL
KalifPL 22.03.2021, 15:28:32
  • 29
@Petururururu: Przede wszystkim to Niemcy ostatnio poznają lepiej inne nacje i kultury, Czeczeni, Turcy, Afrykanie więc nagle okazuje się że Ci Polacy nie są wcale tacy źli :)

617

ZA SUSZENIE MARIHUANY CHCĄ ZAMKNĄĆ PACJENTA W WIĘZIENIU NA MINIMUM 3 LATA!...

Pokaż treści 18+

ZA SUSZENIE MARIHUANY CHCĄ ZAMKNĄĆ PACJENTA W WIĘZIENIU NA MINIMUM 3 LATA!...

Kuba, który choruje na nerwicę, która uniemożliwia mu normalne funkcjonowanie, uprawiał marihuanę medyczną na własny użytek. Sąd postawił mu zarzuty za wytwarzanie narkotyków, ponieważ według sądu suszenie to już ZBRODNIA. Proszę o obejrzenie i pomoc w nagłośnieniu sprawy.

gooodboooy
z
youtu.be
dodany: 15.03.2021, 21:46:11
  • 145
  • #
    suszenietoniezbrodnia
  • #
    medycznamarihuana
  • #
    narkotykizawszespoko
  • #
    wykopjointclub
  • #
    afera
KalifPL
KalifPL
KalifPL 16.03.2021, 11:50:07
  • 5
@Czlowiek_Ludzki: Jeśli kogoś interesuje jak takie sprawy się kończą to dokładnie godzinę temu sąd okręgowy w mojej sprawie podtrzymał wyrok pierwszej instancji 1,5 roku więzienia za 14 kg suszu (po odliczeniu w laboratorium łodyg 9 kg) i 20 sadzonek + sprzęt do uprawy. Prokurator wnosił o 3 lata.
KalifPL
KalifPL
KalifPL 16.03.2021, 17:21:30
  • 1
@popmart: @Cilthal: @RKN_: Wnioskowałem o 1,5 roku bo jest to na ten moment górna granica wyroku który kwalifikuje się pod dozór elektroniczny (także już tam nie wrócę raczej) i rzeczywiście do 1 roku można w zawiasach dostać. Jeśli chodzi o udzielanie i handel to zauważyłem że tam żadna logika nie gra roli, potrzebują mimo wszystko dowodów albo zeznań osoby trzeciej.

@Cilthal: W planach był
KalifPL
KalifPL
KalifPL 16.03.2021, 17:43:52
  • 0
@popmart: Praktycznie tak, ale w teorii "Kara pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego"
https://www.tarnow.sr.gov.pl/kara-pozbawienia-wolnosci-w-systemie-dozoru-elektronicznego-zmiany,new,mg,1.html,818

294

Wicegubernator Teksasu o koronawirusie: Jestem gotów umrzeć za nasz kraj

Wicegubernator Teksasu o koronawirusie: Jestem gotów umrzeć za nasz kraj

"Według mnie musimy wrócić do pracy. Bądźmy mądrzy, a ci z nas którzy są w przedziale 70+ zadbają o siebie, ale nie poświęcajmy naszego kraju. (...) Czy jako starszy obywatel zaryzykowałbyś swoje życie, żeby Ameryka pozostała taka jaką wszyscy kochamy, dla naszych dzieci i wnuków? Ja jestem gotów."

jannar24
z
nytimes.com
dodany: 24.03.2020, 21:40:25
  • 97
  • #
    ekonomia
  • #
    usa
  • #
    koronawirus
  • #
    covid19
KalifPL
KalifPL
KalifPL 25.03.2020, 07:19:55
  • 286
@arizona5077: Tylko że dla niego znajdzie się miejsce w szpitalu i respirator, poza tym to nie on pójdzie do fabryki czy na kase w walmarcie. On będzie nadal "pracował" zdalnie

2102

Słuchacz prosi Wojciecha Manna o piosenkę.

Słuchacz prosi Wojciecha Manna o piosenkę.

Jest pan lepszy od oryginału :)

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 15.03.2020, 09:00:12
  • 36
  • #
    polska
  • #
    muzyka
  • #
    trojka
  • #
    radio
  • #
    ciekawostki
  • #
    heheszki
KalifPL
KalifPL
KalifPL 15.03.2020, 09:34:15
  • 35
To jaki jest tytuł tej piosenki?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

558

WIG20 na pozimie a 2003 roku, dziś rzeźnia na giełdzie!

Pokaż treści 18+

WIG20 na pozimie a 2003 roku, dziś rzeźnia na giełdzie!

Brak słów. Europejski Bank Centralny nie obniżył stóp procentowych, mimo tego, że inne Banki Centralne podjęły takie decyzje. Tym samym przyczynia się do pogłębienia kryzysu. Na indeksach giełdowych i walutach trwa rzeź... przypadek? https://pl.investing.com/indices/wig-20

RabarbarR
z
pl.investing.com
dodany: 12.03.2020, 14:18:04
  • 175
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    gielda
  • #
    koronawirus
  • #
    pieniadze
  • #
    kryzys
KalifPL
KalifPL
KalifPL 12.03.2020, 16:15:58
  • 33
@szlovak: Za późno? Ziomeczku, to dopiero początek
KalifPL
KalifPL
KalifPL 12.03.2020, 16:29:04
  • 11
@szlovak: No chyba że z tej perspektywy :) Jest 216 aktualnie.

Czekaj na 100 - 150.
KalifPL
KalifPL
KalifPL 12.03.2020, 18:08:27
  • 2
@UczesanyPedryl: Stary, przy tych zyskach ta spółka musiałaby zarabiać tak przez 200 lat żeby zarobić swoją wartość. Wariactwo, masz racje. Czysta spekulacja, teraz każdy z tych gameingowych balonów pęka. Myślę że to będzie kryzys przynajmniej roczny, bankructwa lini lotniczych, spółek naftowych itd.

A wtedy wchodzę ja z gotówką i przynajmniej 5 lat na akcjach szaleje

508

Warszawska giełda tonie, WIG20 prawie 10 procent na minusie

Warszawska giełda tonie, WIG20 prawie 10 procent na minusie

To już panika. Najważniejszy indeks warszawskiej giełdy jest prawie 10 proc. pod kreską. Na czerwono świecą notowania w całej Europie.

karololo
z
money.pl
dodany: 12.03.2020, 10:34:11
  • 98
  • #
    polska
  • #
    gielda
  • #
    koronawirus
  • #
    2019ncov
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
KalifPL
KalifPL
KalifPL 12.03.2020, 15:30:46
  • 0
@niegwynebleid: Ciężko znaleźć u nas coś ciekawego, ja od zawsze mam słabość do Amrest, Amica, ING bsk, ewentualnie wawel. Stabilne pewniaczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spodziewam się porządnego kryzysu, bankructw lini lotniczych, spółek wydobywczych i diabeł wie czego jeszcze. Szykuje kapitał i wchodzę za jakiś rok. Ten tydzień to dopiero początek kryzysu, tak uważam.

74

Pijany kierowca Kii i zatrzymanie przez policję

Pijany kierowca Kii i zatrzymanie przez policję

Kierowca najprawdopodobniej pod wpływem został zauważony przez nagrywającego. Powolna jazda, dziwne zachowanie na drodze sprawiło, że nagrywający skontaktował się z numerem 112. Po kilkunastu minutach jazdy za podejrzanym, kierowca został zatrzymany przez Policje.

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 14.01.2020, 11:58:19
  • 13
  • #
    polska
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    kierowcy
  • #
    policja
KalifPL
KalifPL
KalifPL 14.01.2020, 12:57:37
  • 8
@friesee: Dokładnie. Ma czas żeby do internetu wrzucić a zatrzymać się i sprawdzić czy rzeczywiście pijany, już nie. Może jedna taka kija w okolicy i ktoś ma prz***ane na osiedlu bo nachlany jeździ.
KalifPL
KalifPL
KalifPL 15.01.2020, 10:10:38
  • -1
@MrSmoker: Nie o to chodzi, reakcja nagrywającego była prawidłowa, ale przed wrzuceniem do internetu filmu i podpisaniem "najprawdopodobniej pod wplywem" powinien to sprawdzić. Bo takie rzeczy mogą komuś życie zniszczyć a wam co najwyżej trochę, niewiele wartej atencji zapewnić.

14

Mike Pence: Iran zaapelował do sojuszników o nieatakowanie amerykańskich celów

Pokaż treści 18+

Mike Pence: Iran zaapelował do sojuszników o nieatakowanie amerykańskich celów

- Stany Zjednoczone otrzymały informacje wywiadowcze, z których wynika, że Iran poprosił sojusznicze milicje, by nie atakowały amerykańskich celów - poinformował w środę wiceprezydent USA Mike Pence w wywiadzie dla stacji CBS News.

jezus_nigdy_nie_istnial
z
polskieradio24.pl
dodany: 10.01.2020, 14:50:45
  • 7
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    wojna
  • #
    pence
  • #
    deeskalacja
  • #
    solejamni
KalifPL
KalifPL
KalifPL 10.01.2020, 21:03:14
  • 0
Tu wszystko jest jasne, po zamachu na Irańskiego generała USA tylko czekało na krwawy odwet i straty w ludziach, a tu Iran zrobił pokazówkę odwetu dla wk****ych obywateli i nie daje pretekstu do działania.
Następny numer to tylko FALSE FLAG - niezawodny amerykański pretekst do rozróby :) Chyba że jednak zmienili plany i wejścia do Iranu nie będzie. W każdym razie poparcia dla wojny nie ma, a jak coś pier
**ie
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KalifPL
KalifPL
KalifPL 11.01.2020, 14:10:36
  • -1
@Mario7400: USA jest tu agresorem, Iran odpowiedział ostrzałem rakietowym, teraz był czas na ruch Trumpa. O dziwo to właśnie stany ogon podkuliły i co ciekawe wszyscy mówią o przypadkowym zestrzeleniu zamiast wykorzystać to maksymalnie przeciwko Iranowi, do tego przegłosowali zakaz dalszych ataków bez zgody kongresu.
Także chyba widmo wojny zażegnane

14

Dlaczego „Psy” Władysława Pasikowskiego odniosły sukces?

Dlaczego „Psy” Władysława Pasikowskiego odniosły sukces?

Już niedługo do kin trafi długo oczekiwany film w reżyserii Władysława Pasikowskiego „Psy 3. W imię zasad”. Trudno powiedzieć czy po premierze 3 części przygód Franza Maurera będzie tak głośno i kontrowersyjnie jak 30 lat temu – niemniej warto przypomnieć skąd się wziął niesłychany sukces „Psów”.

4kerenira
z
histmag.org
dodany: 09.01.2020, 16:47:23
  • 5
  • #
    polska
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
  • #
    historia
  • #
    film
  • #
    gruparatowaniapoziomu
KalifPL
KalifPL
KalifPL 09.01.2020, 20:03:27
  • 0
To jest zwyczajnie świetny film pod każdym względem, polityka to tylko tło uwiarygadniające patologiczne zachowania ubecji, więc pi******sz.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

133

Marnowanie chleba w Biedronkach, OGROMNE WORKI chleba na śmietniku

Marnowanie chleba w Biedronkach, OGROMNE WORKI chleba na śmietniku

...zamiast oddać to potrzebującym czy chociażby do noclegowni dla bezdomnych

kuba130000
z
facebook.com
dodany: 06.01.2020, 10:14:35
  • 67
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    biedronka
  • #
    jedzenie
KalifPL
KalifPL
KalifPL 06.01.2020, 12:27:32
  • 105
Nie po to tnie koszty żeby codziennie ten chleb z każdego sklepu gdzieś zawozić, dokumentować i użerać się z odbiorcą. Wiem, oddawałem jabłka do placówek publicznych. 3/4 tira sam na plecach musiałem wyładować bo ani sprzętu ani ludzi do pomocy jak było umówione.
Pracownicy tych instytucji mają w dupie czy będzie co rozdawać potrzebującym, nawet lepiej jak nie ma roboty.

22

Wyprzedzanie na pasach w Warszawie

Wyprzedzanie na pasach w Warszawie

Rejestracja: EP 45556 Zrobiłem znajomemu z zagranicy wycieczkę po Polsce, a tu taki zonk na koniec jego pobytu :)

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 05.01.2020, 20:10:17
  • 14
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    samchody
  • #
    ruchdrogowy
  • #
    stopcham
KalifPL
KalifPL
KalifPL 06.01.2020, 11:28:01
  • 1
Nie chce bronić tamtego bo nawet nie zwolnił. Ale po tym bujnięciu przodem po zatrzymaniu widać że autor hamulec wcisnął w podłogę a nawet i tak nie zdążył zatrzymać się przed linią przerywaną. Zakładając że lewym jedzie ktoś z podobną prędkością, plus czas jego reakcji na to że postanowiłeś się zatrzymać to sory, ale nie ma szans.

Chcesz przepuścić pieszego to zrób to spokojnie, a nie przed niemcem kulturą się popisujesz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

575

[#wykopefekt] Rodzisz się z wyrokiem, że umrzesz mając 15-20 lat

[#wykopefekt] Rodzisz się z wyrokiem, że umrzesz mając 15-20 lat

Mukowiscydoza to jedna z najpodlejszych chorób jaka może przydarzyć się dziecku. Znam te dziewczyny. Potrzebują Twojego podpisu, aby Ministerstwo Zdrowia refundowało lek ratujących ich życie - w Polsce koszt terapii to 60 tys. zł (w Niemczech - 10 EUR).

theonering
z
radiowroclaw.pl
dodany: 03.09.2018, 13:06:28
  • 121
  • #
    wykopefekt
  • #
    pomagajzwykopem
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    niemcy
  • #
    polska
KalifPL
KalifPL
KalifPL 03.09.2018, 15:25:40
  • 75
@theonering: c) Policz sobie ile jarający wpłacają do budżetu: akcyza, podatek za fajki. Należy nam się jak psu buda, z tych pieniędzy jeszcze starczy na troche badań ;)

89

Jerzy Gorzelik z RAŚ kibicuje na mundialu reprezentacji Niemiec.

Jerzy Gorzelik z RAŚ kibicuje na mundialu reprezentacji Niemiec.

"W Polsce wyniki są okazją do erupcji prostego patriotyzmu"

fiveoglock
z
dziennikzachodni.pl
dodany: 18.06.2018, 18:47:19
  • 31
  • #
    polska
  • #
    sport
  • #
    mundial
  • #
    pilkanozna
KalifPL
KalifPL
KalifPL 19.06.2018, 07:58:51
  • 4
Kumpel jest ze śląska, mówi że śmiech z tego RAŚu tylko. Ukryta opcja niemiecka
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

116

Urodziła się z mózgiem na zewnątrz głowy. Teraz ma szansę na normalne życie

Urodziła się z mózgiem na zewnątrz głowy. Teraz ma szansę na normalne życie

Niezwykła historia z Irlandii Północnej. Karlie Toland, która cierpiała na pięć poważnych schorzeń, urodziła się z częścią mózgu na zewnątrz głowy. Lekarze dawali jej 20 minut życia, a ona przeżyła już 17 miesięcy. Teraz potrafi już samodzielnie jeść i raczkuje.

ixem
z
twojezdrowie.rmf24.pl
dodany: 28.05.2018, 09:25:58
  • 54
  • #
    niesamowite
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    dziecko
KalifPL
KalifPL
KalifPL 28.05.2018, 12:00:42
  • 26
a@Shanikot: Nie każdy jest taki ambitny jak Ty.
Myślę że ewentualnie będzie miała swoje "mniejsze" radości w życiu a i tak pożyć warto, nie ma nic do stracenia, drugiej szansy nie dostanie . Zresztą z perspektywy rodzica jej rodziców rozumiem.
KalifPL
KalifPL
KalifPL 28.05.2018, 12:23:17
  • 36
@Shanikot: A czym przyjacielu jest normalne życie?
Pracowało u mnie kiedyś dwóch dresików i ich jedynym marzeniem było wypracować tyle żeby po robocie było na kilka piw i sporo trawy, czasem jakaś dyskoteka a może za kilka lat większy telewizor. Zazdrościłem im zawsze takiej prostej radości życia, wiecznego optymizmu i małych ambicji. Chyba byli szczęśliwsi od nas. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O ogródku nigdy nie wspominali
KalifPL
KalifPL
KalifPL 28.05.2018, 14:28:38
  • 0
@Shanikot: To właściwie o co Ci chodzi skoro wszyscy najprawdopodobniej są szczęśliwi? ( ͡º ͜ʖ͡º)

42

Co czwarta firma chce płacić więcej Ukraińcom niż Polakom

Pokaż treści 18+

Co czwarta firma chce płacić więcej Ukraińcom niż Polakom

Aż 85 proc. Polaków ma do Ukraińców pozytywny lub neutralny stosunek, co wiąże się z przekonaniem, że Ukraińcy nie odbierają Polakom pracy. Pracownicy z Ukrainy zarabiają tyle samo co Polacy. A w obliczu deficytu kadrowego, co czwarty pracodawca byłby skłonny zapłacić Ukraińcowi więcej niż Polakowi

rybak_fischermann
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 28.05.2018, 09:34:09
  • 35
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    ukraina
  • #
    pieniadze
KalifPL
KalifPL
KalifPL 28.05.2018, 12:10:17
  • 7
Zatrudniam do pracy fizycznej - sezonowej, zawsze biorę tylko Ukrainki, są inteligentniejsze, zaradniejsze i pracowitsze od Ukraińców, a przede wszystkim mają charakter czego u Ukraińców, często próżno szukać. Praca raz cięższa raz lżejsza, zawsze nudna, ale one dają radę w przeciwieństwie do Polaków. My zwyczajnie już nie chcemy wykonywać prac cięższych i nawet po zwiększeniu stawek rodacy niechętnie się podejmują. Oczywiście ja to rozumiem
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

413

Bazarek niewolników w Piasecznie, czyli jak znaleźć pracownika za 4 zł/h

Pokaż treści 18+

Bazarek niewolników w Piasecznie, czyli jak znaleźć pracownika za 4 zł/h

Bazarek niewolników to miejsce, w którym codziennie dziesiątki Ukraińców czekają na pracę. Brzmi jak historia z taniego filmu, ale nielegalna giełda pracy w Piasecznie to nie mit. Bazarek niewolników W podwarszawskim Piasecznie, na placu obok dawnej mleczarni, codziennie zbierają się...

konto usunięte
z
bezprawnik.pl
dodany: 19.05.2018, 12:53:59
  • 164
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    ukraina
KalifPL
KalifPL
KalifPL 20.05.2018, 09:36:39
  • 21
@terraxxo: Dokładnie, mniej niż 15 zł za godzinę tam nie ma. 4 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) W Warce na stacji PKP też od zawsze stali ludzie i czekali na pracę, teraz mało kto, większość ze stojących to sadownicy czekający na pociągi od strony Radomia i na wyścigi łapiących pracownika.

616

Trening siłowy czyni cuda. Ma prawie 72 lata i ciało jak z rzeźb Michała...

Trening siłowy czyni cuda. Ma prawie 72 lata i ciało jak z rzeźb Michała...

Artur Gaj to chyba najlepiej wyglądający Polak po siedemdziesiątce, któremu sylwetki mogą pozazdrościć nie tylko seniorzy, ale i mężczyźni w sile wieku. Czas oszukuje nie dzięki bieganiu, pływaniu czy jeździe rowerem, ale trenując z ciężarami. Serwis sprawnypo40.pl zapytał o tajniki tego...

laciate
z
sprawnypo40.pl
dodany: 12.03.2018, 23:29:29
  • 209
  • #
    polska
  • #
    sport
  • #
    silownia
  • #
    ciekawostki
  • #
    zdrowie
  • #
    dieta
KalifPL
KalifPL
KalifPL 13.03.2018, 09:22:01
  • 27
@dissidenth Tak? A napewno to w tą stronę? Może ze spadkiem testosteronu wzrasta poziom tłuszczu ;)
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Strona 9 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.03.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 09.12.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking