Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko119
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Jakobo

Jakobo

Dołączył 13 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 842
  • Znaleziska 292
  • Mikroblog 550
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11

391

Ponad 3 mln zł kary dla Neonet

Ponad 3 mln zł kary dla Neonet

Neonet publikuje nieprawdziwe dane o dostępności i terminach wysyłki niektórych produktów, które sprzedaje na platformie Allegro. Nie informuje również o niedostępności kupionego towaru.

kar0I3k
z
uokik.gov.pl
dodany: 24.06.2026, 06:35:09
  • 34
  • #
    neonet
  • #
    uokik
  • #
    oszukujo
  • #
    oszustwo
  • #
    januszebiznesu
Jakobo
Jakobo 24.06.2026, 17:54:30 via Wykop
  • 1
@stegolas: Zamówienia na ich stronie tez są realizowane z opóźnieniem. 17 czerwca zamówiłem opiekacz w promocji, który miał być na drugi dzień- nie mam go do dziś. Dzisiaj, po kontakcie ze sklepem okazało się, ze go nie maja u siebie w magazynie i musza ściągnąć od producenta. Planowana wysyłka do mnie po 6 lipca...

836

31 lek. milionerów w wojewódzkich szpitalach Wielkopolski. Niektórzy ponad 2 mln

31 lek. milionerów w wojewódzkich szpitalach Wielkopolski. Niektórzy ponad 2 mln

W szpitalach podległych samorządowi województwa wielkopolskiego 26 lekarzy zarobiło w ubiegłym roku od 1 do 2 mln zł, a pięcioro przekroczyło próg 2 mln zł.

tomasztomasz1234
z
gloswielkopolski.pl
dodany: 23.06.2026, 18:15:22
  • 40
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    wielkopolska
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarski
  • #
    zarobki
Jakobo
Jakobo 24.06.2026, 05:10:45 via iOS
  • 2
Piszcie do NFZ i ministerstwa zażalenia, prośby o kontrolę lekarzy i szpitali! Jeśli odpowiednią ilość osób podniesie temat to już nie będzie można go zamieść pod dywan i będą zmuszeni coś w temacie zrobić.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

918

W Szpitalu Południowym miało dochodzić do zgonów pacjentów przez błędy

Lekarz Emil Jedrzejewski w rozmowie ze @K_Stanowski przyznał, że na SOR szpitala południowego dochodziło do zgonów pacjentów z powodu błędów lekarskich. Powiedział, że wykonywano tomografię zwłokom, a jednego z pacjentów znaleziono po kilku godzinach (!!) martwego w toalecie

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 23.06.2026, 19:06:35
  • 132
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    warszawa
Jakobo
Jakobo 24.06.2026, 04:57:20 via iOS
  • 1
Halo, gdzie jest @dr_Batman? Czekam aż w końcu zabierzesz głos i staniesz w obronie, jak długo będzie trwać ta nagonka przeciw lekarzom w komentarzach?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

33

Lekarz-milioner z KO zrobił osobny, luksusowy system dla znajomych w szpitalu

Lekarz-milioner z KO zrobił osobny, luksusowy system dla znajomych w szpitalu

Rozmówcy serwisu opowiadając o sytuacji w szpitalu, mówią o "prywatnej przychodni Dawida Kacprzyka".

alterego
z
donald.pl
dodany: 17.06.2026, 10:12:18
  • 7
  • #
    lekarz
  • #
    lekarze
  • #
    kacprzyk
  • #
    nfz
  • #
    polityka
  • #
    afera
Jakobo
Jakobo 17.06.2026, 12:23:53 via Wykop
  • -1
@AppleDash: A w przedwojennej Polsce, to się dopiero działy cuda.

1175

Rozmowa z lekarzem, który nie wie ile zarabia bo nie czytał umowy.

Rozmowa z lekarzem, który nie wie ile zarabia bo nie czytał umowy.

Ale chłop wie, że w umowie jest wpisane że musi chodzić do pracy.

alibaski
z
streamable.com
dodany: 16.06.2026, 10:57:18
  • 156
  • #
    lekarze
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
Jakobo
Jakobo 16.06.2026, 12:39:27 via Wykop
  • 38
Pan doktur uczony, sól tej ziemi.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Jakobo
Jakobo 16.06.2026, 12:47:04 via Wykop
  • 79
@dr_Batman taki jest obraz wasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Jakobo
Jakobo 16.06.2026, 16:34:37 via Wykop
  • 2
@hakunnin: Ciekawe czy chociaż umowę przeczytała ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jakobo
Jakobo 16.06.2026, 18:13:43 via Wykop
  • 1
@ryjek201: xD Mireczku, mieszkam w Warszawie, skończyłem 2 kierunki na polibudzie, prowadzę dział R&D, jestem ojcem dwóch synów. Bynajmniej nie żyje z socjali, a pieniądze po prostu potrafię oszczędzać, szczególnie nie swoje. Pozdro.

574

Szpital ma problem z płynnością finansową. Brakuje na wypłaty

Szpital ma problem z płynnością finansową. Brakuje na wypłaty

Prezydent Bytomia przyznał, że Szpital Specjalistyczny nr 1 stracił płynność finansową. Obecnie występują opóźnienia w wypłatach dla pracowników na kontraktach i zleceniach oraz w opłatach dla dostawców zewnętrznych.

VoxClamantisInDeserto
z
tvn24.pl
dodany: 15.06.2026, 17:17:49
  • 62
  • #
    polska
  • #
    bytom
  • #
    szpital
  • #
    zdrowie
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    wydarzenia
Jakobo
Jakobo 16.06.2026, 08:08:01 via Wykop
  • 2
@Pawel993: @xpear
Dokładnie, trzeba szukać rozwiązań, a nie gadać te same pierdoły od lat, bo na tym gadaniu żerują lekarze i z Państwowego zrobili sobie prywatny folwark. Jawność wynagrodzeń, znormalizowanie- tak aby zarabiali podobnie do innych specjalistów i rozszerzenie innych zawodów ( jak np. pielęgniarki etc. ), zniesienie tych chorych limitów na studiach.
Jestem pewny, że nagle dostępność do lekarzy drastycznie wzrośnie.

2075

Absolutny rekordzista. Lekarz z Sosnowca przepracował w rok aż 4881 godzin.

Absolutny rekordzista. Lekarz z Sosnowca przepracował w rok aż 4881 godzin.

Absolutny rekordzista. Lekarz z Sosnowca przepracował w rok aż 4881 godzin. Wychodzi ponad 13 godzin dziennie, codziennie bez urlopów i świąt ;D A to bez prywatnego gabinetu gdzie może bez kasy fiskalnej działa i jeszcze więcej ciągnie...

yetix
z
facebook.com
dodany: 15.06.2026, 19:20:51
  • 130
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
Jakobo
Jakobo 15.06.2026, 21:02:32 via Wykop
  • 12
@dr_Batman: Kobito, nie kompromituj się już.

1503

Czarne chmury nad lekarzem

Czarne chmury nad lekarzem

W poniedziałek złożyliśmy do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu opuszczenia dyżuru - powiedział rzecznik NIL (Naczelna Izba Lekarska). Pora się wziąć za oszustów...

konkarne
z
money.pl
dodany: 15.06.2026, 07:56:50
  • 172
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    pieniadze
Jakobo
Jakobo 15.06.2026, 08:15:52 via Wykop
  • 52
@dr_Batman: Dobra, Wy teraz jesteście tacy wyszczekani po sprawa zrobiła się medialna.
W weekend na wykopie ktoś wrzucał znaleziska o różnych lekarzach zajmujących publiczne stołki gdzie zarabiają setki lub miliony z tytułu praktyki lekarskiej. Takich jak wyżej jest masa, w ostatnim czasie społeczeństwo coraz bardziej dostrzega ten problem. Róbcie tak dalej, ale presja społeczna będzie tak ogromna, że Wam się to odbije czkawką.
Jakobo
Jakobo 15.06.2026, 09:19:49 via Wykop
  • 6
@dr_Batman: Jakie 3 doświadczenia, patrz i czytaj, a pierwsze lepsze przykłady z ostatnich dni. Co chwila wyskakują nowe artykuły i przykłady:

https://wykop.pl/link/7962129/internista-stezyca-1-1-mln-zl
https://wykop.pl/link/7961789/slupski-hematolog-zarobil-1-334-692-zl-w-rok
@boleclaw 1159

Internista Stężyca 1.1 mln zł

więcej
Jakobo
Jakobo 15.06.2026, 09:35:16 via Wykop
  • 7
@dr_Batman: Z Tobą to się odechciewa rozmawiać. Tak, jestem ograniczony i uprzedzony, lepiej Ci?

Jaka Ty jesteś, skoro nie widzisz problemu w tym, że np. w pierwszym przykładzie pracownik jest sobie szefem- no ale co się mamy czepiać, dla Was to normalne praktyki.
Skończ już te wysiłki fikołki w obronie lekarzy, każdy szarak doskonale wie jak to wszystko wygląda. Zarabiacie krocie z publicznych pieniędzy. Jak człowiek choruje i musi czekać
Jakobo
Jakobo 15.06.2026, 11:25:42 via iOS
  • 1
@93michu93: Ale ja podałem przykład innego lekarza który był sobie szefem, sprawdź dokładnie co wrzuciłem. Nie chodzi o tego młokosa z Warszawy.
Nie wiem ile Ty zarabiasz, ale podejrzewam, że jako programista nie masz płacone z publicznych pieniędzy. Czy Twoja żona ma specjalizację? Czy przyjmuje w prywatnych zakładach i pobiera za to pieniądze? Czy dostaje w łapę za lewiznę, czy wciskanie ludzi na swój oddział po prywatnej wizycie?

Ludzie domagają
Jakobo
Jakobo 15.06.2026, 12:39:44 via Wykop
  • 0
@93michu93:
Ad. 1. Mireczku, ale każdy zawód regulowany z definicji tak ma. Prawnik, budowlaniec, pielęgniarka, póki nie zdobędą uprawnień mogą sobie popracować jako cieć. Ja kończyłem wydział mechaniczny i też póki nie zdobyłem inżyniera to nie chcieli mnie zatrudnić jako inżynier, musiałem dymać w kołchozie na 3 zmiany.

Ad. 2. Złe pieniądze jak dla kogoś bez specjalizacji? Wielu ludzi po polibudach może marzyć o takich pieniądzach, dodatkowo choćby zrobili 10
Jakobo
Jakobo 15.06.2026, 15:15:46 via iOS
  • 1
@93michu93: Ale pchasz jakieś banialuki, budowlaniec, czy prawnik też musi skończyć studia, później zrobić staż i uprawnienia. To że Ty mogłeś na studiach informatycznych pracować jako programista to fajnie, ale zrozum, że większość nie może tak pracować. Ludzie studiujący niebawieni, zarządzanie, budowlankę, włókiennictwo, chemie, automatykę czy co tam sobie jeszcze wymskniesz nie będą pracować w studiowanym zawodzie póki nie zdobędą tytułu. Ja akurat skończyłem technikum i poszedłem na studia inz

462

Będzie kontrola po sprawie doktora z pensją 1,6 mln zł. Wiceprezydent Warszawy:

Będzie kontrola po sprawie doktora z pensją 1,6 mln zł. Wiceprezydent Warszawy:

Renata Kaznowska, wiceprezydent miasta Warszawa. "Lekarze mówią, że takie wysokie zarobki to są wyjątki od reguły. [...]" "Nie pani redaktor, to jest reguła. Szczególnie jeżeli chodzi o pewne specjalizacje. Wyjątkiem od reguły są niskie zarobki."

danielbr3
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 15.06.2026, 06:16:05
  • 74
  • #
    zdrowie
  • #
    finanse
  • #
    lekarz
  • #
    prawo
  • #
    polityka
Jakobo
Jakobo 15.06.2026, 08:12:44 via Wykop
  • 1
@dr_Batman: Dokładnie, o to nam wszystkim chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakobo
Jakobo 15.06.2026, 09:14:22 via Wykop
  • 1
@dr_Batman: i vice versa ( ͡º ͜ʖ͡º)

862

Bajońskie zarobki 28-letniego lekarza

Bajońskie zarobki 28-letniego lekarza

Wychodzi na to, że ten lekarz właściwie w ogóle nie śpi - uznała Joanna Wicha z Nowej Lewicy. Mowa o 28-letnim Dawidzie Kacprzyku z Warszawy, który w rok zarobił 1,6 mln zł.

starnak
z
polsatnews.pl
dodany: 14.06.2026, 09:50:38
  • 93
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    sor
  • #
    zarobki
  • #
    praca
  • #
    polityka
Jakobo
Jakobo 14.06.2026, 13:40:41 via Wykop
  • 1
@pijmleko6v2: Nie zesraj się ( ͡º ͜ʖ͡º)
neet_supremacy
neet_supremacy
11.06.2026, 12:17:36
  • 4
Trzeba przestać pić kawe, bez sensu to, tylko przymula, wypłukuje magnez i niefajnie na żołądku. #przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakobo
Jakobo 11.06.2026, 12:23:36 via Wykop
  • 4
@neet_supremacy: To mit, kawa nie wypłukuje żadnego magnezu. Niby trochę żelazo, ale jeśli nie masz anemii to nic Ci nie grozi. Przy 1-2 kawach na dzień nic Ci się nie stanie.
  • Odpowiedz

287

Europa przegrywa z szarą strefą. We Francji 40% fajek to podróbki lub przemyt

Europa przegrywa z szarą strefą. We Francji 40% fajek to podróbki lub przemyt

Szara strefa w branży tytoniowej rośnie w siłę. Straty budżetowe wynoszą 17 mld euro

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: 10.06.2026, 15:33:58
  • 78
  • #
    podatki
  • #
    papierosy
  • #
    ekonomia
  • #
    europa
  • #
    polska
Jakobo
Jakobo 11.06.2026, 05:21:13 via Wykop
  • 1
@galonim: Nie tylko we Francji tak jest, we Włoszech podobnie, fajki kupisz tylko w tabacci.
smutny_prencik
smutny_prencik
08.06.2026, 16:23:58
  • 0
Mireczki z #remontujzwykopem chce wykonczyc sobie balkon (prostokatny 6.5m2, na zachod), lekko podniesc poziom posadzki (na wspornikach) i wylozyc deską drewnianą/kompozytową lub plytkami. Najbardziej zalezy mi na drewnie, ale obawiam sie, że moze sie z czasem wypaczyc, zaczac wyginac itp (ze odmalowac co jakis czas trzeba to wiadomo). Mozecie podzielic sie swoimi doswiadczeniami w tej materii? Zdjecie pogladowe.
smutny_prencik - Mireczki z #remontujzwykopem chce wykonczyc sobie balkon (prostokatn...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakobo
Jakobo 08.06.2026, 16:27:54 via Wykop
  • 0
@smutny_prencik: A moze takie drewniane plytki: https://www.ikea.com/pl/pl/p/runnen-plyta-podlogowa-ogrodowa-akacja-60518486/?gclsrc=aw.ds&gad_source=1&gad_campaignid=18723702639&gbraid=0AAAAAD0h0dOAx-jeIkFPnIn07l0AsvpJN

Ja u siebie tarasik z kostki zrobilem w tym i jestem zadowolony.
  • Odpowiedz
Jakobo
Jakobo 08.06.2026, 21:02:05 via Wykop
  • 1
@ksiak: xD chłopie, nawet nie będę komentował. Wejdź w link który zapodałem.
Płytki klejone oczywiście tez można zrobić tak, aby nie odparzyło i były na długie lata...
  • Odpowiedz
Jakobo
Jakobo 09.06.2026, 06:43:34 via Wykop
  • 0
@ksiak: Nic ma nie dawać, czego nie rozumiesz? Te panele/płytki składa się jak puzzle i leżą sobie na gołym betonie, czy co tam pod nimi jest.
  • Odpowiedz
Jakobo
Jakobo 09.06.2026, 10:32:54 via Wykop
  • 0
@ksiak: Ja Ci dam, zapraszam po wycenę ( ͡º ͜ʖ͡º)
Z mojej strony już podziękuję za dalszą dyskusję, niech OP zdecyduje co tam sobie będzie kładł na balkon.
  • Odpowiedz

76

Lekarze 25k, pielęgniarki 16k od lipca. Szpital w Mławie nie ma na kroplówki.

Lekarze 25k, pielęgniarki 16k od lipca. Szpital w Mławie nie ma na kroplówki.

Od lipca 2026 minimalne wynagrodzenie lekarza wzrośnie do 25 tys. zł brutto, pielęgniarki do 16 tys. zł. Koszt podwyżek to 4,5 mld zł zamiast planowanych 3,3 mld. Jednocześnie szpital w Mławie informuje o braku środków na podstawowe leki i ryzyku zamknięcia kolejnych oddziałów.

futanari
z
wykop.pl
dodany: 02.06.2026, 03:35:18
  • 48
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    lekarz
  • #
    pielegniarka
  • #
    szpital
  • #
    polska
  • #
    zdrowie
Jakobo
Jakobo 02.06.2026, 07:32:44 via Wykop
  • -1
@real_scoria: Nie masz problemu z tym żeby lekarze zarabiali miliony, ale dziwisz się, że kasa jest źle podzielona.
Typowa czerwonka jest typowa...

463

Afera X-Kom: Obity HW-Q990C. Sklep każe mi kłamać i wrobić kuriera.

Afera X-Kom: Obity HW-Q990C. Sklep każe mi kłamać i wrobić kuriera.

Krótka historia o tym, jak @x-kom sprzedaje elektrośmieci jako sprzęt poleasingowy/outletowy, próbuje wrobić kuriera w uszkodzenia, a na koniec każe odsyłać ciężki gabaryt w rozdartym kartonie. TL;DR: Kupiłem flagowy soundbar Samsung HW-Q990C z outletu X-Kom.

mrmax241
z
wykop.pl
dodany: 28.05.2026, 19:56:37
  • 113
  • #
    xkom
  • #
    afera
  • #
    oszukujo
  • #
    audio
  • #
    januszebiznesu
  • #
    prawo
Jakobo
Jakobo 29.05.2026, 05:22:16 via Wykop
  • 3
Zdjęcia nie są dostępne, wrzuciłeś je jako ukryte...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

45

Japończycy otworzyli w Polsce fabrykę za 300 mln euro. Zatrudnią 2000 osób

Japończycy otworzyli w Polsce fabrykę za 300 mln euro. Zatrudnią 2000 osób

Japoński gigant Daikin zainwestował 300 mln euro w nową fabrykę pomp ciepła w Ksawerowie koło Łodzi. Zakład ma zatrudnić docelowo 2000 pracowników, osiągając produkcję 800-900 tys. pomp ciepła rocznie.

fidelio-fidelio
z
o2.pl
dodany: 22.05.2026, 16:35:47
  • 11
  • #
    polityka
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    energetyka
  • #
    gospodarka
  • #
    oze
Jakobo
Jakobo 22.05.2026, 20:01:38 via Wykop
  • 2
@fidelio-fidelio: Ale patryk ma racje, będą tam pracować za minimalna, Polacy pewnie tez, ale masa ludzi przyjezdnych. W 2022r. miałem od nich propozycje pracy jako inz. Na początek wyjazd na pól roku do Japonii celem nauki technologii i maszyn, później pakowanie tych maszyn, transport do polski i uruchomienie. Za to zaproponowali wynagrodzenie w okolicach średniej krajowej ( a nawet mi sie wydaje, ze poniżej tej średniej ).
Jakobo
Jakobo 23.05.2026, 15:56:06 via Wykop
  • 0
@Chris_Karczynski: Przecież napisałem, ze na montażu będą zatrudniać wszystkich, jak leci.

1078

Bezrobocie sięga 20%! Znalezienie pracy, to jak wygrana na loterii

Bezrobocie sięga 20%! Znalezienie pracy, to jak wygrana na loterii

Tak źle na rynku pracy nie było od dawna. Zwolnienia grupowe, mała liczba nowych ofert pracy i brak perspektyw - to codzienność wielu Polaków. Sytuacja w niektórych powiatach jest wręcz dramatyczna. Stopa bezrobocia przekracza tam 20% i nic nie wskazuje na to, aby miało ulec to poprawie. A co gorsze

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 14.05.2026, 08:49:23
  • 311
  • #
    praca
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    wykop
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
Jakobo
Jakobo 14.05.2026, 11:56:40 via Wykop
  • 1
@Niezapominajka2930: Pielęgniarek wcale nie brakuje, w powiatowych szpitalach jest ich już wystarczająco. Częste są sytuacje, że pielęgniarki nie dostają do wypłaty należnych dodatków, a jak protestują to słyszą, że kasy nie ma i jak nie pasuje to sobie zatrudnią następną.
LukaszTV
LukaszTV
29.04.2026, 21:15:58
  • 4
Wychodzi że Biedronka stworzyła największą sieć automatów do oddawania butelek i puszek w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#systemkaucyjny #biedronka #kaucja #ekologia
LukaszTV - Wychodzi że Biedronka stworzyła największą sieć automatów do oddawania but...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Jakobo
Jakobo 29.04.2026, 21:19:09 via Wykop
  • 1
@LukaszTV: Szkoda, ze już ponad 3000 maszyn w całej Polsce nie działa...
  • Odpowiedz
Jakobo
Jakobo 30.04.2026, 07:17:17 via Android
  • 1
@NaczelnyWoody: No dokładnie xD
Lokalnie, w mojej mieścinie są 3 biedronki i jak ostatnio byłem z butelkami to we wszystkich 3 automaty były nieczynne. Udało się w Lidlu :D
  • Odpowiedz
Jakobo
Jakobo 30.04.2026, 11:21:54 via Android
  • 1
@NaczelnyWoody:powiem Ci szczerze, że nie pomyślałem o tym. Dostałem info od pracownika, że maszyna nie działa więc odwróciłem się na pięcie i poszedłem dalej.
Następnym razem spróbuję.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Konrad

  • Studenciak z Polskiego Detroit :)
  • Łódź
  • konrad1448@gmail.com
  • Facebook

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.08.2022

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 22.07.2016

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 17.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.03.2019

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking