Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard

Goblin_Wizard

Dołączył 6 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5963
  • Znaleziska 5869
  • Mikroblog 94
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2

14

Erotyczne Dziwadła odc. 1 Najdziwniejsze lalki erotyczne świata

Pokaż treści 18+

Erotyczne Dziwadła odc. 1 Najdziwniejsze lalki erotyczne świata

Nie mam pojęcia, kto jest grupą docelową niektórych z tych produktów. Myślałem, że internet już niczym mnie nie zaskoczy, a jednak udało się. Szczególnie ta mysz i kosmitka... Serio są ludzie, którzy kupują takie rzeczy, czy to bardziej ciekawostka niż realny rynek?

erodoll
z
youtube.com
dodany: 20.06.2026, 18:58:36
  • 10
  • #
    ciekawostki
  • #
    youtube
  • #
    erotykatomyclika
  • #
    sex
  • #
    sexlalki
  • #
    dziwadla
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard wczoraj, 09:42:19 via Wykop
  • 0
Oglądając gościa oglądającego lalki prawie się popłakałem ze śmiechu. To jest tak głupie, że aż śmieszne. Do tego tak dalekie od mojej bańki informacyjnej, że wygląda jak czysta abstrakcja.

"Kto rucha syrene!?" LOL
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

420

Zdrowie czy kasa? Rząd podnosi opłatę za małpki aż 400%

Zdrowie czy kasa? Rząd podnosi opłatę za małpki aż 400%

Rząd Donalda Tuska planuje wprowadzić wyższą opłatę za tak zwane małpki, czyli małe butelki z alkoholem. Oficjalnie ma to być element walki z alkoholizmem Polaków. A nieoficjalnie? To może być próba zwiększenia wpływów do budżetu państwa, który jak wynika z danych jest w coraz gorszej kondycji.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 22.06.2026, 11:52:32
  • 251
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wykop
  • #
    afera
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard przedwczoraj, 08:01:54 via Wykop
  • 1
Jeżeli cena małpki zbliży się do ceny pół litra to ludzie będą kupować pół litra i spożycie alkoholu zamiast się zmniejszyć to się zwiększy. Czy ten rząd naprawdę musi s--------ć wszystko czego się dotknie?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

405

W Rosji histeria po atakach na Moskwę. "Jestem w szoku! Co się dzieje?"

Jestem w szoku! Co się dzieje? mówi mieszkanka Moskwy, nagrywając ze swojego okna kłęby dymu, unoszące się nad kilkoma punktami. Część obwodnicy Moskwy została zamknięta, na ulicach miasta powstały wielokilometrowe korki. Ponad 500 lotów na lotniskach zostało już opóźnionych lub odwołanych

Hans_J23
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 18.06.2026, 09:15:42
  • 83
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard 18.06.2026, 12:30:31 via Wykop
  • 7
Słychać wycie? Znakomicie!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

612

Zmasowany atak na Moskwę. Ogień i dym nad miastem.

Zmasowany atak na Moskwę. Ogień i dym nad miastem.

Moskwa znalazła się w nocy pod kolejnym atakiem dronów. W sieci zaroiło się od nagrań pokazujących skutki uderzeń. Rosja wstaje z kolan, blyat ( º ʖº)

Pepperami
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 18.06.2026, 05:23:45
  • 169
  • #
    rosja
  • #
    rosjaplonie
  • #
    wiadomosci
  • #
    rosjawstajezkolan
  • #
    ruskimir
  • #
    wojna
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard 18.06.2026, 08:23:28 via Wykop
  • -5
Stare ruskie komuchy walczące z neo-nazistowskimi banderowcami z Ukrainy to najlepsze co mogło się przytrafić Polsce. Należy wspierać tych słabszych aby ta wojna trwała jak najdłużej. Dopóki nasi wrogowie się nawzajem wyżynają jest git.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

331

Rząd osłabi polskich eksporterów w starciu z ukraińską konkurencją

Rząd osłabi polskich eksporterów w starciu z ukraińską konkurencją

Rząd przyjmuje dziś projekt ustawy o podatku od nadmiarowych zysków na rynku paliw. To nie tylko nowa danina, w dodatku działająca wstecz. Najpoważniejszy problem leży gdzie indziej podatek obejmie również marże ze sprzedaży paliw za granicę, w tym głównie na rynek ukraiński.

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 16.06.2026, 10:11:25
  • 56
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    energetyka
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard 17.06.2026, 08:24:21 via Wykop
  • 0
@Flavius_Claudius_Iulianus: Za komuny to się nazywało "domiar", ale "podatek od nadmiarowych zysków" brzmi bardziej nowocześnie. Jak widać komunistyczny sposób myślenia nadal trzyma się mocno.

596

Lekarze bez Granic wykorzystywali seksualnie nieletnie dziewczyny

Pokaż treści 18+

Lekarze bez Granic wykorzystywali seksualnie nieletnie dziewczyny

Pojawiły się oskarżenia o wymuszanie seksu w zamian za żywność, pracę lub pomoc humanitarną przez pracowników organizacji "Lekarze bez Granic", część przypadków dotyczyła nieletnich dziewcząt

GrimoaldStarszy
z
apnews.com
dodany: 16.06.2026, 21:19:07
  • 72
  • #
    lekarz100k
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    afryka
  • #
    swiat
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard 17.06.2026, 08:03:49 via Wykop
  • 5
Ale z Was hejterzy. To były zabiegi leczenia bezpłodności. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

631

Rewolucja w Czechach. Rząd likwiduje abonament i obcina budżet mediów publicznyc

Rewolucja w Czechach. Rząd likwiduje abonament i obcina budżet mediów publicznyc

Czeski rząd zatwierdził w poniedziałek projekt ustawy, która odchodzi od finansowania mediów publicznych z opłat abonamentowych i zamienia je na dotację z budżetu państwa. W radiu i TV zapowiedziano strajki ostrzegawcze, a minister kultury Ota Klempirz mówi, że wszyscy muszą oszczędzać

znin
z
bankier.pl
dodany: 15.06.2026, 19:21:28
  • 48
  • #
    czechy
  • #
    ciekawostki
  • #
    telewizja
  • #
    media
  • #
    pieniadze
  • #
    tvp
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard 16.06.2026, 06:13:28 via Wykop
  • 4
Czyli będą mieli to samo co u nas tylko bez abonamentu. U nas też rząd finansuje TVP w likwidacji dotacjami z budżetu. Co i rusz dostają po parę miliardów.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

507

Nawiercili otwory w pniach i wlali żrącą substancję. Ktoś celowo niszczy drzewa

Nawiercili otwory w pniach i wlali żrącą substancję. Ktoś celowo niszczy drzewa

Całkowicie zdrowe drzewa usychają na cmentarzu komunalnym w Złotoryi. Zauważono w ich pniach nawiercone otwory z prawdopodobnie wtłoczoną do środka substancją chemiczną. Miasto nie ma wątpliwości, że to celowe działanie. "Czy tym ludziom aż tak przeszkadzają liście spadające na nagrobki?"

wilgaroksa
z
radiowroclaw.pl
dodany: 25.05.2026, 08:51:48
  • 107
  • #
    absurd
  • #
    mojkrajtakipiekny
  • #
    mohery
  • #
    wiocha
  • #
    katole
  • #
    gruparatowaniapoziomu
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard 25.05.2026, 18:00:45 via Wykop
  • 0
Nie chodzi o spadające liście tylko o korzenie powoli niszczące całe groby od spodu. Przy dużych, starych drzewach dochodzą gałęzie, które po odłamaniu się też potrafią narobić sporo szkód. Trudno się ludziom dziwić, że jak zainwestują kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy złotych to nie chcą żeby po pierwszej lepszej burzy musieli wszystko zaczynać od nowa. Winnymi takiego stanu rzeczy są głównie zarządzający cmentarzami, którzy z chciwości chcą wcisnąć jak najwięcej grobów w każde
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

916

Paweł Wyrzykowski on X: "Uwaga, treści drastyczne. Oto co wysłała mi kobieta, kt

Pokaż treści 18+

Paweł Wyrzykowski on X: "Uwaga, treści drastyczne. Oto co wysłała mi kobieta, kt

3 Patoli z Bystrzycy Kłodzkiej, wywozili ludzi do lasu i tam się nad nimi znęcali. (Wideo)

Kowalm2
z
x.com
dodany: 14.04.2026, 16:27:00
  • 126
  • #
    klodzka
  • #
    strzelanina
  • #
    bron
  • #
    zabojstwo
  • #
    dolnyslask
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard 15.04.2026, 07:27:19 via Wykop
  • 24
Jak oglądam takie rzeczy to mam poczucie, że zastrzelenie takich typów to za lekka kara. Powinno być tak jak kiedyś, powolne tortury na rynku aż do śmierci.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1322

"Policjanci sforsowali drzwi i wyciągnęli broń. W środku małżeństwo emerytów"

"Policjanci sforsowali drzwi i wyciągnęli broń. W środku małżeństwo emerytów"

"Poranek emerytowanego małżeństwa z Poznania stał się koszmarem. Drzwi od ich mieszkania wyważyli funkcjonariusze, zawiadomieni o rzekomej próbie samobójczej. - Przewrócił mnie, wskoczył mi kolanem na kręgosłup, założył mi klamrę na szyję i zaczął mnie ciągnąć do góry, tak jakby chciał mi złamać..."

paramedix
z
polsatnews.pl
dodany: 08.04.2026, 16:11:00
  • 298
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    poznan
  • #
    wielkopolska
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard 09.04.2026, 07:45:41 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1831

Warszawscy bambiniści opłakują dziki i palą im znicze xD

Warszawscy bambiniści opłakują dziki i palą im znicze xD

W niedzielę wielkanocną na warszawskim Mokotowie zabito siedem dzików. Wreszcie ktoś się wziął za ten problem!

mecenas_dudala
z
zielona.interia.pl
dodany: 08.04.2026, 08:34:48
  • 462
  • #
    polska
  • #
    bekazlewactwa
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard 09.04.2026, 06:10:13 via Wykop
  • 0
No, gdyby ktoś spalił bambinistów to wtedy stawianie zniczy ok. Dla dzików to nie rozumiem. Inne dziki przychodzą tam wspominać rodzinę czy co?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2407

Dzieci polityków powinny iść na linię frontu. Wojny skończyłyby się.

Pokaż treści 18+

Dzieci polityków powinny iść na linię frontu. Wojny skończyłyby się.

Nie odkryję Ameryki, jeśli powiem, że wiele wojen na świecie skończyłoby się szybciej a być może nie wybuchłoby wcale gdyby dzieci polityków musiały iść na front na takich samych zasadach jak wszyscy inni. W praktyce rzadko ponoszą bezpośrednie konsekwencje podejmowanych decyzji swoich rodziców.

Bobito
z
bezprawnik.pl
dodany: 05.03.2026, 08:22:58
  • 170
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    izrael
  • #
    iran
  • #
    usa
  • #
    rosja
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard 05.03.2026, 14:18:49 via Wykop
  • 2
Nawet jakby ich wzięli do woja to pewnie dostaliby fuchę w sztabie, zaopatrzeniu albo na jakimś odległym od frontu lotnisku i włos by im z głowy nie spadł.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

294

Tusk dzwoni, Nawrocki nie odbiera. "Wcześniej przynajmniej odpowiadał na SMS

Tusk dzwoni, Nawrocki nie odbiera. "Wcześniej przynajmniej odpowiadał na SMS

Premier Donald Tusk twierdzi, że podejmował próby "bliskiej współpracy z prezydentem" Karolem Nawrockim w sferze polityki zagranicznej, "ale od wielu tygodni nie ma właściwie żadnej reakcji". "Łącznie z nieodbieraniem telefonu" - powiedział. Tusk ocenił ponadto, że "początki były nie najgorsze"

konto usunięte
z
rmf24.pl
dodany: 17.12.2025, 07:39:09
  • 188
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    tusk
  • #
    nawrocki
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard 17.12.2025, 11:36:18 via Wykop
  • 4
Ja też mogę do kogoś zadzwonić o 3 nad ranem i później narzekać, że nie odbiera moich telefonów. Nie wiem czy tak było, ale tej rudej wronie za grosz nie wierzę. Równie dobrze mogło być tak, że po kilku początkowych kontaktach z Tuskiem, Nawrocki doszedł do wniosku, że to do niczego nie prowadzi i zdecydował nie tracić więcej czasu na bezsensowne dyskusje. W sumie to bardzo prawdopodobny scenariusz.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

368

Elon Musk przypadkiem ujawnił prawdę o polskiej prawicy? "To wykorzystuje Rosja"

Pokaż treści 18+

Elon Musk przypadkiem ujawnił prawdę o polskiej prawicy? "To wykorzystuje Rosja"

Wprowadzona na platformie X zmiana ujawniła prawdę o polskich i amerykańskich ruchach prawicowych? Zaskakujący efekt drobnej aktualizacji.

spere
z
next.gazeta.pl
dodany: 24.11.2025, 20:00:56
  • 155
  • #
    polska
  • #
    elonmusk
  • #
    polityka
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    rosja
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard 25.11.2025, 07:58:41 via Wykop
  • 0
Jak sam artykuł wspomina wiele kont było zakładanych korzystając z vpn więc ich przypadkowa lokalizacja o niczym nie świadczy. Koniec afery, można się rozejść.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

501

Mąż posłanki podpiął się do wodociągu bez licznika?

Mąż posłanki podpiął się do wodociągu bez licznika?

Już nawet wodę kradną...

pojke2
z
wbijamszpile.pl
dodany: 29.09.2025, 08:28:46
  • 38
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    gdansk
  • #
    takaprawda
  • #
    heheszki
  • #
    takbylo
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard 29.09.2025, 13:17:00 via Wykop
  • 10
@ManyCalavera: To jest raczej kiepski pomysł, bo jeśli to wodomierz mechaniczny (taki jak na zdjęciu) to po odkręceniu do 00000 przechodzi na 99999 i wtedy każdy kto później oblicza rachunek się kapnie, że jest coś nie halo. W ogóle jeśli stan licznika będzie spadał zamiast rosnąć to administracja to zaraz wykryje. Trzeba by jeszcze zastosować jakieś sprytne obejście, żeby woda płynęła raz w prawo, a raz w lewo, tak aby

69

Krótszy czas pracy to już fakt. Styczeń 2026 będzie przełomowy

Krótszy czas pracy to już fakt. Styczeń 2026 będzie przełomowy

Dnia 15 września zakończył się nabór zgłoszeń do pilotażu dla pracodawców. Chodzi o skrócony czas pracy z zachowaniem wynagrodzenia. Ministra Agnieszka Dziemianowicz-Bąk ogłosiła finalną liczbę otrzymanych wniosków. To aż 1994 zgłoszenia.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 22.09.2025, 08:55:04
  • 82
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    polityka
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard 23.09.2025, 07:05:02 via Wykop
  • -1
Czyli część pensji będą dostawali za rzeczywistą pracę, a część za nic nierobienie. To już właściwie to samo co dochód podstawowy, pierwszy krok do niego. Ładnie się lewaki bawią na koszt całego społeczeństwa.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

393

Burza we Francji. "Brigitte Macron jest mężczyzną"

Burza we Francji. "Brigitte Macron jest mężczyzną"

Emmanuel i Brigitte Macron przedstawią przed amerykańskim sądem dowody, iż żona prezydenta urodziła się jako kobieta. Para pozwała prawicową amerykańską influencerkę Candace Owens, która uparcie twierdzi, że "Brigitte Macron jest mężczyzną" - poinformował w czwartek portal BBC, powołując się na adwo

Szoszonszyl
z
rmf24.pl
dodany: 18.09.2025, 14:09:24
  • 208
  • #
    francja
  • #
    swiat
  • #
    kobiety
  • #
    mezczyzni
  • #
    prawo
  • #
    sadowehistorie
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard 19.09.2025, 11:17:44 via Wykop
  • 0
https://www.youtube.com/watch?v=tC5vie59hec
( ͡º ͜ʖ͡º)
Goblin_Wizard - https://www.youtube.com/watch?v=tC5vie59hec
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

861

Radni Krakowa niemal jednogłośnie za podatkiem od pustostanów

Radni Krakowa niemal jednogłośnie za podatkiem od pustostanów

Mieszkaniowi spekulanci dostaną w Krakowie po kieszeni? Rada miasta przyjęła ponad podziałami uchwałę, która obliguje prezydenta do nałożenia najwyższej stawki podatku od nieruchomości za pustostany.

byferdo
z
radiokrakow.pl
dodany: 18.09.2025, 16:38:08
  • 95
  • #
    krakow
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    deweloperka
  • #
    podatki
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard 19.09.2025, 11:13:08 via Wykop
  • -1
Kur.. przecież to czysty komunizm! Za PRLu też były tzw. domiary, gdy władza doszła do wniosku, ze dany obywatel jest zbyt bogaty. Niektórym dokwaterowywano też innych ludzi jeśli mieli za duży metraż w stosunku do ilości ludzi w mieszkaniu. Widzę, że powoli do tego wracamy. Zamiast popracować nad przyczyną istnienia pustostanów czyli poprawić przepisy, które uniemożliwiają wyrzucenie niepłacących za wynajem pasożytów to oni jebią w ludzi, którzy boją się wynająć właśnie przez
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2600

Tysiące aut z Ukrainy od lat jeżdżą po naszych drogach bez żadnego przeglądu

Pokaż treści 18+

Tysiące aut z Ukrainy od lat jeżdżą po naszych drogach bez żadnego przeglądu

Tysiące samochodów na ukraińskich tablicach rejestracyjnych poruszają się po polskich drogach bez badań technicznych.

Janusz_Lubikwasa
z
tuwroclaw.com
dodany: 18.09.2025, 18:10:07
  • 341
  • #
    ukraina
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawo
  • #
    samochody
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard 19.09.2025, 07:02:35 via Wykop
  • -6
Te przeglądy to i tak w większości przypadków pic na wodę. Sam znam gościa, który prowadzi warsztat i za podwójną stawkę podbija przegląd bez nawet jednego spojrzenia na samochód. Wychodzi dużo taniej niż gdyby trzeba było doprowadzić samochód do stanu w którym mógłby przejść normalny przegląd.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

304

Liberalni amerykanie bardziej sklonni do przemocy politycznej - badanie

Liberalni amerykanie bardziej sklonni do przemocy politycznej - badanie

Most Americans say it's unacceptable to be happy about public figures' deaths, but younger and more liberal Americans are more likely to call it acceptable.

SzejtanekII
z
today.yougov.com
dodany: 17.09.2025, 21:01:35
  • 173
  • #
    usa
  • #
    kirk
  • #
    lewica
  • #
    zamach
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard 18.09.2025, 12:07:35 via Wykop
  • -2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.06.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 26.06.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking