Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko128
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard

Goblin_Wizard

Dołączył 6 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6007
  • Znaleziska 5913
  • Mikroblog 94
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2

460

Elon Musk sprzedał akcji za $12 mld, ale musi zapłacić aż $15 mld podatku.

Elon Musk sprzedał akcji za $12 mld, ale musi zapłacić aż $15 mld podatku.

Rzeczywistą przyczyną sprzedaży akcji Tesli wydaje się być konieczność zapłacenia $15 mld podatku za opcje, a więc wszystkie pieniądze z tej sprzedaży akcji Musk odda państwu.

hahacz
z
marketwatch.com
dodany: 13.12.2021, 17:38:47
  • 144
  • #
    swiat
  • #
    elonmusk
  • #
    tesla
  • #
    spacex
  • #
    ciekawostki
  • #
    pieniadze
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard 14.12.2021, 13:36:09
  • 5
Skoro ma do zapłacenia tyle podatku to ciekawsze pytanie jest ile zarobił i na czym, że "musi" tyle podatku zapłacić?
Poza tym, sadząc po tym co robił do tej pory, to jest to kolejna akcja propagandowa mająca pokazać jaki to z niego "dobry miliarder" co grzecznie płaci podatki jak zwykły obywatel. Gość, którego stać na najlepszych księgowych i prawników oddaje od tak, lekka ręką 15 mld $... jasne.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Goblin_Wizard
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard 14.12.2021, 14:41:00
  • -1
@koziolek666: @Massad - czyli jeśli dobrze rozumiem, po prostu kupił tanio i sprzedał drogo, a to co musi zapłacić to podatek od zysku? Czy wiadomo ile dokładnie % wynosi ten podatek? Można z tego wyliczyć ile zarobił?

965

Ksiądz Natanek stanie przed sądem. Rodzice nie wytrzymali

Ksiądz Natanek stanie przed sądem. Rodzice nie wytrzymali

Kontrowersyjny ksiądz Piotr Natanek ma w styczniu stanąć przed sądem za zniesławienie. Prywatny akt oskarżenia złożyli rodzice, których dzieci przyszły na świat dzięki in vitro. Ksiądz porównał dzieci poczęte w taki sposób do zwierząt i powiedział, że "są produktem, a nie bytem".

konto usunięte
z
o2.pl
dodany: 13.12.2021, 11:00:55
  • 177
  • #
    polska
  • #
    religia
  • #
    invitro
  • #
    news
  • #
    wiadomosci
  • #
    natanek
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard 13.12.2021, 13:50:07
  • -1
@Indoctrine: Jest suspendowany, ale na swoim prywatnym terenie może robić co chce więc hierarchia może mu skoczyć. Zresztą przez długi czas miał parasol ochronny od jakiegoś tam lokalnego biskupa (nie pamiętam już szczegółów). Sam kiedyś o tym mówił.

988

Kornecka traci stanowisko. Krytykowała założenia podatkowe Polskiego Ładu

Kornecka traci stanowisko. Krytykowała założenia podatkowe Polskiego Ładu

Miałam jeden cel: bronić polskich przedsiębiorców. Nie ma zgody na drastyczne podnoszenie podatków. Nie żałuję, że zapłaciłam za to dymisją.

majorponury
z
rmf24.pl
dodany: 04.08.2021, 16:14:42
  • 64
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    ekonomia
  • #
    dzialalnoscgospodarcza
  • #
    firma
  • #
    polskilad
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard 05.08.2021, 08:33:24
  • 1
@R2D2_z_Sosnowca: https://www.youtube.com/watch?v=tEhUb1yuKmw
pierwsze 2 min.

2474

Mieszkańcy Seattle mają dosyć Antify. Podali władze miasta do sądu

Pokaż treści 18+

Mieszkańcy Seattle mają dosyć Antify. Podali władze miasta do sądu

Mieszkańcy Capitol Hill – dzielnicy Seattle przejętej przez Antifę – podali miasto do sądu. Twierdzą, że jego lewicowe władze nie tylko nie chronią ich przed lewackimi ekstremistami, ale wręcz im pomagają.W trakcie protestów po śmierci George’a Floyda policjanci z Seattle otrzymali rozkaz wycofania.

konto usunięte
z
stefczyk.info
dodany: 25.06.2020, 10:01:19
  • 161
  • #
    usa
  • #
    blacklivesmatter
  • #
    protest
  • #
    rasizm
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    ciekawostki
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard
Goblin_Wizard 25.06.2020, 17:43:41
  • 4
Dobrze, że pozywają, ale trzeba pamiętać, że nawet jak wygrają to z czyich pieniędzy miasto to odszkodowanie zapłaci? Raczej nie z prywatnych majątków urzędników, którzy do tego dopuścili tylko z pieniędzy podatników czyli również, po części, sami pozywający za to zapłacą. No, ale to i tak lepiej niż by te pieniądze miały pójść na jakieś inny lewackie pomysły.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Strona 9 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.06.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 26.06.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia