Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Furb

Furb

Dołączył 16 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10661
  • Znaleziska 1719
  • Mikroblog 8942
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 4
Furb
Furb 20.06.2026, 10:02:06
  • 10
Zrobiłem sobie przelotkę po postach na kanale mlecznej sraki. Nie wiedziałem że tam aż taka odkleiła się dzieje od ponad roku...

#kononowicz #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysztof_suchodolski
krzysztof_suchodolski
krzysztof_suchodolski
20.06.2026, 10:34:06 via Android
  • 9
@Furb: No i widzisz. A tag wcale nie wygląda lepiej przez takie piranie strychowe postujące z zielonek z kreatywnymi nazwami, np. o trzymaniu kamienia. Pewnie na zębach.
  • Odpowiedz
deko_gangster
deko_gangster
20.06.2026, 11:08:11 via Wykop
  • 4
@krzysztof_suchodolski: W imieniu Pana Losgumita Strycha kancelaria Lasocki&Rossmann wzywa do zaprzestania atakowania go i/lub naruszania jego dóbr osobistych.
  • Odpowiedz

799

Według prokuratora rozbieranie dziecka przez AI to tylko żart!

Według prokuratora rozbieranie dziecka przez AI to tylko żart!

Polska prokuratura właśnie dała oficjalne, zielone światło na rozbieranie dzieci przez sztuczną inteligencję. Śledczy uznali wygenerowanie nagich zdjęć czternastolatki za niewinny, nastoletni żart i po prostu umorzyli postępowanie. Ta decyzja to kuriozalna farsa!

viaxe
z
uodo.gov.pl
dodany: 12.06.2026, 06:50:54
  • 154
  • #
    prawo
  • #
    dzieci
  • #
    pornografia
Furb
Furb 13.06.2026, 08:55:37 via Wykop
  • 0
No i to jest ten absurd porównywalny z tym gdy król Anglii uzbrojony w insygnia królewskie siedzi na tronie i mówi ludziom jak mają AI używać...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

711

Czy stać nas dalej na zakaz handlu w niedzielę?

Czy stać nas dalej na zakaz handlu w niedzielę?

Kiedy kilka lat temu wprowadzano zakaz handlu w niedziele, jednym z głównych argumentów była ochrona pracowników i troska o miejsca pracy. Dziś sytuacja na rynku pracy wygląda jednak inaczej niż wtedy. Według najnowszych danych GUS stopa bezrobocia rejestrowanego w Polsce wynosi około 6 proc.

RitmoXL
z
wykop.pl
dodany: 07.06.2026, 11:58:18
  • 285
  • #
    praca
  • #
    rynekpracy
  • #
    zakazhandlu
  • #
    niedzielahandlowa
  • #
    gospodarka
Furb
Furb 08.06.2026, 10:15:05 via Wykop
  • 4
Żabkowe i gastro lobby nie pozwolą temu upaść.

W ogóle gastro to się prawdziwa mafia zrobiła... Do dziś ceny covidowe.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3747

Nie żyje poseł Łukasz Litewka. Zginął w wypadku podczas jazdy rowerem.

Nie żyje poseł Łukasz Litewka. Zginął w wypadku podczas jazdy rowerem.

Z informacji do których dotarł DZ wynika, że 23 kwietnia w tragicznym wypadku zginął Łukasz Litewka. Poseł z Sosnowca miał jechać rowerem ulicą Kazimierską między Dąbrową Górniczą a Sosnowcem, gdy doszło do zderzenia z samochodem. Zginął na miejscu.

XeNinja
z
sosnowiec.naszemiasto.pl
dodany: 23.04.2026, 14:28:42
  • 846
  • #
    sejm
  • #
    wypadek
  • #
    lewica
Furb
Furb 24.04.2026, 02:45:09 via Wykop
  • 3
Zalazl komuś za skórę.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2820

Pracownicy zonda zostali zwolnieni. Prezes nieuchwytny, ma paszport Izraela.

Pracownicy zonda zostali zwolnieni. Prezes nieuchwytny, ma paszport Izraela.

To by było na tyle jak ktoś liczył jeszcze na pieniądze.

nie-ma-juz-wolnych-loginow
z
money.pl
dodany: 21.04.2026, 12:40:22
  • 397
  • #
    zonda
  • #
    bitcoin
  • #
    krypto
Furb
Furb 21.04.2026, 13:59:16 via Wykop
  • 1
Czy istnieje jakiekolwiek krypto które nie jest wałem czy to po prostu glorified kasyno sprzedawane jako "inwestycja" aby ludzie mogli się poczuć "biznesmenami"?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

356

System dynamicznie zmieniających się cen w PS Store dotarł do Polski

System dynamicznie zmieniających się cen w PS Store dotarł do Polski

Cena przed zalogowaniem 27zł, po zalogowaniu 40zł. A co będzie jak w ogóle nie kupisz gier na płycie w przyszłości?

iggy_p
z
ithardware.pl
dodany: 18.04.2026, 05:01:38
  • 106
  • #
    gry
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    playstation
Furb
Furb 19.04.2026, 02:12:31 via Wykop
  • 1
@El_Trufel: nie ma. Mówię to jako fanboy Sony do czasów ps4

4402

M.Białek - gratulujemy nominacji!

M.Białek - gratulujemy nominacji!

Do rady mediow Nawrockiego. Czy ma to związek z tym, że główna to wylęgarnia konfedopisowskich fejkow? ( ʖ )

Placi
z
prezydent.pl
dodany: 15.04.2026, 15:46:14
  • 462
  • #
    wykop
  • #
    moderacja
  • #
    heheszki
  • #
    szuryzglownej
  • #
    psychiatrykzglownej
Furb
Furb 16.04.2026, 02:28:45 via Wykop
  • 0
Wczoraj kanapki w radiu afera
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Furb
Furb 16.04.2026, 02:31:32 via Wykop
  • 6
Pan Białek tym samym wchodzi w tę samą grupę interesów co straszy pan z demencją mówiący publicznie o pieczeniu szczeniaka w mikrofali. Prestiżowo.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

449

Reklama fakturatki z chłopem przebranym za babe

Pokaż treści 18+

Reklama fakturatki z chłopem przebranym za babe

Takie pytanie mam, ile jeszcze będziemy musieli patrzeć na to debilne zdjęcie??? Już się niedobrze od tego robi.

Cesiek
z
wykop.pl
dodany: 10.04.2026, 05:38:50
  • 107
  • #
    babochlop
  • #
    fuj
Furb
Furb 11.04.2026, 06:54:27 via Wykop
  • -1
Algorytm sam dobiera reklamy pod uzytkownika.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

840

Szef Pentagonu Hegseth ogłasza, że amerykańskie wojska nie będą brały jeńców.

Szef Pentagonu Hegseth ogłasza, że amerykańskie wojska nie będą brały jeńców.

Szef Pentagonu Pete Hegseth ogłasza, że amerykańskie wojska będą wykonywać rozkaz no quarter, który oznacza nie brać jeńców, nie okazywać litości pokonanym. Rozkaz no quarter jest niezgodny prawem międzynarodowym i stanowi zbrodnię wojenną.

konradpra
z
x.com
dodany: 14.03.2026, 08:38:06
  • 248
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    izrael
  • #
    bliskiwschod
Furb
Furb 14.03.2026, 19:33:37 via Wykop
  • 1
Dla kogo jest ten przekaz? Bo na pewno nie "a swiata". Jesli to jest przekaz do tych redneckow glosujacych na trumpa to ten kraj jest w ruinie jesli tego typu przekaz jest potrzebny do mobilizacji elektoratu...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

512

Duże psy w kabinie samolotu? Genialny pomysł dla psiecków kosztem ludzi.

Duże psy w kabinie samolotu? Genialny pomysł dla psiecków kosztem ludzi.

Serio ktoś uznał, że to świetny pomysł, żeby w zamkniętej kabinie samolotu sadzać duże psy obok pasażerów? Co z ludźmi po pogryzieniach, z fobią, z alergią, z astmą? Znowu komfort właścicieli psów ważniejszy niż bezpieczeństwo i spokój reszty. Hałas, sierść, stres, możliwe incydenty...

Pan_od_Internetu
z
wiadomosci.dziennik.pl
dodany: 11.03.2026, 11:27:14
  • 205
  • #
    psy
  • #
    transport
  • #
    wlochy
  • #
    informacje
  • #
    psiarze
  • #
    pies
Furb
Furb 12.03.2026, 00:44:21 via Wykop
  • -3
Skad na wyklopie taka vendetta o te psy? Ktora opcja pcha ta narracje i po co? xD
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Furb
Furb 12.03.2026, 11:28:31 via Wykop
  • -3
@263473: a to przepraszam od wczoraj psy sraja czy od wiekow? Ja stawiam na to drugie. Nie normalizuje, ale taka zorganizowana akcja to mi wyglada na jakas agende tylko nie wiem kogo i po co xd

589

Skrypt przerabiający clickbaitowe nagłówki z Onetu

Skrypt przerabiający clickbaitowe nagłówki z Onetu

Wszedłem dziś po długiej przerwie na Onet i tego nie da się normalnie czytać - każdy nagłówek to clickbait: "Eksperci alarmują", "Można wiele stracić", "Sprawdź sam", "Policja nie ma litości", "Mamy to". Więc postanowiłem zrobić skrypt, który zamieni nagłówki na normalne. Różnica jest kolosalna!

Aaaaarghhh
z
wykop.pl
dodany: 01.03.2026, 19:42:14
  • 153
  • #
    chwalesie
  • #
    tworczoscwlasna
  • #
    programowanie
Furb
Furb 02.03.2026, 15:10:33 via Wykop
  • 0
Abstrahujac od zrodla info, jesli ktos chce zrobic dla internetu cos dobrego to potrzebujemy takich wtyczek na cala siec. Skonczy sie wtedy eldorado
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

679

Facebook zalany AI

Facebook zalany AI

To już nie jest portal dla ludzi, to masowa rzeka szlamu wygenerowanego przez AI...

konto usunięte
z
pilk.website
dodany: 24.02.2026, 10:44:45
  • 135
  • #
    facebook
  • #
    facebookcontent
  • #
    internet
  • #
    socialmedia
  • #
    sztucznainteligencja
Furb
Furb 25.02.2026, 00:15:04 via Wykop
  • 1
Jest jeden fix na to. Zacznijmy monetyzowac internet jakościowo, a nie ilosciowo.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

blunch
blunch
23.02.2026, 09:18:20
  • 952
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 424
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Furb
Furb 23.02.2026, 18:39:43 via Wykop
  • 1
@blunch: to samo jak chcialem telefon na olx sprzedac. Napisalo z pięciu typa i kazdy pyta czy kradziony. Eh...
  • Odpowiedz

1301

W kontekście Epsteina... tak na (nie)marginesie...

Pokaż treści 18+

W kontekście Epsteina... tak na (nie)marginesie...

Jeśli ktoś jeszcze wierzy, że elitom tylko seks w głowie: wywiad z ofiarą handlu dziećmi. Była też świadkiem morderstw. Odbył się proces w Belgii. Jak to bywa, grube ryby nawet..."po ujawnieniu błędów/zaniedbań w prowadzeniu sprawy w Belgii wywołało to ogromne społeczne oburzenie i reformy w polic

Balsen
z
youtube.com
dodany: 09.02.2026, 12:07:26
  • 305
  • #
    epstein
  • #
    handeldziecmi
  • #
    pedofilia
  • #
    kryminalne
  • #
    dzieci
Furb
Furb 10.02.2026, 10:39:15 via Wykop
  • 1
Nie rozumiem troche jak to mozliwe ze elity ktore nie wahaja sie przed zabojstwem gwalconych dzieci, pozwalaja sobie na to by po prostu wypuscic swiadkow ktorzy moga zeznawac w taki sposob. To mi sie nie klei cos.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

483

"Głos Boga" na ulicach USA. Policja użyła broni dźwiękowej przeciw demonstrantom

Pokaż treści 18+

"Głos Boga" na ulicach USA. Policja użyła broni dźwiękowej przeciw demonstrantom

Może powodować nudności, dezorientację, a nawet trwałą utratę słuchu. Broń dźwiękowa, stosowana wcześniej w Iraku, została użyta wobec protestujących cywilów w Minnesocie.

gierek997
z
polskieradio24.pl
dodany: 01.02.2026, 10:54:12
  • 134
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
  • #
    protest
Furb
Furb 01.02.2026, 17:28:14 via Wykop
  • 0
@scoria: zdychamy

523

Nowa terapia na raka trzustki pokazuje przełom. Eksperci zaskoczeni rezultatami

Nowa terapia na raka trzustki pokazuje przełom. Eksperci zaskoczeni rezultatami

Hiszpańscy badacze ogłosili przełom: opracowanie terapii, która całkowicie usunęła najbardziej agresywną postać raka trzustki u myszy laboratoryjnych.

ZionOfel
z
medonet.pl
dodany: 29.01.2026, 14:54:58
  • 61
  • #
    rak
  • #
    nowotwory
  • #
    onkologia
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    nauka
Furb
Furb 29.01.2026, 23:28:59 via Wykop
  • -3
I pan naukowiec podpisal na siebie wyrok. Mam nadzieje ze wrzuci wkrotce info ze nie ma mysli samobojczych.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

341

Ojciec serii HoMM wraca, by dopilnować Heroes of Might and Magic: Olden Era

Ojciec serii HoMM wraca, by dopilnować Heroes of Might and Magic: Olden Era

Oryginalny twórca serii Heroes of Might and Magic, Kings Bounty oraz Might and Magic Jon Van Caneghem wesprze studio Unfrozen odpowiedzialne za Heroes of Might and Magic: Olden Era.

sajmonm
z
gry-online.pl
dodany: 29.01.2026, 16:00:05
  • 81
  • #
    gaming
  • #
    homm3
  • #
    heroesoldenera
  • #
    nostalgia
Furb
Furb 29.01.2026, 23:27:38 via Wykop
  • -10
Ruska gra btw. Zobaczcie dokladnie deva.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1320

Bezos i Huang szykują feudalizm XXI wieku. Zapomnij o posiadaniu komputera

Bezos i Huang szykują feudalizm XXI wieku. Zapomnij o posiadaniu komputera

Według Bezosaj na zakup komputera zdolnego lokalnie do obsługiwania bardziej wymagających procesów takich jak praca na dużych plikach z danymi, montaż filmów, graficzna edycja zdjęć czy granie w gry pozwolić będzie mogła sobie tylko garstka.

motvik
z
businessinsider.com.pl
dodany: 24.01.2026, 19:17:53
  • 507
  • #
    wydarzenia
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    technologia
  • #
    przyszlosc
Furb
Furb 24.01.2026, 20:21:15 via Wykop
  • 4
Chca nas wyleczyc z nowoczesnych technologii. Moze to i lepiej. Rozrusza sie segement offline i retro.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

202

Samochody już były. Mercedes buduje miasto

Samochody już były. Mercedes buduje miasto

Mercedes-Benz i deweloper Binghatti zapowiedzieli w Dubaju stworzenie pierwszego na świecie miasta sygnowanego marką Mercedes-Benz - luksusowego, wielofunkcyjnego projektu mieszkaniowo-usługowego o ogromnej skali i innowacyjnym charakterze.

patrz-na-to
z
propertynews.pl
dodany: 20.01.2026, 16:38:17
  • 119
  • #
    mercedes
  • #
    dubaj
  • #
    architektura
  • #
    nieruchomosci
  • #
    miastomeneli
Furb
Furb 21.01.2026, 09:59:22 via Wykop
  • 4
Cyberpunk sie zaczyna. Korporacyjne miasto. Za 20 lat gdy Sokołów zrobi swoje miasto to będzie się przepychać z województwem Opolskim że Sokołów Parówa city nie wchodzi w skład województwa i w ogóle państwa Polskiego
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Furb
Furb 30.12.2025, 12:44:58
  • 27
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dabliu
Dabliu
30.12.2025, 12:45:41 via Android
  • 4
@Furb: jeszcze Nieboscyk żyje, to nie koniec
  • Odpowiedz
LukaszSZCZ
LukaszSZCZ
LukaszSZCZ
30.12.2025, 16:45:22 via Wykop
  • 1
@Furb: Ela Gawin chętnie w ten biznes wejdzie, o ile będzie miała stałe dostawy piwska i skrzydełek.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >
  • "Polska jak to się mówi, przeciętnie, Truskolaski wchodzi w państwo, które chce wejść ogół swoje prawo, a jego prawo to jest dla mnie na dzień dzisiejszy jak to się mówi debest i gówno."

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.01.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 26.01.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking