Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Foris
Foris

Foris

Dołączył 6 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 210
  • Znaleziska 129
  • Mikroblog 81
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
  • Dodane (0)
  • Komentowane (22)
  • Plusowane (59)
DolorEstSalus
DolorEstSalus
DolorEstSalus
17.05.2026, 10:57:31
  • 66
Ja naprawdę chciałbym porzucić Microslop i Windowsa i przenieść się na jakiegoś Linuxa, np. Fedorę, Kubuntu czy ZorinOS, ale im więcej o tym czytam i oglądam to dochodzę do wniosku, że w tym momencie Linux jako domyślny system nadaje się tylko dla ludzi, którzy nie robią na komputerze nic poza oglądaniem YT i podstawową pracą biurową oraz programistów. Nie chodzi o interfejs i wygląd systemu, KDE Plasma wygląda zajebiście i intuicyjnie, desktop
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
17.05.2026, 11:15:52 via Wykop
  • 48
@DolorEstSalus: @wykopyrek @coccolino_ Pamiętam jak dałem szansę kiedyś Linuxowi. W pierwszym dniu jak współdzieliłem ekran na Discordzie to ludzie nie słyszeli głosu ze streama. Stwierdziłem, że p------e tracić czas i szukać kolejnych fixów i tak wróciłem na Windowsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ladykagami
ladykagami
17.05.2026, 12:15:08 via Wykop
  • 50
@DolorEstSalus: Japrdl z tą tabelką to nieźle kogoś odkleiło to nie może być na poważnie pisane xDDD
  • Odpowiedz
bulba1605
bulba1605
bulba1605
10.05.2026, 05:00:02
  • 1338
Czekałam na to jakieś 27 lat, aż wreszcie udało się spełnić marzenie (ʘ‿ʘ) spodziewałam się, że to jest duże, ale nie spodziewałam się, że jest AŻ TAK duże

#podroze #podrozujzwykopem #chiny
bulba1605 - Czekałam na to jakieś 27 lat, aż wreszcie udało się spełnić marzenie (ʘ‿ʘ...

źródło: 978

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bulba1605
bulba1605
bulba1605
Autor
10.05.2026, 05:01:00 via Wykop
  • 502
bulba1605

źródło: 982

Pobierz
  • Odpowiedz
Jerryjeremi
Jerryjeremi
10.05.2026, 05:05:43 via Wykop
  • 901
@bulba1605: potrzebny banan dla skali
  • Odpowiedz
wielq
wielq
06.05.2026, 14:53:36
  • 19
Kontynuacja do moich poprzednich wpisów.
183 cm wzrostu waga aktualnie 77-78kg i 38 lat, 2 razy bieżnia w tygodniu po 7km, raz basen i ogólnie 5 razy cwiczenia (100 pompek, plank, brzuszki, cwiczenia z gumami) doszedl squosh i drążki na świeżym powietrzu.
Duzo skupiłem sie na brzuchu, jak widać
Jade na sucho, jedynie kreatyna .
#silka #dieta #silownia #chwalesie #incel #przegryw
wielq - Kontynuacja do moich poprzednich wpisów.
183 cm wzrostu waga aktualnie 77-78k...

źródło: 4452128d-b7f5-435c-93c8-7b7ffb21f797-1_all_94149

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BiednyZaToGlupi
BiednyZaToGlupi
06.05.2026, 15:01:20 via Wykop
  • 8
@wielq: a ja robota na budowie diety w ogóle nie trzymam oprócz kckal z alkoholem 3x silownia w tygodniu od 10 lat. Tak wygladalem jak miałem 12 lat
  • Odpowiedz
xeyes
xeyes
xeyes
06.05.2026, 19:32:58 via Wypiek
  • 13
Napisz priv. Ja 30 lat, uległy
  • Odpowiedz
Soczi
Soczi
02.05.2026, 08:59:46
  • 176
Cholerni piesi!!! Chodzą i psują te chodniki! Nie można normalnie samochodem pojeździć, bo ludziska dziur narobią i jeszcze studzienki się zapadną :/ Myślę, że miasto powinno coś z tym zrobić, bo jeszcze ktoś swoim samochodem za pół miliona wpadnie i sobie je zniszczy.
... bo na pewno nie zrobiły tego samochody, m.in. pewien pan z Volvo XC90 (z DMC przekraczającą 2,5t), który codziennie tamtędy wjeżdża, bo zaparkować na chodniku. Skądże! Przecież te
Soczi - Cholerni piesi!!! Chodzą i psują te chodniki! Nie można normalnie samochodem ...

źródło: 1000016322

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soczi
Soczi
Autor
02.05.2026, 09:00:54 via Wykop
  • 53
@Soczi:
Soczi - @Soczi:

źródło: 1000016324

Pobierz
  • Odpowiedz
KitaxKita
KitaxKita
02.05.2026, 09:06:32 via Wykop
  • 150
@Soczi: I po co tak publicznie o tym mówisz? Pewnie dla piniendzy i zasięgów!
  • Odpowiedz
ActiveekHere
ActiveekHere
01.05.2026, 11:04:07
  • 125
Całe szczęście, że pozytywne emocje się lepiej sprawdzają niż negatywne bo boję się nawet pomyśleć co by było, gdyby farmienie negatywnego contentu było opłacalne.

#kiszak
ActiveekHere - Całe szczęście, że pozytywne emocje się lepiej sprawdzają niż negatywn...

źródło: olden era

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vezz
Vezz
01.05.2026, 11:05:41 via Wykop
  • 83
@ActiveekHere:

Czemu on na każdej miniaturce wygląda jakby srał?
  • Odpowiedz
ActiveekHere
ActiveekHere
Autor
01.05.2026, 12:29:57 via Wykop
  • 58
wykop jak zwykle przesada w druga strone xD


@T0pi5: A co ja napisałem coś że to jest gra roku? Gdzie?

Songs of conquest tez ma mocne recenzje, bo nostalgia heroskowo, a gra ma mnostwo
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
30.04.2026, 10:03:50
  • 57
#przegryw #jedzzwykopem

Huop będzie se jadł placki ziemniaczane po węgiersku (ze spuchom), a wy zazdrośni (?)
Mechamaru - #przegryw #jedzzwykopem

Huop będzie se jadł placki ziemniaczane po węgie...

źródło: 1000230125

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
Autor
30.04.2026, 10:09:14 via Wykop
  • 10
@dzikikowal: Trochę drogo, bo 25 zł za dwa placki. Ale to już pod następną wypłatę kołchozową
  • Odpowiedz
michal1498
michal1498
30.04.2026, 10:52:36 via Wykop
  • 7
@Mechamaru: o cholera, jakie to pyszne
  • Odpowiedz
mariusz95gd
mariusz95gd
30.04.2026, 10:35:48
  • 454
Stało się mireczki, miarka się przebrała i zgłosiłem się sam na leczenie uzależnień. Rodzina ma mnie gdzieś, ale jakoś dam radę. Nie chcę już nikogo ranić swoim pijaństwem, może będzie lepiej jak zobaczą, że chcę wygrać z nałogiem. Pozdrawiam wszystkich ze słynnego Srebrzyska. Mogę zdawać relacje, jeśli ktoś będzie chciał to czytać. Nie jest lekko.
#alkoholizm #gdansk #szpitalpsychiatryczny #szpital #f1
mariusz95gd - Stało się mireczki, miarka się przebrała i zgłosiłem się sam na leczeni...

źródło: temp_file2908420173581766068

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
30.04.2026, 10:41:49 via Wykop
  • 117
@mariusz95gd: trzymam kciuki miras!
  • Odpowiedz
rayman_s
rayman_s
30.04.2026, 10:48:34 via Wykop
  • 241
@mariusz95gd: Szacunek za ten krok. Serio - niewielu ma odwagę powiedzieć "dość" i coś z tym zrobić. Trzymam kciuki, żebyś wytrwał i wyszedł z tego silniejszy. Dawaj znać, jak Ci idzie - pewnie więcej osób będzie to czytać niż myślisz
Powodzenia!
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
27.04.2026, 06:21:34
  • 4468
Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zawsze.
Czas dać mu jasny znak, że jego działalność jest niepotrzebna. Odetnijmy go od oglądalności i zasięgów.
Gdy nie bedzie miał oglądalności, filmy nie bedą przynosić zysków i w końcu weźmie sie do uczciwej roboty!

Zasady:
1. Parkujcie w oznaczonych miejscach albo na ulicy jesli nie ma zakazów zatrzymania. Jazda po chodniku to podstawa jego filmów - jak nie bedzie tam samochodów
miodeksmrodek - Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zaw...

źródło: IMG_1429

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
27.04.2026, 06:26:02 via Wykop
  • 262
wyposażył cie w wózek


@miodeksmrodek: przecież oni mają te wózki, tylko wygodniej im zaparkować na chodniku i chodzić mniej. Kurier koło mojego ojca parkował na chodniku (żeby nie blokować samochodów), a i tak paczki ładował na wózek. O tyle dobrze, że po zwróceniu mu uwagi przestał tam tak stawać
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
Autor
27.04.2026, 06:48:30 via Wykop
  • 511
@Doktor_PajHiWo: ale dajesz wyedy kontent konfidentowi, wrecz wkladasz mu pieniadze do kieszeni
  • Odpowiedz
poranna-sztyca
poranna-sztyca
19.04.2026, 11:40:49
  • 743
Samochodoza i konfitura podsunęli mi dobry pomysł na biznes, będę chodził z kamerką, nagrywał i zgłaszał psiarzy jak srają psem na trawnikach albo puszczają je luzem po lesie.
Oooo już widzę te gównoburze i rosnące zasięgi jak wleci filmik z zapłakanymi dziećmi, bo zatrzymałem wesołą rodzinkę na spacerze z burkiem i kazałem im czekać na przyjazd niebieskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe jaki procent fanów samochodozy by się
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jailer
Jailer
19.04.2026, 11:44:09 via Wykop
  • 1056
@poranna-sztyca: zrób to, będę oglądał taki kontent.
  • Odpowiedz
witkacyborewicz
witkacyborewicz
witkacyborewicz
19.04.2026, 13:14:48 via Wykop
  • 503
@poranna-sztyca: bardzo spoko pomysł, popieram.
  • Odpowiedz
MackaCthulhu
MackaCthulhu
12.04.2026, 07:31:02
  • 276
Przechodzę drugi raz Cyberpunka, pierwszy był zaraz po premierze, teraz po latach, poprawkach i z dlc. Hejt z jakim gra się spotkała te parę lat temu powinien być opisywany jednym ciągiem z polowaniami na czarownice i pogromami semitów. ARCYGRA, nigdy nie grałem w lepszą.

#gry #cdprojektred #cyberpunk2077 #wiedzmin
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bestia_z_Jellystone
Bestia_z_Jellystone
12.04.2026, 07:44:04 via Wykop
  • 408
@MackaCthulhu: teraz to już coś tam popatchowali, przecież początkowo to dramat był
  • Odpowiedz
iErdo
iErdo
12.04.2026, 07:52:15 via Wypiek
  • 272
@Anomalocaracid zestawienie Wiedźmina i AC Vallhala to jakaś abominacja, opamiętaj się XDD
  • Odpowiedz
alverini
alverini
12.03.2026, 06:38:28
  • 307
Jeśli ktoś nie śledzi #asmongold to kolesiowi się już totalnie odkleiło. Pochwala agresje Stanów na inne kraje, jak się będą stawiać trzeba ich wszystkich zbombardować. Koleś, jak typowy amerykanin, traktuje wojne czy najazd na inne państwo jak grę komputerową, ponieważ im inwazja żadna nie grozi i nigdy nie groziła. Ostatni klip jaki widziałem, że to cieszył się, że USA atakuje inne kraje, bo agresja historycznie zawsze popłacała. Dał wzór Hitlera,
alverini - Jeśli ktoś nie śledzi #asmongold to kolesiowi się już totalnie odkleiło. P...

źródło: f36a6eb0ffd96a0f07126fc5e829aac389afc342bf66567378f14198693d0f6b

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diamondhands
diamondhands
12.03.2026, 06:40:46 via Wykop
  • 148
@alverini: grozi mu inwazja wszy łonowych i półpaśca. niedługo zarośnie skorupą brudu w tej swojej kanciapie i wyniosą go tak jak siedzi
  • Odpowiedz
alverini
alverini
Autor
12.03.2026, 06:43:34 via Wykop
  • 173
@diamondhands: tak, jeden z komentów pod tym filmem był "koleś nie wypowiada wojny karaluchom w swoim domu, a mowi o napadzie na inne kraje", ale już nie chciałem podnoisć tematów higieny osobistej.
  • Odpowiedz
MrPawlo112
MrPawlo112
08.03.2026, 07:02:46
  • 1032
Grałeś? Plusujesz ( ͡º ͜ʖ͡º)

MrPawlo112 - Grałeś? Plusujesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
SPOILER

źródło: 20260308075821_1

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrPawlo112
MrPawlo112
Autor
08.03.2026, 07:09:22 via Android
  • 110
@chciwykrasnolud: 2 > 1 > 4 > 3
  • Odpowiedz
ViniciusZunior
ViniciusZunior
08.03.2026, 07:12:36 via Wykop
  • 425
@MrPawlo112: Grałem aczkolwiek szybko się nudziła bo nie było tam celu oprócz zarabiania kasy i rozbudowy chaty. Gra dla bab bardziej.
  • Odpowiedz
real_scoria
real_scoria
05.03.2026, 11:46:13
  • 65
#rodzicielstwo #dzieci

Trochę pod prąd pojadę nawiązując do wpisu @mckk tu - https://wykop.pl/wpis/85240685/rodzicielstwo-dzieci-wpis-dla-ludzi-zastanawiajacy

Ale dużo rzeczy, które są tam poruszone są po prostu nieprawdziwe albo bardzo subiektywne (zależne od nas samych).
Mam trochę większe dzieciaki więc opowiem trochę jak to wygląda i będzie
@mckk +963
#rodzicielstwo #dzieci
Wpis dla ludzi zastanawiających się nad posiadaniem dzieci, z mojego doświadczenia (mam dwójkę: 3 latka i 6 miesięczne dziecko).
Jeśli:
- lubisz dzieci. Na ich widok zawsze się uśmiechasz. Lubisz bawić się z dziećmi rodzeństwa, znajomych
- nie masz zainteresowań. Często się nudzisz. Nie masz
więcej
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thorgoth
thorgoth
05.03.2026, 12:06:50 via Wykop
  • 32
Podróże z dziećmi są droższe i.... i w sumie tyle z niedogodności.


@real_scoria: zrobisz z dzieckiem trekkng po Islandii? Pojeździsz rowerem po Pirenejach? Pojedziesz skuterem śnieżnym po Svalbardzie?
Jeżeli podróże to dla ciebie grażynkowy all-in, to pewnie faktycznie, różnica to niewielka dopłata do hotelu czy biletu lotniczego, ale to nie jest jedyny sposób podróżowania.

Poznasz sporo nowych ludzi a ze starymi znajomymi wciąż będziesz
  • Odpowiedz
everybodykombinerki
everybodykombinerki
05.03.2026, 12:21:43 via Wykop
  • 22
@thorgoth: nie no całość tego tekstu brzmi bardziej jak czokoszokowa pasta niż realna relacja xD

Dziecko kocha całym ciałem, całym oddechem, całą swoją jeszcze nieuszkodzoną duszą.


Paulo
  • Odpowiedz
arinkao
arinkao
26.02.2026, 11:35:49
  • 228
Zupa ziemniaczana z kiełbasą
#arinkaofood

#gotujzwykopem #jedzenie
arinkao - Zupa ziemniaczana z kiełbasą 
#arinkaofood

#gotujzwykopem #jedzenie

źródło: 20260226_123806

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
26.02.2026, 11:36:04 via Wykop
  • 23
@arinkao: smakówa
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
26.02.2026, 16:35:49 via Wykop
  • 79
wsadziłam do miksera razem z niewielką ilością kiełbasy,


@arinkao: zupe krem z kielbasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rad-X - >wsadziłam do miksera razem z niewielką ilością kiełbasy,

@arinkao: zupe kre...

źródło: 1675122566_g40fug_600

Pobierz
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
23.02.2026, 05:41:12
  • 908
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: 1000001114

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gerwazy-oko
gerwazy-oko
23.02.2026, 09:04:44 via Wykop
  • 21
@anoysath: nigdy nie plusowalem mlyna wodnego moze taki biedny dlatego jestem, klikne i zobaczymy co sie wydarzy
  • Odpowiedz
Paayor
Paayor
23.02.2026, 09:11:45 via Wykop
  • 27
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
08.02.2026, 03:11:18
  • 721
wfyokyga

źródło: temp_file4822155862978030336

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eaxata
eaxata
08.02.2026, 03:14:13 via Wykop
  • 477
@wfyokyga: było nie kozakować
  • Odpowiedz
zazdrosny
zazdrosny
08.02.2026, 03:17:57 via Wykop
  • 302
@wfyokyga: jak dzik w płot
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
02.02.2026, 17:01:54
  • 147
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
02.02.2026, 17:07:40 via Wykop
  • 83
@Schwarzfahrer: na co ty wydajesz 3k miesięcznie, skoro twierdzisz, że jesz tylko kanapki, auta nie masz, a rower pół roku leży w kącie?
  • Odpowiedz
GOHAN
GOHAN
02.02.2026, 18:24:58 via Wykop
  • 41
Jak wezmę kredyt, to z 300k robi się 700-800k do oddania. Ja nie jestem w stanie tyle zarobić.


@Schwarzfahrer: Krecha na 300k na 30 lat to jest jakieś ~2k zł raty, niech będzie z czynsz i rachunki to +1k to masz stałych kosztów 3k zł, zostaje 1200 do wydania na życie. Jeśli nie musisz pomagać matce to dałbyś sobie rade, ale czy to mieszkanie jest ci takie niezbędne skoro narzekasz
  • Odpowiedz
meski-miedzyrzec-podlaski-grupa
meski-miedzyrzec-podlaski-grupa
23.01.2026, 08:44:15
  • 15
Trochę kisne bo widzę, że tag #gielda bardzo aktywny. Małpy nigdy się nie nauczą i bawią się aplikacjami do "zarabiania pieniędzy". Większość z was utopi poważne pieniedzie i nara. I nawet się nie przyzna do tego bo głupio się przyznać że jest się frajerem. Jakiś 1% zarobi jakieś grosze i będzie udawać biznesmena co napędzi następnych frajerów. Nawet mi was nie żal.
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
23.01.2026, 08:45:47 via Wykop
  • 33
@meski-miedzyrzec-podlaski-grupa: Przestań wystarczy wybrać dobrego ETFa mówie ci, różne som
  • Odpowiedz
Ninja_xtb5
Ninja_xtb5
23.01.2026, 08:47:16 via Wykop
  • 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
BananowyKrol
BananowyKrol
22.01.2026, 09:11:33
  • 1242
Shalom.

Szanowne Mirabelki i Mireczki.

Odezwa do narodu. Zgodnie z propozycją Szanownego Kolegi @BenizBurger (he he) ustala się, co następuje.
BananowyKrol - Shalom.

Szanowne Mirabelki i Mireczki.

Odezwa do narodu. Zgodnie z p...

źródło: IMG_8554

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ekektrykpozdalnym
ekektrykpozdalnym
22.01.2026, 10:07:22 via Wykop
  • 547
@BananowyKrol: już mu bana w***bali
ekektrykpozdalnym - @BananowyKrol: już mu bana w***bali

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
BananowyKrol
BananowyKrol
Autor
22.01.2026, 10:16:35 via Wykop
  • 537
@ekektrykpozdalnym: to też się żegnam za wczasu
  • Odpowiedz
Faraluch
Faraluch
11.01.2026, 09:43:26
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Faraluch
Faraluch
Autor
11.01.2026, 10:07:45 via Wykop
  • 24
@Codon: mi nie trzeba udowadniać że sp500 ogólnie rośnie, ja tylko mówię że prezentacja na skali logarytmicznej jest wyssana z palca i nie pokazuje prawdziwego obrazu, ma stworzyć wrażenie że w sumie nie da się stracić bo skoki w dół to jakieś pierdnięcia, gdy przy kryzysie to bywał prawie 50% spadek który dopiero odzyskasz za kilka lub kilkanaście lat. Spójrz na liniowy wykres adjusted. Wpłacając w 2000 odzyskasz to co
Faraluch - @Codon: mi nie trzeba udowadniać że sp500 ogólnie rośnie, ja tylko mówię ż...

źródło: 1000023148

Pobierz
  • Odpowiedz
Faraluch
Faraluch
Autor
11.01.2026, 10:16:45 via Wykop
  • 15
@Plamka84: będzie lub nie będzie, to stracą lub przeczekają, ważne żeby sobie zdawać sprawę z ryzyka a nie się oszukiwać sztuczkami prezentacyjnymi
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.03.2020

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 18.05.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking