Wpis z mikrobloga

Stało się mireczki, miarka się przebrała i zgłosiłem się sam na leczenie uzależnień. Rodzina ma mnie gdzieś, ale jakoś dam radę. Nie chcę już nikogo ranić swoim pijaństwem, może będzie lepiej jak zobaczą, że chcę wygrać z nałogiem. Pozdrawiam wszystkich ze słynnego Srebrzyska. Mogę zdawać relacje, jeśli ktoś będzie chciał to czytać. Nie jest lekko.
#alkoholizm #gdansk #szpitalpsychiatryczny #szpital #f1
mariusz95gd - Stało się mireczki, miarka się przebrała i zgłosiłem się sam na leczeni...

źródło: temp_file2908420173581766068

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mariusz95gd: Szacunek za ten krok. Serio - niewielu ma odwagę powiedzieć "dość" i coś z tym zrobić. Trzymam kciuki, żebyś wytrwał i wyszedł z tego silniejszy. Dawaj znać, jak Ci idzie - pewnie więcej osób będzie to czytać niż myślisz
Powodzenia!
  • Odpowiedz