Wpis z mikrobloga

Samochodoza i konfitura podsunęli mi dobry pomysł na biznes, będę chodził z kamerką, nagrywał i zgłaszał psiarzy jak srają psem na trawnikach albo puszczają je luzem po lesie.
Oooo już widzę te gównoburze i rosnące zasięgi jak wleci filmik z zapłakanymi dziećmi, bo zatrzymałem wesołą rodzinkę na spacerze z burkiem i kazałem im czekać na przyjazd niebieskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe jaki procent fanów samochodozy by się spruło, że to już przesada i gnębienie ludzi he_he
#psiarze #konfitura #bekazpodludzi #heheszki
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@poranna-sztyca: to jak zamierzasz zatrzymywac ludzi to naucz sie przepisow najpierw xD
defekacja psa nie jest nielegalna - wykroczeniem jest niesprzątanie po psie.
Puszczanie psa bez smyczy nie jest nielegalne - wykroczeniem jest niesprawowanie kontroli nad pupilem
  • Odpowiedz