Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
xeyes
xeyes

xeyes

Dołączył 7 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 158
  • Znaleziska 6
  • Mikroblog 152
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
xeyes
xeyes
xeyes przedwczoraj, 20:17:19
  • 0
#mecz w tej Francji taktyka jak u nas za buzzera. Laga i próbuj mekambe
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xeyes
xeyes
xeyes przedwczoraj, 20:14:46
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RealnyMadrysta
RealnyMadrysta
przedwczoraj, 20:15:05 via Wykop
  • 0
@xeyes: papa gej?
  • Odpowiedz
Rogogon5
Rogogon5
Rogogon5
11.06.2026, 19:40:17
  • 0
#mecz Kojarzycie jakiegos grajka z RPA?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xeyes
xeyes
xeyes 11.06.2026, 19:41:21 via Wypiek
  • 0
@Rogogon5 shithole
  • Odpowiedz
xeyes
xeyes
xeyes 26.05.2026, 12:58:55
  • 5
Mordo jakie 10% rocznie? Mówię ci, kupujesz smeiciucha i za trzy lata emerytura na Malediwach #gielda #xtb
xeyes - Mordo jakie 10% rocznie? Mówię ci, kupujesz smeiciucha i za trzy lata emerytu...

źródło: image_picker_8B78EA01-FC91-41D1-947D-F5CBBD64E806-5074-0000010119678980

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jestemzmeczony1
jestemzmeczony1
15.05.2026, 18:25:54
  • 28
#heheszki #humorobrazkowy #przegryw
jestemzmeczony1 - #heheszki #humorobrazkowy #przegryw

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xeyes
xeyes
xeyes 15.05.2026, 19:18:32 via Wypiek
  • 1
@jestemzmeczony1 rura musi j---c
  • Odpowiedz
daray89
daray89
09.05.2026, 11:21:09
  • 112
#gielda
dla żartu i memów przeglądałem tag, a teraz wszedłem w posiadanie konta maklerskiego (ಠ‸ಠ)
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xeyes
xeyes
xeyes 09.05.2026, 14:30:15 via Wypiek
  • 0
@daray89 musisz się jeszcze zapoznać z ofertą providenta
  • Odpowiedz
wielq
wielq
06.05.2026, 14:53:36
  • 19
Kontynuacja do moich poprzednich wpisów.
183 cm wzrostu waga aktualnie 77-78kg i 38 lat, 2 razy bieżnia w tygodniu po 7km, raz basen i ogólnie 5 razy cwiczenia (100 pompek, plank, brzuszki, cwiczenia z gumami) doszedl squosh i drążki na świeżym powietrzu.
Duzo skupiłem sie na brzuchu, jak widać
Jade na sucho, jedynie kreatyna .
#silka #dieta #silownia #chwalesie #incel #przegryw
wielq - Kontynuacja do moich poprzednich wpisów.
183 cm wzrostu waga aktualnie 77-78k...

źródło: 4452128d-b7f5-435c-93c8-7b7ffb21f797-1_all_94149

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xeyes
xeyes
xeyes 06.05.2026, 19:32:58 via Wypiek
  • 13
Napisz priv. Ja 30 lat, uległy
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
02.05.2026, 06:20:15
  • 792
Do wzięcia kredytu hipotecznego na te 20-30 lat to trzeba mieć silną psychikę. Najpierw załatw sobie porządną pracę, potem wybiegaj umowę na czas nieokreślony, a bank w nagrodę przygotuje chomąto. No i potem się zaczyna wyścig nadgodzin, znoszenia mobbingu, nadpłacania ratek aby zmniejszać bandycką lichwę odsetek, widzę to po swoim kołchozie, tzn kilka rozmów o życiu i już wiesz, kto ma jakie zobowiązania, zdradza ich nawet podejście do przełożonych czy kierownictwa. Ten
  • 165
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xeyes
xeyes
xeyes 02.05.2026, 07:37:49 via Wypiek
  • 3
@Zopyross niektórym udało się trafić na loterii pokoleniowej i kupić w jeszcze normalnej cenie mieszkanie z bk2%. Wtedy rata minimalna i większość spłaci to w 10 lat
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
30.04.2026, 07:03:54
  • 461
Dzień Dobry (。◕‿‿◕。)
#gielda
#zonabijealewolnobiega
vladi_putin - Dzień Dobry (。◕‿‿◕。)
#gielda
#zonabijealewolnobiega

źródło: xd

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xeyes
xeyes
xeyes 30.04.2026, 11:58:01 via Wypiek
  • 0
@vladi_putin tym razem się uda
  • Odpowiedz
Bardzo_Suabe_Rymy
Bardzo_Suabe_Rymy
29.04.2026, 20:11:12
  • 7
#przegryw niecałe dwa piwa huop wypił i najebion jak meserszmit, tak to jest jak się pije raz na pół roku lub rok

meczyk se leci i hói, pustki w pubie
BardzoSuabeRymy - #przegryw niecałe dwa piwa huop wypił i najebion jak meserszmit, ta...

źródło: 1000011421

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xeyes
xeyes
xeyes 29.04.2026, 20:11:59 via Wypiek
  • 1
@Bardzo_Suabe_Rymy musisz coś podjeść przed libacją alkoholową, inaczej szybki zgon
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
29.04.2026, 16:15:05
  • 38
#gielda hejka. Inwestuje od miesiąca. Dajcie znać czy wszystko robie dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jatutylkonamoment - #gielda hejka. Inwestuje od miesiąca. Dajcie znać czy wszystko ro...

źródło: IMG_6876

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xeyes
xeyes
xeyes 29.04.2026, 20:09:24 via Wypiek
  • 1
@ja_tu_tylko_na_moment obrzydliwy portfel. Powinno się coś zaświecić na czerwono, żeby poczuć tą adrenalinę mordo
  • Odpowiedz
UczesanyPedryl
UczesanyPedryl
25.04.2026, 17:34:35
  • 24
Macie jakiś filmik który wam się wrył w banię i uważacie teraz na codzień? ja się trzymam daleko od autobusów jak tu widziałem gdy babce w sekundę autobus łeb uciął bo stała pomiędzy jakąś latarnią a autobusem i autobus za blisko skrzyżowania przejechał.

#trzecieoko
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xeyes
xeyes
xeyes 25.04.2026, 19:16:22 via Wypiek
  • 5
Dostawczaki z platformą. Ostatnio mogłem przejść obok takiego gdzie na platformie była paleta zgrzewek z wodą, ale widziałem filmik jak wypłaszczyło hindusa i wolałem przejść 10 metrów więcej do okola auta xD
  • Odpowiedz
xeyes
xeyes
xeyes 23.04.2026, 20:09:01
  • 0
Jako niedzielny grajek, lepiej kupić xbox series s za 800-900pln, czy ps5 za 1.8k? Chcialem ograc starsze tytuly typu wiedzmin/cyberpunk i pewnie jakas fifka. Na jakiej platformie lepiej i taniej kupowac gierki, xbox czy ps?
#xbox #playstation #playstation5
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xeyes
xeyes
xeyes
Autor
24.04.2026, 15:46:20 via Wypiek
  • 0
@vulcanitu series s dużo gorszy od series x? I pod jakim względem?
  • Odpowiedz
chcialbymbycnormalny
chcialbymbycnormalny
23.04.2026, 08:20:39
  • 144
Rodzina prosi o niezadawanie pytań
#p0lka #patologiazmiasta #logikarozowychpaskow
chcialbymbycnormalny - Rodzina prosi o niezadawanie pytań
#p0lka #patologiazmiasta #l...

źródło: 11371

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xeyes
xeyes
xeyes 23.04.2026, 10:01:07 via Wypiek
  • 7
@chcialbymbycnormalny odnaleziona za kasą w Żabce
  • Odpowiedz

72

25 lat Shreka na ekranie! Zobaczcie, jak wyglądał w pierwotnej wersji

25 lat Shreka na ekranie! Zobaczcie, jak wyglądał w pierwotnej wersji

Gdy pisarz, który wymyślił postać Shreka i jego kompanów, zobaczył ich na ekranie, określił film dziełem wulgarnym i wstrętnym. Po tym dodał przerwotnie: "Kocham je!". Pierwotnie Shrek wyglądał jednak zupełnie inaczej.

Histmag
z
histmag.org
dodany: 22.04.2026, 14:45:08
  • 17
  • #
    histmag
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    zainteresowania
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    film
xeyes
xeyes
xeyes 23.04.2026, 09:14:07 via Wypiek
  • 28
Za dzieciaka poszliśmy na ten film do kina ze szkoły. Elegancko się oglądało do połowy filmu, dopóki Marcinek z mojej klasy, który siedział fotel przede mną się zrzygal, bo o----l cały wagon mamby na raz xD
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MercedesBenizPolska
MercedesBenizPolska
23.04.2026, 05:48:10
  • 74
#stalowawola #nieruchomosci #mieszkania

To jest gurwa skandal. Podkarpacka umieralnia zwana Stalową Wolą lub jak niektorzy mowia Aluminiową Niewolą. Mieszkanie 48m2. Przyszla podwyzka czynszu na 1100zł. Tysiac jbane sto złotych za 48m2 w wielkiej płycie. Juz nawet nie mowie ze za takie mieszkania po 400k wołają, gdzie 300 bym za to nie dał. Plus jak ktos wynajmuje to teraz trzeba liczyc z 1500-2000 dla wlasciciela mieszkania. A
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xeyes
xeyes
xeyes 23.04.2026, 06:45:40 via Wypiek
  • 85
@MercedesBenizPolska w Warszawie za 49m place 700zl czynszu dla złodziejów ze spółdzielni. Jak to mówią experci, kup w powiatowym Bro, jest taniej i dobry dojazd PKP bez klimy 1h do centrum xD
  • Odpowiedz
xeyes
xeyes
xeyes 23.04.2026, 07:47:12 via Wypiek
  • 2
@PanKapibara może i chata tańsza o 10-20%, ale za to nie ma pracy xD
  • Odpowiedz
xeyes
xeyes
xeyes 23.04.2026, 08:38:48 via Wypiek
  • 0
@PanKapibara wiem, ale dużo ludzi na tagu tak twierdzi :)
  • Odpowiedz
xeyes
xeyes
xeyes 23.04.2026, 09:09:08 via Wypiek
  • 0
@In_thrust_we_trust Bielany. Ta kwota już z funduszem remontowym, a blok z 1980
  • Odpowiedz
maniek74
maniek74
23.04.2026, 05:53:06
  • 15
ATH dla longujacych, duża zmienność dla hazardzistów a wykopki z #gielda tak szkalujo ʕ•ᴥ•ʔ
maniek74 - ATH dla longujacych, duża zmienność dla hazardzistów a wykopki z #gielda t...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xeyes
xeyes
xeyes 23.04.2026, 07:44:25 via Wypiek
  • 0
@maniek74 ja p------e, 3 tygodnie temu wyjąłem wszystko, bo potrzebowałem na wkład własny, a właściciel mieszkania się wycofał i kasa mi leży teraz na koncie. Byłoby z 5% do przodu xD
  • Odpowiedz
xeyes
xeyes
xeyes 16.04.2026, 16:28:55
  • 28
Wchodzę rano na szczura, a tam ponad 100% zysku i wszystko przerzuciłem ze smieciuchow na ETF i obligacje.
P------y sen, cały mokry się obudziłem i pościel do zmiany
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xeyes
xeyes
xeyes 14.04.2026, 09:49:16
  • 58
KNF nałożył 20mln kary na szczura za CFD. Jak utopiliście od 2022 kasę na cfd w #xtb, to możecie złożyć reklamację. Wyślijcie maila na skrzynke kontaktowa szczura, u mnie już rozpatrzyli wniosek i dostałem maila z info o zwrocie kasy. Po 16 wrzucę screena z przelewem #gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
14.04.2026, 10:08:36 via Wykop
  • 8
@xeyes: tak było, ja byłem tym konsultantem który to zatwierdził
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
14.04.2026, 10:11:44 via Wykop
  • 36
@xeyes: a trzeba baryłki odbierać ropy wtedy?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 31.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking