Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko152
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
EPDM
EPDM

EPDM

Dołączył 6 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6316
  • Znaleziska 3182
  • Mikroblog 3134
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 2
  • Dodane (4)
  • Komentowane (21)
  • Plusowane (3109)
NoMoreTearsJustSmile
NoMoreTearsJustSmile
13.04.2026, 18:25:51
  • 1828
Polecam dzisiejszy program #uwaga #tvn odnośnie strzelaniny w Bystrzycy Kłodzkiej.

Na miejscu stawił się jeden z kolegów zastrzelonego, co zaczepiali instruktora strzelectwa. Typowy patus widać że nabuzowany po dragach, giba się na nogach xD mówi że nie zaczepiali nikogo, na co ludzie wokół mówią że ciągle zaczepiają ludzi szczególnie pod monopolowym i mieszkańcy się boją xD

Już nie mówiąc że git seba odtwarza na antenie każdy szczegół, a 2
  • 183
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NoMoreTearsJustSmile
NoMoreTearsJustSmile
Autor
13.04.2026, 18:29:12 via Android
  • 1141
@Zartos_Larpiarz sami mieszkańcy tam krzyczą #muremzaborysem więc widocznie się cieszą, że jednego chwasta wyrwał ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
NoMoreTearsJustSmile
NoMoreTearsJustSmile
Autor
13.04.2026, 18:31:19 via Android
  • 1021
@piaskun87 mieszkańcy tego 9k miasteczka mają inne zdanie i cieszą się, że jednego patusa mniej (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
11.04.2026, 20:35:00
  • 989
Mam wrażenie, że Polskie banknoty są strasznie niedoceniane. Moim zdaniem mają najładniejszy design ze wszystkich walut jakie widziałem. Są kolorowe, ale jednocześnie spójne. Odwołują się do polskiej historii/kultury. A w internecie widzę raczej opinie, że są nudne czy brzydkie i ludzie się podniecają jakimiś bezpłciowymi banknotami z nwm gurwa ptakami na przykład xd.

#pieniadze #banknoty #numizmatyka #niewiemjaktootagowac #polska #zalesie
niedorzecznybubr - Mam wrażenie, że Polskie banknoty są strasznie niedoceniane. Moim ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pearl_jamik
pearl_jamik
11.04.2026, 20:42:00 via Android
  • 458
@niedorzecznybubr: powinny być goole baby na banknotach to by były ładne tera
  • Odpowiedz
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
Autor
11.04.2026, 20:43:55 via Wykop
  • 339
Polskie banknoty nie są kolorowe. Są jednokolorowe


@adrninistrator: mówię o całym zestawie geniuszu. Każdy jest w innym kolorze a jednocześnie mają spójny design.
  • Odpowiedz
Kiedys_Mialem_Fejm
Kiedys_Mialem_Fejm
30.03.2026, 10:37:43
  • 1407
Gen Z: Nasze pokolenie ma najgorzej, jesteśmy wystawiani na najcięższe próby
Jedna z najcięższych prób w załączniku

#genz #polska #nastolatki
KiedysMialemFejm - Gen Z: Nasze pokolenie ma najgorzej, jesteśmy wystawiani na najcię...

źródło: IMG_2247

Pobierz
  • 216
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
30.03.2026, 10:40:05 via Android
  • 1536
@Kiedys_Mialem_Fejm: i jeszcze te poebane zegary z jakimis poruszjacymi sie kreskami :/
  • Odpowiedz
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
30.03.2026, 10:50:19 via Wykop
  • 1237
@thorgoth: To prawdopodobnie wzięło się właśnie z tego, że myśląc o czasie oni nie wizualizują tego urządzenia w głowie, więc "za 15 czwarta" wymaga jakichś matematycznych kalkulacji, a nie jest po prostu obrazkiem pojawiającym się ułamku sekundy w wyobraźni.
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
25.03.2026, 05:47:11
  • 3894
Odkryto, że lekarz profesor z Katowic przychodził do pracy na niecałe półtorej godziny i spieprzał xD
Rozumiecie, że potem tacy z poważną mordą mówią ludziom, że „odpowiadają za ludzkie życie”, mówią o jakichś regułach i procedurach?
#lekarz100k #konowalposting #heheszki
Lolenson1888 - Odkryto, że lekarz profesor z Katowic przychodził do pracy na niecałe ...

źródło: image_picker_A1900E25-6C7C-4469-8085-7BE7F778A4CE-32918-00000A198226A93B

Pobierz
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonTadeo
DonTadeo
25.03.2026, 05:51:25 via Android
  • 2121
@Lolenson1888: Ten przypadek wyciekł do mediów. Ciekawe ilu lekarzy 100k robi podobnie? Bez rejestru czasu pracy niewiele da się zrobić w przypadku chciwego lekarza.
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
25.03.2026, 06:14:44 via Wykop
  • 1932
@Lolenson1888: Dzień wprowadzenia tachografów w gabinetach lekarskich byłby pięknym dniem, ale taki nigdy się nie wydarzy bo kasta półbogów na to nie pozwoli, prawo pracy jest dla plebsu
  • Odpowiedz
wscieklykabanos
wscieklykabanos
23.02.2026, 09:22:37
  • 1542
#krakow Krakowska Masakra Piłą Mechaniczną 4

Wczorajszej nocy padło w sumie lekko ponad 30 znaków #sct

https://x.com/BladeRunnersSCT/status/2025845886656360487
wscieklykabanos - #krakow Krakowska Masakra Piłą Mechaniczną 4

Wczorajszej nocy padł...

źródło: HB1AFPbWUAAk8zr

Pobierz
  • 189
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krychu
krychu
23.02.2026, 10:03:46 via Wykop
  • 485

Komentarz usunięty przez moderatora

Lardor
Lardor
23.02.2026, 10:32:43 via Android
  • 1284
@krychu: czegoś się można spodziewać po miłośnikach zamordyzmu xd wprowadź SCT a ci uszami jeszcze klaszczą. Ehhh lata zaborów, okupacji komuny zrobiły z Polaków niewolników umysłowych i jeszcze klaszczą do zakazów xd. Zakładam, że jak by Miszalski odwiedził cię osobiście i załatwił by ci się na stole to jeszcze byś się cieszył.
  • Odpowiedz
chomikgumiok
chomikgumiok
10.02.2026, 05:31:47
  • 2190
#mediolan2026 #heheszki
Jak patrzę na te dyscypliny na torze saneczkarskim:
-zjeżdżasz na sankach
-zjeżdżasz na sankach z kolegą
-zjeżdżacie na dużych sankach w 4
-zjezdzasz na dół głową xD
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

npower
npower
10.02.2026, 06:48:58 via Wykop
  • 571
@chomikgumiok: A biegi narciarskie? bieg indywidualny, łączony, masowy, sprint, sprint drużynowy i sztafety mieszane, a drugie tyle samo biegów z karabinem na plecach xd
  • Odpowiedz
thewhitestar
thewhitestar
thewhitestar
10.02.2026, 06:58:36 via Wykop
  • 1105
@chomikgumiok: dobrze że o pływaniu na igrzyskach nie słyszałeś bo dopiero byś się zdziwił. Jeden pływak z jednych igrzysk jest w stanie przywieźć medali tyle że calą drużynę piłkarską by obdzielił i jeszcze by mu zostało
  • Odpowiedz
Krefeks
Krefeks
30.01.2026, 09:45:54
  • 275
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

honorowy_dawca_nasienia
honorowy_dawca_nasienia
honorowy_dawca_nasienia
30.01.2026, 09:47:03 via Wykop
  • 156
@Krefeks:
honorowydawcanasienia - @Krefeks:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
omnitorbi
omnitorbi
30.01.2026, 09:59:20 via Wykop
  • 243
@Krefeks: u mnie na wsi baba co zabiła męża nożem wyszła po 5 latach xd
  • Odpowiedz
Klimbert
Klimbert
28.01.2026, 10:43:14
  • 1452
Musze się pożalić Mirki ( ͡° ʖ̯ ͡°) Żonie odmówiono awansu (instytucja publiczna) bo ponoć zby często chodzi na zwolnienie z powodu chorób dziecka. Dziecko pierwszy raz w przedszkolu, wiadomo ze choruje bo nabywa odporność. Pechowo trafiła się najpierw bostonka, potem dwa tygodnie później jelitówka.
Żeby nie było ja też chodziłem na zwolnienie ale u mnie (prywaciarz) jakoś mogą to zrozumieć i nikt nie robi żadnych problemów. Natomiast
  • 449
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Everec
Everec
28.01.2026, 10:54:07 via Wykop
  • 1776
@Klimbert: twoja żona nie została ukarana, tylko nie została nagrodzona.
  • Odpowiedz
1337k4z
1337k4z
1337k4z
28.01.2026, 14:41:43 via Wykop
  • 913
@Klimbert: A czemu awans ma dostać osoba, która nie przychodzi do pracy? Nieważne z jakiego powodu, bo powód jeżeli prawdziwy to słuszny.
Tylko patrząc krytycznie - awans przeważnie wiąże się z większą odpowiedzialnością np. tym, że ktoś z niższego stanowiska może potrzebować pomocy osoby z wyższej hierarchii, ale jak ma uzyskać pomoc jak tej osoby nie ma? Potrzebna by była reorganizacja pracy w taki sposób, żeby zawsze była osoba odpowiedzialna.
  • Odpowiedz
Frasiu
Frasiu
Frasiu
27.01.2026, 10:34:56
  • 2593
Pamiętajcie, uważacie kogo zatrudniacie
Frasiu - Pamiętajcie, uważacie kogo zatrudniacie

źródło: IMG_0552

Pobierz
  • 351
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vieniasn
vieniasn
27.01.2026, 10:38:05 via Android
  • 2393
@Frasiu: jak nie fake to świetne informacje oby ściągnęli 100%
  • Odpowiedz
xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
27.01.2026, 10:38:33 via Android
  • 1361
@Frasiu: miUt na me oczy
  • Odpowiedz
tytanowyy
tytanowyy
23.01.2026, 05:23:42
  • 1485
#jedzzwykopem #praca #patogastro #januszebiznesu
tytanowyy - #jedzzwykopem #praca #patogastro #januszebiznesu

źródło: IMG_4286

Pobierz
  • 184
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
23.01.2026, 05:26:50 via Wykop
  • 1829
@tytanowyy: nie płacą im tam, że robi za darmo?
  • Odpowiedz
Haszem
Haszem
Haszem
23.01.2026, 05:36:38 via Wykop
  • 1840
@tytanowyy: tam większy "Januszeks" niż w PL, wmawiają pracownikowi, że będzie miał niską dniówkę, ale jak będzie dobrze zasuwał, to z napiwków będzie miał x2..., no i to są skutki tej mentalności, prawie jak polski brygadzista w magazynie Amazon z Sosnowca...
  • Odpowiedz
Szaka_laka
Szaka_laka
22.01.2026, 13:16:40
  • 1888
Jestem prawie pewien, że osoba, która decydowała o wprowadzeniu tego napoju na nasz rynek nie była nigdy w Polsce

#heheszki #humorobrazkowy #polska #alkoholizm
Szaka_laka - Jestem prawie pewien, że osoba, która decydowała o wprowadzeniu tego nap...

źródło: 616522599_25817258184563616_1748558819388823138_n

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KingOfTheWiadro
KingOfTheWiadro
22.01.2026, 13:31:05 via Wykop
  • 879
@Szaka_laka: weź chleba do tej jagodzianki, bez chleba się nie napijesz
  • Odpowiedz
vealen0
vealen0
22.01.2026, 13:52:29 via Wykop
  • 754
@Szaka_laka: do tego butelka której kształt również pasuje do denaturatu. Od razu kupiłem żeby przypomnieć sobie dzieciństwo.
  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98
20.01.2026, 06:07:46
  • 16349
Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamiętania. Jak myślicie ile jest aktywnych użytkowników tutaj? Obstawiammaksymalnie 7000 plusów
#wykopgate20 #afera
Mck_98 - Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamięta...

źródło: 1000041732

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paukopulos
Paukopulos
20.01.2026, 06:24:27 via Wypiek
  • 290
@Mck_98 z roku na rok coraz mniej. Obstawiam ze ~8.5k na dzień dzisiejszy, ten tegom
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
20.01.2026, 07:09:43 via Wykop
  • 346
@Mck_98: na mirko? z 1500 plusów dostaniesz. Jak mode to wrzucą na główną to może 4k będzie
  • Odpowiedz
Atreyu
Atreyu
17.01.2026, 20:19:07
  • 409
To fascynujące że jedna molekuła wody, posiada więcej atomów wodoru niż jest gwiazd w całym układzie słonecznym (。◕‿‿◕。)

#ciekawostki #gruparatowaniapoziomu #nauka #chemia #kosmos
Atreyu - To fascynujące że jedna molekuła wody, posiada więcej atomów wodoru niż jest...

źródło: messier-79-d026449

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Casuel
Casuel
17.01.2026, 20:33:51 via Wykop
  • 81
@Atreyu: wydaje mi sie, ze mylisz mol z molekuła. Molekuła wody ma dwa atomy wodoru? Gwiazd jest troche więcej
  • Odpowiedz
Atreyu
Atreyu
Autor
17.01.2026, 20:44:03 via Wykop
  • 218
wydaje mi sie, ze mylisz mol z molekuła. Molekuła wody ma dwa atomy wodoru? Gwiazd jest troche więcej


@Casuel: sprawdź dokładnie obliczenia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
iniacz
iniacz
13.01.2026, 14:51:04
  • 3747
Złożyłam wypowiedzenie bez znalezionej następnej pracy. Za trzy miesiące dam znać, czy to była dobra decyzja xD
#praca #pracbaza #yolo
iniacz - Złożyłam wypowiedzenie bez znalezionej następnej pracy. Za trzy miesiące dam...

źródło: 1000038041

Pobierz
  • 257
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thorgoth
thorgoth
13.01.2026, 14:53:03 via Wykop
  • 538
@iniacz: to co zrobiłaś jest durne ale łap plusa za White Lotus
  • Odpowiedz
Przypomnienie
Przypomnienie
13.01.2026, 15:02:46 via Wykop
  • 4005
@mar-kar-583: Za 3 miesiące (13/04/2026, 16:02:41 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
makrofag74
makrofag74
12.01.2026, 17:23:52
  • 812
#ciekawostki #niagara #usa
W 1969 roku Korpus Inżynieryjny Armii Stanów Zjednoczonych tymczasowo wstrzymał przepływ wody przez wodospad Niagara na kilka miesięcy, aby zbadać długotrwałą erozję i narastanie osuwisk u podstawy. Tak to wyglądało...

Latem 1969 roku Wodospad Niagara na krótko odsłonił widok niewidziany od ostatniej epoki lodowcowej. Korpus Inżynieryjny Armii Stanów Zjednoczonych podjął zdecydowane działania, aby zatrzymać przepływ wody przez Wodospad Amerykański, mniejszy z dwóch głównych katarakt.
makrofag74 - #ciekawostki #niagara #usa 
W 1969 roku Korpus Inżynieryjny Armii Stanów...

źródło: 1

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makrofag74
makrofag74
Autor
12.01.2026, 17:24:03 via Wykop
  • 101
makrofag74

źródło: 2

Pobierz
  • Odpowiedz
Przypadkowy
Przypadkowy
12.01.2026, 20:09:44 via Wykop
  • 194
Byłem wtedy wśród policjantów zabezpieczających to miejsce przed tłumem. Strasznie dużo roboty mieliśmy wtedy.
  • Odpowiedz
denazyfikacja
denazyfikacja
11.01.2026, 06:22:34
  • 1634
W systemie kaucyjnym największym nieporozumieniem jest to, że po oddaniu butelek dostaje się ten taki paragon z podsumowaniem odzyskanej kwoty, więc w skali całego kraju takich paragonów drukuje się całe sterty. Przecież to jest jest jakiś absurd kompletny, nie wiem dlaczego nikt nie porusza tego tematu bo to chyba najbardziej pokazuje nieudolność tego całego systemu xD Tyle lat się mówi że barwniki stosowane w paragonach są szkodliwe dla ludzkiego zdrowia i środowiska
denazyfikacja - W systemie kaucyjnym największym nieporozumieniem jest to, że po odda...

źródło: image_picker_D8C362DB-2DBD-44BF-8D60-C8DEA6B37336-16151-0000027096A4FF38

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blondas
Blondas
11.01.2026, 06:27:31 via Wykop
  • 965
@denazyfikacja: rolki termiczne juz od 2020 produkowane są bez BPA.
  • Odpowiedz
Hellicon
Hellicon
11.01.2026, 06:33:17 via Wykop
  • 1056
@denazyfikacja: lepiejq nie zastanawiaj się ile prądu ciągnie 24/7 ta maszyna
  • Odpowiedz
PrzyjaznyMireczek
PrzyjaznyMireczek
PrzyjaznyMireczek
07.01.2026, 06:19:27
  • 2207
Jestem w Warszawie. Dlaczego bilet na 75 minut kosztuje 4.40, a w Krakowie 20 min za 4 zł? Widzę że mieszkańcy Krakowa lubią być dymani na hajs.

#warszawa #krakow
  • 256
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bystry91ldz
bystry91ldz
07.01.2026, 06:20:15 via Android
  • 676
@PrzyjaznyMireczek: Łódź 20 minut 4.40 zł
  • Odpowiedz
kuroszczur
kuroszczur
07.01.2026, 06:20:31 via Wykop
  • 1705
@PrzyjaznyMireczek: Ale w Warszawie nie ma Wawelu, a w Krakowie jest
  • Odpowiedz
Davvs
Davvs
Davvs
06.01.2026, 10:11:57
  • 2421
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Troojan
Troojan
Troojan
06.01.2026, 10:28:30 via Wykop
  • 909
@Davvs: próbowali je włączyć?
  • Odpowiedz
zeMadafaka
zeMadafaka
06.01.2026, 10:33:53 via Wykop
  • 1429
@Troojan: Wtyczki były inne, a przejściówki z temu.
  • Odpowiedz
delulusional
delulusional
03.01.2026, 19:20:13
  • 2842
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lketoglutaran
Lketoglutaran
Lketoglutaran
03.01.2026, 19:21:52 via Wykop
  • 415
@delulusional: złoto xD
  • Odpowiedz
BasTajpan
BasTajpan
03.01.2026, 19:24:36 via Wypiek
  • 562
@delulusional
BasTajpan - @delulusional

źródło: image_picker_816EA7D9-FAFA-42B3-A8FF-68249753AAD2-72314-0000252ACDE4F63E

Pobierz
  • Odpowiedz
mozis
mozis
03.01.2026, 03:54:00
  • 1238
Moja babcia na początku tego roku powiedziała mojej mamie (swojej córce) że dożyje jeszcze tylko do świąt Bożego Narodzenia tego roku... w sumie trochę się zaśmiała i powiedziała jej że jeszcze kilka mocnych lat pożyje. Babcia miała 98lat i była w dobrej formie jak na swoje lata, nie chorowała na nic poza problemami wieku starczego, ale widać było już że po prostu była zmęczona życiem... zmarła 30 grudnia, zasnęła i już się
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KasKro
KasKro
03.01.2026, 04:19:46 via Wykop
  • 517
@mozis: Prawie jak moja prababka. 93 lata miała, była wtedy u swojej córki. Od rana obgadywały wszystkich, prababcia kazała rozdać jakieś swoje itemy konkretnym osobom z rodziny i poszła się położyć spać po obiedzie - już się nie obudziła ;)
  • Odpowiedz
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice
03.01.2026, 06:35:56 via Wykop
  • 514
@dzaro-dzaroslawski: Znajomy mojej babci umarł u niej w domu, podczas picia herbaty. Normalnie zmarł, gdy siedział na krześle i rozmawiał. Tak jakby przysnął i już się nie obudził. Był już grubo po 80.
To jest spokojna śmierć.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 156
  • Strona 1 z 156
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.03.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.05.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.07.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking