Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Cryolite

Cryolite

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4981
  • Znaleziska 3452
  • Mikroblog 1529
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 12

2990

Lekarz - człowiek bez wstydu

Lekarz - człowiek bez wstydu

Trzymajcie się bo tego się chyba nie spodziewaliśmy. Okazuje się, że pogorszyliśmy stan psychiczny p. lekarza Kacprzyka - ale spokojnie ORL wysyła mu kogoś do pomocy. Ciekawe ile musiał czekać na wizytę...

else_if
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 18.06.2026, 18:52:13
  • 211
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    afera
Cryolite
Cryolite 18.06.2026, 20:50:52 via Wykop
  • 171
@eazy-e: Kacprzyk to już pełnoprawna k---a bez honoru i godności człowieka.

583

Ojej. Izrael śmiertelnie obrażony na Kaję Kallas. Ogłosili decyzję

Zerwanie kontaktów z szefową dyplomacji Unii Europejskiej Kają Kallas ogłosił w czwartek szef MSZ Izraela Gideon Saar. Powodem mają być doniesienia medialne, według których porównała ona państwo żydowskie do Republiki Południowej Afryki z czasów apartheidu.

ZobaczLink
z
rmf24.pl
dodany: 18.06.2026, 09:32:41
  • 58
  • #
    izrael
  • #
    zydzi
  • #
    swiat
  • #
    palestyna
  • #
    rasizm
  • #
    terroryzm
Cryolite
Cryolite 18.06.2026, 20:48:26 via Wykop
  • 7
Izrael to państwo hitlerowskie XXI wieku. Niczym się nie różnią od III rzeszy. Benek to kopia Hitlera, dosłowna.
Teraz czekam na bana za mówienie prawdy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Marcepanowy_Detektyw
Marcepanowy_Detektyw
14.06.2026, 16:13:08
  • 192
P-----c w dzieciństwie i jej skutki

Na Mirko często przewija się temat toksycznych rodziców, „świętego spokoju” i słynnego tekstu „kiedyś to było, dostało się kablem od prodiża i człowiek wyrósł na ludzi”. Porozmawiajmy poważnie. Jak z perspektywy czasu oceniacie atmosferę w swoich domach rodzinnych? Czy fizyczna lub psychiczna tresura ze strony rodziców to był u Was standard, czy mieliście szczęście wychować się w normalnych warunkach?

Ankieta w pełni anonimowa.

#ankietydetektywa

Jaki rodzaj „metod wychowawczych” dominował w Twoim domu i jak na Ciebie wpłynął?

  • Przemoc fizyczna (pas, kabel) i trauma do dziś 9.9% (1024)
  • Przemoc psychiczna (wyzywanie, poniżanie) 7.6% (790)
  • Zimny chów (brak zainteresowania) 9.3% (962)
  • Sporadyczny klaps, ale był strach przed rodzicem 20.5% (2127)
  • Awantury domowe i alkohol (syndrom DDA/DDD) 10.2% (1055)
  • Nadopiekuńczość i toksyczna kontrola (brak luzu) 7.4% (765)
  • Normalny dom – szacunek, miłość i wsparcie 14.4% (1496)
  • Było biednie/ciężko, ale bez żadnej przemocy 8.5% (887)
  • Dopiero na terapii odkryłem, jak było toksycznie 2.3% (234)
  • Wyniki / Nie chcę o tym myśleć 10.1% (1050)

Oddanych głosów: 10390

  • 227
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cryolite
Cryolite 15.06.2026, 03:50:26 via Wykop
  • 0
@Marcepanowy_Detektyw: Dodam parę słów od siebie, pozwolę sobie być adwokatem diabła ze swojego doświadczenia:

Pas, kabel, owszem, wywołały u mnie traumę i nadal trwające leczenie psychiatryczne na nerwicę, ale - moje podejście do życia, społeczeństwa i zasad współżycia zupełnie inne niż moich kolegów/koleżanek które miały dzieciństwo pod kloszem bez żadnego stresu czy kar cielesnych. Nie byłem tak karany za byle gówna, ale za konkretne akcje typu kradzież, kłamstwa, pobicie -
  • Odpowiedz

558

Rozjeżdżali jego pole quadami. Rolnik szarżował na nich Ursusem,

Rozjeżdżali jego pole quadami. Rolnik szarżował na nich Ursusem,

Gdy jadące nią trzy młode osoby, poruszające się quadem i dwoma motocyklami typu enduro, zjechały na łąkę, aby przepuścić jadący z naprzeciwka ciągnik Ursus C-360, kierowca traktora nagle zjechał z drogi i ruszył w kierunku quada, próbując go staranować.

byferdo
z
cenyrolnicze.pl
dodany: 14.06.2026, 06:32:59
  • 178
  • #
    rolnictwo
  • #
    traktorboners
  • #
    polska
  • #
    wies
  • #
    enduro
  • #
    motocross
Cryolite
Cryolite 14.06.2026, 13:04:04 via Wykop
  • 107
Zero problemu, szkoda, że ich jednak nie staranował, patusy i chwasty w motośmieciach powinni się nauczyć szanować prywatność i pracę innych.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sztywny_misza
sztywny_misza
12.06.2026, 03:04:56
  • 351
Juz potrafią Polaka wydymac we własnym kraju
#pracbaza #praca
sztywny_misza - Juz potrafią Polaka wydymac we własnym kraju 
#pracbaza #praca

źródło: Screenshot_20260612-050357_Facebook

Pobierz
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cryolite
Cryolite 12.06.2026, 13:37:33 via Wykop
  • 0
@SarahC: No nie, to zatrudnia się klienta przez APT. Wszystkie APT zaczynają od umowy jednodniowej, później trzydniowe itd. Jednodniowa, legalna umowa o pracę jest jak najbardziej wystarczająca aby nowy zapoznał się z procesami na produkcji i zdecydował czy ta praca jest dla niego.
Darmowe 4 godziny pracy wyjęte z mojego życia to wsadzaj sobie swojej rodzinie o ile Ci na to pozwoli a nie normalnemu człowiekowi.
  • Odpowiedz
Cryolite
Cryolite 13.06.2026, 01:16:01 via Wykop
  • 0
@SarahC: G---o wiesz na ten temat i tyle. Nie istnieje pojęcie "dnia otwartego" w kodeksie pracy. Tak się składa, że pracuję w dużej fabryce, obsługuję dwie maszyny i przeszedłem ścieżkę o jakiej mówisz, WŁĄCZNIE z zapłaceniem mi za pierwszy dzień jako APT.
Chcesz robić ludzi w uj, to rób, ale nie zdziw się jak dostaniesz pozwy za to.
Wstępne BHP podpisuje się w momencie wejścia na halę. Jak dajesz nowemu
  • Odpowiedz
Cryolite
Cryolite 13.06.2026, 18:13:50 via Wykop
  • 0
@SarahC: Debil to jest z Ciebie że chcesz człowiekowi marnować X godzin w zakładzie pracy pod pretekstem "dni otwartych" (ale halo, ty nawet nie wiesz co powszechnie oznaczają dni otwarte, mniejsza o większość), bez płacenia mu za poświęcony czas. Rozumiem jakby to było obejście zakładu w ramach rekrutacji, ale zapraszać specjalnie na oddzielny dzień.
Janusz biznesu i debil w jednym... wy to macie konkretne odklejki w mózgu. Ha tfu na
  • Odpowiedz

459

UE stworzyła system kontroli cenzury. Ponad połowa decyzji platform była błędna

UE stworzyła system kontroli cenzury. Ponad połowa decyzji platform była błędna

Raport UE wskazuje, że ponad połowa banów i cenzury nałożonych przez platformy była błędna. System działa źle. Co więcej, zbanowane konta nie są wcale przywracane, po udowodnieniu błędu i odwołaniu się od blokady. Nawet po wydaniu orzeczenia wiele firm internetowych zwyczajnie je ignoruje.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 31.05.2026, 16:05:32
  • 55
  • #
    ciekawostki
  • #
    europa
  • #
    internet
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    technologia
Cryolite
Cryolite 02.06.2026, 06:59:20 via Wykop
  • -1
Przychodzi ćpun na wykop, pyta o d---i. Nazwij go ćpunem i post momentalnie usunięty. Nie ćpuna, Twój.
#moderacja @a__s @m__b Ładnie sobie pozwalacie. Ćpun na tym portalu więcej warty od normalnego użytkownika.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

463

Afera X-Kom: Obity HW-Q990C. Sklep każe mi kłamać i wrobić kuriera.

Afera X-Kom: Obity HW-Q990C. Sklep każe mi kłamać i wrobić kuriera.

Krótka historia o tym, jak @x-kom sprzedaje elektrośmieci jako sprzęt poleasingowy/outletowy, próbuje wrobić kuriera w uszkodzenia, a na koniec każe odsyłać ciężki gabaryt w rozdartym kartonie. TL;DR: Kupiłem flagowy soundbar Samsung HW-Q990C z outletu X-Kom.

mrmax241
z
wykop.pl
dodany: 28.05.2026, 19:56:37
  • 113
  • #
    xkom
  • #
    afera
  • #
    oszukujo
  • #
    audio
  • #
    januszebiznesu
  • #
    prawo
Cryolite
Cryolite 30.05.2026, 07:10:30 via Wykop
  • 0
@x-kom: Fajnie, że interesujecie się tym dopiero, jak syf wyleje się na całą polskę. Mam nadzieję, że OP zamiast gadać z wami, pójdzie z tym do prawnika, UOKIK i Rzecznika Praw Konsumenta. Ha tfu na was. Pozdrawiam za sprzedanie mi "nowego" powerbanka którego reklamacji nie przyjeliście i skończyło się tak samo - rzecznik i wasze proszenie o wycofanie sprawy.

602

Nowa fabryka Intela powstanie w Indiach

Nowa fabryka Intela powstanie w Indiach

...a miała być w Polsce (artykuł po ang.)

lapagapa
z
reuters.com
dodany: 29.05.2026, 20:27:03
  • 107
  • #
    technologia
  • #
    gospodarka
  • #
    usa
  • #
    gielda
  • #
    intel
Cryolite
Cryolite 29.05.2026, 23:27:27 via Wykop
  • 11
@Nick7C5: Problem w tym, że z Indii dużo łatwiej będzie chińczykom wydobyć technologię niż obecnie. Indie to światowa kolebka scamów, wszelkie call center i scam strony to głównie indie bo korupcja tam jest na poziomie nieporównywalnym z żadnym innym krajem. Intel stawiając fabrykę tam, strzela sobie w stopę pociskiem artyleryjskim, już nie zwykłym, ale można być rzec że atomowym. Nie wiem czego oni oczekują ale w momencie otwarcia chiny znowu
Cryolite
Cryolite 28.05.2026, 09:53:23
  • 7
#drony #fpv #lotnictwo #hobby #chwalesie

Zbudowałem pierwsze maleństwo, 5". Dzisiaj oblatałem 5 min i już jest parę poprawek. Kabel od VTX trzymał się na nadziei, podejrzewam, że przy którymś upadku na trawnik kabel wyszedł poza obudowę i dostał śmigłem. Pierwsza lekcja za mną. Myślałem, że latanie na symulatorze to frajda i taka była, ale latanie prawdziwym dronem to już inna rzeczywistość. Mam 41
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cryolite
Cryolite
Autor
28.05.2026, 10:00:36 via Wykop
  • 1
@RomanKarburator: Uprawnienia A1-A3 zrobione, dron zarejestrowany z naklejką z numerem operatora, polisa OC wykupiona. Nie, lotu na wysokości 10m nad swoim podwórkiem nie zgłaszałem, powinienem iść w pasiak na 25 lat :D.
  • Odpowiedz
Cryolite
Cryolite
Autor
28.05.2026, 21:25:28 via Wykop
  • 0
@litowo-polimerowy: No właśnie mam podobny koncept, mam przylepiony z jednej strony odbiornik, wezmę wszystkie kable razem z VTX, wcisnę w koszulkę termo, lekko przygrzeje ale tak żeby nadal był w miarę lekki luz i przykleję obok, na górę dam pasek do baterii i powinno trzymać dobrze. Ewentualnie wezmę podstawki pod vtx i dam majstrowi w firmie żeby mi o 0,5-1mm skrócił.
Fajna rama ale jak na pierwszego drona, ciężka do
  • Odpowiedz
Cryolite
Cryolite
Autor
28.05.2026, 21:45:13 via Wykop
  • 0
@litowo-polimerowy: Nie mogę edytować już ale plan na buzzer wygląda tak jak na zdjęciu - obok kondensatora. Ale nie wiem czy muszę mieć dostęp do przycisku na nim bo jak tak to lipa trochę. Wiem że lutowanie i wygląd to koszmar ale nadal, to pierwszy build i na pewno będzie poprawiany z czasem jak nabiorę doświadczenia w lutowaniu, głównie w tym.
Kondensator z przodu bo mam podpięty TVS i zespawane
Cryolite - @litowo-polimerowy: Nie mogę edytować już ale plan na buzzer wygląda tak j...

źródło: 2026-05-28-23-41-34-290

Pobierz
  • Odpowiedz
Cryolite
Cryolite
Autor
29.05.2026, 10:20:25 via Wykop
  • 1
To że śruby do silników prawie nigdy nie pasują to bym zrozumiał, ale reszta ramy niemożliwe. Mi składało się całkiem przyjemnie.


@litowo-polimerowy: No właśnie silnikowe pasowały idealnie. Główny problem miałem ze śrubami do stacka i pod tylne standy. Od stacka dali M2x26 a po włożeniu goku nie było miejsca na nakrętki, ludzie na discordzie polecali przyciąć gumki ale polazłem w inną stronę - M3x30 pasuje idealnie.

Co do buzzera, wczoraj
  • Odpowiedz

552

Polowanie na dziecko nad jeziorem. 13-letni Mikołaj nie żyje.

Polowanie na dziecko nad jeziorem. 13-letni Mikołaj nie żyje.

Nad jeziorem w gminie Barciany doszło do śmierci 13-latka w wyniku osaczenia i pobicia przez czterech dorosłych mężczyzn. Wcześniej dziecko było świadkiem awantury grupy mężczyzn. Jak przekazała Polsat News kętrzyńska policja, w sprawie zatrzymano cztery osoby.

spere
z
youtube.com
dodany: 19.05.2026, 16:11:45
  • 205
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
  • #
    patologiazewsi
  • #
    dzieci
Cryolite
Cryolite 20.05.2026, 06:51:21 via Wykop
  • -14
Przecież nie osądzisz tak samo kogoś kto pod dyskoteką uderza tak nieszczęśliwie że pozbawia drugiego życia, a inaczej kogoś, kto czeka z siekierą aż sąsiadka weźmie emeryturę? Kara musi być współmierna do winy.


@JanPustostan: To jedno i to samo. Nie masz żadnego prawa kogokolwiek uderzyć, a jak się na to decydujesz, i skutkiem tego jest śmierć, to jest zabójstwo i powinno być karane tak samo. Po jaki grzyb próbujecie usprawiedliwiać

1081

Media Expert oddaje kasę po nagłośnieniu sprawy. Ale obiecałem, że...

Media Expert oddaje kasę po nagłośnieniu sprawy. Ale obiecałem, że...

Pamiętacie moją sprawę z Media Expert i reklamacją Android Boxa, gdzie sprzęt oceniał serwis od pralek?Link do znaleziska:https://wykop.pl/link/7938951/media-expert-vs-konsument-bezprawnik-opisuje-absurdalna-walke-o-android-boxaMały update: po nagłośnieniu sprawy, artykule na Bezprawniku i reakcji

lukasz-biliniewicz
z
wykop.pl
dodany: 08.05.2026, 07:42:28
  • 124
  • #
    mediaexpert
  • #
    uokik
  • #
    prawo
  • #
    konsumenci
  • #
    bezprawnik
  • #
    wykopefekt
Cryolite
Cryolite 08.05.2026, 20:34:50 via Wykop
  • -2
* reklamacja odrzucona na podstawie lakonicznej opinii serwisu,

Jakieś 4 lata temu, Media Expert Grudziądz: słuchawki redmi buds 3, jedna słuchawka non stop się rozłączała po paru minutach, po zgłoszeniu w sklepie, ku mojemu zdziwieniu zawołali jakiegoś młodzika, ten podłączył słuchawki do swojego telefonu, posłuchał może z 15 sek, stwierdził że grają prawidłowo i kazał odrzucić reklamację. Jak wyjaśniłem szczegółowo problem to stwierdził, że z "jego doświadczenia to nie możliwe i powinienem
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cryolite
Cryolite 09.05.2026, 10:14:24 via Wykop
  • 0
@Venedi: I nigdy nie będę do tych s-------i miał szacunku.

398

Biała Tesla poluje na kierowców. Lokalny szeryf miał wysłać nawet 1000 nagrań.

Biała Tesla poluje na kierowców. Lokalny szeryf miał wysłać nawet 1000 nagrań.

W polskim internecie bardzo głośno robi się o białej Tesli, która jeździ i nagrywa wykroczenia innych kierowców.

Pojedynczy
z
boop.pl
dodany: 23.04.2026, 14:56:06
  • 267
  • #
    konfitura
  • #
    stopcham
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    konin
  • #
    prawojazdy
Cryolite
Cryolite 24.04.2026, 12:12:31 via Wykop
  • 0
Tylko zazdroszczę wolnego czasu. Każdy wysłany filmik to wizyta na psach i zeznania potwierdzające zapis z kamery. W sumie dobrze, sam też wysyłam jak ktoś przegina (ostatni cwaniak prawie staranował kobietę na pasach, teraz czekam na potwierdzenie o ukaraniu).
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cryolite
Cryolite 23.04.2026, 17:09:18
  • 1
#drony #fpv #sprzet #sklepy
Hej, mam już jakiś miesiąc na symulatorach typu Liftoff, Uncrashed, TRYP FPV i w końcu zdecydowałem się na zakup i złożenie swojego pierwszego 5". Możecie polecić sklepy skąd mogę zacząć zaopatrywać się w komponenty i dodatki? Ładowarki, LiPo i komponenty do drona. Dodatkowo pytanie - do pierwszego drona powinienem iść w tańszy analog czy rzucić się w infrastrukturę DJI (google
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

litowo-polimerowy
litowo-polimerowy
23.04.2026, 18:15:03 via Wykop
  • 2
@Cryolite:

Możecie polecić sklepy skąd mogę zacząć zaopatrywać się w komponenty i dodatki?

U chińczyka na ali, serio. Sprzedawcy w polsce mają to samo, a nawet mniej i tylko drożej.

Dodatkowo pytanie - do pierwszego drona powinienem iść w tańszy analog czy rzucić się w infrastrukturę DJI (google i o4
  • Odpowiedz

858

Krytykujesz betonowanie miasta? Spodziewaj się pozwu od dewelopera

Krytykujesz betonowanie miasta? Spodziewaj się pozwu od dewelopera

Tak wygląda wolność słowa według wielkich firm budowlanych. Społecznicy nagłośnili kontrowersyjną inwestycję w ramach Lex Deweloper, a w zamian otrzymali pismo z żądaniem usunięcia niewygodnych faktów.

Famine
z
stoplexdeweloper.pl
dodany: 18.04.2026, 20:05:07
  • 32
  • #
    wroclaw
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polska
  • #
    deweloperuch
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
Cryolite
Cryolite 19.04.2026, 00:29:11 via Wykop
  • 61
Pewni Państwo N z Lotnicza 100 sp. z o.o. mogą co najwyżej pogrozić palcem bo ich inteligencja w obecnym stanie rzeczy znajduje się na poziomie orzeszka laskowego. Nowatusy :D Blacharska prokura to dla mnie wisienka w ich wykonaniu :D. Ten pozew to musi być mem bo nie wierzę, że jakikolwiek inteligentny człowiek robiący stuprocentowy wał na boku by się tak chciał pokazać publicznie :D.
Ale to polska, ten kraj to mem, a
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

351

Nowy obowiązek dla właścicieli psów i kotów. Za zignorowanie go grozi 5 tys. zł

Nowy obowiązek dla właścicieli psów i kotów. Za zignorowanie go grozi 5 tys. zł

Wszystkie psy i koty muszą być zaczipowane - zakłada przyjęta przez Sejm ustawa o Krajowym Rejestrze Oznakowanych Psów i Kotów (KROPiK). Obowiązek będzie dotyczył zarówno psów i kotów, które są w schroniskach, jak i tych, które mają właścicieli. Dane z krajowej bazy będą widoczne w mObywatelu.

Paraliton
z
rmf24.pl
dodany: 17.04.2026, 09:35:43
  • 164
  • #
    psy
  • #
    koty
  • #
    zwierzeta
  • #
    sejm
  • #
    polska
  • #
    kitku
Cryolite
Cryolite 17.04.2026, 18:15:17 via Wykop
  • 3
Gdzie minusy?


@k4cz: Jeden zasadniczy, następny g---o prikaz za który sam będę musiał zapłacić. Jak dostanę na 2 psy i kota chipy za darmo na starcie "bo posiadam te zwierzęta od x lat w kontrolowanym środowisku", to przymknę oko.

996

Właścicielka butiku internetowego jawnie łamie prawa konsumenckie

Właścicielka butiku internetowego jawnie łamie prawa konsumenckie

Dagmara Kazimierska handlująca ubraniami przez internet łamie prawa konsumenckie dotyczące transakcji zawartych na odległość, odmawiając przyjmowania zwrotów konsumenckich.

dolina_korupcji
z
tiktok.com
dodany: 12.04.2026, 17:11:28
  • 182
  • #
    krolowezycia
  • #
    patologiazewsi
  • #
    januszebiznesu
  • #
    prawo
  • #
    uokik
  • #
    ecommerce
Cryolite
Cryolite 12.04.2026, 22:04:22 via Wykop
  • 8
Raszpla niesamowita, poziom uber patola, zarówno osobiście jak i intelektualnie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

278

Choroby tropikalne przestają być "tropikalne" i docierają do Polski.

Choroby tropikalne przestają być "tropikalne" i docierają do Polski.

Ekspansja patogenów wykracza poza Zwrotnik Raka i Koziorożca. Wirusy, które niegdyś były charakterystyczne wyłącznie dla miejsc tropikalnych, coraz częściej pojawiają się w europejskich krajach, za czym stoją zmiany klimatyczne.

WroTaMar
z
trojmiasto.pl
dodany: 30.03.2026, 15:40:38
  • 84
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    chorobytropikalne
  • #
    klimat
  • #
    nauka
Cryolite
Cryolite 31.03.2026, 09:44:51 via Wykop
  • 4
Piotr Kallalas to jednak majster jest. Tak obrzydliwie kłamać ludziom w żywe oczy że to wina zmian klimatu... jak wszyscy doskonale wiedzą że to wina ściągania brudasów z tych krajów którzy przywożą to ze sobą.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

17

Hakerzy ukradli 350 GB z chmury Komisji Europejskiej

Hakerzy ukradli 350 GB z chmury Komisji Europejskiej

Atak na infrastrukturę AWS hostującą Europa.eu wykryto 24 marca, EC oficjalnie potwierdziła wyciek 30 marca. Łupem hakerów padło ponad 350 GB danych. Systemy wewnętrzne nie ucierpiały, jednak sprawcy pozostają nieznani i grożą upublicznieniem danych.

real_scoria
z
theregister.com
dodany: 30.03.2026, 22:41:23
  • 5
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    cyberbezpieczenstwo
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    hakerzy
  • #
    technologia
Cryolite
Cryolite 31.03.2026, 04:36:01 via Wykop
  • -4
Chcę widzieć jak EU płonie, upublicznić to ścierwo.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

0

Now fenomen - meżczyźni podający swoim żonom leki nasenne

Now fenomen - meżczyźni podający swoim żonom leki nasenne

aby je gwałcić, nagrywać i wymieniać nagrania z innymi mężczyznami. W śledztwie CNN reporterka śledzi m.in. Piotra z Polski, który jest czynnym użytkownikiem takich grup.

Arivederczi
z
youtube.com
dodany: 30.03.2026, 10:55:00
  • 10
  • #
    gwalty
  • #
    polska
  • #
    cnn
  • #
    pelicot
  • #
    odurzanie
  • #
    psychopatia
Cryolite
Cryolite 30.03.2026, 11:24:32 via Wykop
  • 2
@Pan_krecik: Zaczynam powoli wierzyć, że kopletna anihilacja 50% ludności świata ma sens, o ile na 100% w tej połowie która zniknie będą ci najbogatsi i politycy.

742

Oto ile kosztuje polską gospodarkę zakaz handlu w niedzielę

Oto ile kosztuje polską gospodarkę zakaz handlu w niedzielę

Powrót handlu w niedziele to szansa na ok. 20 - 40 tys. nowych miejsc pracy, wzrost obrotów handlu o 4 proc. i odbicie dla PKB, którego dynamika według analiz była przez zakaz obniżana nawet o 0,5 pkt proc.

programista30k
z
businessinsider.com.pl
dodany: 29.03.2026, 14:08:41
  • 282
  • #
    zakazhandlu
  • #
    niedzielahandlowa
  • #
    czynnewniedziele
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
Cryolite
Cryolite 30.03.2026, 02:01:18 via Wykop
  • 1
@PiotrGliwice77: Nie ważne co by zrobili, dodatek za pracę w niedziele należy się ustawowo. Nawet na brygadzie dostajesz normalnie dodatek za pracę w nocy i pracę w dni wolne / niedziele.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Michał

  • I'm black, k?
  • Randomowa część komunistycznej polszy kaczora
  • http://miau0142a-byu0107-ale-ktou015b-nie-zapu0142aciu0142-rachunku.pl
  • michal.bialek@wykop.pl.jk

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.07.2025

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 28.11.2018

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 01.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 03.06.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking