Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko211
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
AlexAndR

AlexAndR

Dołączył 10 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6293
  • Znaleziska 5581
  • Mikroblog 712
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 40

2501

Pani chce być sławna.

Pani chce być sławna.

Sytuacja z pociągu. Dialog dwóch pań i jednego Pana... Kur... No bo wiesz... Kur... Dziś kur... Ogólnie: słowo kur.. jak

kamikazee
z
facebook.com
dodany: 06.08.2025, 19:01:26
  • 365
  • #
    polka
  • #
    patolka
AlexAndR
AlexAndR 07.08.2025, 13:08:18 via Wykop
  • 9
haha i ten simp w okularkach, ale wstyd.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

212

Cła w górę! Trump: "Nie obchodzi ich, ile osób ginie"

Pokaż treści 18+

Cła w górę! Trump: "Nie obchodzi ich, ile osób ginie"

Prezydent USA Donald Trump zapowiedział znaczące podniesienie ceł na Indie w związku z ich zakupami rosyjskiej ropy. Wydaje się, że Indie nie zamierzają jednak rezygnować z importu surowca, mimo amerykańskich gróźb.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 04.08.2025, 16:19:30
  • 51
  • #
    usa
  • #
    indie
  • #
    rosja
  • #
    polityka
  • #
    gospodarka
AlexAndR
AlexAndR 04.08.2025, 19:39:50 via Wykop
  • 41
"Nie obchodzi ich, ile osób ginie"


coz zrobic, taka juz zydowska natura
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

menel60
menel60
22.04.2024, 14:58:41
  • 0
Jaki jest najszybszy VPN? Któremu dać szanse? Bo potrzeba pilnie.
#vpn #it #informatyka #komputery
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlexAndR
AlexAndR 03.08.2025, 21:16:18 via Wykop
  • 0
@supra107: dzieki za ten post o VPN
  • Odpowiedz

2161

InPost NIE JEST polską firmą!

InPost NIE JEST polską firmą!

Rafał Brzoska posiada jedynie 12.49% akcji InPostu (poprzez spółkę A&R Investments Ltd). Resztę wyprzedał zagranicznym inwestorom. Aktualnie największy akcjonariusz (28.75% akcji) to czeska spółka PPF Group N.V.

trottta
z
inpost.eu
dodany: 02.08.2025, 10:09:35
  • 455
  • #
    paczkomaty
  • #
    polska
  • #
    biznes
AlexAndR
AlexAndR 02.08.2025, 12:10:16 via Wykop
  • 2
@TeresaKorolInvestments: a moze chodza do lewiatana lub dino? :)
shadyturtle
shadyturtle
29.07.2025, 08:37:45
  • 23
#f1 kawał zdziadziałej historii
shadyturtle - #f1 kawał zdziadziałej historii

źródło: 1000011086

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlexAndR
AlexAndR 30.07.2025, 15:08:23 via Wykop
  • 0
@shadyturtle: skad infografika? sa takie pod innych kierowcow?
  • Odpowiedz
kamil-tumuletz
kamil-tumuletz
29.07.2025, 07:53:27
  • 38
#kosmos #antykapitalizm #marketing

Kosmiczny folwark: Przypadek Sławosza Uznańskiego-Wiśniewskiego i rodziny Wiśniewskich jako studium neoszlacheckiej kolonizacji przestrzeni publicznej w Polsce (2023–2025)

Streszczenie

Niniejsza
kamil-tumuletz - #kosmos #antykapitalizm #marketing 

Kosmiczny folwark: Przypadek Sł...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlexAndR
AlexAndR 29.07.2025, 12:53:06 via Wykop
  • 1
klasyka gatunku
  • Odpowiedz
Kampinos
Kampinos
25.07.2025, 13:08:25
  • 10
#f1 Czy tylko mnie denerwują te ciągłe analogie do piłki kopanej? Mam ją głęboko w dupie i oglądając F1 nie mam ochoty słuchać o gościach, którzy nie mam pojęcia kim są.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlexAndR
AlexAndR 25.07.2025, 13:45:46 via Wykop
  • 1
@Kampinos: jak widze w przerwach f1 pilke nozna to mi testosteron spada xd
  • Odpowiedz
AlexAndR
AlexAndR 25.07.2025, 12:59:21
  • 1
#f1 mialo byc o 14:55 f2 a tu jakas pilke puszczaja.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

471

Niemcy chcą zablokować polski terminal w Świnoujściu! Czy polski rząd zareaguje?

Niemcy chcą zablokować polski terminal w Świnoujściu! Czy polski rząd zareaguje?

Rozbudowa terminala w Świnoujściu, jeszcze przed wbiciem pierwszej łopaty, stała się powodem konfliktu między Polską a Niemcami. Po której stronie stanie polski rząd?

Tumurochir
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 24.07.2025, 05:24:13
  • 76
  • #
    polska
  • #
    niemcy
  • #
    inwestycje
  • #
    4konserwy
  • #
    swinoujscie
  • #
    polityka
AlexAndR
AlexAndR 24.07.2025, 15:52:54 via Wykop
  • -1
@xmas78: tak bardzo to

249

Dr Przemysław Witkowski: Co mnie obchodzi, co biedni ludzie myślą?

Pokaż treści 18+

Dr Przemysław Witkowski: Co mnie obchodzi, co biedni ludzie myślą?

Lewak, piszący dla Krytyki Politycznej w akcji ;)

Mils
z
youtube.com
dodany: 24.07.2025, 05:21:33
  • 53
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    lewackalogika
  • #
    heheszki
AlexAndR
AlexAndR 24.07.2025, 12:33:36 via Wykop
  • -2
@giorgioborgio: jakie kierowaly toba pobudki przy decyzji oddania glosu na KO - tak szczerze. na jakiej podstawie dokonales wyboru? bo skoro nie byla to motywacje czysto - nazwijmy je "cwaniacko/zarobkowe" - lub ewentualnie czysto antypolskie to wydaje sie, ze raczej slaby reaserch przedwyborczy mial miejsce skoro dziwi cie obecny stan rzeczy.

1180

Bąkiewicz i Wrona w ukrytej kamerze.

Bąkiewicz i Wrona w ukrytej kamerze.

Kto by się spodziewał, że ten cały ruch obrony granic to hucpa robiona żeby zabłysnąć w mediach.

Jonn
z
threads.com
dodany: 23.07.2025, 08:02:11
  • 128
  • #
    polska
  • #
    polityka
AlexAndR
AlexAndR 23.07.2025, 14:51:58 via Wykop
  • -14
ale co ma karierowicz bakiewicz do calego ruch spolecznego. mam rozumiec, ze ten wyksztalcony i inteligentny lepszy sort nie rozumie polityki na tak podstawowym poziomie, jak wykorzystywanie ruchow spolecznych do wlasnych celow politycznych? :D

litosci. ja rozumiem, ze hipokryzja i udawanie debila to w internecie fundament, ale bez przesady jednak.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AlexAndR
AlexAndR 23.07.2025, 19:06:52 via Wykop
  • 0
@motvik: tos sie wysilil xd

371

Cloudflare zaczyna blokować pirackie strony w UK! Buahaha TLDR

Cloudflare zaczyna blokować pirackie strony w UK! Buahaha TLDR

Cloudflare has become the first intermediary to join the UK's pirate site blocking program. It's a shift that may surpri

Ksiaze_Choroszczy
z
torrentfreak.com
dodany: 22.07.2025, 15:58:04
  • 224
  • #
    cloudflare
  • #
    uk
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    heheszki
  • #
    wielkabrytania
AlexAndR
AlexAndR 23.07.2025, 12:54:25 via Wykop
  • 2
@anonimek123456: madrosci typowego szkodnia - flaga nie przypadkowa jak rozumiem. a potrafilbys zdefiniowac/obronic te swoje "grosze" korpo-judeowlazie? stawiam, ze bedzie ciezko.
AlexAndR
AlexAndR 23.07.2025, 13:00:05 via Wykop
  • 0
@CJzSanAndreas: co rozumiesz przez bawic? chyba odwrotnie. kto jeszcze jest tak glupi zeby dotowac korporacje?
AlexAndR
AlexAndR 23.07.2025, 13:06:46 via Wykop
  • 1
@anonimek123456: a wiec zadnego argumentu tylko zalosne szczekanie. niestety i przy probie odpyskowania polegles, gdzyz dzieki wlasnie piractwu, nie trzeba :)

460

Zabójstwo Ukraińca: powiesili za nogi, bili młotkiem, oblali benzyną i podpalili

Pokaż treści 18+

Zabójstwo Ukraińca: powiesili za nogi, bili młotkiem, oblali benzyną i podpalili

Do zbrodni doszło w nocy z 11 na 12 maja 2024 r. w Rokicinach na Pomorzu. Adam C. i Sebastian W. torturowali Ukraińca po nieuzasadnionej kłótni o dług i szpiegostwo. Płonącego mężczyznę polali jeszcze olejem, spłonął również budynek. Jeden ze sprawców przyznał się, drugi początkowo zaprzeczał.

Shrug
z
gp24.pl
dodany: 22.07.2025, 19:27:38
  • 121
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    kryminalne
  • #
    imigranci
  • #
    policja
  • #
    przestepczosc
AlexAndR
AlexAndR 23.07.2025, 03:07:40 via Wykop
  • 0
@TomWro: nienawisc nie jest najlepszym doradca

627

Republikanie desperacko blokują ujawnienie akt Epsteina

Republikanie w poniedziałek wstrzymali prace legislacyjne, nagle zamykając sesję Izby Reprezentantów, aby zablokować planowane głosowanie nad ujawnieniem akt Jeffreya Epsteina.

Neocaridina
z
newsweek.com
dodany: 22.07.2025, 13:42:55
  • 44
  • #
    afera
  • #
    epstein
  • #
    pedofilia
  • #
    polityka
  • #
    trump
  • #
    usa
AlexAndR
AlexAndR 22.07.2025, 20:36:13 via Wykop
  • -3
@motvik: jesli pijesz do katolickiego prezydenta usa joe'a bidena, to faktycznie, ten katolik nie bal sie nigdy - nawet publicznie - obmacywac i obwachiwac cudzych dzieci.

308

Ekshumacje w Puźnikach w Ukrainie: odkryto szczątki co najmniej 42 osób

Pokaż treści 18+

Ekshumacje w Puźnikach w Ukrainie: odkryto szczątki co najmniej 42 osób

W Puźnikach, podczas długo wyczekiwanych ekshumacji, odnaleziono szczątki co najmniej 42 osób. Odkrycie rzuca nowe światło na dramatyczne wydarzenia sprzed 80 lat i otwiera drogę do upamiętnienia ofiar.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 21.07.2025, 17:29:03
  • 81
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    historia
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    swiat
AlexAndR
AlexAndR 22.07.2025, 13:39:24 via Wykop
  • 1
na ukrainie analfabeto. jeszcze bym zrozumial jakby jakis ukrainiec tak powiedzial, tyle ze oni wlasnie mowa w wiekszosci poprawnie. skad sie biora te debile od "w ukrainie", "do czego bijesz", albo mowienie oboje kiedy chodzi o samych mezczyzn, itp. czego oni ucza na tym j polskim. czy tak trudno nauczyc kogos poslugiwania sie jezykiem ojczystym...
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AlexAndR
AlexAndR 22.07.2025, 15:04:19 via Wykop
  • 4
@digital-nexus: tak i to wyswiechtane gowno ktorym debile sie legitymuja. bo rada jezyka s------a sie politycznie w wyniku konfliktu na ukrainie i wyplula takiego cos srajac na odwieczna tradycje jezyka. niestety dla glabow, znawcy jezyka nie maja juz takich watpliwosci. ten wysryw rady jezyka to oczywiscie kpina z jezyka polskeigo. bo skoro w ukrainie to czemu nie w malcie :D

ale coz nie pierwszy i nie ostatni raz polskie instytucje k----a sie
AlexAndR
AlexAndR 22.07.2025, 15:56:45 via Wykop
  • -2
@digital-nexus: a wiec zero argumento i przysranie sie do stylu. no sry ale if pisze komenty to robie to doslownei na czas. wiec coz brak jezyka w gebie odbieram jako brak zadnych argmentow.

wiec dealuj z 400+ letnia tradycja jezykowa vs 2 letnie osmieszenie sie polskiej instytucji pod naciskiem, again :D

a ta twoja stronka to gowno, jezykowy podsrywaczu ;)
AlexAndR
AlexAndR 22.07.2025, 18:52:08 via Wykop
  • 2
@digital-nexus: haha co za brednie wysrane przez AI xd
Casper777
Casper777
18.07.2025, 09:56:04
  • 22
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 239
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlexAndR
AlexAndR 21.07.2025, 15:56:42 via Wykop
  • 0
@Casper777: a masz moze insta mamusi? sam znalazlem tylko tiktoka.
  • Odpowiedz
AlexAndR
AlexAndR 21.07.2025, 16:37:43 via Wykop
  • 0
@Casper777: nie bac zyla, wrzuc link na pw. szukam ale wlasnie za nic nie wskakuje :)
  • Odpowiedz
GRUBY140
GRUBY140
GRUBY140
20.07.2025, 17:52:06
  • 1384
nitka z najlepiej sprzedającymi się nowymi autami w wybranych krajach #ciekawostki #samochody
GRUBY140 - nitka z najlepiej sprzedającymi się nowymi autami w wybranych krajach #cie...

źródło: pl

Pobierz
  • 282
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlexAndR
AlexAndR 21.07.2025, 15:25:32 via Wykop
  • 0
fajne, dzieki.
  • Odpowiedz
AlexAndR
AlexAndR 21.07.2025, 15:39:14 via Wykop
  • 1
@klawiszs: ruski komuszy gnoj prawaki? chyba nieeeee
moze doksztalc sie o historii komunizmu dowiesz sie skad ci nogi wyrastaja "lewaku" ;)
  • Odpowiedz

1044

Romowie na Słowacji wykopali 9 km kabla aby sprzedać na złom.

Pokaż treści 18+

Romowie na Słowacji wykopali 9 km kabla aby sprzedać na złom.

Kopali rano i wieczorem całymi rodzinami, przekopali się przez przez 3 wsie aż do miasta Preszów odkopując 9 km miedzianego, pokrytego ołowiem kabla. Straty oceniono na 49 tysięcy €. Okopy jak na froncie - komentują media.

marek_g
z
youtube.com
dodany: 17.07.2025, 11:20:25
  • 177
  • #
    cyganie
  • #
    heheszki
  • #
    romowie
  • #
    slowacja
  • #
    kradziez
AlexAndR
AlexAndR 17.07.2025, 14:48:18 via Wykop
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Umeraczyk
Umeraczyk
11.07.2025, 23:51:53
  • 1
Co wam załatwić z pracy?
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlexAndR
AlexAndR 12.07.2025, 19:28:05 via Wykop
  • 0
@BialostockaPanda: mozemy liczyc dzis na grzmoty?
  • Odpowiedz

857

Rafał od Mercedesa właśnie prowadził transmisję online i się z kimś pobił

Rafał od Mercedesa właśnie prowadził transmisję online i się z kimś pobił

Profil FB wykopowowego ulubieńca, który pół godziny temu nadawał z Kobierzyna. W pierwszym filmiku mówi, że jest chory psychicznie. W drugim akcja z bójką na pogotowiu(?)

ja_to_ktos
z
facebook.com
dodany: 01.07.2025, 05:14:14
  • 150
  • #
    kierowcy
  • #
    polsiedrogi
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochody
AlexAndR
AlexAndR 01.07.2025, 17:15:46 via Wykop
  • 0
@enclave2: masz moze jakies zrodlo odnosnie tego co sie odwalilo na autostradzie bo przegapilem?
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 20
  • Strona 2 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.06.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.02.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking