Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
1erick

1erick

Dołączył 4 lata i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4257
  • Znaleziska 1100
  • Mikroblog 3157
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 7
1erick
1erick 05.11.2022, 11:10:30
  • 1
liczyłem na Konderle, ale co ona odwaliła na progu ( ಠ_ಠ)
#skoki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1erick
1erick
Autor
05.11.2022, 11:38:55
  • 0
@sierpien22: w cholere spóźniła, praktycznie przejechała po progu i w ostatniej chwili się "odbiła"
  • Odpowiedz
sierpien22
sierpien22
05.11.2022, 11:49:47
  • 1
@1erick: W sumie nihil novi. Już myślałem, że jakąś krzywdę sobie zrobiła.
  • Odpowiedz

563

Norwegia. Aresztowano czworo Rosjan za fotografowanie tajnych obiektów

Pokaż treści 18+

Norwegia. Aresztowano czworo Rosjan za fotografowanie tajnych obiektów

Norwegia. Policja ujawniła w poniedziałek, że aresztowała czterech obywateli Rosji podejrzewanych o nielegalne fotografowanie tajnych obiektów w ubiegłym tygodniu, kilka dni przed zatrzymaniem dwóch innych Rosjan w związku z posiadaniem przez nich dronów.

Szewczenko
z
apnews.com
dodany: 17.10.2022, 12:46:34
  • 52
  • #
    europa
  • #
    norwegia
  • #
    rosja
  • #
    szpiegostwo
  • #
    ukraina
  • #
    wydarzenia
1erick
1erick 17.10.2022, 15:17:23
  • 3
Kolejne info w ostatnim czasie, że ruscy złapani w Norwegii. Niedawno byli "turyści" z dronami i kilkoma fałszywymi paszportami na osobę, teraz to, co te %$@&# kombinują?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2234

Cały Bornholm bez prądu. Problemy z kablem ze Szwecji

Pokaż treści 18+

Cały Bornholm bez prądu. Problemy z kablem ze Szwecji

Na całym duńskim Bornholmie nie ma prądu. Powodem jest prawdopodobnie problem z podwodnym kablem, jakim prąd dostarczany jest na wyspę ze Szwecji.

konto usunięte
z
rmf24.pl
dodany: 10.10.2022, 07:42:35
  • 137
  • #
    europa
  • #
    szwecja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
1erick
1erick 10.10.2022, 08:11:06
  • 89
tutaj komentarze w stylu "zaczyna się!" albo "3 wojna światowa!" a w artykule...

"Według zapowiedzi, jest szansa, że prąd zostanie przywrócony jeszcze przed południem."
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

342

1/3 Pakistanu pod wodą. "Wszystko to wielki ocean"

1/3 Pakistanu pod wodą. "Wszystko to wielki ocean"

Około 1100 osób zginęło w wyniku trwających od kilku tygodni powodzi w Pakistanie - to wstępny bilans kataklizmu podany przez władze. "Jedna trzecia kraju jest w tej chwili pod wodą. Wszystko to wielki ocean" - ogłosiła w pakistańska minister do spraw zmian klimatycznych Sherry Rehman,...

RMF24
z
rmf24.pl
dodany: 30.08.2022, 06:08:36
  • 146
  • #
    swiat
1erick
1erick 30.08.2022, 07:56:08
  • 0
Ciekawe, dokąd ci wszyscy ludzie będą chcieli wyjechać skoro coraz ciężej będzie się tam żyło? nie wiem, ale się domyślam ¯\_(ツ)_/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

737

Cukru nie brakuje - braki to niczym nie uzasadniona panika

Cukru nie brakuje - braki to niczym nie uzasadniona panika

Henryk Kowalczyk, wicepremier i minister rolnictwa: Mamy bardzo dużo cukru. Spokojnie dla wszystkich wystarczy. W lipcu realizacje zamówień do 10 z 16 centrów dystrybucji sieci Biedronka, które obsługuje Krajowa Grupa Spożywcza S.A. wyniosły 100%. Dostawy odbywają się bez zakłóceń ze strony Spółki

konto usunięte
z
farmer.pl
dodany: 25.07.2022, 17:38:39
  • 279
  • #
    polska
  • #
    cukier
  • #
    zakupy
  • #
    gospodarka
1erick
1erick 26.07.2022, 06:26:36
  • 27
I jak w tym kraju ma być dobrze?
1erick - I jak w tym kraju ma być dobrze?

źródło: comment_1658816783Oc1rItUYELLsFND71dptED.jpg

Pobierz
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

601

Uwaga w biedronce oszukiwana jest cena na zgrzewkach wody!

Uwaga w biedronce oszukiwana jest cena na zgrzewkach wody!

Uwaga nie dajcie się oszukać w BIEDRONCE. Tym razem przekłamania na cenie zgrzewek wody do picia. Wodę OAZA - kasujecie w kasie samoobsługowej a nabija wam na paragon wodę Polaris znacznie droższą.

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 22.07.2022, 18:20:38
  • 292
  • #
    polska
  • #
    biedronka
  • #
    oszustwo
  • #
    sklep
  • #
    kultura
1erick
1erick 23.07.2022, 10:04:08
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1erick
1erick 23.07.2022, 10:34:46
  • -2
@detrow: Netto jest jeszcze gorsze, a będzie się ich pojawiać coraz więcej bo przejęli sklepy Tesco

2244

Prezydent Łotwy chce obowiązkowej służby niezależnie od płci

Pokaż treści 18+

Prezydent Łotwy chce obowiązkowej służby niezależnie od płci

Prezydent Łotwy Egils Levits opowiedział się w poniedziałek za zwiększeniem wydatków na obronność i wprowadzeniem w kraju obowiązkowej służby wojskowej, niezależnie od płci

Zgryd
z
defence24.pl
dodany: 13.07.2022, 12:03:28
  • 262
  • #
    europa
  • #
    wojsko
  • #
    lotwa
  • #
    rownouprawnienie
1erick
1erick 13.07.2022, 13:29:28
  • 44
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1958

W Niemczech szał. Jeden bilet obniżył inflację i zakorkował kolej

W Niemczech szał. Jeden bilet obniżył inflację i zakorkował kolej

Bilet miesięczny za 9 euro w Niemczech okazał się sporym sukcesem. Sprzedano ich ponad 20 mln. Już wcześniej niektórzy ekonomiści mówili, że przyczynił się on do obniżki inflacji za Odrą. Teraz najnowsze dane wskazują, że jeden bilet zmienił także sposób transportu Niemców.

contrast
z
money.pl
dodany: 11.07.2022, 08:02:27
  • 257
  • #
    europa
  • #
    niemcy
  • #
    inflacja
  • #
    gospodarka
  • #
    komunikacjamiejska
  • #
    ciekawostki
1erick
1erick 11.07.2022, 09:29:26
  • 43
U nas jakby chcieli takie coś wprowadzić, to by po tygodniu zrezygnowali. Nawet jak ceny biletów kolejowych są najdroższe w historii to i tak pociągi są przepełnione, a siatka połączeń źle rozplanowana, nie mówiąc już o infrastrukturze - w Polsce raczej likwiduje się tory/dworce niż buduje i do wielu miejsc nie da się dojechać PKP. No weźmy takie Jastrzębie Zdrój - miasto 90k mieszkańców bez dworca xD
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

503

Nowogard. Dokumenty z II wojny trafiły na śmietnik?

Nowogard. Dokumenty z II wojny trafiły na śmietnik?

Z fb "Kolega uratował jedną kartkę, było parę kartonów... znalezione przy porządkowaniu ratusza. Wszystko poszło w śmietnik a mogły być ciekawe dokumenty. Budowlańcy którzy robili remont ratusza powiedzieli że "wyrzuciliśmy tego z tonę"

VolorFlex
z
i.imgur.com
dodany: 05.07.2022, 10:58:20
  • 72
  • #
    swiat
  • #
    historia
  • #
    iiwojnaswiatowa
1erick
1erick 05.07.2022, 16:45:31
  • 1
Ciekawe, czy jest jakaś szansa na odnalezienie, ewentualne uratowanie? Pytanie kiedy była wywózka,na pewno da się dojść jaka firma zabrała i gdzie wywiozła. Tam mogły być cenne dokumenty, zdjęcia, plany, mapy...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

631

Rosną ceny musztardy, a będzie gorzej. "Największy kryzys od 25 lat"

Rosną ceny musztardy, a będzie gorzej. "Największy kryzys od 25 lat"

Niedługo może się pojawić poważny kłopot ze zdobyciem musztardy. Z powodu suszy, która nawiedziła Kanadę, znacznie zmniejszyła się ilość wyhodowanej gorczycy. Północnoamerykański kraj jest drugim co do wielkości producentem gorczycy na świecie

rybak_fischermann
z
businessinsider.com.pl
dodany: 22.06.2022, 19:09:46
  • 179
  • #
    swiat
  • #
    musztarda
  • #
    jedzenie
  • #
    ekonomia
  • #
    kanada
1erick
1erick 23.06.2022, 10:53:33
  • 0
To idę kupić kilka słoików na zapas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

893

Po zmianach w podatkach niektórzy dostaną mniejszą wypłatę xD

Po zmianach w podatkach niektórzy dostaną mniejszą wypłatę xD

Z początkiem lipca wejdzie w życie szereg zmian w podatku PIT. Część podatników zapłaci wyższe zaliczki, a to oznacza, że na konto wpłynie im niższe wynagrodzenie. Artur Soboń przekonuje jednak, że mimo tego nie stracą, a być może skorzystają na nowych rozwiązaniach. Ah shitttt here we go again...

Mauro666
z
money.pl
dodany: 22.06.2022, 07:00:49
  • 157
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    podatki
  • #
    dzialalnoscgospodarcza
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
1erick
1erick 22.06.2022, 09:55:54
  • 13
Raz, że nic z tego nie rozumiem i w sumie nie wiem ile powinienem zarabiać od 1 lipca xD a dwa, że za rok przy rozliczaniu PIT może być grubo jak się te wszystkie biedne księgowe nie będą w stanie połapać po tych wszystkich zmianach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

693

Za mało prądu do e-aut. Do publicznych ładowarek będą ustawiać się kolejki

Za mało prądu do e-aut. Do publicznych ładowarek będą ustawiać się kolejki

Polsce mogą grozić finansowe kary za niespełnienie wymogów przygotowywanego właśnie przez UE rozporządzenia.

zdzch
z
rmf24.pl
dodany: 13.06.2022, 05:51:58
  • 344
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    polskiedrogi
  • #
    gospodarka
  • #
    paliwo
1erick
1erick 13.06.2022, 08:09:56
  • 9
Ładowanie kilka godzin na jednej z kilku ładowarek w mieście (no bo ile jest ładowarek w takim przykładowym średnim mieście - 350 tys. Lublinie? z 5-10 będzie?) po to żeby przejechać 200 km. A samochodów elektrycznych jest w Polsce jeszcze bardzo mało. Powodzenia więc entuzjastom tych zabawek za kilka, kilkanaście lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

46

Ostatnia podróż ślepnącego chłopaka

Ostatnia podróż ślepnącego chłopaka

Znalazłem post o zbiórce na ostatnią podróż dla chłopaka, który nieuchronnie ślepnie i za rok może być już całkiem niewidomy. W swoim poście wspomina, że zanim to się stanie chciałby pojechać w podróż ostatni raz. Proszę o wykop efekt. Link do zbiórki w powiązanych.

Sheller9898
z
wykop.pl
dodany: 08.06.2022, 08:00:26
  • 11
  • #
    wykop
  • #
    wykopefekt
  • #
    pomoc
  • #
    zbiorka
  • #
    pomagajzwykopem
  • #
    mirkopomusz
1erick
1erick 08.06.2022, 15:02:12
  • 1
Widze, ze hajs juz zebrany, chociaz nie ma zadnych dokumentow potwierdzających chorobe oraz zbiorka jako niezweryfikowana. Czyli chlop dostal 30k bo niby jest chory, a ludzie uwierzyli ze jest bo... tak napisal xD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2291

Uciekł jej tramwaj. Kierowca zaproponował podwózkę

Uciekł jej tramwaj. Kierowca zaproponował podwózkę

Uciekł jej tramwaj. Kierowca poratował ją podwózką. Bezinteresowna pomoc, a dzień staje się lepszy. 25.02.2022 Gdańsk

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 04.06.2022, 10:36:21
  • 196
  • #
    polska
  • #
    stopcham
  • #
    gdansk
  • #
    motoryzacja
  • #
    kierowcy
  • #
    tramwaje
1erick
1erick 04.06.2022, 11:57:00
  • -3
To na pewno w Polsce? (ʘ‿ʘ)
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

5

Jak wyglądał Wimbledon prawie 100 lat temu?

Jak wyglądał Wimbledon prawie 100 lat temu?

Unikatowe nagrania z kortów Wimbledonu sprzed 98 lat!

1erick
z
youtube.com
dodany: 02.06.2022, 14:02:37
  • 2
  • #
    sport
  • #
    tenis
  • #
    mecz
  • #
    wimbledon
  • #
    londyn
  • #
    historia

742

Tragedia w Mariupolu. W piwnicy znaleziono ponad 200 zwłok

Pokaż treści 18+

Tragedia w Mariupolu. W piwnicy znaleziono ponad 200 zwłok

W zdewastowanym i przejętym przez Rosjan ukraińskim Mariupolu, ​w piwnicy jednego z zawalonych bloków znaleziono ponad 200 zwłok w zaawansowanym stanie rozkładu

Szu_
z
rmf24.pl
dodany: 24.05.2022, 07:56:38
  • 61
  • #
    swiat
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ruskimir
  • #
    wydarzenia
1erick
1erick 24.05.2022, 10:21:03
  • 8
@wqs: + Gruzja w 2008

607

Polka pobiła rekord świata. Przebiegła 403 km w 48 godzin!

Polka pobiła rekord świata. Przebiegła 403 km w 48 godzin!

To niesamowity wynik. Patrycja Bereznowska w Pabianicach pobiła rekord świata w ultramaratonie. Polska zawodniczka pokonała barierę 400 kilometrów w biegu 48-godzinnym.

WPSportoweFakty
z
sportowefakty.wp.pl
dodany: 18.05.2022, 06:34:55
  • 112
  • #
    sport
  • #
    bieganie
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
1erick
1erick 18.05.2022, 11:21:39
  • -14
@john__doe: wskaż na której trasie byłaby szybsza niż pkp

477

Obniżka PIT z 17 do 12 proc. Sejm uchwalił nowelizację ustawy

Pokaż treści 18+

Obniżka PIT z 17 do 12 proc. Sejm uchwalił nowelizację ustawy

Sejm uchwalił nowelizację ustawy o PIT, która m.in. obniża dolną stawkę podatku dochodowego dla osób fizycznych z 17 do 12 proc.

Szu_
z
rmf24.pl
dodany: 12.05.2022, 15:01:55
  • 252
  • #
    polska
  • #
    pit
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    bekazpisu
1erick
1erick 12.05.2022, 17:33:08
  • 150
Jak już księgowe w firmie nie ogarniają i proszą aby odezwać się później jak proszę o analizę i wyjaśnienie co i jak to ja nie wiem, jak zwykły pracownik ma to ogarnąć xD tu ci zabiorą, tutaj oddadzą ale mniej niż zabrali, tutaj taki podatek, a tutaj taka składka, ład nowy, nowszy i najnowszy xD ulga dla klasy średniej jest, ale w połowie roku sobie znika xDD ponadto dopłaty, opłaty, bony, plusy.
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1erick
1erick 12.05.2022, 18:06:23
  • 66
@Awela1989: Interesował, ale dopiero teraz skala absurdu jest tak wielka xD

870

"Fear of the Dark" Iron Maiden kończy dziś 30 lat

"Fear of the Dark" Iron Maiden kończy dziś 30 lat

Dokładnie 30 lat temu, bo 11 maja 1992 kultowy zespół heavy metalowy — Iron Maiden wywalił na wierzch niektóre bolączki ówczesnego świata, wydając swój dziewiąty album „Fear of the Dark”.

metalnewspl
z
metalnews.pl
dodany: 11.05.2022, 04:20:19
  • 95
  • #
    ironmaiden
  • #
    metal
  • #
    heavymetal
  • #
    rock
  • #
    muzyka
  • #
    kultura
1erick
1erick 11.05.2022, 07:32:26
  • 4
@Majku_: Z koncertowych jeszcze to jest piękne, ciary za każdym razem

https://www.youtube.com/watch?v=-QEb0iZ9uxc&ab_channel=fadingbox

282

Lider separatystów: Mariupol ma zostać kurortem wypoczynkowym

Pokaż treści 18+

Lider separatystów: Mariupol ma zostać kurortem wypoczynkowym

Szef separatystycznej Donieckiej Republiki Ludowej Denys Puszylin powiedział, że Mariupol ma zostać kurortem wypoczynkowym. Według ukraińskich szacunków, bombardowane od początku rosyjskiej inwazji miasto jest niemal w całości zniszczone, a pod gruzami leżą tysiące zwłok.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 09.05.2022, 14:33:19
  • 55
  • #
    europa
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    ruskimir
1erick
1erick 09.05.2022, 20:14:26
  • -8
@dasfinaleresultat: Założę się że ci co przed wojną jeździli do Czarnobyla będą po wojnie organizować wycieczki do Mariupola i Charkowa...
  • <
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 24
  • Strona 19 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.03.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 17.12.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking