Wszystko
Najnowsze
Archiwum
2
Wrze przed Wimbledonem. Pominęli Igę Świątek

Iga Świątek po nie do końca udanym występie na tegorocznym Roland Garros, za chwilę zacznie przygotowania do Wimbledonu,
z- 0
- #
- #
- #
- #
źródło: 1000004963
Pobierz- 3
Oglądałem sobie przez ostatni tydzień #wimbledon i ze 3 mecze kobiecej siatkówki w Lidze Narodów i muszę powiedzieć, że widzę pewną fajną zmianę. W końcu zdjęcia zawodniczek to nie jakies odpicowane makijażem, światłem/cieniem, photoshopem "coś" w czym nawet cięzko rozpoznać daną osobę, ale w miarę naturalne zdjęcia, normalnie i naturalnie wyglądających kobiet. Nie wiem czy to jakiś większy trend, ale cieszy. W zdjęciach siatkarek to nie wiem czy nawet nie
źródło: Turniej Wimbledon - mecz finałowy gry pojedynczej kobiet
Pobierz8
Wywiad z 14-letnią Igą Świątek.

Unikalny wywiad z Igą Świątek sprzed lat. Trzy dziewczynki i ich marzenia, widać ile już wtedy wkładały w to pracy. Pracy która Idze przyniosła ostatni historyczny triumf.
z- 1
- #
- #
- #
- #
6
Drugie życie piłek z Wimbledonu. Pomagają przetrwać zagrożonym myszkom

- 2
- #
- #
- #
- #
- #
@Kiwi_Wonder: nie warto
konto usunięte via Wykop
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@FanZyraf: o 22:00 w Polsat sport premium 1 zdaje się leci powtórka.
https://www.polsatsport.pl/program-telewizyjny/
https://www.polsatsport.pl/program-telewizyjny/
@FanZyraf będzie niedługo na YouTube pewnie. French open jus chyba jest cały dostępny. Organizatorzy się nauczyli, że póki ludzie pamiętają o meczu to sobie obejrzą i wpadnie trochę hajsu z reklam
- 85
Czytam wysrywy ludzi na Xie pod postami o wygranej Igi i skręca mnie od wewnątrz XD
- jak ona może się cieszyć po wygranej 6:0;6:0. Przecież się nawet nie zmęczyła, brak szacunku!
- oj jak szkoda ruskiej, nie miło ze strony Igi ze nie dala jej chociaż gema
- Iga celebrujaca swoj pierwszy seniorski wimbledon? Ale cringe, jak tam mozna
Ludzi
- jak ona może się cieszyć po wygranej 6:0;6:0. Przecież się nawet nie zmęczyła, brak szacunku!
- oj jak szkoda ruskiej, nie miło ze strony Igi ze nie dala jej chociaż gema
- Iga celebrujaca swoj pierwszy seniorski wimbledon? Ale cringe, jak tam mozna
Ludzi
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@Pokojowa chce cały :(
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
7
Polak zwycięzcą Wimbledonu! Co za powrót w drugim secie. Gigantyczny sukces

Nie do wiary, co stało się w finale juniorskiego Wimbledonu deblistów! Alan Ważny i Oskari Paldanius byli już o włos od porażki, ale ostatecznie pokonali brytyjsko-amerykański duet Oliver Bonding/Jagger Leach 5:7, 7:6(6), 10-5.
z- 0
- #
- #
- #
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Nowy_wypok_Nowy_ja: Obrzydliwe jak Świątek dupątek.
- 1
@incar 24h walka vs mecz z psem
@Sylwiusz89 @tomwick55 Gdyby to Polak, a nie Polka, wygrał Wimbledon, to bez wahania wybrałbym go. Tenis jest bardziej popularny, Wimbledon ma dużą historię, a ten wyścig w Le Mans nie ma takiego prestiżu jak inny sport motorowy F1. Nawet nie wiem, w jakiej kategorii startował Kubica i czym się one między sobą różnią. Stawiam więc na Świątek.
- 23
źródło: temp_file2194005731757685688
Pobierz



















#pytanie #tenis